» »

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

««
5 / 38
»»

davids5a ::

Kako se naloži BitTorrent. Kliknem ikono, da naloži, mi napiše, da je naložen ampak nikjer ne najdem nč, da bi ta program zagnal.:( :(

HELP ME!!!
If I can't have the best, I rahter choose nothing.

jerko4 ::

Bittorrent je bedna stvar k se na netu nč ne najde pametnga za dl. Mogu ga bi met v program files direktoriju. Pa ko zaženeš program bitorrent ti piše nek error. Tko je blo pr men. Raje si dej gor kšn bolši program ko so emul al pa edonkey. Pa mimogrede hud procesor maš.
Js mam 1600+ xp amd athlon. Kok si pa dou keša?

V torek dobim novo povezavo!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jerko4 ()

km- ::

bt program nimas kaj startat.. gres na stran najeds *.torrent file in ga odpres .. odpre ga avtomaticno v bt programu.. ce se tebi zdi to neumen program tvoj problem, meni vse stvari downloada 100kb/s in vec.. kar emule in drugi programi tezko downloadajo tolko hitro en fajl ;>

davids5a ::

kera stran pa je to
If I can't have the best, I rahter choose nothing.

Klemenn ::

emule: 30 fajlov in pa 2dni delovanja, da je vleklo z 100 ;)

davids5a ::

24000 SIT

ni tko drago

davids5a ::

Jebediah,
na kermu serverju si pa bil?

8-O 8-O 8-O 8-O

jerko4 ::

Aha a pol je tko. Na katerem sajtu pa dobiš stvari kokr so igrce, filmi in programi.

Bom probu!:D

NoUse4AName ::

Ve kdo kaj se je zgodilo s suprnovo? Noben link vec ne dela.

Klemenn ::

Zdej dela

drgač sem pa skoz na razobacku al pa silentbobu

pač tistemu z največ serverji

davids5a ::

a za bit torrent mislš
If I can't have the best, I rahter choose nothing.

flipflop ::

BT se je precej poslabšal. DL ni več tako hiter,medtem ko je UL še vedno isti. Mogoče je samo pi meni problem,ampak men vleče več hiter.

jerko4 ::

Men noče nč downloudat ko kliknm na .torrent file me vrže na eno stran kjer je pouhn nekih čudnih črk. Pa ste rekel da ko kliknš na fajl da takoj zažene torrent program.

flipflop ::

Ja,v IE. Če ne gre,pa klikni na povezavo do .torrent filetka,daj save link target as,shrani nekam na disk,pa zažen ta file ko ga neha DL-jat. Jao|O

jerko4 ::

Aha ok. Js namreč uporablam mozillo bom pa probu v IE.:D

davids5a ::

sori ampak ne vem kje nej bi bil ta .torrent fajl
If I can't have the best, I rahter choose nothing.

davids5a ::

jst kliknem na btdownloadqui pa hoče en .torrent fajl

flipflop ::

Preberi celo temo,pa boš marsikaj izvedel.Pa ne rečt da si jo prebral. Zagnat moraš pa .torrent file.pa ti sam odpre bittorrenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

davids5a ::

mene zanima kje je ta fajl

Freelancer ::

Joj no kera sporocila vidis tukaj... Ljudje, RTFM! :D

Sumo ::

ojej, kakšni ljudje se najdejo dandanes na slo-techu :\

jerko4 ::

Maš na warez.rozica.com pouhn torrent fajlov. Program je ful v redu. Dl mi je s povezavo 1 Kb/s. :( Bom probu pol k bom mel 1 Mb. Res je ful kul program k ti ni treba nč štimat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

flipflop ::

Dajta se malo skulirat,no. Sama se še malo potrudita,ne pa da zdaj smetimo celo temo z glupimi vprašanji. Pa ne smeš objavljati naslovov do strani s piratsko vsebino. Sicer pa meni stran dela.

davids5a ::

oprosti, če tolk sprašujem, ampak ne morm še tolk vedt kokr ti, ker jst sm sevede 12 let str ;((
If I can't have the best, I rahter choose nothing.

davids5a ::

zdej pa...

pršu sm na spletno stran in sm pogledu za en film in sm kliknu save target as in je prenašu pol pa je prišlo do neke napake.;((

flipflop ::

Saj ni nč narobe če sprašuješ. Ampak vse kar ti sprašuješ je že napisano v tej temi. Linkov do warez strani se pa ne sme lepit,ker je proti pravilom.

Kje je prišlo do napake? V BitTorrentu?

EDIT: Ok,zdaj vidim,da tist ni warez stran,pa tudi,zakaj n prideš gor.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

davids5a ::

ne.
jst sm kliknu na film z desno miškino tipko in kliknu save target as in je neki prenašal čez neki cajta pa se mi je pokazu okenček error

Internet Explorer ne more prenašati ...DSCR.DivX-DiAMOND-avi.torrent iz sej-veš-kera-stran.com.

davids5a ::

sej sm pršou gor na stran. narobe sm napisu naslov.

davids5a ::

jst sm kliknu na film z desno miškino tipko in kliknu save target as in je neki prenašal čez neki cajta pa se mi je pokazu okenček error

Internet Explorer ne more prenašati ...DSCR.DivX-DiAMOND-avi.torrent iz sej-veš-kera-stran.com.

Tr0n ::

Joj, preberite si celotno temo. Pa moderatorje prosim da pobrisejo linke, ki ne spadajo sem.

majk2000 ::

Kaj se komu ne dela noben torrent file ? Kar imam starih na pol koncanih, se nocejo dokoncat, dela samo UL, pri novih pa mi ze samega torrenta noce downloadat.

Kwa se dogaja ?

flipflop ::

Veliko strani z BT sploh noče več delat,ali jim pa težijo,da majo warez stvari gor.:\

Freelancer ::

*rant on*
Ma dej kaksne osnovne stvari sprasujete tukaj gor no. Najprej se nauciti deskat po netu, ce vam linki ne delajo. Pa RTFM! Matr zakaj pa so FAQji pa manuali?
*rant off*
Pa ne tega jemat osebno, prosim. By the way ko smo ze pri BitTorrentu. Kateri od preizkusenih clientov vam jemlje se najmanj rama? Ker meni pri velikih datotekah zadeva zre tolko spomina, da kr res ni :).

Tomi ::

Chill, people. Imate zasebna sporočila, in dajte raje za mejne teme uporaljati ta. Če jih seveda znate pravilno uporabljati>:D
metrodusa.blogspot.com

majk2000 ::

Freelancer, zaradi mene lahko mislis da sem moron ce ti pase.

Ze par mesecev uporabljam BT experimental v navezi z Spy-Trackerjem in mi prosim ne govori naj preberem navodila. Do sedaj mi je stalno delalo odlicno, zadnjih par dni pa kot zakleto ne dela nic vec. Pa ce probam dvesto razlicnih torrentov, mi nobenega ne zacne sploh prenasat (s tem mislim na osnovni torrent file, velikosti par 10 kb). Taka je recimo Slonckova stran, pa se par drugih. Cudno se mi zdi, ker kaze da stran se osvezuje, gor prikazuje nove in nove torente ki pa jih jaz ne morem pobrat. To da pa ogromno strani zapirajo pa sem tudi na zalost opazil.

Pri starejsih torrentih (ki jih mam shranjene na disku) pa mi Spytracker napise da je recimo 20 seederjev pa 40 leecherjev, potem pa mi ves cas fajl na zacne prenasat - DL 0, UL recimo 14Kbit.

Ker mi je to delovanje nenormalno, sprasujem ali se komu podobno nagaja, ali se je mojemu PCju kaj strgalo. Odprte imam porte na routerju zato to ne bi smelo bit problem.

Se kaksno mnenje ?

Freelancer ::

Whoa, whoa, nikol nisem reku, da si moron :). Drugac pa je moja kritika letela na par postov visje, kjer so res cisto osnovna vprasanja.

Samuel ::

majk2000:
men se dogaja cist isto..;(

Tito ::

Če mene vprašaš je to slaba stvar. Vsaj dokler ne poznam kakšne strani z zmoglivim iskalnikom in ogromno bazo podatkov... Morda kdo pozna kakšno tako stran?:D

sloncek ::

jah suprnova ga nazalost v zadnjih parih dneh serje... Bo ze nazaj prslo... Tito, recimo na suprnovi mas kok 6 podstrani, klikns ctrl + F pa mas search engine. Lenoba!

Tito ::

REs je len sem pa k fuks...:D

Klemenn ::

sloncek:
Že dolgo vem za to funkcijo, ampak vedno ko pridem na suprnovo jambram k ni iskalnika :P

Drgač pa..Sovražm vs L33CHERJE! peesda, sm zato bittorent propada, ker uporabljate secondhand robo in potem omejujete upload! :\
Ko bi bilo tako, da recimo ne bi mogel resumat...potem je to druga stvar. Ne moreš ti igrat mohaa prek neta z zafilanim upoadom. A kaj ko podpira resume! Se je tako težko izogniti 3uram neigranja igric in pustiti upload do konca? :\

Freelancer ::

Kaksen iskalnik prosim lepo. Sej se vse najde.

BaRtMaN ::

Indeed. Če pa rabiš kakšno stvar zzelo, boš pa tudi malo potrpel pri downloadanju z ed2k omrežja.

flipflop ::

Razen če ti tudi tam noče vlečt,zaradi glupega arnesa ki noče zvišatu uploada;((

Gandalfar ::

flipflop: glupi arnes? Ko bos ti uporabljal bandwith v izobrazevalne namene za katere ti je bil sploh podan link potem bos lahko penil, da rabis vecji upload.. in morda ga bos celo dobil.

Klemenn ::

k nimaš niti 10kbs uploada? ker pri emuli je minimum 10kbs pa ti vleče potem dol neomejeno
saj tak mam jzst narejeno (10kbs uploada), ker si emula več ne zasluži, glede na počasnost, pa nisem leecher


edina napaka pri bittorentu je ta, da bi moral biti upload najmanj 1:1 v sorazmerju z downloadom

torej..če ti downloada z 10kbs, ti tut uploada z 10kbs, če ti download pade na 5kbs, pade tut upload! :\

Gandalfar ::

Jebediah: itaq .. pa nkol ti ne bo vlekel dol vec kot 30kb/s , ker vec uploada ne spravis skupaj ane.. saj si to zelis? :)

Freelancer ::

Hehe... Najprej smo leecherji... Potem uploadanje 10kb/s in download neomejen ni leechanje... :D Recimo, da je vsak P2P protokol po svoje uporaben. Let's leave it at that :).

Klemenn ::

ne...mogoče sem malo premalo razložil...le upload bi moral biti v sorazmerju 1:1 (če pade download MORA pasti tudi upload, tak da ne uploada z več kot downloada) če maš pa ti večji download kakor upload pa ni nix narobe...

ker recimo..za primer..s une-strani-saj-vsi-veste-katere snemam scooter...uploada mi z 15, downloada mi pa z 0! mi poveste ka bi bilo vzrok temu druzga kot leecherji?

Klemenn ::

v bistvu se nimam za l33cherja, ker je emula že sama po sebi tako zgrešen pojem..tak da mam jzst skori razmerje download/upload skoraj 1:1 ; če bi pri emuli bile hitrosti max, kakor so pri bittorentu, potem bi pustil max upload

p.s.: tak za info ne..če bi vsi imeli vsaj 10kbs odprto..men se zdi da bi mula velik hitreje laufala :\
««
5 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4719588 (17517) roli
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115089 (12219) simnov
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354591 (3199) jan01
»

eXeem odprl vrata množicam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13714295 (9046) mgliha
»

Azureus 2.2.0.0 zunaj

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294432 (4432) zile

Več podobnih tem