» »

A je kupu kdo lfs S1?

A je kupu kdo lfs S1?

.smidge. ::

Je pre-ordal kdo?
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

kn3z007 ::

Ti tudi igraš to igrico? Eden redkih slovencev. Mislim, da sem gor srečal samo še enega...
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Mr-poki ::

ce smem fprasat ka je to za en spil???pa o cem se gre pa tak mal
-=GoDfAtHeR=-

bobby ::

WTF?????
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Thanatos ::

ugibam, live for speed?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Marjan ::

LFS jest igram nekaj. Multiplayer seveda!

A ustanovimo Slo-tech ekipo?! :))

Zdej zmeri s kakimi Norvežani špilam :\

.smidge. ::

Ja live for speed. Ma sej nas je kar nekaj slovencev, na mobisuxu je bila ena tema in zam se je ene 10 ljudi debatiralo.

Moj cajt zdej je 1:30:07.

Mene me ful mika samo ne vem kako bi ga placal.:\
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Marjan ::

Kaj plačal? Ne štekam. Sej demo verzija je zastonj!!

.smidge. ::

Ma ze neki cajta je na njihovi strani ponudba kao pre-order a nisi opazu.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Marjan ::

Aja, imaš dodatne proge in avte.

Fajn, ampak se da čist lepo igrat v demo...

.smidge. ::

Jaz ta demo nabijam od avgusta lani vsak dan in ga imam vrh glave
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Marjan ::

smidge: Mogoče bi se pa res splačalo premisliti o nakupu...

Eno vprašanje (ker vidim da obvladas:): Kako nastavitev moram naredit na XR GT, da mi bo po zaviranju, na oviku recimo, takoj prestavil v nižje prestavo?! Ker mi kar s tretjo vzraja kako sekundo, šele potem se spomni, da mora dati v nižjo...?! Meni sploh ne rata vozit hitrje kot z XF GTI...!?

Al ti ročno prestavljaš? :\

Je pa zdej usanovljen ena slovenska ekipa ThePoliGone.si z odličnim pingom! Je pa skoz zasedena z vsemi osmimi uporaniki, so pa tudi tujci gor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

IceIceBaby ::

Jaz igram LFS, sicer bolj kot ne single player in izključno driftam. Tko da cajtov nimam najboljših, tam nek pod 1.40.

Drugač pa jaz sem razmišljal da bi dal tistih 5k za igrco. Sem neki bral o nekih skupinah pa da pol se zbere par ljudi pa kupi par izvodov. Če bi bil še kdo zainteresiran pa da ma kreditno bi bil jaz za. Drugače pa bom počakal da pride ven pa bom pol vidu kakšna bo situacija.

Marjan ::

Jaz ne morem priti pod 1:45, ne glede na avto XF ali XR. Zanimivo... saj sta si zelo različna.

Večina ima pa neke turbo variante, in furajo okoli 1:30 !!!

.smidge. ::

Hm ne vem za nastavitev jaz zmeri furam xr turbo z manual menjalnikom na misko... Vcasih sem tudi driftal ampak sem se ze navilical ker mi je postalo brezveze. Kaj naj ti recem, uporabljaj rocni menjalnik...0:)

Ce da kdo kartico sem tudi jaz zraven, seveda sem imetniku kartice pripravljen tudi kaj malega vec placat (za uslugo). No povejte ce ste zainteresirani da v vecih narocimo.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

Marjan ::

MMMato: nastavitve, ki si mi jih poslal špilajo super. Čeprav bom mogu še kar trenirat, da pridem pod 1:40s :D

Ampak eni imajo pa res še bolj hude nastavitve, ena Satan Girl je hitra ko šus !


Je pa fajn na tem SI kanalu. Fajn folk je gor... pa Safety car... :D

.smidge. ::

Marjan dej obesi gor svoj repley da vidimo kaj je narobe da mas tako nizke case.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

blabla ::

Emm. Saj sem rekel, da nisem MMMato. :\

Mogoce bi pa bilo potrebno nick spremenit. :D

Drugače pa fino, če ti ugajajo.

Grem nazaj trenirat.;)


Safety car?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blabla ()

Marjan ::

aja, blabla! Ti si :D sori...:\

.smidge.: ne, samo neizkusenost. Zdej sem ze pod 1:35s :))

Marjan ::

Dej si potem nick blabla!

ja, dva sta prisla in se z safety car furala okoli... funny :P

.smidge. ::

A turbaca vozi kdo od vas?
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Pat_MaGroin ::

Druga kot turbaca se niti ne dotaknem :-). Sam, mel bi neki bolj agilnega (ala RX-7). :-)

LP

.smidge. ::

8-)
Jst tudi

Kolko mas cas??

Zdej sem probal patcehm 0.2E je tezje vozit, ker se podvozje drugace obnasa :(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Marjan ::

Kdo je pa Stoney? Ker je skoz gor...?!

Matek ::

Kdo ma moj nick?:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Pat_MaGroin ::

Najboljs kar sm pelu je blo 1.31.xx, ampak zdej mi je dojadilo in ne spilam, tako da nekje konstantno furam 1.33.xx :)

HOCEM nove proge:)

Marjan ::

Jest hočem pa nove avtomobile ;)

.smidge. ::

Zmo ze trije, samo se taglavni ki bo dal kreditno manjka>:D
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

kilergas ::

Jst pa hocem celo igro :D

.smidge. ::

Popolnoma cela in dokoncna verjetno ne bo nikoli, ker jo boldo stalno kaj popravljali in izdajali dodatke, kot so samo rekli
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

.smidge. ::

Izgleda da bo v s1 tudi supra


Zmeri bol se mi sline cedijo
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

C_maniak ::

Jez mam kartico pa bi tud meu špil.

.smidge. ::

O jo bos kupu? Fino, jaz sem sicer ze dobil enega ki bo narocal tako da upam da se bom uspel zmenit z njim:)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

GeneralRatko ::

Uf, to pa jst tut špilam 8-) Zelo hud špil, fizika je fenomenalna, samo še poškodbe vdelajo in popravijo drsenje (zdaj si z drsenjem praktično enako hitro skozi ovinek, kot če lepo furaš... nesmisel) pa bo ena najboljših dirkačin :)) Se vidi, da so se konkretno zgledovali po Viper Racingu, kar je zelo pohvalno. Sam trenutno žal vozim na tipke, ker še šparam za volan :)
Nekaj pa mi ne gre v glavo, zakaj so morali dat noter tisto garjavo škatlo na sprednji pogon :\ Edino smiselno dirkanje je z avti na RWD, kjer plačaš tudi za najmanjšo napako. Kljub temu pa je na netu vedno več butastih švabov, ki drkajo samo te jajčke, nonstop. :| Pa še nastavitve spedenajo, da dosegajo prav bolne čase, tudi 1:35 in manj!
Aja, moj rekord (s Turbom, seveda) pa je 1:30:94. Na tipke.

Pat_MaGroin ::

S tanovim patchem avto nenormalno "plava". Imam settingse od enga modela, ki za hec fura 1.29, ampak zadeva drsi, plava, etc. Pri prejsnjih patchih tega ni bilo...

frenk ::

mene pa zanima kako nej štelam nastavitve turbota...za prestavno razmerje prmbližn vem in sm ga že kr vredu naštimal, zdej me pa zanima še kako nej naštimam ostale nastavitve in zakaj tako

frenk ::

a je kšn mehanik da bi mi razložu kako se evto obnaše če ma premehko/pretrdo podvozje, če ima previsoko/prenizko podvozje, preveč/premalo napumpane gume itd...:\

Marjan ::

To je zelo težko takole po feelingu štelat. Najbolj, da ti nekdo da svoj setup. Jest imem dva dobra...

.smidge. ::

Hm malo prevec je vseh nastavitev da bi ti za vsako posebej razlagal:D tukaj imas kratko razlago vseh pojmov ce te se kaj zanima vprasaj in ce bom vedel ti razlozim.

Evo postopek: gres na www.lfs-league.com in na levi imas menu in kliknes na setup guide. Upam da bo delalo bom probal poiskat se drugi link.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

.smidge. ::

Direkten link do setup guida:
KLIK!

PS:
To je zelo težko takole po feelingu štelat. Najbolj, da ti nekdo da svoj setup.

To se pa nebi strinjal oziraoma delno imas prav. Cetudi ti nekdo da svoj setup ne bo inc koristi ce si ga ne bos personaliziral. Zmeraj si ga moras se sam prilagodit tako da ti tebi najbolj odgovarja. Fora setupa je ravno v temu da se ti z njim domace pocutis. Nikoli ne bo perfekten setup od nekoda drugega perfekten tudi zate in za tvoj stil voznje.
Zato je pa skoraj nuja vedet par osnov o nastavljanu avta.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

frenk ::

.smidge.: točn to sm rabu:)) 1000x tnx...se popolnoma strinjam s tem da ima vsak svoje nastavitve in ravno zaradi tega rabm poznat nastavitve...še enkrat tnx;)

frenk ::

zdej me pa zanima zakva mi zadn konc vrže stran, ko pridem na klanc:\ ...verjetno mam preveč trdo podvozje oz. premal dvignjen in mi zabije amrotizerje do konca in takrat gume zgubijo stik s cesto in jest letim s ceste:D

.smidge. ::

Hm a to o blackwoodu govoris

Ce ja potem vzemi bolj direktno linijo
Ce malce podrajslas po tleh ne bi smelo biti hudega
Jaz sem imel isti problem ko sem sel iz 0.1 na 0.2:)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NFS underground 2

Oddelek: Igre
322245 (1143) PrimozR
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746619 (3735) __Devil__
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210877 (7133) frenk
»

live for speed multiplayer (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
623261 (2492) PrimozR
»

Kaj igrate to poletje ?

Oddelek: Igre
351620 (1083) b-rabbit

Več podobnih tem