» »

Eset Smart Security 8 - seznam spletnih mest z nevarno vsebino

Eset Smart Security 8 - seznam spletnih mest z nevarno vsebino

lebdim ::

Živjo,

želim odpreti neko spletno stran in se mi pojavi opozorilo od ESETA: "Dostop do spletne strani je zavrnjen. Spletna stran je na mestu spletnih mest z morebitno nevarno vsebino."

Zdaj me pa zanima, kje najdem ta seznam spletnih mest v nastavitvah Eset Smart Security, saj sem malce gledal nastavitve in nikjer nisem našel točnega seznama. Mogoče kdo ve?

SeMiNeSanja ::

Ti seznami se običajno nahajajo 'v oblaku'. Ne morem reči zagotovo za ESET, ampakdanes se na tak način zagotavlja največjo ažurnost tovrstnih 'seznamov'.

harvey ::

Takole narediš izjemo in daš med varne strani.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

SeMiNeSanja ::

harvey je izjavil:

Takole narediš izjemo in daš med varne strani.

Kar je seveda lahko dvorezen meč.

Stran verjetno ni kar tako pristala na blacklisti. Dodajanje izjem za strani, za katere nisi 100% prepričan, da so 'čiste' lahko samo odsvetujem.

harvey ::

@ SeMiNeSanja seveda, na spisku je najverjetne z razlogom, samo če ga moti obvestilo o zavrnjenem dostopu, pa lahko reši kot izjemo...a posledice pripiše sebi:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

lebdim ::

Hej, hvala ... Gre za spletno aplikacijo takethislollipop, pa niti ne vem, zakaj je pristala med zavrnjenem dostopu. :D Hvala vseeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta na internetu - problem ?!

Oddelek: Omrežja in internet
121679 (1153) MrStein
»

Kritična ranljivost v OpenSSL bi lahko omogočala krajo strežniških zasebnih ključev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7922026 (15675) Isotropic
»

Pripravite vašo spletno stran na nov zakon o piškotkih (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Izdelava spletišč
744205219 (156785) Tydek
»

NLB mora povrniti škodo zaradi phishinga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
12848754 (41825) tony1
»

Kdo vse ne priznava novega ZEKom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
13142590 (34228) trizob

Več podobnih tem