» »

MOHAA Spearhead

MOHAA Spearhead

Binji ::

Prvo kot prvo spil je odlicen! Uvod in del kjer mors odbit Nemce v Ardenih je vreden Omaha beacha v original MOHAA.
Ampak mam ene par problemov..Ko mors v Berlinu najt eno letalo pridm od ene stavbe kjer je not en sef (btw kaku se ga odpre?), zravn je pa havbica s katero sesujes ene 4 tanke. Zdej pa problem da ne vem kaj nej grem. V blizini je se eden tank ki se nece premaknit ampak sam strelja.
Sicr sm napopou bombo gor sam najprej lepo gori pol se pa kr ustavi pa en krizec dobi gor? wtf???
Hvala za nasvete
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BlackHole ::

KAj za ta Spearhead moraš imeti inštaliran MOHAA (prvo verzijo)?

jos69 ::

jep + patch

Binji ::

Hvala lepa sebi ku sm pogruntou.
Pa se drugic.

Drgac ce koga zanima..fora s tistmi bombami je da jh mors ustrelt za sprozt.
Kr zanimiv spil sam prekratk
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

teleban ::

To vprašanje sm urinu k drugim zato ker ni nobene pametne teme o spearheadu!!! ;((
Dej naj mi en pove zakaj men k pr Spearheadu in AA-ju si dam nove skine not v mapo main mi ne delajo. No tm k si naštimam multiplayer options tm se mi pokažejo pač ker skin si zberem. Pol pa k igram prek neta me pa drugi vidijo kot enga navadnega vojaka. Prosil bi za odgovor če ga kdo pozna.
No pa zanima me še kaj pomeni tug of war način igranja prek neta. En majhen opis bi prosil.

lp, teleban

BaRtMaN ::

Kljub divjem googlanju mi ni najbolj uspelo najti, kaj točno je Tug of war. Ponavadi je tole vlečenje vrvi - saj veš, 2 ekipi, vsaka na svoji strani, in potem vleči. Spearhead description.

Če kdo rabi original Spearheada, ga prodajam, kontaktiraj me preko ZS!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610080 (5379) MKC00
»

MoH Breakthrough

Oddelek: Igre
141986 (1556) Nettisunny
»

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough?

Oddelek: Igre
151461 (1123) teleban
»

Medal of honnor - spearhead internet game cheat kode

Oddelek: Igre
181527 (1297) mile
»

Visok ping

Oddelek: Igre
121311 (1016) siegmund

Več podobnih tem