» »

God of War 4

God of War 4

««
10 / 16
»»

oo7 ::

yayo je izjavil:

So, the hype is real. Res dobra igra!



Kako napreduješ ? Kako daleč si že ? >:D

yayo ::

Uživam, GoW me bolj spominja na igre katere sem igral 10-15 let nazaj kot na karkoli novejšega. Vsake toliko dobim fleš, češ tole sem doživel npr. v Legacy Of Kain in podobno. Sem ravno glavo odrezal tistemu rogatcu, ki je zrasel z drevesom na vrhu gore in se vračam k čarovnici, da ga oživi. Drugače še igram na hard, Alfheim z dark elfi mi je bil ekstremo zajeban, tisti njihov šef mi je bil za popizdit (sem bil prepričan, da se ga ne da blokirat s ščitom), trenutno pa so mi spopadi precej lahki, Morda je to preračunano, zato, da me kasneje zajebejo s kakim težavnostnim zidom, bomo videli. Kar čudno mi je bilo kako zlahka sem uspel premagati tistega zmaja na gori, ok, parkrat me je ubil, preden sem skapiral mehaniko, ampak je bil lahek v primerjavi z nekaterimi šefi katere sem prej srečal. Je pa res, da sedaj bolj skrbno upgrejdam opremo in kombote.

BivšiUser2 ::

Ker equipment ste meli oblečen proti Sigrun? Na easy mi deluje imposible, ne, da bi jo probal na "Give me GoW"
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

God of War Director Says There Is One Secret About the Game No One Has Discovered Yet
"I still think there is one thing that no one has found yet that I know for certain, because I haven't seen any stories about it."

https://gamingbolt.com/god-of-war-direc...

yayo ::

yup, Yoko Taro pravi isto za Nier Automata več kot leto po izidu igre.

BivšiUser2 ::

Evo, platinaaaaa!
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

GOD OF WAR ON TRACK TO BECOME FASTEST GAME TO REACH 1 BILLION VIEWS ON YOUTUBE

Since its release on April 20, data analyst Matchmade reports that God of War amassed 728 million views on YouTube by the end of the month. If it maintains its momentum on the platform, it'll be on track to break 1 billion views by June or July, making it the fastest game to reach the milestone in YouTube history.

http://www.ign.com/articles/2018/06/01/...

yayo ::

trenutno sem pred Magic Chisel misijo, ko ti tamali reče, da bi lahko tudi malce raziskovala okolico jezera. Kamorkoli grem me sovragi rejpajo pa sem zato (končno) šel počekirat kako se v bistvu v GoW napreduje z levelanjem. Surprise, surprise, raje kupovat boljši gear kot upgrejdat mojo level 3 robo. Ko bi to prej vedel...

oo7 ::

Jezero v Midgardu ali tam kjer so vilini ?

yayo ::

okolica jezera, kjer najdeš zmaja ipd. sovragi so večinoma level 6 in jih je po tri štiri naenkrat, jaz sem level 3,5.

yayo ::

:D sem sprejel tisti side quest (Unfinished Business) kjer pomagaš duhovom s prižiganjem zelenih ognjev in moram reč, da je prav pestro. V bistvu gre za dobrodošlo grindanje, ker bom lahko potem kupil boljšo opremo. Ampak, fak, koliko skrinj je naokoli, katere še nisem sposoben odpreti. Kdo bo to spet našel?

oo7 ::

Ja skrinj je ogromno ampak to je pač nagrada za raziskovanje.
Kdo bo to spet našel? TI :)

BivšiUser2 ::

@yayo:
V raziskovanje se podaj šele, ko se vrneš in iz letnega letovišča (spomni se prejšnji igre oz.

Hellheim - severni Hades

, muspelheim,niflheim in valkire pa zakolji na koncu.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

yayo ::

hvala, zakjučim še zadnji zeleni ogenj (in potem mogoče še quest v katerem ti duh umrlega kapetana naloži, da poiščeš ostanke ladje (ladij?)) pa grem naprej po zgodbi.

jijetelu ::

glih zaključil igro 100% na Give me god of War, Sigrun je precej sitna

yayo ::

:)) verjamem, da je.

oo7 ::

Valkire so najtežje amnpak vseeno niso toliko zanimive kot Conor Mcgregor.

jijetelu ::

Baldur fighti so eni bolj brezveznih v igri, ni bi bilo nič narobe če bi bili v celoti skriptirani

oo7 ::

Men so bili pa dobri. Sploh zadnji kjer je še mali razbijal.

BivšiUser2 ::

Saj edina prava fighta sta prvi, ko je še Stranger in zadnji, ki sta oba kulska, valkire niti ne, ker gre vsaka na isti princip razen moveset se spreminja. Troli pa sploh niso kul, mogoče prvi in Helson, ki pa tudi ni fajn, ker se med bojem preveč dogaja.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

yayo ::

fakin Valkire ;((

oo7 ::

yayo je izjavil:

fakin Valkire ;((


Katera te heca? Taglavna ?

yayo ::

ja, taglavna :)) Prva me je hecala, sem bil level 4, ko sem jo napadel.

oo7 ::

Z naslednjim patchom igra dobi new game +

neverjetni99 ::

Res brutalna igra. Za mene najboljši God of war ever8-) Imam OLED TV z PS4 pro in lahko rečem da lepše slike še nisem videl. Od detajlov, do HDR, res neverjetno, prav očaran sem bil:)) Zgodba je pa tudi vrhunska, predvsem sem bil presenečen in navdušen da so dali noter vikinško mitologijo in njihove bogove. Škoda edino, da ne moreš v Asgard k Odinu na obisk? :P Sem obrnil v 2 dneh, sicer se nisem najbolj osredotočal na side queste, sem pa prišel na nekje 40% ko sem obrnil, vendar se še morem potrudit da upgrejdam do konca tiste blejde in da še poberem par trofej haha

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

neverjetni99 je izjavil:

Res brutalna igra. Za mene najboljši God of war ever8-) Imam OLED TV z PS4 pro in lahko rečem da lepše slike še nisem videl. Od detajlov, do HDR, res neverjetno, prav očaran sem bil:)) Zgodba je pa tudi vrhunska, predvsem sem bil presenečen in navdušen da so dali noter vikinško mitologijo in njihove bogove. Škoda edino, da ne moreš v Asgard k Odinu na obisk? :P Sem obrnil v 2 dneh, sicer se nisem najbolj osredotočal na side queste, sem pa prišel na nekje 40% ko sem obrnil, vendar se še morem potrudit da upgrejdam do konca tiste blejde in da še poberem par trofej haha



God of War 5 boš lahko obiskal Odina ;)

Vazelin ::

ja, igra je res AAA title:D Sicer je meni singleplayer od recimo Resident Evil 4 še stopničko višje ampak God of War je TOP3 iger te generacije: Bloodborne, God of War 4, GTA5 recmo. Masterpiece (sicer se zadnjih 20% igre malo vleče in umetno podaljšujejo dolžino ampak nič ne de). :) Mahanje s sekiro je nadmočno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

yayo ::

jaz še igram :O Ravno grem v Jotunheim, ampak mi je všeč delat sidequeste pred glavno zgodbo. Je pa res, da potem postane zgodba skoraj prelahka zaradi overlevelanja.

Gatsu ::

Mater dober enim da lahk potujete v prihodnost in igrate naslednji del...

BivšiUser2 ::

?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Gatsu ::

ah nvm... falil sem :P

oo7 ::

Še vedno moja Goty igra za leto 2018.

yayo ::

ekola, končal sem zgodbo. Fental štiri valkire pred post game contentom, bil fentan neštetokrat s strani ostalih štiri, naredil Muspelheim do Valkire, ko sem bil level 6, se sprehodil skozi Nilfheim istotako - čakajo me še vsi realm tears. Trenutno sem level 7 z Ivaldijevim runic armorjem, sem upal, da mi bo epilog zgodbe dal še kak upgrading item, pa žal ni bilo tako. Grindanje v Nilfheimu utruja, btw. In je edini "švoh" del igre.

oo7 ::

yayo je izjavil:

ekola, končal sem zgodbo. Fental štiri valkire pred post game contentom, bil fentan neštetokrat s strani ostalih štiri, naredil Muspelheim do Valkire, ko sem bil level 6, se sprehodil skozi Nilfheim istotako - čakajo me še vsi realm tears. Trenutno sem level 7 z Ivaldijevim runic armorjem, sem upal, da mi bo epilog zgodbe dal še kak upgrading item, pa žal ni bilo tako. Grindanje v Nilfheimu utruja, btw. In je edini "švoh" del igre.


In kakšna je končna ocena igre ?

yayo ::

igra je odlična, nisem ravno kompetetenten za neke objektivne ocene, ker bi jo moral primerjati s podobnimi, pa nič takega zadnje čase nisem igral. Marskikdo omenja TLoU, ki je meni osebno precenjena, posebno glede gameplaya. Zna bit, da je tako, ker zadnjih nekaj let nimam časa ali pa zato ker sem star (služil v JNA, veteran vojne za Slovenijo :)) ) ampak meni nekatere igre postajajo predolge. Posebno je problem v temu, da content ne uspeva biti na enakem nivoju skozi celo igro. Vedno pa je zgodba tista, ki me vleče, če je zgodba bom igral najbolj zajebano zadevo, če je ni potem me enostavno ne vleče (I'm talking to you Dark Souls). OK, nazaj v Muspelheim.

oo7 ::

No ja če je igra dobra ni nikoli predolga. Če pa je slaba se pa zna vlečti.

Starejše GOW si igral ?

yayo ::

jebeni Nilfheim, koliko frustrirajočega grindanja za dobit tiste Anchors Of Fog, ki omogočijo odklep Realm Tears spopadov. Sfarmal en anchor in zaprl prvi realm tear potem pa bil ubit preden sem iz strupene megle usplel odnesti drugega.Vsaj Valkira iz Nilfheima je šla brez težav. Trenutno nimam materialov za upgradanje armorja, ostaneta pa mi še dve valkiri: helheimska in musplelhejmska, obe pretežki. trenutno In seveda še glavna. Give me challenge težavnost.

BivšiUser2 ::

Jaz sem te anchorje tudi veselo prodajal, predem se ugotovil kaj naj bi z njimi. Potem sem jih pa naenkrat kar težko našel. Respect, da špilaš valkire na tej težavnosti, jaz sem na hard samo ono, ko spawna enemyje fental, ostale na normal, s šefico pa je na easy komaj šlo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

yayo ::

OdvStarih GoW sem igral prvega, pa mi hack'n'slash in stripovski pristop nista bila po godu, čeprav sem igro končal.

edi45 ::

God of war 3 remastered bi rad probal. Verjetno edini god of war, ki ga nisem igral :)) Ker takrat glih nisem imel ps3 ko je prišel ven, potem ko sem si ga spet lastil pa igre nisem kupil:|

BivšiUser2 ::

Meni pa so vsi prejšnji kul, razen Ascension, ki je čisti gnoj. Sicer sem ga končal, bi pa raje videl nekaj drugega.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Vse GOW igre so dobre ampak tale zadnja je pa brez konkurence :)

edi45 ::

oo7 je izjavil:

Vse GOW igre so dobre ampak tale zadnja je pa brez konkurence :)


Se strinjam :)

oo7 ::

God of War: Check Out Early Character Design For Kratos, Never Before Seen Concept Art

http://gearnuke.com/god-of-war-early-ch...






yayo ::

padla zadnja valkira pred šefico, fak, Muspelheim ima celo novo seriji trialov ;((

BivšiUser2 ::

Ja, za trofejo.... Jaz sem naredil ono z krogi. Pa še dve. Tista ko te ne smejo vdariti (ko pride Soul Devourer) pa je too much.

Mi je sicer prvič uspelo te triale v seriji rešiti.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Muspelheim mislim, da sem prišel, do 4 ali 5 vrat.

yayo ::

so fakin utrujen, Šefici valkir skinem pol healthbara pa je po meni, če želim do konca upgrejdat armor moram delati Muspelheim Extreme, ki je dolga, frustrirajoča zadeva, ki vzame kup časa (mislim, da moram tudi Nilfheim ponavljat za random drope). Tole grindanje v bistvu totalno pokvari dober oukus, ki ostane po končani zgodbi. Mislim, da bom kar dal igro na Bolho, toliko lepih stvari za preigrat jaz pa mazohiziram z GW post game contentom... :))

oo7 ::

Jaz sem delal misije v Muspelheim med igro. Ko sem zaključil z zgodbo sem potem igral še 2-3 ure in nehal.

yayo ::

na Give me challenge sem Muspelheimsko valkiro uspel premagati šele z Ivaldijevem armorjem level 7+, tako, da ni bilo variante, da bi Impossible Trials (ki se odklenjejo šele potem, ko ubiješ lokalno vakiro Gondul) delal "med igro". Vsaj ne z mojimi psihomotornimi sposobnostimi/refleksi :)) Na splošno mi gre blokiranje bolj slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()
««
10 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830017 (796) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811719 (1459) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284139 (2679) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211770 (9816) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453973 (2229) plaz21

Več podobnih tem