» »

God of War 4

God of War 4

««
14 / 16
»»

oo7 ::

Odlično :)

Pre-load je že možen na Steamu. Že vlečem igro :P

oo7 ::

God of War PS5 Vs PC Ultra Settings Graphics Comparison

oo7 ::

Igra izide jutri ob 17:00 uri.


God of War - mojstrovina, ki tudi na PC-ju ni izgubila svojega zagona

https://hop.si/2022/01/12/god-of-war-mo...

oo7 ::

God of War - Ultrawide Trailer | PC

scipascapa ::

Že zunaj :)

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Že zunaj :)


Je :)

Sem probal dela odlično. Tudi z mišjo in tipkovnico se igra dobro.

kitl76 ::

Še lažje po moje.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Še lažje po moje.


Ja res se dobro igra. Port je pa tudi zelo dober trenutno brez najmanjše težave. Grafika je čudovita.

kitl76 ::

Odigral proluge pa tako kot sem sumil 100x lažje kot na ps4 tistega prvega šefa naredil v prvo brez kakega malega problema. Bo še enkrat za preigrat grafika je pa res čudovita.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Odigral proluge pa tako kot sem sumil 100x lažje kot na ps4 tistega prvega šefa naredil v prvo brez kakega malega problema. Bo še enkrat za preigrat grafika je pa res čudovita.


Tudi meni se je zdel lažji. A se je na PS ju sploh dalo nastaviti težavnost ? Se ne spomnim.

scipascapa ::

da.

oo7 ::

Potem bo pa treba povečat težavnost.

oo7 ::

Igra je zunaj manj kot 12 ur in že na voljo prvi MOD.

First experimental FOV Mod released for God of War
https://www.dsogaming.com/mods/first-ex...




God of War Director Encourages Players to Make Mods for PC Version

God of War's PC port is now available, and its developers have given players their blessings to mod the game as much as they want.

https://gamerant.com/god-of-war-pc-mods/

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Potem bo pa treba povečat težavnost.

Na Hard ga igraj jaz sem ga je res ubitacno sploh valkerije klatiti :)

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

Potem bo pa treba povečat težavnost.

Na Hard ga igraj jaz sem ga je res ubitacno sploh valkerije klatiti :)


Ja sem dvignil težavnost ;)

Ti igraš sedaj na Pc-ju ali si imel dovolj na Ps4 :) ?

oo7 ::

God of War | PC - PS5 - PS4 | Graphics Comparison & FPS



Loading times

PC: 00:11.26
PS5: 00:22.20
PS4: 00:28.70

Skyman ::

To je bila moja prva igra na ps5,pa seveda sem igral hard prvo tako igro na konzoli predhodno imel 2h v "lajfu" gamepad v rokah(moja prva konzola).Bilo je preoptimisticno ampak sem kmalu padel "notri".

Na PC sem probal travnisko verzijo,seveda do prologa potem je igra šla dol,ker sem seveda kupil na ps5 sem jo tam igral.Zanimala me je samo izkušnja predvsem kontrole na PC je malo cudno vse skupaj ko si celo igro preigral na gamepad sedaj pa tipkovnica + miš.Graficno je seveda bolsa zadeva na RTX grafiki kot na sami konzoli,ni pa sedaj toliko boljše ker moras vzeti v zakup da je ta verzija GOD OF WAR bila delana za PS4 in je sama grafika stara 4+ leta.

Rabil sem mislim da 85h ali celo 90h,sem imel 100% vse odprto ter seveda vse pobrane stvari.Malo vec ur sem rabil ker sem kot sem zgoraj omenil se malo lovil na sami gamepad.Drugace nasplošno sem pocasi res in z uzitkom preigral ta GOD OF WAR.Sedaj pa cakanje na RAGNAROCK in njegov preorder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Skyman je izjavil:

To je bila moja prva igra na ps5,pa seveda sem igral hard prvo tako igro na konzoli predhodno imel 2h v "lajfu" gamepad v rokah(moja prva konzola).Bilo je preoptimisticno ampak sem kmalu padel "notri".

Na PC sem probal travnisko verzijo,seveda do prologa potem je igra šla dol,ker sem seveda kupil na ps5 sem jo tam igral.Zanimala me je samo izkušnja predvsem kontrole na PC je malo cudno vse skupaj ko si celo igro preigral na gamepad sedaj pa tipkovnica + miš.Graficno je seveda bolsa zadeva na RTX grafiki kot na sami konzoli,ni pa sedaj toliko boljše ker moras vzeti v zakup da je ta verzija GOD OF WAR bila delana za PS4 in je sama grafika stara 4+ leta.

Rabil sem mislim da 85h ali celo 90h,sem imel 100% vse odprto ter seveda vse pobrane stvari.Malo vec ur sem rabil ker sem kot sem zgoraj omenil se malo lovil na sami gamepad.Drugace nasplošno sem pocasi res in z uzitkom preigral ta GOD OF WAR.Sedaj pa cakanje na RAGNAROCK in njegov preorder.


Aja potem nisi igral tudi na PS4.
Kontrole na Pc-ju so mi dobre je pa veliko lažje na hitro pomeriti z miško, da vržeš sekiro.
Igra je že na Ps4 zgledala zelo zelo dobro.
Meni pa ni uspelo 100% tisti planet kjer je lava so bili težki nasprotniki. Sem naredil nekaj intervalov potem pa nisem nadaljeval.

oo7 ::

V katere skille se najbolj splača vlagati ? Jaz sem že malo pozabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Skyman ::

Glih najtezje je bil ta planet "lava" kjer imas koliko 7 ali 8 vmesnih postojank,po 2-3 lvl se usuje folk.Šele potem gres dalje.Ta je biv res zame najtezji del poleg valkerij,nekatere sem se j**** tudi po kako urco oz vec(prvih par) potem proti koncu je bilo super easy.Tezka je tudi una ko prides na nek ozemlje in imas doloceno casovno obdobje predno se zadušiš nasprotnikov pa kamorkoli se obrnes pridejo,plus tega tam je se valkeri moras kar hitro opraviti z njo predno se zadušiš.

Odvisno kaj imas rad,jaz sem kar velik v tamalega vlagal ker mi je kar dosti bil v pomoč.

Ps4 sem igral parkrat kaksno fifo ampak max 1-2 runde na let.

scipascapa ::

007 aja lava un del, kjer si šel gor in gor.....tam je bil kar izziv da.....

tam kjer se zadušiš tudi velik izziv....samo to si rabil za grindanje opreme ipd.

kitl76 ::

Mislim da bodo tile izivi v PC verziji malenkostni tole gre kot po tekočem traku čist drug filling kot na Ps4.

scipascapa ::

kitl kok si dal za igro? :))

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Glih najtezje je bil ta planet "lava" kjer imas koliko 7 ali 8 vmesnih postojank,po 2-3 lvl se usuje folk.Šele potem gres dalje.Ta je biv res zame najtezji del poleg valkerij,nekatere sem se j**** tudi po kako urco oz vec(prvih par) potem proti koncu je bilo super easy.Tezka je tudi una ko prides na nek ozemlje in imas doloceno casovno obdobje predno se zadušiš nasprotnikov pa kamorkoli se obrnes pridejo,plus tega tam je se valkeri moras kar hitro opraviti z njo predno se zadušiš.

Odvisno kaj imas rad,jaz sem kar velik v tamalega vlagal ker mi je kar dosti bil v pomoč.

Ps4 sem igral parkrat kaksno fifo ampak max 1-2 runde na let.



Ja tamal pride prav. Na začetku je bil en sovražnik kjer mu Kratos ni mogel skoraj nič mali z lokom pa mu je delal škodo. Tako, da sem z Kratosom samo se izmikal njegovim napadom in pobu ukazoval naj ga strela. nagrada je bila ena skrinja katero je stražil :)

Ja se kar splača vlagati v pokovca.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

007 aja lava un del, kjer si šel gor in gor.....tam je bil kar izziv da.....

tam kjer se zadušiš tudi velik izziv....samo to si rabil za grindanje opreme ipd.


Ja na srečo ta planet ni nujen za napredovanje v zgodbi in je kot ti praviš za nagrajevanje opreme.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Mislim da bodo tile izivi v PC verziji malenkostni tole gre kot po tekočem traku čist drug filling kot na Ps4.



Dvigni težavnost :)

kitl76 ::

scipascapa je izjavil:

kitl kok si dal za igro? :))



35 EUR:))

oo7 ::

MOD https://www.nexusmods.com/godofwar/mods... s katerim lahko igro god Of War igrate tudi na windows 7.

oo7 ::

Several PlayStation Studios Asked to Put Their Games on PC, God of War Director Says

Following the launch of God of War on PC, Sony Santa Monica creative director Cory Barlog has revealed that many of PlayStation's own studios helped convince Sony that it was a "really good idea" to bring its biggest exclusives to PC.

https://www.ign.com/articles/several-pl...

oo7 ::

God of War on Steam peaked even higher today for concurrent players. Its the first PlayStation Studios game to reach 70k+

God of War - 73,529
Horizon ZD - 56,557
Days Gone - 27,450

oo7 ::

Despite the fact that the release of God of War on PC is a big success, it turns out that not everything in the port works as expected. Some players are experiencing memory or performance issues, among other things.

https://www.gamepressure.com/newsroom/g...





Sem igral okoli 3 ure, do zdaj zaenkrat brez težav.

oo7 ::

Sem že malo pozabil ampak Odinova ogledala je možno odkleniti šele bolj proti koncu igre če se ne motim ?

Izi ::

Meni ta igra ni prav všeč. Verjetno zato, ker nisem igral prvih treh delov in sedaj tale nima kaj dosti smisla kar se tiče zgodbe.
Horizon Zero Dawn in Days Gone sta bili super avanturi zaradi dobre zgodne, tule so pa brcnili v temo ko so začeli s četrtim delom.

God of War 4 se začne popolnoma brez zgodbe. Ti si neki Bog, za katerega nič ne razložijo kako in zakaj in potem nosim naokoli pepel neke ženske, ki jo nisem videl nikoli v življenju in zraven naokoli vlačim še njenega forca, ki me kliče oče, čeprav ne vem od kje se je vzel ???

Resno!? Niso se potrudili niti toliko, da bi naredili 5 minut intro videa, ki bi vsaj malo predstavil kdo za hudiča sem jaz in kdo je bila tista ženska, katere pepel nosim naokoli.
Igra sicer ni slaba, igral sem že okoli 10 ur sem že v neki drugi dimenziji tega sveta, bojevanje je v redu čeprav je upravljanje slabo preneseno iz ploščka na miško in tipkovnico. Na miški so samo 3 komande, na tipkovnici pa veliko več kot imam prstov in moram med bojem ves čas iskati na kateri tipki je kaj.

Skratka, kdor ni igral prejšnjih delov in je pred par meseci prvič slišal za to serijo iger, mu tega četrtega dela ne morem priporočiti.

dolenc ::

Ni panike ti jst naredim uvod.

Si Kratos, Ares te je mal zajebal, pa si ga štihnu, s tem si ti postal bog vojne - tak "bad ass" si. Seveda, so se ti med procesom še ostali bogovi zamerli, madafakrji. Pa si še njih štihnu.

Pepel, ki ga nosiš je posledica Aresa in Kratosovih ambicij, preden si vse zaštihal.

Srečno!

meho7 ::

A se sam meni zdi ali je main story nekam kratek?

oo7 ::

Izi je izjavil:

Meni ta igra ni prav všeč. Verjetno zato, ker nisem igral prvih treh delov in sedaj tale nima kaj dosti smisla kar se tiče zgodbe.
Horizon Zero Dawn in Days Gone sta bili super avanturi zaradi dobre zgodne, tule so pa brcnili v temo ko so začeli s četrtim delom.

God of War 4 se začne popolnoma brez zgodbe. Ti si neki Bog, za katerega nič ne razložijo kako in zakaj in potem nosim naokoli pepel neke ženske, ki jo nisem videl nikoli v življenju in zraven naokoli vlačim še njenega forca, ki me kliče oče, čeprav ne vem od kje se je vzel ???

Resno!? Niso se potrudili niti toliko, da bi naredili 5 minut intro videa, ki bi vsaj malo predstavil kdo za hudiča sem jaz in kdo je bila tista ženska, katere pepel nosim naokoli.
Igra sicer ni slaba, igral sem že okoli 10 ur sem že v neki drugi dimenziji tega sveta, bojevanje je v redu čeprav je upravljanje slabo preneseno iz ploščka na miško in tipkovnico. Na miški so samo 3 komande, na tipkovnici pa veliko več kot imam prstov in moram med bojem ves čas iskati na kateri tipki je kaj.

Skratka, kdor ni igral prejšnjih delov in je pred par meseci prvič slišal za to serijo iger, mu tega četrtega dela ne morem priporočiti.




Sem že v tej temi pred izidom igre objavil video z zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

springfield ::

Izi je izjavil:

Meni ta igra ni prav všeč. Verjetno zato, ker nisem igral prvih treh delov in sedaj tale nima kaj dosti smisla kar se tiče zgodbe.
Horizon Zero Dawn in Days Gone sta bili super avanturi zaradi dobre zgodne, tule so pa brcnili v temo ko so začeli s četrtim delom.

God of War 4 se začne popolnoma brez zgodbe. Ti si neki Bog, za katerega nič ne razložijo kako in zakaj in potem nosim naokoli pepel neke ženske, ki jo nisem videl nikoli v življenju in zraven naokoli vlačim še njenega forca, ki me kliče oče, čeprav ne vem od kje se je vzel ???

Resno!? Niso se potrudili niti toliko, da bi naredili 5 minut intro videa, ki bi vsaj malo predstavil kdo za hudiča sem jaz in kdo je bila tista ženska, katere pepel nosim naokoli.
Igra sicer ni slaba, igral sem že okoli 10 ur sem že v neki drugi dimenziji tega sveta, bojevanje je v redu čeprav je upravljanje slabo preneseno iz ploščka na miško in tipkovnico. Na miški so samo 3 komande, na tipkovnici pa veliko več kot imam prstov in moram med bojem ves čas iskati na kateri tipki je kaj.

Skratka, kdor ni igral prejšnjih delov in je pred par meseci prvič slišal za to serijo iger, mu tega četrtega dela ne morem priporočiti.

Dejansko prvi trije deli nimajo skoraj nic skupnega s tem rebootom. Lik je isti, ostalo je bilo pa ze vse novo. Na koncu 3. dela ni imel zene ali otroka. In bil je se vedno v Grciji. Tak da z igranjem prejsnjih delov nimas kaj dosti vec informacij ob zacetku igre. Na koncu je vse jasno, vsaj meni je bilo.
Zanimivo, da te pri HZD ni motlo, da skoraj celo igro tavas v temi in ne ves zakaj so tam mehanske zivali in ostanki zgradb.

oo7 ::

dolenc je izjavil:

Ni panike ti jst naredim uvod.

Si Kratos, Ares te je mal zajebal, pa si ga štihnu, s tem si ti postal bog vojne - tak "bad ass" si. Seveda, so se ti med procesom še ostali bogovi zamerli, madafakrji. Pa si še njih štihnu.

Pepel, ki ga nosiš je posledica Aresa in Kratosovih ambicij, preden si vse zaštihal.

Srečno!


:)) dober opis :)

oo7 ::

springfield je izjavil:


Dejansko prvi trije deli nimajo skoraj nic skupnega s tem rebootom. Lik je isti, ostalo je bilo pa ze vse novo. Na koncu 3. dela ni imel zene ali otroka. In bil je se vedno v Grciji. Tak da z igranjem prejsnjih delov nimas kaj dosti vec informacij ob zacetku igre. Na koncu je vse jasno, vsaj meni je bilo.
Zanimivo, da te pri HZD ni motlo, da skoraj celo igro tavas v temi in ne ves zakaj so tam mehanske zivali in ostanki zgradb.


Točno tako. Lik je isti vse ostalo pa je novo in se dogaja v čisto novi mitologiji. Nov svet, novi bogovi... samo Kratos je isti no razen malo starejši :)

dolenc ::

Sej drugače ne dam roke v ogenj za tretji del, ampak kar je blo na ps2 se da vse preigrat na pcju. Ene 2 leti nazaj vem da sem probal 3jko, pa je blo tudi že tam-tam tam, tko da sumim da zna bit.

oo7 ::

Jaz sem igral GOW 2 in GOW 3. GOW 4 je razred zase po igralnosti in zgodbi.

acookook ::

Probaj še ostale.

oo7 ::

acookook je izjavil:

Probaj še ostale.


Mogoče enkrat. Naslednji GOW bo itak Ragnarok.

oo7 ::

God of War PC Patch 1.0.2 Release Notes

Bug Fixes
Fixed an issue where users with Intel 12th Gen CPUs could not boot the game without disabling their integrated graphics card
Fixed a UI issue that was causing a small memory leak

Other Changes
Added an error message for when saving the game fails due to a missing "Saved Games" folder or a related permissions issue
Added an error message for when a GPU stops responding. This error is often due to a driver issue or instability from overclocking

oo7 ::

Izi si rekel, da imaš preigranih 10 ur jaz tudi. Kje si trenutno ? Ali sproti raziskuješ jezero in okolico ?

Skyman ::

oo7 je izjavil:

acookook je izjavil:

Probaj še ostale.


Mogoče enkrat. Naslednji GOW bo itak Ragnarok.


2030 na pc pa na 7060ti;((

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

acookook je izjavil:

Probaj še ostale.


Mogoče enkrat. Naslednji GOW bo itak Ragnarok.


2030 na pc pa na 7060ti;((


Ah bo pa prej na PC kot 2030. Verjetno 2 leti po izidu na konzoli.

Jaz imam namen Ragnarok igrati na Playstationu takoj ob izidu :)

oo7 ::

A new God of War mod that has been shared online this week introduces Vulkan support to the game, which may lead to improved performance.

https://wccftech.com/god-of-war-new-mod...

Izi ::

oo7 je izjavil:

Izi si rekel, da imaš preigranih 10 ur jaz tudi. Kje si trenutno ? Ali sproti raziskuješ jezero in okolico ?

Tako kot vedno. Najprej obredem in pregledam vse stranske potke in ko ni ničesar več grem naprej z glavnim questom.
V Midgardu ni šlo nikamor več, tema je zapirala pot na goro in sem nato šel v Alfheim, kjer pobijam Temne vilince, da zaplenim Alfheimsko svetlobo s katero bom potem uničil tisto temno prepreko v Midgardu in nadaljeval pot na goro...
Prilezel sem do level 3 in tudi moja božja sekira je na level 3.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Izi si rekel, da imaš preigranih 10 ur jaz tudi. Kje si trenutno ? Ali sproti raziskuješ jezero in okolico ?

Tako kot vedno. Najprej obredem in pregledam vse stranske potke in ko ni ničesar več grem naprej z glavnim questom.
V Midgardu ni šlo nikamor več, tema je zapirala pot na goro in sem nato šel v Alfheim, kjer pobijam Temne vilince, da zaplenim Alfheimsko svetlobo s katero bom potem uničil tisto temno prepreko v Midgardu in nadaljeval pot na goro...
Prilezel sem do level 3 in tudi moja božja sekira je na level 3.



Jaz pa sem z zgodbo malo bolj naprej in sedaj raziskujem Midgard, ko je bolj odprto.

Drugače je pa še kar dolga igra.
««
14 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24829642 (421) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811624 (1364) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284108 (2648) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453958 (2214) plaz21

Več podobnih tem