» »

Kako namestiti igro

Kako namestiti igro

AnZo ::

Bom kar povedal: na faksu imamo kar ornk kompjuterje in bi jih zato izkoristli za kak lan party. Vendar pa nastane en problem. Imamo XP-je za katere ima popoln dostop administrator. Nekatere spile se da instalirati vecine pa ne. Npr. Devestation, Vietcong, Unreal..gre medtem ko ostali ne. Na računalnik se da normalno kopirati ne da se pa inštalirati.
Razložite mi prosim kako naj na cd npr. zapečem Wolfensteina da ga bom potem samo kopiral na disk (pa bo delal) ne bo mi ga pa treba instalirati.
Ful pa bi igrali tud medal of honor, black hawk down...
Bistvo: KAKO ZAPEČI NA CD SPIL DA GA POTEM SAMO KOPIRAŠ NA DISK
tNX ZA ODGOVORE

XsenO ::

Instalaj na tvojemu kompu, nato pa kopiraj vse file in registre na cd
1 + 1 = 1

MrX ::

z registri je pizdarija

AnZo ::

No sej po moje je ravno problem v tem da računalnik pri instaliranju hoce spremenit registre pa brez dovoljenja adm. ne gre..;(

Naj mi negdo razloži kako naj opravim celoten postopek. No ok fajle bom že znal presneti sam pri registrih pa res nimam pojma. Mam pa ravno tako rešitev v glavi, sam je na znam izvršiti.

Ali je kaka varianta da se inštalira mimo dovoljenja administratorja.

gumby ::

nesi administratorju en plato piva, pa ti bo on z veseljem instaliral karkoli >:D :D

mr1two ::

Ja ni druge. Postani z njim dober frend pa ti bo mogoče naredil uslugo:D

AnZo ::

Ja bi bilo lepo tako resevati stvari... Sam na faksu so profesorji sami doktorji z neizmerljivimi egoti. Tako da mislim da je se vedno lazje registre presnet kot pa postati kolega z enim od njih.:D Dajte se mal potrudi zihr je se kaka varianta. Kako je pa z demo spili. Instalirat se jih tud ne da. A se jih da na kak način zapečt. Al je verjetn isti postopek kot pa s celimi igrami.

MrX ::

quake2 ti ni treba instalirat, ampak ga samo odpakiras. jst mam tako verzijo (rozica)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Vista se bo nalagala hitreje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12511645 (8725) ripmork
»

Shranjevanje nastavitev -- register proti /etc (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
554398 (4080) 64202
»

Resna problema [GENIJI PROSIM REŠITE ME]

Oddelek: Programska oprema
101310 (919) d0rK
»

Rabim program izdelan po meri.

Oddelek: Programiranje
442050 (1177) DMouse
»

Win Sux

Oddelek: Operacijski sistemi
462760 (2114) ahac

Več podobnih tem