» »

problem z diskom

problem z diskom

Ghero0 ::

mam IBMov DeskStar 20GB 5400 star ene 2-3leta

pred ene dvema tednoma se mi je racunalnik neki zacel sesuvat oz. zmrzvat, pa sem cekereu rame itd.... to sem delu z odklopljenimi diski in cdromi. pol sem se pa odlocu disk spet nazaj prklopt da vidm ce bojo windowsi XP kej dl zdrazal. to sem v vecih dneh veckrat naredu (testeranje rama z vsemi stvarmi odklopljenimi pol pa spet disk nazaj prklopt...)

no in nazadnje, se mi je med nalaganjem winsow, tik preden si zberes svoj profil, zacel disk ful cudn in glasno oglasat. Sem ga reseteru in od takrat mi pr bootanju napise:
disk read error, press Ctrl+Alt+Delete
Pol sem si dobu IBMov FitnessTest, k ti neki disk stestera, pa med fizičnim pregledovanjem sektorjev, tm ze kr zlo hitr na zacetku, najde to napako, se ful glasno oglasa in pol mi da moznost kako naj jo popravm, al zbrisem cel disk al probam sam tist del popravt. zberem naj mi sam tist poprav in pol me vedno ven verze (iz programa)!
A to pomen da je disk sel po gobe? res nebi rad celga diska brisu:\

A mogoce kdo ve kako bi prsu do tistih stvari k jih mam na disku, kokr se jih pac da???
Ksn program? Ksn servis? kje pa kok kej to stane?

rap3r ::

Vem kakšn filing je če ti gre disk.
Možnost je da ti je šla elektornika, če je to res pol morš dobit isti disk sam elktorniko zamenaš tok da use dol pobereš pa spet nazaj zamenaš pa vržeš disk v smeti.
Drgač pa probi v dos it pa tm skopirat kar se da, al pa uzameš ghost in mu rečš da naredi copyjo diska neglede na napake, drgač ti je opcija sam low level format ki ti jo program predlaga oz še boša je kup si čimprej nov disk!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Ghero0 ::

Huh, bedno ja...

Bom probu kaj se da narest.

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS M4A89GTD + Phenom II 1090T + Patriot 1600Mhz ram - težava

Oddelek: Strojna oprema
241214 (944) Jst
»

Disketnik-problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
161120 (999) shortyyy
»

Problem z diski

Oddelek: Strojna oprema
131008 (789) Ghero0
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310108 (7293) Keyser Soze
»

Kako pospešit Pentium 100 PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
533645 (3039) AtaStrumf

Več podobnih tem