» »

Pogrešani v Maribor? Ugrabitve? Usmrtitve? Trgovina z organi?

Pogrešani v Maribor? Ugrabitve? Usmrtitve? Trgovina z organi?

1 2 3
4
»

Telbanc ::

BigWhale je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Rezultate obdukcije pozna v celoti le policija. Lahko da je na forumu morebitni storilec, kaj misliš da bi pisal?


Storilec cesa?

A ti resno verjames, da je te tri fante nekdo ubil? Po moznosti ena in ista oseba? Na podlagi cesa pa sklepas to? Na podlagi dokazov, ki jih policija noce pokazati?! :))


Da je te tri fante morda nekdo ubil si pravkar ti napisal.

kaj pa jaz mislim je moja stvar.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NikotinUbija ::

Definitivno lažete sami seb, če mislite, da živite v utopičnem čudovitem svetu. Nimate pojma kakšnji ljudje obstajajo, kaj delajo in zakaj.

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

Zoran7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Naj gre nekdo googlat "padel v dravo".

Zadetkov je preko 2000, marsikateri so vec kot deset let stari. Med drugim lahko zvemo, da so se v Dravo zapeljali ze z avtom, da so se v Dravi utapljali ribici, en tip se je utopil, ker je Dravo preckal s konjem ... in tako naprej.

Sedaj se vam pa zdi cudno, da so se v roku skoraj leta in pol trije utopili? Trije pijani.


Ok, zdaj mešamo hruške in jabolke. 2000 zadetkov za nesreče, utopljence in druge v Dravi, ki je v Sloveniji dolga 142 km.
Pogovarjamo se o:
4.12.14 - Klemen Lenko - 20 let - zadnje viden v bližini Trusta ob 00:30
26.11.15 - Peter Aplinc - 21 let - zadnje viden v bližini Trusta ob 02:00
25.2.16 - Domen Simonič - 20 let - zadnje viden v bližini Štuka (Trust je preko ceste..) ob 00:15

Je vzorec?
Naključje?
Jezen stanovalec, ki iz Gosposvetske, ki ne more spati, pa je na morilski misiji?

Ne vem, ampak jeb... sumljivo.


Sumljivo naredijo ljudje sami...na žalost pogosti iz ignorance. Do sedaj ni bilo nobenih znakov nasilja ali česarkoli, ki bi kazalo na kaznivo dejanje. Kar imajo skupnega je to, da so mladi fantje, ki so se zabavali nekje ob Dravi. Kar je obdukcija do sedaj pokazala je bila prisotnost THCja, alkohola in še nekatere psihoaktivne substance. Alkohol in THC konkretno vplivata na presojo, rasodnost, občutek za ravnotežje itd. Ampak to, da je nekdo bil pijan in štorast pa padel v Dravo ni tako dramatično kot pa to, da je na delu morilec, trgovina z organi itd... Ljudje mamo radi zanimive zadeve.


Marisa je izjavil:

Po mojem so ti fantje zadrogirani, nekdo jim podtakne drogo v pijačo, potem pa jih pahnejo v reko. Nemogoče, da bi vsi poiskali prostovoljno smrt, v ozadju je množični morilec s prefinjenimi metodami. Isto se dogaja tudi drugje v svetu.



Množični morilec? Predlagam, da si najprej pogledaš definicijo "množičnega morilca".

m0LN4r je izjavil:

Nemogoce, da je to nakjlucje glih pr lent-stuk-otok relaciji na kupu tisocih zakajenih in koma pjanih studentov pozimi vsak torek... k jih scat tisi al kej drugega.

Pa to trije v preteklih 3 letih.

Vsi znaki kazejo na vecletno nacrtno pobijanje in podtikanje drog. Odvzem obeh zastrupljenih ledvic, jeter ipd. nato pa truplo neobtezeno v celem vrzt v dravo
ker se sigurno pozneje nebo pojavilu slucajno pr zlatolicju....

Organe pa ni treba v hladilno torbo dat, ker je itak zima. V vrecko z njimi pa do meksikoja in prodat.

Tu so na delu pravi profesionalci in zelo drage droge.


Znaki? Kakšni znaki? Da se študentje napijejo in za drogirajo na štuku? To je znak trgovine z organi?

Trgovci z organi ponavadi izbirajo žrtve z manjšim profilom, se pravi takšne, ki jih ljudje ne pogrešajo tako hitro.

V "meksikoja" ti resno misliš, da slovenske organe izvažajo na drug kontinent v državo, kjer ima glavno mesto največjo populacijo na svetu? Kjer policija s kriminalom zelo nemočna?

Reci kar hočeš ampak večina slovenskih umorov in ubojev razrešenih. Mislim, da grejo zlikovci rajši v kakšno drugo državo.

freesty je izjavil:

Mogoce so ga ugrabli in ga drzali pri zivljenju do operacije.


Oh lord....headesk!

BigWhale ::

Telbanc je izjavil:

kaj pa jaz mislim je moja stvar.


Pardon, ugrabili so jih nezemljani.

Telbanc ::

BigWhale je izjavil:

Telbanc je izjavil:

kaj pa jaz mislim je moja stvar.


Pardon, ugrabili so jih nezemljani.


Si pač v fazi zanikanja, dejstev, ki navadnemu laiku odprejo oči.
Drgač vidim, da je tukaj polno expertov, ki so "sodelovali pri obdukciji", in poznajo rezultate takorekoč bolje kot kriminalisti zadoženi za te nenavadne primere, ki se ponavljajo. In pri celotni zadevi ni nikogar, ki bi predlagal vsaj, naj tam postavijo kako opozorilno tablo ali varovalno mrežo. Recimo. Ali povečanje policijske prisotnosti...Lažje je študente označit za pijance in drogeraše, ane, ker pol so nekako sami krivi.

Drgač tud v Ljubljani je ljubljanica, morda še več študentov.......sem pa tja kdo utone, se zgodi, ni pa simptomatično ko tele zadeve, ane, to vidi vsak ki ni lih debilen.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

MrNighthawk ::

Telbanc je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Telbanc je izjavil:

kaj pa jaz mislim je moja stvar.


Pardon, ugrabili so jih nezemljani.


Si pač v fazi zanikanja, dejstev, ki navadnemu laiku odprejo oči.
Drgač vidim, da je tukaj polno expertov, ki so "sodelovali pri obdukciji", in poznajo rezultate takorekoč bolje kot kriminalisti zadoženi za te nenavadne primere, ki se ponavljajo. In pri celotni zadevi ni nikogar, ki bi predlagal vsaj, naj tam postavijo kako opozorilno tablo ali varovalno mrežo. Recimo. Ali povečanje policijske prisotnosti...Lažje je študente označit za pijance in drogeraše, ane, ker pol so nekako sami krivi.

Drgač tud v Ljubljani je ljubljanica, morda še več študentov.......


Dejstev? Trenutno ni dejstev, ki nakazujejo na kakršnakoli kazniva dejanja... za laika ponavadi to pomeni, da se dogaja nekaj čudnega.

Telbanc ::

MrNighthawk je izjavil:

Telbanc je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Telbanc je izjavil:

kaj pa jaz mislim je moja stvar.


Pardon, ugrabili so jih nezemljani.


Si pač v fazi zanikanja, dejstev, ki navadnemu laiku odprejo oči.
Drgač vidim, da je tukaj polno expertov, ki so "sodelovali pri obdukciji", in poznajo rezultate takorekoč bolje kot kriminalisti zadoženi za te nenavadne primere, ki se ponavljajo. In pri celotni zadevi ni nikogar, ki bi predlagal vsaj, naj tam postavijo kako opozorilno tablo ali varovalno mrežo. Recimo. Ali povečanje policijske prisotnosti...Lažje je študente označit za pijance in drogeraše, ane, ker pol so nekako sami krivi.

Drgač tud v Ljubljani je ljubljanica, morda še več študentov.......


Dejstev? Trenutno ni dejstev, ki nakazujejo na kakršnakoli kazniva dejanja... za laika ponavadi to pomeni, da se dogaja nekaj čudnega.


Glej tud pri Trobcu ni bilo dejstev, dobli so ga slučajno ko je kradel, in naredli preiskavo pr njem doma. Do takrat je šeskrat zakuril peč. Uradno. Neuradno pa še ene parkrat več.

Ja sej pravim, da ti še laik nisi. Predlagam ti, da se preseliš v MB in začneš vsak večer tečt ob Dravi.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

http://www.siol.net/novice/slovenija/v-...

"Tudi izginila naj ne bi v Mariboru, temveč v Nemčiji, točneje v Hamburgu. "Po naših podatkih naj bi si dekle prek družbenih omrežjih pričelo dopisovati z nekom, ki se je izdajal za azilanta, nastanjen pa naj bi bil v centru za tujce v Hamburgu. Dekle naj bi se odpravilo za njim in naj bi se nahajala v Nemčiji," še poroča Večer. "

http://www.policija.si/index.php/index....

" Priimek in ime: SAHITI VANESA"

Uradno pogrešajo v MB še četrto osebo. Čudno pri vsej stvari je, da novinar Večera ni kontaktiral policije, da bi Vaneso umaknili s seznama pogrešanih. Na strani policije namreč lepo piše "

"Vse, ki bi pogrešano osebo opazili ali kar koli vedeli o njenem izginotju, zato prosimo, da o tem obvestijo najbližjo policijsko postajo ali pokličejo na telefonsko številko 113 oziroma na anonimni telefon policije 080-1200."

Torej iz vsega tega lahko sklepamo, da so bile neuradne informacije, na katere so se sklicevali v Večeru, netočne....saj je Vanessa še zmeraj pogrešana. Članek, ki je povzet je po moje čista izmišljotina. Naj bi izginila, naj bi , naj bi.......naj bi na Rožniku pred pol ure pristali vesoljci.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

http://nova24tv.si/aktualno/v-mariboru-...

"V noči na četrtek je neznano kam odšel 23-letni Mariborčan Jernej Cartl. Njegov oče preko socialnega omrežja Facebook prosi vse, ki bi ga morda videli, da pokličejo policijo na 113, ali na telefonsko številko 030 420 208."

Torej še en pogrešan fant, star 23 let.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

BigWhale ::

Spet v cetrtek! Damn! :>

[D]emon ::

Zihr so bli Illuminati! /s
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

m0LN4r ::

Damn, se je kr sprozila novinarska verizna reakcija in smo zdaj v tisti fazi,
ko reciklirajo, pisejo in objavljajo eno in iste novice,
"kuj dokler je se vroce ane"
pol pa bodo menjali tematiko na nekaj drugega, kaj se bo bralo, klikalo, objavljalo, lajkalo in tracalo v vsaki gostilni, tekmi, pouku, delovnem mestu xD

Cestitke medijem xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gostilna na stajerskem ob jezeru, reki, z razgledom imamo kaj?

Oddelek: Loža
163165 (2281) Izvijač
»

Danes in jutri glejte meteorski roj perzeidov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2610553 (7818) Onlyx
»

Voda po Sloveniji-slikee :( (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12120357 (14046) menjalnik
»

Poraba vode v gospodinjstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6914449 (12551) Okapi
»

"Bitte raus!" na slovenskih tleh (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1149785 (6133) Gandalfar

Več podobnih tem