» »

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

««
7 / 10
»»

abyssus ::

Moj S7 iz Telekoma še vedno nima nič.

McClane ::

Potegni SIO rom iz sammobile strani in z odinom naloži. Ravno včeraj nadgradil enega s7 ki je pri hiši. Deluje brez težav.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

njyngs ::

Malo povej, če se bodo pojavile kake težave. Kako bo držala baterija v primerjavi s prej itd.

Wrop ::

Sam imam občutek, da zdrži malo več, sicer se gre za S7 Edge. 30-40 ur, odvisno od uporabe.

Veron ::

S7 Edge, se mi zdi, da telefon malo lepše dela na Oreo. Kar se baterije tiče pa ne opazim neke spremembe.

Djuro ::

Kdaj se pa pričakuje, da bo telekom dal to naprej? Letos?

pirlo ::

Djuro je izjavil:

Kdaj se pa pričakuje, da bo telekom dal to naprej? Letos?

Pri meni je zdaj :D

Bellzmet ::

Yup danes pa je.

McClane ::

S7 edge je bil. Deluje povsem ok, zaenkrat imam občutek da bolje kot prejšnja verzija, varčevanje z energijo se mi zdi bolj agresivno.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Bellzmet ::

Ali posodobitev zbriše kakšne podatke (sms, melodija zvonjenja, podatki na SD kartici,...)?

Veron ::

Ne. Vse ostane.

klemenSLO ::

Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

dottor ::

Sem zdej zagnal ročno da preveri posodobitve in je najdu. Malo manj kot 1,3GB.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Han ::

Za S7, kupljen pri nas v prosti prodaji, še vedno ni...

dottor ::

Jaz sem na telemachu in je že.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Veron ::

Han je izjavil:

Za S7, kupljen pri nas v prosti prodaji, še vedno ni...

Moj S7 je kupljen v prosti prodaji in sem dobil update že cca 10dni nazaj

Han ::

Potem mi pa ni prav nič jasno, kako talajo ta Oreo...

delfinus ::

Ne vem, ce ma sploh kaksno vezo operater. Sam sem dal samo rocno iskanje Software updejta, ga je nasel in ga potegnil preko Wi-Fi-ja in nato instaliral.

modelno1 ::

A komu na Oreo v Galaxy Apps najde Good lock 2018? Če naložim apk, ne pokaže ničesar ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

VelkBla ::

Tudi jaz sem dal na ročno iskanje in potem potegnil.

Modelno: Meni sploh ne najde Good Locka 2018 v Galaxy Apps, ima pa Samsung Themes podobne zadeve kot Good Lock, mogoče ne čisto identične.

Si recimo poskusil tole: https://www.xda-developers.com/samsung-...
https://www.apkmirror.com/apk/samsung-e...


Aja, tiste, ki moti AOD ura v varcevalnem nacinu energije (ni misljeno ura na zakljenem zaslonu), prvo je treba treba izklopiti varcevanje z energijo, odpreti AOD in izklopiti funkcijo AOD ter nazaj priklopiti na varcevalni nacin energije, drugace se bo AOD ura pojavljala.

pero50 ::

Ga imam ze cca 1 mesec. Avstrijski telefon kupljen v mediamarktu

Han ::

Še vedno ne najde posodobitve... Jutri ga priklopim še na PC in prek Smart Switch preverim za Oreo. ;(

dottor ::

Jaz sem ugotovu da se mi zdej precej precej hitreje poveže na WiFi. Prej je rabu celo večnost.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Han ::

Tudi Smart Switch ne vidi nobene posodobitve. :(

kuglvinkl ::

Men ga je posodobilo ene 3 teden nazaj, A1.
Your focus determines your reallity

klinker ::

Han je izjavil:

Tudi Smart Switch ne vidi nobene posodobitve. :(


Posodobi z Odinom ane. Sej mas na sammobile vse rome.

Han ::

Roma ne mislim zamenjat, dokler je telefon v garanciji. Bom počakal še ca. 2 tedna. Če tudi takrat ne bo nič, bom poskusil že z globalnim resetom...

blackbfm ::

Kaj norite s temi updejti saj je vse skoraj isto :))

kuglvinkl ::

lahko, da je bil placebo, sam men se zdi, da je bil telefon bolj odziven. Mogoče je update še kaj spucal...
Your focus determines your reallity

dottor ::

Jaz najbolj opazim kako hitro se poveže na WiFi, ostalo mi deluje enako odzivno.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

klinker ::

Han je izjavil:

Roma ne mislim zamenjat, dokler je telefon v garanciji. Bom počakal še ca. 2 tedna. Če tudi takrat ne bo nič, bom poskusil že z globalnim resetom...


Sej s tem ne unicis garancije. Odin je orodje za nalozit uraden rom. Knox ostane na 0.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Sandi1987 ::

Ali se splača kupiti nov Galaxy S7 preko eBay?

https://www.ebay.co.uk/itm/New-Factory-...

Zgodovina sprememb…

Veron ::

Samo da te ne zmede. Na slikah v oglasu je Edge, dejansko se prodaja "naveden" flat S7 (manjši ekran).

Han ::

Se ne splača, poleg tega lahko fašeš še carino, ker je prodajalec iz Azije...

Spremljaj npr. Amazon.de, Firstphone.si in naše trgovce za akcijske cene.

pero50 ::

splača se. Ampak glej, da je evropska verzija in na levi strani "new", ker prodajajo obnovljene in vrneje telefone. In pa seveda fejke, ki so malo cenejši kot original ampak to niso. Na youtubu je primerjava in lahko ugotoviš, da je to zelo dober fejk in če nisi pozoren te nategnejo.

Veron ::

Ima kdo po posodobitvi na Oreo "zanimive" random notification zvoke in brez prikazanega obvestila?
Sedaj nevem, čemu tako piska, prej tega ni bilo.

Bellzmet ::

Meni je to že prej delalo pa tudi ne vem od kje. Sumim neke appe za telovadbo (moram odinstalirat par appov, da vidim če imam prav). Se mi pa zdi, da je na 6 ur. Definitivno je pa vsak dan ob 20:01.

Han ::

Včasih se oglašajo "piškotki", zato je priporočljivo redno brisati zgodovino spletnih brskalnikov...

Veron ::

Piškoti niso, sem pobrisal vse in se je notification zvok pojavil po brisanju. Sedaj sem pobrisal še večino appov, ki jih redko uporabljam.

njyngs ::

V zadnjih 2 dneh se mi je S7 2 ali 3x sam od sebe reboota. Oreo je gor 2 tedna. Any idea kam pogledat?

klinker ::

Priporocljiv je hard reset ob vecjih nadgradnjah.

dottor ::

Jaz nimam problemov.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Mare2 ::

klinker je izjavil:

Priporocljiv je hard reset ob vecjih nadgradnjah.

Kdo priporoča?

dj_uro ::

ko sem bil še v tem aktiven (rootanje, custom romi ipd)... VSI prisotni?
vw-klub.si

modelno1 ::

Pri meni je bilo tudi ene par soft rebootov, danes zjutraj je pa začel notification sounde brez notification-ov nabijat enega za drugim, se ni ustavil do reboota. Je bil očitno čas za factory restore.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

GRT ::

Žalostno ja, da je treba na teh Samsungih za vsako posodobitev delat factory reset, drugače pa pol stvari ne dela.
Pač Samsung ne dohaja teh posodobitev, na žalost. Boljš, da bi bili še na Lollipopu mogoče bi potem vse špilalo.
To je isto, kot bi za Windowse prišla posodobitev in bi moral cel PC sformatirat.
To se na Huaweih ne dogaja. Ga imam že dve leti en kup posodobitev in nikoli narejen Factory reset pa še vse dela tako kot pri novem.
BDW Sem FULL FAN HUAWEI:P
Je pa res, da je treba malo gledat kaj se nalaga in nastavit telefon tako kot je treba.
To so pametni telefoni za pametne ljudi.;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: klinker ()

dottor ::

Jaz mojega še nisem factory resetal pa nimam nobenih težav z nedelovanjem česar koli.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Han ::

Jaz sem pa še vedno na mandolatu, ker o Oreu še vedno ni ne duha ne sluha...

klinker ::

dottor je izjavil:

Jaz mojega še nisem factory resetal pa nimam nobenih težav z nedelovanjem česar koli.


Jst pa mojga S8 vsak vecer, ker GRT pravi da je jajc, pa da ne bo tezav :))

Ni to samo za Android btw...tudi iOS in WP (sploh slednji z WP10) se znata zasustrat ob vecji nadgradnji.
Je pa po moje bolj kot ne odvisno kaj vse imas gor nalozeno. Jst imam bolj malo appov in nikoli tezav na nobenem telefonu, ce imas pa tega ko trave, pa verjamem da kaj zajebe...sploh razni battery, ram ipd "saverji", ki delajo bolj kot ne stalo kot korist.

dottor ::

Dejansko imam res malo stvari gor, po večini kar uporabljam največ je ping tester, speed test in wifi radar :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37188462 (30636) theStranger
»

Italija kaznovala Apple in Samsung zaradi upočasnjevanja telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6017231 (14362) MrStein
»

Samsung Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13423852 (12503) stefi91

Več podobnih tem