» »

Nakup rabljenga ali novega avtiča od 60-80k eur kaj se splača ?

Nakup rabljenga ali novega avtiča od 60-80k eur kaj se splača ?

1
2
»

Riff ::

jaz bi isto svojemu očetu prvošču če bi imel veliko denarja in bi si hotel kupiti eno hudo mašino :)

#000000 ::

ja kdo nebi

Unknown_001 ::

#000000 je izjavil:

ja kdo nebi

Zagotovo bi vsak ki ima vsaj malo rad svoje starše le te podprl v želji, da do konca življenja uresničijo del svojih sanj, če se jim ponuja prilika. Saj konec koncev za to živiš. Klinc gleda našparan denar ko si pod zemljo. Itak potem vsa žlahta po njem popade ko stekel pes, se spravdajo med seboj in na koncu oni zagonijo vse skupaj zase - oz. redki so primeri, ko iz te zapuščino gradijo družinsko "bogastvo" naprej. Kurc pa taka ekonomija. Tisto kar naj bi bilo namenjeno za bodoče potomstvo, zagotovo ni del tega denarja ki ga misli porabit za užitke.

Zdaj, če je stari res na budget presedlal, naj si kakšnega Audi-ja pogleda, lep je pa tudi novi VW hrošč. Spodoben paket opreme notr, lepa platišča in avto bo dobesedno "looker". Drugače pa Q3 se dobi za tam tam denar, pa je zelo lušen avto za vozit.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

videc ::

Fiat 500 Abarth!

Cveto ::

Unknown_001 je izjavil:

#000000 je izjavil:

ja kdo nebi

Zagotovo bi vsak ki ima vsaj malo rad svoje starše le te podprl v želji, da do konca življenja uresničijo del svojih sanj, če se jim ponuja prilika. Saj konec koncev za to živiš. Klinc gleda našparan denar ko si pod zemljo. Itak potem vsa žlahta po njem popade ko stekel pes, se spravdajo med seboj in na koncu oni zagonijo vse skupaj zase - oz. redki so primeri, ko iz te zapuščino gradijo družinsko "bogastvo" naprej. Kurc pa taka ekonomija. Tisto kar naj bi bilo namenjeno za bodoče potomstvo, zagotovo ni del tega denarja ki ga misli porabit za užitke.

Zdaj, če je stari res na budget presedlal, naj si kakšnega Audi-ja pogleda, lep je pa tudi novi VW hrošč. Spodoben paket opreme notr, lepa platišča in avto bo dobesedno "looker". Drugače pa Q3 se dobi za tam tam denar, pa je zelo lušen avto za vozit.


Ne pozabite da ima tip že ML-a. Q3 (ki je meni eden najgrših "dragih" SUV) bi bil v tem primeru samo korak nazaj. Če bi se že gledal novejši avto s katerim ne bo skrbi, je potem že bolje da vzame novo Mazdo Mx-5. Avto je polno naložen okoli 30 jurjev, zgleda dovolj impresicno in ti pri vožnji še vedno tisti poseben občutek vožnje roadsterja.

Unknown_001 ::

Cveto je izjavil:



Ne pozabite da ima tip že ML-a. Q3 (ki je meni eden najgrših "dragih" SUV) bi bil v tem primeru samo korak nazaj. Če bi se že gledal novejši avto s katerim ne bo skrbi, je potem že bolje da vzame novo Mazdo Mx-5. Avto je polno naložen okoli 30 jurjev, zgleda dovolj impresicno in ti pri vožnji še vedno tisti poseben občutek vožnje roadsterja.


No jaz se pogovarjam o ganc fabrško novih avtomobilih. Za 30 jurjev je to najboljši približek ki ga lahko dobiš. Mimogrede, men je pa ravno ML nagravžen ko drek. Estetika je stvar posameznika, glede tega se res ne moremo pričakt. Če pa gremo na debato o rabljenih vozilih... potem se pa že konkretne zadeve najdejo.

VW touareg in je. Bistvene razlike med Cayennom, Q7 in tem ni, razen v izklesanosti linij in marki. Profit?
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

#000000 ::

Ha tle bojazni po pohlepni žlahti ni, je edini otrok + jest pa brat sva tudi edina (kar se zdaj ve) njegova otroka tko da to ne bo nek problem, problem je to ker se tstarmu odtrgalo na stara leta in če bit JACK k da jih ma 35 namest pol več, ne gre pa se mi na njegov pogreb prehmal, sva s bratom komaj spasila (je koštal fotra 300 eur are za nek klump od avta pred cca mesecem, pač trgovec ga je nafukal da naj da aro če je resen, ma je pol ta švercar vrnil pol, smpsk sva mu mogla mal da ne zagrozit z ne vem čem.

Uglavnem tastarmu se meša, in me v bistvu obremenjuje na polno

toj tko k da maš 70 letnega v tretji puberteti in ga meče na polno, pa se pejt

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

#000000 ::

bo pa zgleda SL padu na njegova nedra, ker očitno je premislu prespal inj dojel da nima smisla, ampak še vedno hoče nekaj do 30k kar je kr dobr izplen of skor 80k za ništa.

smoke ::

Kaj pa Porsche 911? Rabljenega dobis ze za ~50 jurjev :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smoke ()

wini ::

Mercedes CLA AMG45 je nov v tem cenovnem razredu. Super izgled, dobre vozne lastnosti nizka poraba ob normalni vožnji.
http://www.mercedes-benz.si/content/slo...
4.7sec do 100km/h
poraba pa po fabriški specifikaciji (CLA 45 AMG 4MATIC: kombinirana poraba goriva: 7,1-6,9 l/100 km, kombinirani izpust CO2: 165-161 g/km)
se pravi takrat ko se normalno voziš ne pije kot stara kamela
na avto.net imaš enega praktično novega za 55k
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

krneki0001 ::

Unknown_001 je izjavil:



VW touareg in je. Bistvene razlike med Cayennom, Q7 in tem ni, razen v izklesanosti linij in marki.


Je bistvena razlika. Ko te nekdo vpraša, kaj voziš in rečeš porše imajo o tebi malo drugačno mnenje, kot pa če rečeš ljudski avto.
Ljudski avto je za rajo, porše pa ne več (pa čeprav si lahko oba kupiš že za približno enako denarja).

In to se pozna pri starejših, ker še vedno gledajo na to kaj se o njih govori naokoli.
Zelo podobno je s terenci. Ti imaš lahko še kakršnikoli ljudski avto, pa jelahko drag ko žafran, ampak ko prideš do takih ljudi s podrtim terencem, te samo gledajo in se čudijo od kod tebi toliko denarja, ker za rajo je terenec zelo drag avto in ima zelo drago vzdrževanje in še večja poraba goriva.
Pa to ti lahko povem iz prve roke, ker si je bratranec kupil za 36k evrov mercedesa, jaz imam pa starega podrtega terenca (chervolet blazer 4.0) in je tip totalno začuden, kako imam lahko tako drag avto, sploh ko sem mu povedal, da je bencinar.

Buggy ::

Jaz Blazerja bolj v SUV podrocje predalckam kot pa kaksnega resnega terenca. Pa s tem avtom verjetno tud ne delas 30kKm na leto...za dvakrat na mesec se zapeljat po lokalni grapi pa ni ravno spet tak strosek in stvar presezkov, ce ti preostali cas guzvo pred bajto dela ;)

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:


Pa to ti lahko povem iz prve roke, ker si je bratranec kupil za 36k evrov mercedesa, jaz imam pa starega podrtega terenca (chervolet blazer 4.0) in je tip totalno začuden, kako imam lahko tako drag avto, sploh ko sem mu povedal, da je bencinar.

To me spominja na čas, ko sem prodajal bajto.

Pa mi mati reče, je prišel en z Mercedezom, mora imeti denar ...

Tip je imel mečko za 5k. Big deal ... Pa nič keša seveda. Bi glihal, potem pa še ne bi dal vsega denarja takoj ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krneki0001 ::

Buggy je izjavil:

Jaz Blazerja bolj v SUV podrocje predalckam kot pa kaksnega resnega terenca. Pa s tem avtom verjetno tud ne delas 30kKm na leto...za dvakrat na mesec se zapeljat po lokalni grapi pa ni ravno spet tak strosek in stvar presezkov, ce ti preostali cas guzvo pred bajto dela ;)


Blazer trenutno stoji na vikendu, pa se uporablja samo za občasno se zapeljat požagat par dreves v hosto ali za privlečt težko prikolico polno drv iz hoste (ni več registriran). Bil pa je še ene par let nazaj in sem naredil kr konkretno kilometrov z njim.

RED_line ::

starci padajo na honde. torej hondo S2000 si naj vzame. itak ga bo na koncu sin vozil :D

bambam20 ::

RED_line je izjavil:

starci padajo na honde. torej hondo S2000 si naj vzame. itak ga bo na koncu sin vozil :D



Starci padajo na Mercedeze pa Audije.... Mladina pa na zgonjene honde.

RED_line ::

ne vem kam ti gledaš ...

bambam20 ::

RED_line je izjavil:

ne vem kam ti gledaš ...



Daj najdi mi enega starejšega, ki se vozi v hOndi S2000.. To mislim 60 in 70 letnike. Starejši imajo radi udobje, zvočno izolacijo, višji vstop, kot ponujajo SUV-i, varnost in ne to konzervo od Honde, kot ti omenjaš.

RED_line ::

glej, imel sem hondo in gledal tudi lastnike ko so jo vozili. 3/4 jih je starih +50. za mlajšimi se pa oziraš zato ker so glasni in neumni. še clarcson je to v top gearu omenil, da so večinoma starci ki vozijo honde. zdaj pa ti verjemi kar hočeš...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri karavan do 13k€

Oddelek: Na cesti
205647 (4954) emmentaler
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283704 (2798) GrimReaper
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141165 (31272) matobeli
»

Kateri avto do 2500€ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
46686203 (70346) AapocalypseE
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173401 (2618) Kasali

Več podobnih tem