» »

Powerbank na ebayu

Powerbank na ebayu

Excavator ::

LP!

Iz ebaya sem naročil powerbank http://www.ebay.com/itm/Power-Bank-Ultr... in kot pričakovano, sem dobil zlomljeno embalažo, ko sem ga pa stestiral, ta powerbank ni sposoben napolniti LG G4 Stylus za 50%. Sem že requestal refund, to bomo videli, zanima pa me, če je že kdo naročal iz ebaya powerbanke, katerega se splača vzeti, da mi bo napolnil telefon okoli 2x. Je kakšen v rangu do 10€?

Assass1n ::

še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Magic1 ::

Odpri ga, Kitajci itak tlačijo not dostikrat le eno celico, ostalo pa so vrečke s peskom, ali šraufi:))
10000mAh bi moralo nafilati vsaj dva tvoja LGja.
Še prej pa ga poslikaj in zahtevaj refund zaradi poškodovane zadeve.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Excavator ::

Magic1 je izjavil:

Odpri ga, Kitajci itak tlačijo not dostikrat le eno celico, ostalo pa so vrečke s peskom, ali šraufi:))
10000mAh bi moralo nafilati vsaj dva tvoja LGja.
Še prej pa ga poslikaj in zahtevaj refund zaradi poškodovane zadeve.


Ko sem ga dobil od znotraj sploh ni bil zalepljen tako ga je usb kabel kar narazen potegnil :D
Sem zalepil z sekundnim lepilom..notri je samo ena celica :D

Preberi si post še enkrat...

Zgodovina sprememb…

bond007 ::

Je kakšen v rangu do 10EUR?

Pomoje ne, jst ti lahko prodam original Xiaomi 10400mAh za 15EUR, dam še etui zraven, pa ne bo ti treba cel mesec čakati paketa iz kitajske:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Excavator ::

Koliko mi je on dolžan vrniti?

Magic1 ::

100%
Magic

Dr_M ::

Seveda prodajalec lahko zahteva, da mu izdelek posljes nazaj, ce hoces vso kupnino, vrnil ti bo kaksen % postnine, vcasih se da zmenit, da ne posiljas nazaj, on ti vrne 70-80% kupnine.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

pixelzgaming ::

še vedno sem se zmenil za full refund, drugače pač negative feedback pa direkt preko ebaya denar nazaj. Itak če sliko pripneš ti bodo takoj vrnili.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Magic1 ::

Dr_M je izjavil:

Seveda prodajalec lahko zahteva, da mu izdelek posljes nazaj, ce hoces vso kupnino, vrnil ti bo kaksen % postnine, vcasih se da zmenit, da ne posiljas nazaj, on ti vrne 70-80% kupnine.

Seveda lahko zahteva, kot ti lahko zahtevaš poštnino za to. Tako da pri izdelkih do 10€ ni ravno računice, verjetno s kar večino cenene Kitajseke robe nima prodajalec kaj s njo, če ne dela pa tudi če je vrednost 30$. Pošiljanje nazaj je takoj 5-10€, nedelujoča kitajska roba je pa vredna blizu 0. Če pa se ti zdi, da ima zadeva še vedno neko vrednost zate pa lahko rečeš za delni refund zgolj iz poštenja.
Magic

Dr_M ::

Pošiljanje nazaj je takoj 5-10€


Po ceniku PS je minimalna cena za paket okoli 38€.


še vedno sem se zmenil za full refund,


Si mel sreco. Sicer vecjo tezavo sem imel samo enkrat, ko je ebay zahteval, da prodajalcu za posljem nazaj SD kartico, ki je nisem dobil. Ko sem odgovoril, da kartice nisem dobil, so mi zaprli dispute in to je to.
Sicer se da zmenit s prodajalci, ampak men se nikoli niso vrnil 100% kupnine za poskodovan izdelek, zato raje recem, da poslje se enkrat, bolje zapakirano.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Excavator ::

Dr_M je izjavil:

Pošiljanje nazaj je takoj 5-10€


Po ceniku PS je minimalna cena za paket okoli 38€.


še vedno sem se zmenil za full refund,


Si mel sreco. Sicer vecjo tezavo sem imel samo enkrat, ko je ebay zahteval, da prodajalcu za posljem nazaj SD kartico, ki je nisem dobil. Ko sem odgovoril, da kartice nisem dobil, so mi zaprli dispute in to je to.
Sicer se da zmenit s prodajalci, ampak men se nikoli niso vrnil 100% kupnine za poskodovan izdelek, zato raje recem, da poslje se enkrat, bolje zapakirano.


Ne vidim razloga, ker bo verjetno vseeno prišla ista stvar..

FX6300B ::

ko se ravno pogovarjate o powerbankih lahko kdo priporoča poceni 18650 da so OK za powerbank sicer sem kar s kitajske naročil tele http://www.aliexpress.com/item/12XFree-... pričakjem da realna kapaciteta ne bo niti približna toliko ali pač
May the force be with you!

Assass1n ::

Max za 18650 je 3400mah pa še to če jo prazniš do 2.5V, tako da žal ne bo niti približno 9000 :) . Pomoje si lahko zadovoljen če bodo dale od sebe 1000-1500mah, pa če boš imel srečo ne bo sama sebe spraznila v enem mesecu.
Drugače so dobre Panasonic so pa 6€ po kosu, vendar je kvalitetna baterija.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Magic1 ::

Dr_M je izjavil:

Pošiljanje nazaj je takoj 5-10€


Po ceniku PS je minimalna cena za paket okoli 38€.


še vedno sem se zmenil za full refund,


Si mel sreco. Sicer vecjo tezavo sem imel samo enkrat, ko je ebay zahteval, da prodajalcu za posljem nazaj SD kartico, ki je nisem dobil. Ko sem odgovoril, da kartice nisem dobil, so mi zaprli dispute in to je to.
Sicer se da zmenit s prodajalci, ampak men se nikoli niso vrnil 100% kupnine za poskodovan izdelek, zato raje recem, da poslje se enkrat, bolje zapakirano.

Pač se pustiš Kitajcem , da te nategnejo. Če izdelek ni tak ko bi moral bit po opisu, ali ne dela/je poškodovan, ti pripada 100% refund(ni pa treba tega izkoriščat, vedno lahko se pogodiš za manj, če ima zadeva kakšno vrednost zate). Seveda lahko trgovec zahteva, da mu pošlješ idelek nazaj, a mora to on plačat.
Ni potrebno poslat paketa, lahko le priporočino pismo. Se mi zdi, da je velikost normalnega PC ohišja lahko še vedno priporočeno pismo, cena varira le glede na težo.
Magic

Dr_M ::

Pač se pustiš Kitajcem , da te nategnejo.


Kasna je pa to neumnost? Nisi v slo, da se lahko sklicujes na kakrsnekoli zakone, ebay pa tudi veckrat ne pomaga, kot pa pomaga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Magic1 ::

Čudno, jaz še nisem imel problemov. Ravno dva dni nazaj sem poslal zahtevo za refund, ker zadeva ni dela, kot bi morala in sem mislil jim pustit vsaj del za uporabne komponente na bordu pa mu ni bilo vredno niti odpisat. Je samo knof za refund stisnu.
Ni bilo prvič in kot je razvidno od še nekaterih tukaj, ponavadi ni problemov.
Seveda predvidevam, da se pri stvareh vrednih več kot 100$ zadeve zakomplicirajo, sploh če ti pošiljaš pakete nazaj s poštnino za 40EUR.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

neskoncno ::

Kvaliteten powerbank stane pripročam ti kaj takega // http://www.amazon.de/Anker-PowerCore-ex...

Vse od njih je kvalitetna elektronika.

Lonsarg ::

Nič ni narobe z ebayem, ampak jaz kadar karkoli občutljivega naročam VEDNO vzamem izdelek, ki ima dobre ocene na Amazonu, pa nima veze kje ga potem naročim.

In ja tudi jaz sem naročil Anker powerbank in anker zidni polnilec, ker niso najdražji, so pa zelo kvalitetni.

FX6300B ::

jaz sem mislil nabavit en xiaomijev powerbank prek kitajske sam sm brou da so fake pa da so za en K***c drugeče ja glede kapacitete vem ja da tolk definitivno nemore bit XD ker če bi blo to sploh možno glede na velikost powerbankov nebi potrebovali ker bi bile v mobitelih take baterije da bi gate trgak >:D
May the force be with you!

69charger ::

Xiaomi je čisto spodobna firma z uredu izdelki. Seveda pa moraš nabavt iz kakšne legit strani,ne iz Ebaya od neke random osebe po 3x manjši ceni.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4108 109 110 111 )

Oddelek: Kaj kupiti
5512979194 (3560) lolipop2
»

Ebay - prodajalec mi ni vrnil poštnine

Oddelek: Loža
242536 (1913) marjans
»

Power bankov ne pošiljajo!

Oddelek: Kaj kupiti
243640 (2859) fujtajksel
»

Aliexpress je nateg (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7724600 (16590) MIHAc27
»

Velik nateg na ebayu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5012394 (9136) T-h-o-r

Več podobnih tem