» »

Nakup rabljenga ali novega avtiča od 60-80k eur kaj se splača ?

Nakup rabljenga ali novega avtiča od 60-80k eur kaj se splača ?

«
1
2

#000000 ::

Naj povem da ne bo trol tema, ne kupujem jest tko da ne bit žleht, ampak kupuje moj fotr ki je letnik 1948 se pravi povojnio dete ki ni melo nikol nič razen kar si je sam ustvaril, ni borec ipd. penzija da ne omenjam, je pa podedoval ogromno zemlje in nepremičnin tako da se mu je stara leta strgalo od keša.

zdej možakar razmišlja, je razpet med SLK ali CLK mercedsom, cabrio sevede, je možakar še zelo fit (zgleda bolje kot marsiketari 50 letnik, in jest mam po njemu da še zmer zgledam in delujem kot da imam 30 LOL

Zanima me kaj bi vi kot nekateri ste, dejansko full in, takemu človeku, jest mu govorim kupi si dacijo logan in en avtodom, pa potuj dokler bo šlo, on pa če bit v centru pozornosti in bi rad avto tam od 60-80k eur

Kar tud ni nč slabga, ampak fora je v tem da mami nič kej ne diši ta obnova avtoparka, in da se ve, gospod že od leta 97 vozi samo ML mercedes, sedaj ima MK2 ampak je zadovoljen ker prav iz tega avta samo izstopiš, i ne treba da se penješ kad ulaziš.

jest sem reku stari krepnu boš v teh malih jajcih ampak on še vedno tera svoje, mat je ćist iz sebe ker se normalno boji da bo šel cu grunt zlo hitr, al bo zalepu glavo nekam al pa ga bo kaka mlada frkla koštala glave.

Zdej pa modrooki kaj predlagate ?
  • spremenilo: #000000 ()

AC_DC ::

Iz ml avtobusa na clk fičota ? To bo smeha.
Naj se prvo vsede v clk (če mu uspe) in naredi testni krog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

videc ::

Rumenega porscha.

Superboyy ::

Že to da govoriš o avtomobilu za 60-80k in hkrati omenjaš CLK (ki so ga nehal delat leta 2009) mi smrdi po troll temi.

Ampak vseen: za ta denar bi sam rajš vzel Jaguar F-Type (dosti bolj izstopa kot mercedes), za manj keša pa Mazda MX-5.

Sploh pa nekdo, ki je vajen ML bo mel hitr dost tazga avta. Mogoče se bo gonu do Portoroža po stari cesti parkrat, potem bo pa zbledelo zanimanje.

Machete ::

Kako naj mi zberemo avto za tvojga fotra.. ajej kake teme.
Će pa že, naj kupi novo x5 in ima mir xLet. Kak rabljen avto za 80k, dajte bit resni :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

WarpedGone ::

Vajen je ML in poln keša?
Edini pravilni odgovor:


Vse ostalo so jajca iz prejšnjega stoletja, vključno z smrdljivimi ropotuljami od CLK in SLK.
Zbogom in hvala za vse ribe

BlaY0 ::

Tole recimo pred našim Merkatorjem ne moreš parkirat, ker ne prideš ven...

EDIT: Aha prideš. Sem si ogledal ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

hojnikb ::

še en glas za mx-5 :)
#brezpodpisa

WarpedGone ::

*Noben* serijski avto trenutno ne izstopa bolj kot X.
Sploh ko ga greš pobliže pogledat, al pa ga dobiš v roke.
Vzame naj 6 sedežno varianto.
Zbogom in hvala za vse ribe

hojnikb ::

tečen si s temi tesli. Ja, je super avto, ampak ni pa za _vse_.
Verjetno se mu bo stari smejal, ko bo omenu _električni_ avto.
#brezpodpisa

WarpedGone ::

Si prav reku: stari.

Za take so smrdljive tresoče ropotulje, ki se nimakmor ne premaknejo, prava izbira.
Zbogom in hvala za vse ribe

msjr ::

Še en glas za jaguarja F-type al pa mogoče teslo roadsterja, ki se ga bo lažje znebil ko mu ga bo dosti.

Drgač pa imaš prav - tole je pravo šminkiranje http://www.avto.net/_PROSTICAS/ad.asp?I... če pa se stegne do kakšnega Hymerja ali Concorda pa sploh. Bo požel več zavistnih pogledov kot kakršnokoli teslo, to pa je point, a ne? Pa še žena bo vesela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

Unknown_001 ::

Porsche Macan. Kaki mercedes lepo te prosim. Pa še pasal mu bo ker se sedi malo višje. Avto je pa dovolj če ne celo preveč sportski. Pa bistveno boljši šov bo naredu z njim ko z meco ki je pregovorno za gastarbajterje in starce.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

M-XXXX ::

WarpedGone je izjavil:

*Noben* serijski avto trenutno ne izstopa bolj kot X.
Sploh ko ga greš pobliže pogledat, al pa ga dobiš v roke.
Vzame naj 6 sedežno varianto.

Em wat? Saj ne da izgleda Tesla slabo, ampak v razredu 100k pa niti približno ne izstopa. Kvečjemu zaostaja. Ampak to je spet tako: izredna subjektivna ocena. Enim tako, drugim drugače.

Brane22 ::

Težko je to, da imaš praktično neslišen električen avto z norimi pospeški neka "subjektivna ocena".

Lahko sta ti ti lastnosti všeč ali pa ne, a težko najdeš kaj drugega v tem cenovnem razredu kar je toliko drugače od ostale ponudbe. Če bi torej rad izstopal, je očitno da bo težko najti boljšo izbiro v ta namen.

AapocalypseE ::

loveJDM ::

AapocalypseE je izjavil:

Jaz nebi nič razmišljal 8-)

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Za nexo extra izstopanje je GTRjev vseeno preveč :)...Nsx-ev je pa še na autoscout mislim da samo ene 5komadov.

AapocalypseE ::

Gledal sem tudi na sam performance, ki ga dobiš.

Launch control je brutalen 8-)

Cveto ::

Fotr je letnik 1948, tako da takile super-sportaši odpadejo (se še spomnim kako je kolegova mama peljala svojo mamo z njegovo Integro TypeR in kakšni so bili komentarji po tem).

Glede na to da ima tip Mercedese, bi jaz kupil ali a) novega Mercedesa SLC 43 AMG ali b) rabljenega SL 350/500 (model R231). Oboje je hitro, udobno in ugledno.

ČE bi kupoval jaz zase, pa tole:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Razne Tesle in podobno so za ljudi, ki se jim da ukvarjat s tem, če hoče človek samo uživat, si pa kupi nekaj v zgornjem stilu.

Izbrisan_Acc ::

Za take dedke je edin Volvo.

Magic1 ::

70k€ za deset let star avto8-O
Magic

maco-maco ::

Če je on letnik 48, naj bo še avto.
1948 Cadillac Serie 62 Convertible
Kaj?

Goody ::

Jaguar F-pace : izstopajoč, "športen", povišan, "aristokratski".

krneki0001 ::

Za tak denar mercedes G:

Cveto ::

Mah, to je samo še ena gajba. Če ima tip ML-a, ne bo kaj dosti spremembe, razen tega da je Mercedes verjetno bolje narejen in tehnično bolj napreden.

G pa sploh ni avto, ki bi nudil neke užitke v vožnji. Ok, morda G63 (jaz sem se peljal z G55 in ej kar zanimiva zadeva), taki "navadni" so pa bolj pogreb.

bambam20 ::

BMW serije 6 .. pozornost zagotovljena.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: msjr ()

noraguta ::

Splača se nič od tega,pač ni to glih investicija. Za odločitev, kater avto je pa najbolje it na testno vožnjo.je pa slk ena večna klasika.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: msjr ()

radmannsdorf ::

nč druzga k pa tole http://www.delorean.com/

Buggy ::

maco-maco je izjavil:

Če je on letnik 48, naj bo še avto.
1948 Cadillac Serie 62 Convertible



edini pravi predlog, ce se hoce ata mal afnat, izpostavljat ter doziveti drugo/tretjo puberteto ;)
Na cesti z njim ne bo glih nevaren drugim, kot bi bil z nekimi supersportniki, ki jih pri 70-tih letih verjetno tudi zadovoljivo krotiti nebi vec znal. Udobja in pozornosti ima dosti ce ne se prevec s kaksno tako oldtimer krizarko...pa cez 10 let ko mu odvzamejo voznisko ga bo za isti dnar ali celo vec lahko prodal. Bo to afnanje vsaj nalozba.

Magic1 ::

Res je, en spedenan old timer bi bil še najboljši nakup v takem primeru. Pa še zavarovanje ga bi prišlo za drobiž.

Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

noraguta ::

Lep je
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

M-XXXX ::

#000000 ::

Evo sem prebral večino, stari je zgleda videl da če hoče met top šit gare, bo treba prdnit več kot 60k, zdej se je nekako osredotočil na starega SL500 R230, prav da bo to to, bomo pa vidl kaj bodo muhe prnesle, obeta se pa svašta FAAK se lahko spet zamenja in mam že polno pizdo ogledov in pametovanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

LeQuack ::

Se pravi 60k bo dal za enega starega zgonjenga Mercedeza? Noro.
Quack !

Unknown_001 ::

Še en predlog. BMW serija 5 GT . Avto je sicer deležen kritiziranja češ spaka, kdo to rabi itd. ampak vsaj za moje pojme oblikovno veliko lepši kot x6, osnova vzeta od 7-ke not se pa pelješ ko bog. V bistvu estetika je bila vedno stvar okusa ampak avto je daleč od tega, da bi bil zanič. Naj se drugi norca delajo, in hvalijo svoje golfe, megane, kie, hyundaye ti se pa tisti čas z iztegnjenim sredincem voziš notri ko lord.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Ne sej bo cenejš k 60k zgleda je začel mislit z glavo in ne z egom

fak tale BMW pa še jest neb vozu, enostavno zgleda čudn, vsaj men

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

dzinks63 ::

Počiščen offtopic in medsebojna nakladancija

scipascapa ::

takoj v štartu povem, da naj ne zapravlja preveč denar za avto, sploh pri skoraj 70 letih.
čisto logično vprašanje: čemu in kok se vozi okoli pri teh letih? kaj nima doma nič za početi? kmetija?
naj si vzame nekaj za 10-15k vrh glave.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

kaj ste tak fouš, če si človek hoče kupit drag avto ?
Ne bit taki slovenceljni... "Če si ga jst nemorn prvošit, si ga sosed tut nesme".....
#brezpodpisa

c3p0 ::

Star SL500 ni noben drag avto, glede na podan budget. Tudi pogledov ne bo privlačil. Če se kaj pokvari, bo skoraj že totalka.

Sicer pa si bo foter premislil, ko bo prvič sedel vanj.

SmeskoSnezak ::

Za tak lepi denar bi rajs kupo kaksno ikono, kot je recimo Ford Mustang, pa bo imel pogledov prec precej:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

Ali pa najnovejsi model, 2016 Ford Mustang Shelby GT350R iz tujine.
@ Pusti soncu v srce... @

bambam20 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Za tak lepi denar bi rajs kupo kaksno ikono, kot je recimo Ford Mustang, pa bo imel pogledov prec precej:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

Ali pa najnovejsi model, 2016 Ford Mustang Shelby GT350R iz tujine.



To so ameriška jajca, za katerimi se ozirajo samo najstniki.

#000000 ::

Mah ne e vozila on ne bo mel, še za tega ki ga ma namen kupit sem jest in večina mnenja da je brez veze, ampak keš je njegov in zakaj neb človek na stara leta probal uživet ker ko je bil mlad si tega ni mogu privoščit, sabo ne bo nesu nič, pa nej če ima veselje, ta sl500 mu je kao všeč in za deca kot je on bo to pomojem najcenejše doseženo zadovoljstvo, vozu ga bo pa itak lahko par vikendov na leto pol pa v garažo :) al pa mogoče mu ga jest izplevem za kak vikend ampak bo težka pomojem.

negot ::

SambaShare ::

70 letniku priporočate nekakšna super neudobna športna vozila. Imate pa čudne ideje. Če je še tako čil, ne vem zakaj bi si grenil življenje s tem. Naj vzame nekaj kar lahko uporablja, kakšen velik pregleden udoben terenec.

chucki ::

Dodge charger letnik 69, novodobna vozila so jajca.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

gddr85 ::

za gospoda en mercedes c63 al pa c43 ;)

Riff ::

http://www.zurnal24.si/mercedes-razred-...

evo tud tale mercedes E nebi bil slaba izbira

Cveto ::

gddr85 je izjavil:

za gospoda en mercedes c63 al pa c43 ;)


To definitvno nista avta za gospoda. Peljal sem se sicer samo z C63 (C43 je čisto nov model) in avto je živčen, neudoben, ropota... Za gospoda je SL, pa recimo E cabrio, pri BMW 6 coupe...

#000000 ::

Ja sej tko sem tud jest reku inb on je kr za SL serija bi bila okay, dnevno pa človk gre bolj dol s ceno, ni več objestno pr ideji da bi prdnu 60k ali celo bog ne daj 80 kot na zaćetku, zdej se drži cifre okol 30 pa raj na dol kaj je okay, čeprav tastarmu prvoščom naj si kup avto magar za 200k eur me ne gane sploh

je to njegov lajf in naj on odloči, res je malo nerentabilno če gledaš na otroke in nečakinje ampak ajde, naj si da duška, ker je verjetno zadnjič, na žalost

je pa dejansko catch v tem da celo življenje ni imel tega kar mu je pripadalo, ni mu šlo slabo ampak če bi ocenu prekomerno dobro, ampak tole kar je podedoval zdaj na stara leta bi ljudje enačili z zadetkom na lotu gre za cca 150k m2 parcel in hoste na primorskem, v bistvu ena cela vas je njegova, in zdej se bo šel veleposestnika, ker sva pogruntala da na kr nekaj parcelah stojijo objekti ki sevede nimajo zveze z njim, tako da se obeta še velika sodna bitka očitno :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri karavan do 13k€

Oddelek: Na cesti
205693 (5000) emmentaler
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283729 (2823) GrimReaper
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141509 (31616) matobeli
»

Kateri avto do 2500€ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
46687241 (71384) AapocalypseE
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173420 (2637) Kasali

Več podobnih tem