» »

ORTO friend koda (100€)

ORTO friend koda (100€)

justice ::

Živjo!

V decembru mi je ORTO poslal sms, in sicer se je šlo za kodo, ki si jo moral poslati prijatelju, kateri še ni si.mobilov uporabnik. Če se je ta prijatelj odločil, da postane njihov uporabnik, je z unovčeno kodo prejel 100€ popusta pri paketu 'elastik'. To je moj prijatelj tudi storil in ugodnost prejel.
Problem je pa nastal sedaj pri meni: jaz bi namreč morala dobiti 100€ popusta pri nakupu novega telefona (tako je pisalo v smsu- če se prijatelj prepiše na si.mobil jaz dobim to ugodnost. Prepisal se je - ugodnosti zame pa še nobene!).
Prijatelju so rekli, da mi bodo v parih dneh posredovali novo kodo, s katero bom lahko izkoristila popust. Po enem tednu sem klicala na info (040404040) in se pozanimala kako je s tem. Prijazna svetovalka je pojasnila, da bi morala kodo prejeti v roku 2 tednov. Brez skrbi sem počakala še en teden, ampak zaman. Ponovno sem klicala na info in razložila situacijo - svetovalka je predlagala naj počakam. Potem sem spet čez par dni klicala, svetovalka je rekla, da se bo pozanimala in poklicala. Klicala sem spet čez nekaj dni, nakar so me vezali do pristojnih, kjer so mi povedali, da bi morala kodo dobiti v torek. Ko je torek minil, sem spet poklicala tam (že milijonkrat vsakemu posebej razložila situacijo!!), rekli so da mi bodo kodo poslali še isti dan. In tako je dan minil brez kode, minili so že 4 tedni. Jaz pa se počutim prelisičeno.

Je imel kdo podoben primer??? Je takoj dobil kodo? Prosim za odgovor in nasvet.
Lep pozdrav!

vorantz ::

Kolega je dobil zelo hitro


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691283328 (4547) PINki
»

Simobil 50% popust na mesečno naročnino (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14217679 (8488) dk02
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628824 (18446) Sami
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38058974 (21873) ttommy
»

Mobitelov začetek leta – videotelefonija nič več brezplačno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
509480 (6770) CaqKa

Več podobnih tem