» »

God of War 4

God of War 4

««
9 / 16
»»

oo7 ::

Evo pa sem preigral zgodbo :)
Definitivno najboljša god of war igra kar sem jih igral pa tudi ena najboljših iger nasploh od mene dobi čisto 10.
Edina slaba plat te igre je, da se zgodba enkrat konča drugih pripomb nimam. Odlična grafika odličen gameplay odlična tematika in odlična zgodba.
Zadnja borba je huda, ko stari in sine delita kombinacije 8-) mali živ norc z lokom.




SPOILER!!!!!

Atreus je torej Loki. Ta Loki je 10x večji badass kot tisti v MCU :)
Torej je Baldur v bistvu iskal ženo od Kratosa ne pa Atreusa. Mogoče kdo ve zakaj je iskal njo?
V igri, ko je Sindri dal Atreusu tiste zelene puščice pa potem jih je Freya vrgla stran, da so te puščice nevarne. Takrat pa vse, do konca igre mi to ni šlo iz glave in zakaj je Sindri dal te puščice Atreasu >:D
Konec z Thorom je pa perfekten.

oo7 ::

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!! Konec igre in norse mitologija



Loki v skandinavski mitologiji je imel tri otroke:

Hel je v igri tudi lokacija drugače pa je enemu otroku od Lokija ime Hel.
Fenrir volk velik kot slon
Midgar ali v igri World serpant >:D

Na koncu igre, ko Kratos in Atreus gledata slike. Zadnja slika je bila



Kratos leži v naročju Atreusa njemu pa čez usta gleda kača.

Mamir je v čolnu rad pripovedoval zgodbe in ena je bila o Ragnaroku. V eni zgodbi se je Odin boril z nekom in po borbi se je drevo uničilo in eksplozija je bila tako močna, da je world serpant poslalo nazaj v preteklost. Torej world serpant je mogoče z prihodnosti in otrok Lokija se pravi našega Atreusa >:D
World serpant je tudi enkrat rekel, da se mu Atreus zdi poznan. Tudi med finalno borbo z Baldurjem je Atreus poznal jezik in poklical kačo world serpanta, da je napadel velikana.
Atreus, ko je zvedel, da je bog je vprašal Kratos če se lahko spremeni v volka.
Atreus je 1/4 bog 1/4 človek in 1/2 velikan. Torej otroci Fenrir velikan volk, world serpant velikanska kača in Hel ? Mogoče tista velika ptica v Helhaimu?

Otroci Lokija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BivšiUser2 ::

Evo, Baldur je končno crknil. Sedaj pa lov na platino. :D
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Conor Baldur McGregor :)

BivšiUser2 ::

Šit, sam res...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Conor Baldur McGregor :)

Jeremy Davies you mean.

Vazelin ::

si se kar posvetil vidim, mpower:D

zna biti v kakšnem naslednjem delu razjasnjeno, kdo je klical Serpanta ko sta kratos in artos nekje daleč stran.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Conor Baldur McGregor :)

Jeremy Davies you mean.


Ja igralec je ta ampak Baldur z tetovažami spominja malo na Mcgregorja pa tudi malo mu je podobeen.

Vazelin je izjavil:

si se kar posvetil vidim, mpower:D

zna biti v kakšnem naslednjem delu razjasnjeno, kdo je klical Serpanta ko sta kratos in artos nekje daleč stran.



Dobro vprašanje :)
V rog je lahko pihnil kdorkoli Freya, Baldur, Odin, Thor ?
Ali pa je Loki z prihodnosti pihnil v rog kajti ta pozabljeni jezik govorita samo Loki in Mamir ? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Pač tisto sigurno ni bilo kar tako ampak bo v enem od naslednjem delov razjasneno. Morda celo Loki spinoff.

oo7 ::

Thor ali Odin najbrž nista bila, ker World serpant ju ne mara pa tudi njegovega jezika ne razumeta.

Vazelin ::

verjetno bo kakšna back to the future varianta posredi:D

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Pač tisto sigurno ni bilo kar tako ampak bo v enem od naslednjem delov razjasneno. Morda celo Loki spinoff.


Ja se strinjam, da najbrž ni bilo kar tako. Najbrž bo pojasnjeno v neslednjem delu.

BivšiUser2 ::

Vpliva težavnost igre na trofeje? Triali imajo svoje težavnosti?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Vpliva težavnost igre na trofeje? Triali imajo svoje težavnosti?


Since the game can be pretty hard with its difficulty levels, you’re naturally wondering whether you need to brave the hardest difficulty for a trophy, or something like that.

Well, luckily, you don’t have to! God of War’s trophies do not include any based on beating the game with a specific difficulty.

http://twinfinite.net/2018/04/god-of-wa...


Vseeno na kateri težavnosti igraš.

oo7 ::

SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!






Tale del v igri je zakon



0:51-0:58 Atreus badass 8-)
1:55-2:01 ata in sin kombinacije 8-)
2:27-2:37 dedek, oče in sin ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Še vedno se zelo dobro prodaja :)


God of War Tops UK Boxed Charts on the Fourth Consecutive Week

http://www.playstationlifestyle.net/201...

BivšiUser2 ::

Mogoče kdo ve kje dobiti kvalitetne wallpaperje za lokacije, brez A&K? Nekaj takega kot menu screen brez menija.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Vazelin ::

In kakšno je kaj vaše končno mnenje o igri?
Pri meni ima RE4 še vedno posebno mesto. Gow4 bi dal malce višje kot Max Payne 3. Nekaj manjka, da bi postala res tista klasika. Vrhunski naslov, ki pa ima tudi nekaj pomankljivosti: prazen svet ko končaš oz. "ni žive duše", tam od Máttugr Helsona se mi zdi da igra malce pada oz. umetno podaljšuje število ur igranja z navali sovražnikov, počasno in dolgočasno plezanje... Sicer odlična igra, vendar ne čisto na nivoju RE4 ki mi je še vedno najboljši tovrstni špil. Bloodborne pa še vedno top ps4 eksluziva imo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

BivšiUser2 ::

Tudi meni je igre v splošnem kul, kot pa sam praviš je tudi nekaj paddinga + collectibles bi lahko imeli dodatno vizualno vrednost ( da ni sami kak XP ali updated lore. Predvsem je tisto, bullshit, ko ti stalno nekaj pride vmes med potjo v Jotunheim in se moraš vedno znova vračati. Sem istega mnenje glede kvalitete in je tudi meni BB zaenkrat top špil.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

In kakšno je kaj vaše končno mnenje o igri?
Pri meni ima RE4 še vedno posebno mesto. Gow4 bi dal malce višje kot Max Payne 3. Nekaj manjka, da bi postala res tista klasika. Vrhunski naslov, ki pa ima tudi nekaj pomankljivosti: prazen svet ko končaš oz. "ni žive duše", tam od Máttugr Helsona se mi zdi da igra malce pada oz. umetno podaljšuje število ur igranja z navali sovražnikov, počasno in dolgočasno plezanje... Sicer odlična igra, vendar ne čisto na nivoju RE4 ki mi je še vedno najboljši tovrstni špil. Bloodborne pa še vedno top ps4 eksluziva imo.


Men je bila igra naravnost odlična.
Tri najboljše ekskluzive kar sem jih igral na Playstationu so TLOU, GOW 4 in Uncharted 4.

Bloodborne je dobra igra ampak mi je Dark Souls veliko boljša serija že zaradi srednjeveške tematike.

yayo ::

ok, ravno začel, je Hard too hard?

oo7 ::

yayo je izjavil:

ok, ravno začel, je Hard too hard?


Jaz sem igral na drugi stopnji pa je bilo ravno prav. Drugače pa boš videl če bo pretežko ali prelahko lahko še vedno zamenjaš težavnost.

BivšiUser2 ::

Jaz sem imel na hard že s prvim fightom v igri težave, ker nisem bil navajen na stil borbe.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tr0n ::

yayo je izjavil:

ok, ravno začel, je Hard too hard?

Na zacetku je tezko, potem pa vedno manj.

oo7 ::

Pa proti koncu Valkire so težak nasprotnik.

yayo ::

v bistvu sem zaradi updejtanja naprave in igre izgubil toliko časa, da sem prišel komaj do prvega tutorial fajta. Misilm, da je bilo šest sovražnikov, na hard je fajt bil dolgočasen, ker moraš plesat naokoli in izvajaš izključno chip damage (5-10-15 procentov na udarec). Kar naredi fajt kurčevo dolg. Upam, da ne bo tako v nedogled.

yayo ::

ok, sem skapiral da je GoW ena tistih iger kjer moraš vedno najprej preiskati vse kotičke kamor te NE usmerja, če hočeš nabrat koristno kramo. Sicer dolgočasna mehanika...

BivšiUser2 ::

V mejah normale je še kul, ne pa artefakti, Raveni, realm teari. Recimo Jotnar shrini so zanimivi collectibles, pa kvesti so zmerni.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Berserker ::

Jaz imam deljeno mnenje o špilu. Vsekakor gre za kvalitetni špil z kvalitetno zgodbo, ampak me ni tako navdušil kot prejšni gow špili. To je bil najšibkejši Kratos do zdaj. Tip ki je zlomil Furije, sisters of Fate, Titane in Primodiale, pa se zdaj matra ob nekih sinovih nordijskih bogov. Vizualno mi špil tudi ne bo ostal v spominu, ker ga DS serija pelje scat, pa tudi HZD je bolje izgledal. Mogoče me nordijska mitologija tudi odbija, glede da z njo kr dosti posiljujejo zadnje čase.

Pa tole skakanje med kraljestvi bogov so mal kopiral iz Age of Mythology.

yayo je izjavil:

ok, sem skapiral da je GoW ena tistih iger kjer moraš vedno najprej preiskati vse kotičke kamor te NE usmerja, če hočeš nabrat koristno kramo. Sicer dolgočasna mehanika...


Seveda, ker si rastel z koridornimi špili, ki te za roko držijo od štarta, pa do konca.

Zgodovina sprememb…

yayo ::

Ne, ni toliko to problem kot prilagajanje novemu stilu igre potem, ko sem par mesecev igral nekaj popolnoma drugačnega. Sem vedno ves "grumpy" na začetku nove igre in me vse živcira ;(( Čez nekaj časa se ponavadi umirim. Drugače je Hard težavnost pri GoW kar jebeno hard, kar nekajkrat sem krepal v spopadu s prvim trollom, verjetno še večkrat v boju proti tistemu tetoviranemu metroseksualcu, ki te obišče na domu.:))

Vazelin ::

druga stopnja težavnosti je imo sweet spot.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Jaz imam deljeno mnenje o špilu. Vsekakor gre za kvalitetni špil z kvalitetno zgodbo, ampak me ni tako navdušil kot prejšni gow špili. To je bil najšibkejši Kratos do zdaj. Tip ki je zlomil Furije, sisters of Fate, Titane in Primodiale, pa se zdaj matra ob nekih sinovih nordijskih bogov. Vizualno mi špil tudi ne bo ostal v spominu, ker ga DS serija pelje scat, pa tudi HZD je bolje izgledal. Mogoče me nordijska mitologija tudi odbija, glede da z njo kr dosti posiljujejo zadnje čase.

Pa tole skakanje med kraljestvi bogov so mal kopiral iz Age of Mythology.



Men osebno pa je tale GOW daleč boljši kot vsi prejšnnji deli.
Kratos je imel tudi veliko dela z Herkulesom, ki je ravnotako pol bog kot sinova Thora.
Kaj ti pa vizualno ni všeč? Sama okolica ali grafika ni dobra? DS katera igra je to ?
Ali pa je Age of Mythology kopiral z nordijske mitologije >:D

BivšiUser2 je izjavil:

V mejah normale je še kul, ne pa artefakti, Raveni, realm teari. Recimo Jotnar shrini so zanimivi collectibles, pa kvesti so zmerni.


Saj ni vse to obvezno lahko se držiš samo zgodbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BivšiUser2 ::

Vem, mi je pa bv met to za platinum. Ajde, da ti potem dajo nek ekskluzivni video al pa neke čestitke za collectibles, ne pa da jih dajo za trofeje. No Muspelheim je končan, pustil sem le tisti kjer jih moreš 20 eliminirati brez škode pa tisto, ko si s killi filaš cajt na impossible težavnosti. Aja, pa valkira je na normal fejst zajebana.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

yayo ::

prešaltal s hard na normal, ko sem prišel do tiste ploščadi, ko prvič srečaš okamenele draugre, ki te skušajo grupno posiliti medtem, ko dva dodatna mečeta ognjene krogle nate z nedosegljive police in igral normal do srečanja z drugim trollom, ki je padel v prvem poskusu. Vmes sem srečal škrata kovača, ki mi je upgrejdal sekiro in armor. Sedaj se mi normal skoraj zdi prelahko. Drugače pa bi Kratosu kdo lahko povedal, da so njegove roditeljske sposobnosti pod absolutno ničlo :))

oo7 ::

yayo je izjavil:

Drugače pa bi Kratosu kdo lahko povedal, da so njegove roditeljske sposobnosti pod absolutno ničlo :))


To je prava Špartanska vzgoja >:D

yayo ::

zgubljam vid z iskanjem Odinovih krokarjev...;(( Btw, ciljati obešene okostnjake ima kak smisel?

oo7 ::

Jaz sem našel okoli pol Odinovih ptic.

okostnjaki ?

yayo ::

ja, v jamah in na drevesih visijo obešeni okostnjaki, če jih naciljaš se prikaže simbol "uporabna tarča", podobno kot pri ptičih, ribah itd. Samo ne vem, če sesuvanje okostnjakov da kak achievement ali exp.

oo7 ::

Jaz jih nisem tako, da ne vem :)

Gregex ::

Kostkote lahko mirno ignorirate. :)

yayo ::

faak, tista gorila...

BivšiUser2 ::

Niflheim je pa tud en sam brezvezni grind.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Niflheim je pa tud en sam brezvezni grind.


Tam lahko nabereš veliko surovin za nadgrajevanje opreme.

yayo ::

spet se nekaj mučim na 3/4 težavnosti v Nilfheimu ampak mi ubija ves užitek s tistimi dark elfi, po vsakem spopadu se počutim ožet kot cunja. Nima smisla (zame).

yayo ::

pardon, Alfheim, ne Nilfheim. (le kje je Milfheim)

Vazelin ::

Manjka še GILFheim:))

oo7 ::

Alfheim ima lepe lokacije :)

yayo ::

So, the hype is real. Res dobra igra!

oo7 ::

Zaenkrat moj GOTY 2018 :D

oo7 ::

God of War continues dominating, sells more than 5 million copies

https://www.destructoid.com/god-of-war-...
««
9 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24829979 (758) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811709 (1449) yayo
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284136 (2676) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211751 (9797) jype
»

[PS3] God of War 3

Oddelek: Konzole
453972 (2228) plaz21

Več podobnih tem