» »

God of War 4

God of War 4

««
11 / 16
»»

yayo ::

top trophy earned: Allfather Blinded, je drugi na very rare lestvici ampak ni glih za se pohvalit :)) Za malček chillat (postaja prevroče za igrat na pcju pa bodo Kingdom Come ipd. malce morale počakat) šaltam sedaj na The Order 1886, rabljen, kupljen ekstremno poceni.

BivšiUser2 ::

Platina?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

yayo ::

ma kaki, sem igral vse na Give Me Challenge in ne pridem do živega šefici valkir, pa drkat se z extreme Muspelheim challengi se mi ne ljubi (ki mi sicer ne delajo prevelikih problemov, naredil sem dva, tudi onega s krogi). Enostavno pride trenutek, ko mi grindanje dopizdi, in nevarnost, da se mi igra zagravža. Armor imam level 8. Morda še kaj poskusim, če prej igre ne uspem prodati.

BivšiUser2 ::

Daj na easy... Valkire ti ne zamerimo, drugače en impossible trial je dost easy, povej kere se maš.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

yayo ::

oni kjer te ne smejo poškodovat me najbolj jebe, sem bil prepričan, da sem med runic attackom nedotakljiv, pa očitno ni tako. Pa tudi, če mi rata prit do soul eaterja in vmes napolnit spartan rage, se mi zdi, kot, da mu spartan rage ne naredi nobenega damagea (jebemti angleške izraze ampak z njimi je takoj jasno kaj hočeš povedat). Morda je tako le na višjih težavnostih, še nisem preštudiral.
EDIT
dugače pa, ko začneš po GoW igrati The Order 1886 dobiš občutek, da te hočejo zanalašč sabotirati z idiotskimi kontrolami, vse je nekako gumijasto, z delayem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

"The surging emphasis of rich storytelling in games is a key reason why story-driven titles are earning big", the article reads. "During their respective launch months, The Witcher 3 earned $69M, Uncharted 4 made $56M, and God of War raked in $131M in total digital revenue. These results show that there is a significant demand for narrative experiences among gamers."

https://wccftech.com/ps4-god-of-war-131...

131 mio $ samo od digitalne prodaje 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Sony Santa Monica's Cory Barlog has shared concept art for God of War's Egyptian setting that almost came to be.




https://www.vg247.com/2018/08/20/god-wa...

scipascapa ::

fak jaz prodal igro, zdaj pa je že NG+.

oo7 ::

It Appears God of War May Have Already Sold 9 Million Copies

http://thisgengaming.com/2018/08/31/it-...


Povsem zasluženo :)

YesMan ::

To je izjemno za ekskluzivo.

Sem pred tremi dnevi začel igrati in sem precej navdušen zaenkrat. Bojevalni sistem je TOP, raziskovanje je zadovoljujoče, zgodba, liki in svet zanimivi, avdiovizualna prezentacija odlična - skratka, skoraj perfektna akcijska avantura in definitivno kandidat za GotY.

oo7 ::

Za mene še vedno GOTY 2018 :)

yayo ::

ja, 2017 je bilo precej bogato z odličnimi ekskluzivami, 2018 pa je, vsaj za sedaj, nekako bolj umirjeno. Kaj je v bistvu še letos izšlo za PS4?

Gatsu ::

Spiderman izide že ta petek. To je pa to za letos od velikih 1st party ekskluziv. Drugo leto se pa obeta Dreams, Days Gone, Ghost of Tshushima in morda še kateri od TLOU2 in Death Stranding.

YesMan ::

yayo je izjavil:

ja, 2017 je bilo precej bogato z odličnimi ekskluzivami, 2018 pa je, vsaj za sedaj, nekako bolj umirjeno. Kaj je v bistvu še letos izšlo za PS4?



Kaj se ekskluziv tiče: Detroit Become Human in Yakuza Kiwami 2. Detroit je bržkone najboljša igra v tem žanru (torej interaktivnih filmov), Yakuza Kiwami 2 pa tudi dobiva zelo dobre ocene in je baje poslastica za ljubitelje franšize (in trenutno tudi tekmuje z Divinity Original Sin II kot naslednja igra na mojem seznamu, ko končam GoW :P).

Aja, pa prišel je tudi remake od Shadow of the Colossus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

oo7 ::

No ja za GOTY je treba gledati vse igralne platforme.

YesMan ::

Tako, igro platiniral na Give me a Challenge :D Sigrun me je jebala cca. 10 ur (všteto s tem, da sem moral iti grindat v muspel in niflheim, da sem si Ivaldijev armor spravil na level 8 in stem tudi skupni level) in morem rečti, da sem že res mel željo preklopit na Give me a Balanced Experience, ampak sem potem bral na netu, da ni neke velike razlike v težavnosti pri njej (na give me a story pa se res nisem hotel spustit, gamerski ponos pa to :D).

Po neštetih poskusih mi je v glavnem le uspelo (s precej sreče). Je pa mi to bil najtežji šef v tretjeosebnih akcijskih avanturah nasploh, zraven Orphan of Kos iz Bloodborna.

oo7 ::

In kakšna je končna ocena igre ?

scipascapa ::

Odlična itaq, jo še nisi igral?

oo7 ::

Seveda sem jo igral vprašanje je bilo za yesMan :)

YesMan ::

Gladko 10/10. To sicer ne pomeni, da je igra perfektna, ampak da je skupek tistih dobrih elementov res tako odličen, da gladko zasenči tistih par 'cak', katere bi lahko kritiziral; npr. to, da Kratos vedno ko brcne lanc da 'odklene' bližnjico, splezi tudi po njem, ampak to je že res dlakocepstvo :P

V glavnem ena najboljših avantur, ki sem jih kdaj igral in izkušnja, za katero menim, da bi jo moral prav vsak doživeti.

oo7 ::

Men je bilo tudi tisto razkritje na koncu kdo je mali zelo zanimivo :)

oo7 ::

God of War - Midgard Mishaps | PS4




What happens in Midgard, stays in Midgard.

Making a video game is difficult. Making a stable game that both pushes the capabilities of the hardware and creates a super immersive, no-camera-cut, epically-sized AAA gaming experience like the one seen in the new God of War, is vastly more difficult. This massive task, involving hundreds of people developing and implementing content simultaneously, which can often have a tendency to break things, definitely added to the challenge.

BivšiUser2 ::

Sony's sublime God of War reboot has snatched the top prize for games at the Trusted Reviews Awards 2018. https://www.trustedreviews.com/news/gam...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Zasluženo :)

Tr0n ::

Game Awards 2018 Game of the year! :))

oo7 ::

Igra je odlična in si zasluži GOTY :)

Tr0n ::

Vazelin ::

Igra je odlična. Sicer kvaliteta v zadnji četrtini pada (ponavlja se tudi) ampak težko je ohraniti epskost čez tako dolgo igro.
V "dvojki" pričakujem še hujše bosse in ne samo "trolle" v 1001 obliki. Imo boss fajte in število le teh šparajo za dvojko, ki zna biti top v seriji (podobno kot stari gow2).
Igra predstavlja odlično osnovo, ki pa bo vrhunec doživela šele v drugem delu.

O GOTY pa težko rečem, ker še nisem igral RDR2.

ps: sem se pa letos imo najbolj zabaval ob igranju Dooma

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Tr0n ::

Meni je precej boljsi od RDR2. GOTY 2018! 8-)

yayo ::

+1
RDR2 ima svetle trenutke, ki so razredčeni v ogromnem svetu kateri je zelo lep ampak "plitek".
EDIT
kar ne pomeni, da igre ne maram 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Za mene še vedno GOTY 2018 :)



GOTY je zagotovo Red Dead redemption 2. God of war 4 je generična pobijalščina.

Tr0n ::

bambam20 je izjavil:

GOTY je zagotovo God of War. RDR2 je generična pobijalščina.

Fixed it for you. :D

oo7 ::

God of war je mojstrovina najboljša igra, ki sem jo igral na PS4
TLOU je mojstrovina najboljša igra, ki sem jo igral na PS3

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Tr0n je izjavil:



https://gotypicks.blogspot.com/2018/10/...




In če bi moral zbrati najboljšo GOTY igro katero bi izbral ? >:D


Drugače pa na tem seznamu prevladujeta Bethesda in Naughty Dog vsak z tremi naslovi.

Vazelin ::

Meni so te Naughty Dog igre dokaj precenjene. Recimo Uncharted 4 sem pustil po par dneh igranja. TLOU se sploh ne upam lotit, ker bi bil verjetno razočaran.

edi45 ::

Vazelin je izjavil:

Meni so te Naughty Dog igre dokaj precenjene. Recimo Uncharted 4 sem pustil po par dneh igranja. TLOU se sploh ne upam lotit, ker bi bil verjetno razočaran.


Tvoja izguba, ker TLOU drugače velja, za eno najboljših iger vseh časov.

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

In če bi moral zbrati najboljšo GOTY igro katero bi izbral ? >:D

That's easy.

Dad of War.

Vazelin ::

A je witcher 3 res tok dobra zadeva da jo imajo vsi na piedestalu?

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

In če bi moral zbrati najboljšo GOTY igro katero bi izbral ? >:D

That's easy.

Dad of War.


Ti je bil GOW toliko boljši kot TLOU in W3 da je easy ? :P

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

A je witcher 3 res tok dobra zadeva da jo imajo vsi na piedestalu?


Vrhunsko dobra igra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

Vazelin je izjavil:

A je witcher 3 res tok dobra zadeva da jo imajo vsi na piedestalu?

Seveda je tole kar bom citiral le individualno mnenje ampak bolj ali manj povzema kaj tisti, ki ljubijo TW3 cenijo.
Iz današnjega TW3 Reddita:
I never played witcher 3 cause I thought it was just another Skyrim, boy was I wrong.

I have to say that this game is a masterpiece, what makes it a masterpiece ? The characters, the amazing dialogues and finally the story telling.

Yeah the weapons are cool, the armors and horse riding is cool but that is not what keeps me playing everyday.

The emotions I get from this game is equivalent to final fantasy games but greater, I never want this game to end, it feels like I am in the world of lord of the rings.

Ajde, še en circle jerk iz današnjega Reddita:
Wow, I've never played any of these games but I heard it was good. It was recommended to me because I'm a die-hard TES fan and I wanted something in that genre. I bought a physical copy for $14 at a locally owned gamestore. This game was absolutely one in a million, one of the greatest stories I've ever been a part of.

Torej: STORY!

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Ti je bil GOW toliko boljši kot TLOU in W3 da je easy ? :P

Ne bi ravno primerjal teh iger. Vsaka je izjemna v svojem pogledu. :)

YesMan ::

Vazelin je izjavil:

Meni so te Naughty Dog igre dokaj precenjene. Recimo Uncharted 4 sem pustil po par dneh igranja. TLOU se sploh ne upam lotit, ker bi bil verjetno razočaran.


Tudi meni je Uncharted 4 rahlo precenjen. Single player ima odlično avdio-vizualno prezentacijo, igralce, režijo, vrhunske akcijske vložke ter precej dober in tekoč, čeprav simplističen, gameplay. Multiplayer je pravtako zelo zabaven. Dobra igra v glavnem, ampak vseeno je ne bi ravno ocenil z 93, tako kot je na metacriticu :D

TLoU na drugi strani, pa je druga stvar... Ta igra pa po moje zasluži vsako točko od tistih 95, ki jih ima na Metacritic-u. Če ti Uncharted ne leži, vseeno probaj TLoU. A-V predstavitev, igralci in režija so spet top, s tem da sta še pri TLoU prisotna dva res dobro spisana (ne samo vrhunsko odigrana, tako kot pri Uncharted 4) karaktera ter nadpovprečno dobra zgodba. Obenem je gameplay bolj počasen (tudi malo bolj kompleksen) in bolj polaga fokus na stealth in crafting. Priporočam, da igraš na najtežji težavnosti. Multiplayer je pravtako zelo dober in precej unikaten (govorim o Factions načinu) in še se dandanes redno igra.

The Witcher 3 je tudi dober, predvsem pa OGROMEN špil. Jaz sem igral približno 150 ur vsega skupaj. Če polagaš vrednost na dolžino igre, potem tukaj definitivno ne boš zgrešil. Glavna zgodba ter glavni karakteri so sicer za kontejner, če nisi bral knjig (plitki "badass" tropi pač, tako protagonisti kot antagonisti), imaš pa zato kar visoko število zelo dobro spisanih stranskih zgodb in karakterjev, sploh, če kupiš še oba dva dodatka. V stranskih zgodbah igra res izstopa od konkurence v tem žanru, zato je tudi tako dobro ocenjena. Sam gameplay pa je bolj tak... "Jack of all trades, master of none" bi rekel :P Prostost, dinamičnost in interaktivnost v svetu je precej omejena (v primerjavi s svetovi kakega Fallout New Vegasa, RDR2, Zelda BotW), RPG-elementi so zelo posplošeni, bojevanje pa monotono, simplistično in tudi malo leseno (ampak vseeno nekako bolj zabavno na koncu kot v Bethesdinih open world igrah, ali pa v Rockstarovih).

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ti je bil GOW toliko boljši kot TLOU in W3 da je easy ? :P

Ne bi ravno primerjal teh iger. Vsaka je izjemna v svojem pogledu. :)


Ja Witcher je RPG drugače pa GOW in TLOU pa bi se dalo primerjat >:D obe igri z močno zgodbo obe igri imata sopotnika obe igri podoben gameplay...

Vazelin ::

Tisti, ki ste igrali Gothic. Je W3 primerna igra za nekoga, ki je odigral Gothic 1 in 2 (ne gre zame)?

yayo ::

Vazelin je izjavil:

Tisti, ki ste igrali Gothic. Je W3 primerna igra za nekoga, ki je odigral Gothic 1 in 2 (ne gre zame)?

YesMan ::

Vazelin je izjavil:

Tisti, ki ste igrali Gothic. Je W3 primerna igra za nekoga, ki je odigral Gothic 1 in 2 (ne gre zame)?


Gothic 2 z dodatkom Night of the Raven je moj najljubši akcijski open world RPG vseh časov, The Witcher 3 pa sem odigral cca. 150 ur, kot že zgoraj omenjeno v enem komentarju.

Tukaj je moje mnenje: The Witcher 3 deli ZELO malo podobnosti z Gothic-om, razen par površinskih. Gothic 2 je hardcore akcijski-RPG, medtem ko je The Witcher 3 zelo dostopen, lahek oz. pač "casual" akcijski-RPG, ki polaga vrednost na bolj "cinematsko" izkušnjo, ampak pač v velikem svetu. V Gothicu ni GPS sistema, kateri bi ti točno kazal kam moreš iti. Niti navadne mape nimaš, če si je ne kupiš/jo najdeš/jo ukradeš. V svetu se orentiraš s pomočjo NPC-jev, pridobljene (ali pa tudi ne) navadne papirnate karte, katera kaže samo lokacijo tvojega lika in ničesar drugega, ter okolja. V Gothicu nimaš ekvivalenta "Witcher sense", ki bi avtomatsko rešil vse uganke in probleme namesto tebe, moraš kar sam razmišljat in raziskovat. Bojevanje, je tudi neprimerno težje v Gothic-u (in tudi precej bolj leseno). Gothic daje poudarek na "napredovanje tvojega lika", v smislu, da si na začetku en velik "luzer". Vsaka bitka z navadnim volkom je lahko že usodna (bog ne daj, da te napadata dva ali trije naenkrat). Prvih 10-15 ur igre je pekel, potem pa postane vedno lažje :P Skozi igro napreduješ v smrtonosno mašino, ki se lahko zoperstavi celo zmajem. TW3 tega nima. V prvih ~treh urah igre, že ubiješ gromozanskega Grifona. Nič kaj močnejšega se ne počutiš ob koncu igre, kot se na začetku.

The Witcher 3 izstopa seveda kot "cinematska izkušnja". Imaš boljše odigrane in spisane like, neprimerno boljše stranske zgodbe ter milijon krat boljšo grafiko in zvok.

Odvisno je torej kaj hočeš; zelo počasen špil v katerem boš moral "delat", razmišljat in izkoristit vse kaj ti je na razpolago, da boš nekam prišel na začetku, ampak bo ti dal tisti nek občutek "dosežka" in zadovoljstva (primerljiv občutek, kot ga dobiš s Soulsborne igrami, bi lahko skoraj rekel); ali pa precej hitro tempiran špil z dobrimi (občasno tudi vrhunskimi) stranskimi zgodbami na vsakem vogalu, kateri pa te drži za roko in vodi skozi celotno izkušnjo.

Vazelin ::

Thx za opis:)

YesMan ::

Vazelin je izjavil:

Thx za opis:)


Ni kaj. Reči kolegu (oz. za koga pač sprašuješ), da naj poskusi Risen (samo prvi del) ter mogoče Elex. Ti igri sta še verjetno najbližji stilu Gothica.
««
11 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24829939 (718) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811698 (1438) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284135 (2675) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211734 (9780) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453970 (2226) plaz21

Več podobnih tem