» »

Fast And Furious 8, 9 in 10

Fast And Furious 8, 9 in 10

D3m ::

Jesus kako se je vse spremenilo. Se spomnim 1 dela, ki smo ga oboževali sedaj pa že ne vem več kje se bodo podili s 4 kolesi in volanom.
|HP EliteBook|R5 6650U|

GRT ::

Vazelin je izjavil:

Je že kdo gledal?:D
Je kaj manj bedno kot zadnji ff-ji?

No ja. Če ne bi bilo vmes toliko ZF sploh ne bi bil tako slab film. Treba pa se je zavedat tega, da nima nobene veze s prvimi FFji, razen Hobbsa & Shawa, ki sta se kasneje pribasala zraven in ga tako jemat, kot čist samostojen film.
Veliko humornih vložkov nekako popestri film, ne bo pa, kot rečeno, všeč starim FF fanom.

Vazelin ::

sem si ogledal movie, ker nisem imel kaj delati.:)

Zadeva je na momente zabavna in ima par dobrih scen, vendar mi je potem zadnja tretjina filma slabša.

Popcorn movie pač.

Drug teden pa Tarantino ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Hobbs & Shaw will be released digitally on October 15. The spinoff movie will be released on 4K Ultra HD, DVD, and Blu-ray on November 5.

oo7 ::

Pogledal film



Joj joj koliko enega pretiravanja :)) kako daleč so že prišli od prvega dela kjer so dirkali sedaj pa že Sci-fi. V glavnem trapast ampak tudi zabaven film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

hojnikb ::

z kakim 10 delom bi lahko šli nazaj k roots. Street racing, modding etc :D
#brezpodpisa

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

z kakim 10 delom bi lahko šli nazaj k roots. Street racing, modding etc :D


Bo po moje prej že kakšen space racing :)

hojnikb ::

:)):)):))
#brezpodpisa

Kurzweil ::

A ta debilizem bodo še snemali ? .. je pa res, da morajo tudi otroci in tisti z IQjem pod 20 dobiti svoje...

Horas ::

Kurzweil je izjavil:

A ta debilizem bodo še snemali ? .. je pa res, da morajo tudi otroci in tisti z IQjem pod 20 dobiti svoje...


taki komentarji tudi povedo nekaj o iq komemtatorja.

Kurzweil ::

Horas je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

A ta debilizem bodo še snemali ? .. je pa res, da morajo tudi otroci in tisti z IQjem pod 20 dobiti svoje...


taki komentarji tudi povedo nekaj o iq komemtatorja.


Aja, če napišem, da so filmi debilni, kar dejansko so... potem sem avtomatsko tudi jaz tisti z nizkim IQjem? It makes sense... za fane Fast and Furious perhaps...

Jaz sem svoje povedal, vi pa mirno debatirajte dalje,... se oglasim, ko bo najavljen 11. del :)

Horas ::

ne ti si komentiral o ozrocih z iq 20. ne spreobračaj besed.

Kurzweil ::

Horas je izjavil:

ne ti si komentiral o ozrocih z iq 20. ne spreobračaj besed.


Kamor spadajo tudi nepismeni... :)) Ne vidim pa neke korelacije... kakšno spreobračanje? :D Daj se strezni...

2dark ::

Horas je izjavil:

ne ti si komentiral o ozrocih z iq 20. ne spreobračaj besed.



Očitno si se prepoznal med njimi.

Božja batina ::

Kurzweil je izjavil:

A ta debilizem bodo še snemali ? .. je pa res, da morajo tudi otroci in tisti z IQjem pod 20 dobiti svoje...


Enako velja za metal glasbo kjer se samo nekaj derejo v tri krasne in cvilijo, da to poslušaš moraš imet nizek iq, da te ne boli glava.

Ni nizek iq omejen samo na otroke in filme tudi na glasbo če se že gremo tako.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Božja batina je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

A ta debilizem bodo še snemali ? .. je pa res, da morajo tudi otroci in tisti z IQjem pod 20 dobiti svoje...


Enako velja za metal glasbo kjer se samo nekaj derejo v tri krasne in cvilijo, da to poslušaš moraš imet nizek iq, da te ne boli glava.

Ni nizek iq omejen samo na otroke in filme tudi na glasbo če se že gremo tako.
Run, Božja batina, run! Je kar nekaj metalcev tukaj. :)

Drugače pa nimaš prav glede metala. Ajde mogoče, če se nikoli nisi preveč poglobil v zvrst, potem ga lahko vidiš na tak način. Priporočam, da si vzameš en teden in se posvetiš metalu. Ti bo še mogoče postal všeč. Če ne pa boš vsaj malce bolj glasbeno razgledan.

Kar se tiče samega filma pa je takšno pretiravanje, da že meji na parodijo. Zabavni filmi, za pogledat s kolegi je. Jaz vsako leto grem gledat s kolegi, ne zaradi filma, ampak druženja. Vsi se zavedamo, da je formulirano sranje. Je lahko kar zabavna izkušnja, če se prepustiš. :) Ta franšiza ni namenjena "resnemu" občinstvu in se niti ne obnaša kot taka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Božja batina ::

Cruz je izjavil:

Božja batina je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

A ta debilizem bodo še snemali ? .. je pa res, da morajo tudi otroci in tisti z IQjem pod 20 dobiti svoje...


Enako velja za metal glasbo kjer se samo nekaj derejo v tri krasne in cvilijo, da to poslušaš moraš imet nizek iq, da te ne boli glava.

Ni nizek iq omejen samo na otroke in filme tudi na glasbo če se že gremo tako.
Run, Božja batina, run! Je kar nekaj metalcev tukaj. :)

Drugače pa nimaš prav glede metala. Ajde mogoče, če se nikoli nisi preveč poglobil v zvrst, potem ga lahko vidiš na tak način. Priporočam, da si vzameš en teden in se posvetiš metalu. Ti bo še mogoče postal všeč. Če ne pa boš vsaj malce bolj glasbeno razgledan.

Kar se tiče samega filma pa je takšno pretiravanje, da že meji na parodijo. Zabavni filmi, za pogledat s kolegi je. Jaz vsako leto grem gledat s kolegi, ne zaradi filma, ampak druženja. Vsi se zavedamo, da je formulirano sranje. Je lahko kar zabavna izkušnja, če se prepustiš. :) Ta franšiza ni namenjena "resnemu" občinstvu in se niti ne obnaša kot taka.


Vem tak je bil moj namen. Če nekdo lahko posplošuje in druge kliče z low iq ker njemu ne diši lahko tudi jaz.
Kaj je on zaeden, da bo drugim, ki so gledali film klical iq pod 20 misli, da se svet vrti samo okoli njega in, ko se bo zavedel tega,da ni lepo žalit in posploševat ta Kurzweel bo najbrž moral stisnit še nekaj mozoljev.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Božja batina je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

A ta debilizem bodo še snemali ? .. je pa res, da morajo tudi otroci in tisti z IQjem pod 20 dobiti svoje...


Enako velja za metal glasbo kjer se samo nekaj derejo v tri krasne in cvilijo, da to poslušaš moraš imet nizek iq, da te ne boli glava.
Ni nizek iq omejen samo na otroke in filme tudi na glasbo če se že gremo tako.


Glej ta dva posnetka:



Ob poslušanju tega človeku pade ali pa zviša IQ?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

yoco ::

Nisem mogel do konca pogledat film! Totalno mimo! Kmalu bo bad guy kakšen robot! 8-O

oo7 ::

F9 - The Road To F9 Concert & Trailer Drop




Trailer 31 januarja 2020

oo7 ::

F9 - Official Trailer

2dark ::

Prav vesel sem, da v našem času ni obstajal tako napreden CGI, da niso mogli snemat takšnih debilizmov.

oo7 ::

Prav smešni so že res z vsem tem pretiravanjem :))

2dark ::

oo7 je izjavil:

Prav smešni so že res z vsem tem pretiravanjem :))


Resje. Od prvega filma, kjer ej bilo dejansko v ospredju tuning, street racing je nastala tale tragikomedija. Niti gledal ne bom.

Horas ::

kaki jamrači! kk bote vi čez 20-30 let ko bojo vaši vnuki hotli z vami pogledat film? jim bote rekli da ne ker je drek od cgija?

move on!

Egidij88 ::

Tako bomo rekli ja. Bodo pa tudi dobri filmi najbrž obstajali... dejansko se snema tudi filme, kjer se ne lovijo z avti, ne streljajo vsepovprek in se ne rešuje planeta eno sekundo pred eksplozijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Horas ::

ja lej tudi vesterne ne snemajo več. le zakaj ne?

2dark ::

Horas je izjavil:

ja lej tudi vesterne ne snemajo več. le zakaj ne?


Kdo je rekel, da jih ne smemajo?

Horas ::

js. pokaži. hateful eight ne bil nazsdnje

2dark ::

Horas je izjavil:

js. pokaži. hateful eight ne bil nazsdnje


NImam jaz tebi kaj kazat. Si tako razgledan, da boš našel sam. Če ni v slovenskem kinu ne pomeni, da ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::

F9 - In Theaters May 22

Horas ::

belidihur ko nimaš kej za pokazat...

dejstvo je da se vesterni ne snemajo več pika

ker smo v letu 2020 in z cajtom se sprwminjamo ljudje da ne omenjam tehnologije.

2dark ::

Horas je izjavil:



dejstvo je da se vesterni ne snemajo več pika


A je težko it na imdb in pogledat koliko westernov je bilo posnetih recimo v obdobju 2015-2019?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Horas ::

kontra :D

2dark ::

Horas je izjavil:

kontra :D


V redu.

2015 Revenant
2015 Bone Tomahawk
2015 The Ridiculous 6
2015 Slow West
2016 Magnificent seven
2017 Hostiles
2018 The Ballad of Buster Scruggs
2019 Deadwood the movie

Kurzweil ::

Me veseli, da končno spoznavate, kako debilna zadeva je tale frašiza Fast and Furious,...

Horas ::

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:

kontra :D


V redu.

2015 Revenant
2015 Bone Tomahawk
2015 The Ridiculous 6
2015 Slow West
2016 Magnificent seven
2017 Hostiles
2018 The Ballad of Buster Scruggs
2019 Deadwood the movie


dej ne me zezat hehe. revenant? samo zadnja scena ko se mu maščuje. prosim

2dark ::

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:

kontra :D


V redu.

2015 Revenant
2015 Bone Tomahawk
2015 The Ridiculous 6
2015 Slow West
2016 Magnificent seven
2017 Hostiles
2018 The Ballad of Buster Scruggs
2019 Deadwood the movie


dej ne me zezat hehe. revenant? samo zadnja scena ko se mu maščuje. prosim


Horas je izjavil:

ja lej tudi vesterne ne snemajo več. le zakaj ne?

oo7 ::

Kot smo se enkrat delali norca, da bodo kmalu šli v vesolje no ja v filmu Furious 9 bodo šli :))

Fast And Furious 9: Will Fans Going To See A Space Race In It

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Po 11 filmih Fast and Furious naj bi se serija filmov F&F končala.

oo7 ::

Fast & Furious 9 Super Bowl TV Spot | 'The Big Game' | Movieclips Trailers

oo7 ::

Fast & Furious 9 - Official Trailer 2 (Universal Pictures) HD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Pogledaš današnje napovednike in sploh več ne rabiš gledat filma. :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

Kdor bo rekel, da je film dober, trola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

d4vid ::

Sem pogledal vse dele do vključno sedmice. Bil fan, komaj čakal nove dele, a s sedmico zaključil. Osmica se mi valja po disku, a nimam volje pogledat. 9 bo pa tudi počakala.

bambam20 ::

d4vid je izjavil:

Sem pogledal vse dele do vključno sedmice. Bil fan, komaj čakal nove dele, a s sedmico zaključil. Osmica se mi valja po disku, a nimam volje pogledat. 9 bo pa tudi počakala.


Pri osmici se sploh ne spomnim, kdo je negativec, o čem se gre zgodba. Edino kar se spomnim je, da je bila zraven podmornica.

ahac ::

Vin Diesel says he wants to do an all-singing, all-driving Fast and Furious musical
https://www.gamesradar.com/vin-diesel-s...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Horas ::

še en ki je prišel iz omare.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Tale filmska serija je prišla daleč :)) od navadnega dirkanja, do nemogočih kaskaderskih podvigov , kibernetičnih ljudi, z avtom v vesolje in sedaj time travel ? :))

Vin Diesel Reportedly Wants Time Travel In Fast & Furious Franchise


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mad Max 4 Fury Road (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23553256 (13161) oo7
»

Furious 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5912346 (10207) IL_DIAVOLO
»

Fast & Furious 6 2013 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15029618 (23796) Jst

Več podobnih tem