» »

Mankajoči Google Street View

Mankajoči Google Street View

forplan ::

A ste opazili da manjka veliko Google Street Viewa v Slovenji, kateri je včasih že obstajal...

A se je Googlu zrušila kakšna baza? :) ali pa ima to kakšne varnostne zametke?

lp
da se strinjam

forplan ::

Ni nihče opazil kaj podobnega? Dela samo meni to...
da se strinjam

andromedar ::

Tudi jaz sem opazil. Da, mnogo manjka tega, kar je včasih bilo.
Eh?

Roadkill ::

Če se kdo pritoži odstranijo. Po mojem se jim ne da več cenzurirat vsega, tako kot so to počeli v nemčiji, kjer si imel potem tak pogled

Ü

forplan ::

A mislite da ima to kaj prste vmes "Informacijska pooblaščenka", ki je že takrat ko so snemali bila vse proti...

Je bila kaka novica, da bodo brisali?
da se strinjam

andromedar ::

Ne vem kdo ima prste vmes, ampak tukaj, kjer sem jaz doma manjka celo naselje, ki je na začetku, ko je StreetView prišel ven pri nas, bilo.
Eh?

AndrejS ::

Mene tudi več ni gor :(

ToniT ::

Tudi mene ni več gor:) moj avto pa še je....

ToniT ::

Dodatek:
Tam, kjer sem slikan v hrbet se vidim, od spredaj pa več ne....

gorjanc ::

Sam sem opazil da je pokritost na severni primorski bolj žalostna, naprimer cela Baška grapa manjka, ali pa cesta iz Idrskega na Livek. Pa to sploh niso tako majhne ceste.

Martin Krpan ::

Moja bajta je še gor , ampak se vidi le še z ene ceste , mojega avta na parkplacu vključno z parkplacem ni več , mene zunaj v firmi in firme ni več !

Okapi ::

Čisto prav, vse bi bilo treba zbrisati, ker gugl ti ukrade dušo, če te slika. Indijanci so to vedeli že pred 100+ leti, in se niso pustili fotografirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

gorjanc ::

Ok to so posamezne slike ki mankajo vrjetno zaradi osebnih podatkov. Se komu snja kako to da mnjka cca 20-30km asfaltirane ceste skozi Baško grapo.

Magic1 ::

Kar cele ulice so izginile v Lj.
Magic

andromedar ::

v MB manjkajo (na hitro) velik del Tezna, del Poljan, Brezje,...vse to je bilo, pa ni več. Opazil sem že pred nekaj meseci.
Eh?

MaterVola ::

Da jim ni kakšen disk crknil :D

oemdzi ::

Okolica Ivančne Gorice je tudi oskubljena, cele cestne mreže okoliških naselij so odstranili iz street viewa.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Daniel ::

Tudi pri nas manjka kar precej naselij, ki so bila na začetku. Ostala je zgolj glavna cesta.

Zanimivo zadevo so naredili bolj ali manj neuporabno, saj sem prej lahko za večino lokacij kamor sem bil namenjen pogledal cilj, sedaj pa večina manjka.

Magic1 ::

Google se močno slabša v zadnjem času. Dva dni nazaj hotel en star mail s zip datoteko snet in mi itak ni pustil, ker so uvedli en kup omejitev z datotekami.
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Street View brez novih posnetkov v Nemčiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7316691 (1317) Lonsarg
»

Vrhunska signalizacija slovenskih cest (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6713478 (8048) jype
»

Google Street View začenja pot po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
14248246 (28691) M@73Y
»

Google Street View tudi po Sloveniji! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
14536698 (25610) MrStein
»

Nataša Pirc Musar preprečila prihod Google Street View v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
319100022 (95010) stratosD

Več podobnih tem