» »

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

««
7 / 38
»»

Redman ::

MEn se še skos dogaja isto, slika je ista kot jo je dal Tron sam da men nič več ne daje dol(samo piše da vleče dol z 100k) v resnici pa nič.Sploh ne vem kva nej nardim.

Tr0n ::

Jah, mel sem upload ze zafilan drugje, tak da sem mogo malce zracunat zadevo, da pridem skozi :).

kriko: ce obstaja veliko seedov in so ti hitri, se pravi imajo visok upload, potem je tvoj download vecji oz. v tem primeru maksimalen :).

Paramedic ::

Mene zanima, kaj sploh uploada BT, saj ne moreš ničesar sharat? Teorije delovanja pa ne bom bral.
End transmission.

flipflop ::

Škoda,bi bilo lažje in hitrejše.;)

BaRtMaN ::

Paramedic: BitTorrent uploada tisto datoteko, katere torrent je pograbil. Logiš. Pa preberi si prvi post v tej temi.

moj_nick ::

@Paramedic

Sj jst je tut nism, a sem vseeno pri prvem downloadu ugotovu, zakaj ni share direktorija

Kriko ::

Tudi meni se je danes zgodilo da sem
preko noci nekaj downloadal in ko zdaj zjutraj pogledam je vse FINISH. Celo downloadajo od mene to zadevo, ko pa jo zelim probati jo ni nikjer na disku..nikjer!!
KAj se ae komu to dogaja in kaj bi bil razlog!

OldSkul ::

Ti moram povedat da se je to zgodilo tudi meni! Sicer ne vem razloga toda potem sem spet prenesel film, ki pa se je presnel tako da je bil na disku.

Tr0n ::

Ja, hudic je, ce pozabis kateri direktorij si na zacetku snemanja doloco. Ccc ;).

Klemenn ::

zato pa je search ;) :D

Kriko ::

Mislim da sem napisal da sem probal ZA VSAK SLUCAJ tudi search, ampak vseeno , dajem vse v isto mapo, ker imam te zadeve urejene!
Datotek pa vseeno ni in to obej katere sem pustil cez noc!

Alex- ::

***
Zakaj ni zmer iz supernove ko neki hocem pobrat napise:Problem geting response info (No such file or directory c:\Document and setings,...temporary internet files/content.ie5/c73,..//...iso(1)torret
to napises samo za sueprnovo,uporabljam pa oni experimental
***

Jest mam isti problem. Kaj narediti?

Kriko ::

Nekdo je že napisal..jaz bom ponovil..suprnova je na počitnicah:)

OldSkul ::

Meni suprnova dobro deluje.Ravno zdaj snemam en film, pa včeraj sem tudi enega in z vašimi težavami se še nisem soočil.

Alex- ::

Učeri sm še lepo snemal. Mi slučajno ratal da se tist error ni pojavu na začetku zdej pa spet.
Reinstall?

Kriko ::

Čudno ker če pogledam na strani kjer piše aktivnost strani lepo piše da je suprnova DOWN!

Alex- ::

Hmm rešu zadevo. Desn klik save file torrent file nekam. Pa pol unga zaženeš... izbereš pot etc. Ne vem kva je blo narobe but still. Zdej dela.

globoko grlo ::

jest bi pa sam vprašal če je kdo opazu da bt deluje full hitrej če ga minimiziraš v tray, uglavnem probejte pa poročejte

jest lahko povem da mij e dl skoču iz 30-40 na čez 100 kb , sm večkrat probal z različnimi falji in je blo pr vseh enak

lp

Freelancer ::

Js sm opazu, da mi winsi ful hitrej delajo, ce ugasnem monitor! Porocajte o rezultatih.

BaRtMaN ::

Tako je! Tako hitro mi vse naredijo, da jih sploh ne rabim več uporabljat in se zato kar ugasnejo!

kilergas ::

No such file or directory c:\Document and setings,...temporary internet files/content.ie5/c73,..//...iso(1)torret
To nevem se sam zakaj zmer napise,a resis se tko,da kliknes na zeljeni torret pa das save target as,in pol tisto odpres s experimentalom pa dela kot po maslu naprej :)

Kriko ::

Če ugasneš računalnik..najhitreje deluje..aja obvezno iz vticnice..porocajte:)

Paramedic ::

Po moje tisto napako javi, ker hočeš program BT zagnat s preveč kompliciranim parametrom, ki je pot do tega torrenta.
In res, kr dobro šiba tole; en film 700MB sm dobu čez noč dol, en trailer pa mimogrede, kako minuto ali dve.
End transmission.

Kriko ::

zdaj ne deluje vec niti klik na link niti save target as ki je delovalo:(((

globoko grlo ::

pa kaj težite, če ne dela pač ne dela, počakte mal pa bo, pač večkrat probejte

CaqKa ::

en hint... ravno pred kratkim ugotovil
na suprnova strani desno od logotipa. je en mali okvirček v katerem piše nekaj v zvezi z mirror blabla... noter je tudi link do enega irc kanala... no tam se lahko zmente da vam kdo torrente pošlje preko irca.

ferjan ::

Mimogrede BT++ porabi VELIKO MANJ procesorske moči če je minimiziran v trayu.

Rambo ::

Spet neki problemi z Bittoreent !!!!!
Instaliral sem si BitTorrent++v0.5.4 različico. Začnem downloadat fajle dela ko raketa kakšne pol ure;(( potem pa NULA. Odpre se mi dodatno okence in piše "wxpyhton stdout/stderr" hočem to okno skenslat in pise v windowsih KONČAJ OPRAVILO. Nimam katere druge možnosti kot pa dam končaj opravila, saj bittorent itak ne dela. Ima kdo izmed vas podobne težave? pls help
Hvala
LP

CaqKa ::

tr0n že ves čas priporoča experimental klienta... sam pa uporabljam shadow različico ..
tak da menjaj klienta.. mogoče bo boljše.

Marsovec ::

Jaz uporabljam PTC-ja 0.7.5 verzijo pa downlovda super.
Kaj se pa tiče Supernove nekatere datoteke delajo nekatere ne, zato so naredeli več verzij strani (alt1,alt2,alt3,alt4.al5 in alt6).:\ >:D

Dirkac ::

A vam Suprnova dela?

nojus ::

dela, dela:D
sovražim Gargamela.

Dirkac ::

Website mislim ... meni ga ne odpre.

BaRtMaN ::

Odvisno kater torrent... sicer pa dela.

NoUse4AName ::

Dela komu suprnova?

CaqKa ::

ja.




domeno so menjali.

~Panter~ ::

Mne suprnova ne dela. A je kakšn drugačn naslov zdej? :\
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

]Fusion[ ::

probaj : warez.rozica.com

LP
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

Freelancer ::

Jup, tale rozica je zakon. Neomejene kolicine robe :D

]Fusion[ ::

Ups, sn samo hoto pomagat. :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Freelancer ::

Lepo od tebe, meni si pomagal, saj sem pobral semena, preden je Gandalfar posejal rozice :D

Wolverine ::

A mi lahko kdo poslje nov naslov od supernove na zasebna sporocila?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

globoko grlo ::

pa men tut pls, ampak me muči, na tbsites al neki tazga je status supernove up&running, odpre pa mi nič

blabla ::

koncnica je .tk

blablabla.tk

:)

globoko grlo ::

hja, je en že napisal, kje so pa torrenti, al so preveč zakamuflirani da bi jih najdu

Roadkill ::

OK, vse fino in fajn, zadeva mi dela dobr, a mam omejen promet (400mb na mesec) in zato zadevo rešujem z proxyji in leechanjem iz lokalnik ftpjev (lokalni promet je neomejen).

No meni BT dela super (kokr lohka dela super na 256/256 liniji), frendu, k je pa na istem kablu pa ne dela sploh.

Napiše mu error connecting to tracker 403 - Forbidden.
Čisto vedno in čisto povsot.

Jest bom pa znoru :)

help? :)

globoko grlo ::

heh, en jea jokerjevemu forumu pejstov mirrorje tastare warez.rozica.com, kewl

še povezava

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

undefined ::

Nekaj ne razumem, najbrž zato, ker si mi ni niti dalo cele štorije brat. Kje in kaj točno se o tebi zapiše, če ne uplovdaš oz. imaš prenos počasen? Tvoj IP? :)

Torej menjaš IP, pa si spet na konju? Sčasoma torej s tem postopkom lahko upočasniš prenos vsem uporabnikom na določenem subnetu? Dokaj smešna zadeva. :))

Tr0n ::

Ok, bi lahko prosim nehali s to Suprnovo. Kot da je edina BT stran.

globoko grlo ::

tron, men je edina kul, sej sm jih najdu še neki sam so kr neki, supernova caruje
««
7 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4719697 (17626) roli
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115151 (12281) simnov
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354614 (3222) jan01
»

eXeem odprl vrata množicam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13714361 (9112) mgliha
»

Azureus 2.2.0.0 zunaj

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294453 (4453) zile

Več podobnih tem