» »

Slo-tech forum

Slo-tech forum

dizel ::

En lep pozdrav.
Jest bi enga hekerja prosu, da mi nekaj pove glede naslednjega problema: jeszt nekako ne morem gledati foruma. Ne vem al se staram al sem že blesav al je z nastavitvami kaj narobe, ampak tem o katerih se debatira preprosto ne vidim. Gor se prijavim brez problema, pojavi se spisek tematik, kdo je temo začel, kdaj, samega naslova teme pa ni, tisto okno v katerem bi mogel pisati naslov teme je prazen, na vsakih 30 tem samo pri eni piše naslov vendar ga ne morem zagnat in teme prebrat, na vsakih 50 tem pa je ena celo taka, da jo lahko preberem. Novo temo kot vidte lahko nardim, cela ostala Slo-tech stran dela brez problema, sam forum pa ne. Mam pa Win98 in IE5. Mislm, patetično saj vem. Al je treba mogoče kakšne dodatke met,...? Če bi bil kakšen res tolk dober, da bi pomagu, bi prosu če mi lahko na mejl pošle, ker verjetno replajev ne bom vidu: (damijanandrejka@hotmail.com)
Ker že resno pogrešam forum in sigurno obvladate, bi vas prosil, če bi se dalo problem nekako rešiti, ker drugač bom jest znoRUUUUU!
HVALA.
;((
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

AlchemY ::

proxy, virus, nastavitve, java, active x controle???? si se kaj igral s tem?

dizel ::

AlchemY: glih zdej sem uštimu, YESSSSSSSSSSSSSSSSS. Si pa uganu, pravilen je prvi odgovor: PROXY. Prokleto sranje. No v glavnem da zdej dela.

:D
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3663513717 (7690) zooos
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380106328 (22695) jurre
»

Kvazi Članek: "Hekanje" Amino 103 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15642727 (19666) cevlj
»

Kdo lahko navija svojga R9000???

Oddelek: Navijanje
331886 (1343) Jackass
»

SERVER za FULL DENARJA

Oddelek: Kaj kupiti
482176 (1510) Brane2

Več podobnih tem