» »

Farming Simulator 2017 release date.

Farming Simulator 2017 release date.

Cilly ::

Dan xD

Pisem ta topic, ker si silno zelim nekaj izvedeti.. Toda kaj?

Kot vsi zvesti igralci FS (farming simulator) veste, da je releasan usako leto na nekaksen cas kot je zdaj, sem preprican da tudi vas zanima, kdaj naj bi bil releasan.
Uglavnem.. Ce kdo vsaj priblizno ve mesec kdaj naj bi bil releasan in/ali ce je slucajno kaksn trailer ze za to narejen. Vem da ni bilo se kaksnih posebnih pogovorov o tem sam kaj cmo, kar nekoga zanima, hoce odgovor.

Lp,

Cilly

Beki89 ::

FS 17 naj bi bil proti koncu naslednjega leta..
Za zdaj se nič kaj se ne govori okoli tega..
Je pa prišel za FS15 Gold dodatek tako da se bo dalo počakat :))

http://farming2017.com/farming-simulato...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Beki89 ()

Cilly ::

okej hvala za odgovor.
fizićki radnik

Netrunner ::

Kaj vidite zanimivega v farming simulatorju ?? Vožnja strojev? .... sajenje / obdelava ipd na njivah? ... mi res ne gre v račun zakaj je ta igra tolkim tako zanimiva !?

Se ne norčujem samo sprašujem ker me res zanima.

Cilly ::

StarCitzen. Igra je zanimiva, ce mas ti CILJE katere si zelis doseci v njej. Grem stavit da je se nisi igral. Poskusi iz 15ko in si bos premislil.
fizićki radnik

Netrunner ::

Farming simulatorja res nisem igral, sem pa igral leta nazaj Sim Farm... pa ja saj imaš prav je bilo zanimivo kmetovanje :)

Čeprav jaz osebno raje zgubljam čas na kakšni ne toliko realni igri :)

Bolf3nk ::

Netrunner je izjavil:

Kaj vidite zanimivega v farming simulatorju ?? Vožnja strojev? .... sajenje / obdelava ipd na njivah? ... mi res ne gre v račun zakaj je ta igra tolkim tako zanimiva !?

Se ne norčujem samo sprašujem ker me res zanima.




Tudi mene zanima kaj folk vidi v raznih simsih in 2nd lifih in podobno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

TESKAn ::

Sunk cost. Ko zapraviš n ur za to, da nekaj narediš, ti je škoda ne nadaljevati (ker potem je bilo teh n ur zapravljenih za brez veze). In zapraviš še n ur in ti je škoda, da ne bi nadaljeval (ker potem je bilo teh 2n ur zapravljenih za brez veze). In zapraviš še n ur...u get the point.
Podoben efekt je imel farmville al kaj je že blo na facebooku, pa travian tudi igra na ta efekt.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Seljak ::

Jaz sem bil vedno malce hudomušen glede tega FS. Prijatelj,ki igra to zvrst igre je vedno govoril kako je špil oh in sploh. Potem pa sem zasledil video o FS15 in nekako mi je bil špil všeč. Sploh pa velik izbor strojev. Odločil sem se,da igro kupim in jo tudi sam sprobam. Prvi efekt je bil Woow,nato pa woooow to je super. Ja,res je lepo videti kako so se lotili zadeve. Igra ima lepo grafično podobo,mape so zelo lepo narejene,prav tako stroji,ki so skupek detajlov,lepo modelirani in tudi moderska scena je naravnost fantastična. Ja,igra je vredna tega denarja.
Ima pa igra tudi pomanjkljivosti. Za mene največja pomanjkljivost je online izkušnja. No,ne ravno delo na kmetiji z prijatelji,ampak net koda,ki šepa kot konj,ki ga je pičila kača. Lahko imaš še ne vem kako dober net pa bo igra blokirala,kar lahko povzroči ne malo sivih las. Drugi minus bi dal podpori volanom. Sam imam Logitech G27 in igra recimo ne podpira sklopke. Prav tako ne morem (privzeto) uporabiti H menjalnika. Prav tako lahko zgubiš mali miljon živcev z nastavitvijo volana in mapiranja tipk. Da ne pozabim,igra sploh nima možnosti povratnega sunka volana(FFB). Tudi fizika vozil (privzeto) ni ravno na nivoju. Torej igra ima tako kot vsaka druga pluse in minuse,ampak mi ni žal denarja,saj ko se zberemo na serverju in delujemo kot ekipa kmetovalcev,gozdarjev in pridno služimo denar za boljše stroje je občutek prav fino. Ni je stvari,ki je ne bi mogel delati v igri in skoraj ni traktorja,ki ga ne bi mogel voziti v tej simulaciji. Vse kar obstaja v RL kmetovanju je v tej igri. No,seveda so za to zaslužni moderji.

BorutO ::

Farming Simulator so zanimive igre. Zelo realistične. Edino kar mene moti je, da se vsako igro hitro naveličam. :P

Seljak ::

Če je dobra ekipa in dobra mapa je uživanje zagotovljeno ;)

oo7 ::

Farming Simulator 17 - "Tending to Animals" Gameplay Trailer #2

krefi ::

Kje se da kupiti FS 17 najceneje ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Nesta ::

Spil je danes uradno izsel :)

http://store.steampowered.com/app/44702...

theBill ::

In, ima denuvo zaščito?

Skyman ::

nop ni denuvo :)

oo7 ::

Farming Simulator 17 - Launch Trailer

Nesta ::

Kdo ze spila je cool? :)

Seljak ::

Jaz igram. Enako kot 15,le,da je nekaj novih traktorjev in priključnih strojev (kar je lepo,da so pridobili licence). Skratka,če ti je bila 15 super ti bo tudi ta.

Linko ::

ni le nekaj novih traktorjev...

Sedaj ima končno gnojenje in škropljenje nek pomen. Igra lepše laufa kot 15. Veliko nastavitev med samo igro....itd.

Seljak ::

Ja,to so dali noter kar so moderji že v 15. naredili in brez da bi jih vprašali za dovoljenje ali pa da bi jim plačali za to. Lahko bi ti naštel vsaj 10 stvari,ki bi jih morala imeti ta simulacija pa jih na žalost nima! Nobene večje razlike med 15. in 17. razen GUI,ki ga vsakič malo spremenijo,da malce prepakirajo paket,ki pa je v notranjosti enak že nekaj let.

Gapa777 ::

Mene zanima če lahko na xbox one igraš farming simulator 2017 multiplayer z nekom (prikateljem) na računalniku?
Prosim za odgovor.
LP.

next3steps ::

Za 1x ne.
Gibt es eine Crossplay-Funktion? Crossplay nennt sich ein Feature, bei dem Spieler auf verschiedenen Plattformen miteinander spielen können. Beim Landwirtschafts-Simulator 17 ist das jedoch nicht möglich.

oo7 ::

Farming Simulator 17 - Platinum Edition - Gamescom Trailer

Nesta ::

Skoda da ni malo bl GTA stil igranja. Predvsem bolj podrobno kmetovanje, z detalji + bolj živo mesto in vasice... To bi zmagal.

Seljak ::

Glede na to, da je to kao simulacija, manjka že v osnovi več simuliranja vožnje z traktorjem. Če ne bi bilo moderjev bi ta špil šel zelo hitro v pozabo. Drugače je zelo luštna igra, ampak kot sem že rekel, brez moderjev....

oo7 ::

Farming Simulator 19 - Reveal Trailer

oo7 ::

[E3 2018] Farming Simulator 19 - E3 Trailer

Seljak ::

Presenetijo me lahko samo z VR podporo.

Nesta ::

oo7 je izjavil:

[E3 2018] Farming Simulator 19 - E3 Trailer




Zmagal bi če bi bilo še bolj v stilu GTA. Mogoče še bolj dodelana fizika. Razni grafični bombončki sploh niso tako pomembni.
Če bi bile dobre misije, da bi se stopnjevale skozi čas ko napreduješ kot farmar in da bi bila interakcija z drugimi farmerji boljša in vež "težav" pri strojih,
več živali. Mislim da je tuki pri Farmingu res ogrooooooomno potenciala.

Bolf3nk ::

težava je, ker je špil že od 2008 enak..
ja... je vedno lepša grafika, kak stroj več...

Fizika pa je na nuli. Ni nikakršne škode..

Dobro pa je, ker je za špil ogromno modov, kar je tudi edini razlog, da je špil tako popularen.

oo7 ::

Farming Simulator 19 se dobro prodaja v samo 10 dneh 1 miljon prodanih kopij ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1108247478 (207) ahac
»

farming simulator (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17039066 (1723) Gumi
»

Landwirtschafts-Simulator 15 / Farming Simulator 15

Oddelek: Igre
347215 (4129) Riff
»

Farming simulator 2013

Oddelek: Igre
443522 (2346) seba993
»

CPU too old

Oddelek: Pomoč in nasveti
121572 (1345) Senitel

Več podobnih tem