» »

Nero - kako nastaviti večkratno pečenje na CD-R

Nero - kako nastaviti večkratno pečenje na CD-R

Marjan_2 ::

bolj natančno, kje se nastavi, da ko zapišem en Audio CD, da mi le-tega ne zaključi.


Pri ostalih tipih ni problem (podatkovni CD), če ne porabim celega CD-ja, mi sam prepozna, da je še prostor, in lahko na ta CD-R spet pišem, dokler seveda ne dosežem limita. Zdaj pri Audio CD peki pa temu ni tako. Prav bedno, še posebej, ker hočem dodajati na isti CD en po en audio file gor, tako da... če ga ne uspem prepričat, da mi ne "zaključi" CDja že potem, ko samo en štiklc gor posname (4 minute), bom moral še dodatnih 50 CDjev kupit uh... dejte mi rečt kje se to nastav da mi ne bo zaključeval CDja! (tako kot pri ostalih tipih (podatkovni CD burn) kjer mu moraš eksplicitno povedat, če hočeš "končan" CD al ne.)


Upam samo da se da, to so seveda CD-ji z navadno muziko, ki jo lahko v katermkoli CD-playerju poslušaš.
  • spremenil: Marjan_2 ()

ddeben ::

Pa musko zapeci kot normalen cd, pol pa je en program k ga nalozis se zrovn na cd pa postane Audio cd. Ti jutr sporocim link!:P

cekr ::

Pozabi!
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

SasoS ::

Pri podatkovnih cedejih se temu reče multisession. Za Audio CD to ne obstaja. CD lahko sicer pustiš odprt (ne odkljukaš Finalize CD na koncu v Nerotu) ampak CD ne bo berljiv v večini naprav dokler ga ne zaključiš.

krucymucy ::

CD bo ze berljiv, sam potem ko bos posnel se preostale komade ti bo prepoznal le zadnje!

francek1 ::

Ne bi bil enostavnejši InCDna CDRW?

hruske ::

Nero ima to moznost, da odpre zadnjo sejo oz. cd, ce je vstavljen RW. Mogoce bi s tem slo?
Rad imam tole državico. <3

pingec ::

js sm enkrat probal dat mixed mode pa sm dal 1kb datoteko+ 3 pesmi pa dont finalize pa sm pol lahk dopeku se musko pa je vse bral moj plyer sam zarad datoteke ni nikol začel predvajat z 1 ampak kot kao z 2. komadom
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Marjan_2 ::

Razmišljam, da bi lahko "convertal" mp3 v tak zapis, kot je na CDju, shranil na disk, dal not CD-RW in enostavno gor skopiral... mislite da bi šlo?


Ker da pa bi direkt z Nerotom na prepisljiv CD pisal, to pa ne gre, edino navadno kopiranje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za peko CD-R-jev (audio CD-ji)

Oddelek: Pomoč in nasveti
313212 (2083) Daliborg
»

Hitrost prenosa iz CD na HDD

Oddelek: Pomoč in nasveti
101015 (897) Tugo
»

Kopija CDja slabša od originala (AUDIO cd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
595669 (4475) Trancedeejay
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526670 (5584) City
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202427 (2154) dualband

Več podobnih tem