» »

Landwirtschafts-Simulator 15 / Farming Simulator 15

Landwirtschafts-Simulator 15 / Farming Simulator 15

Golf5R32 ::

Pozdravljeni,

proti koncu meseca - točni datum je 30. Oktober 2014 - prihaja najbolj znana simulacija Landwirtschafts-Simulator 15 za PC, naslednjik LS13. Igro se lahko že pred-naroči pri www.gameworld.si in upam, da kmalu tudi preko www.igabiba.si . Za vse konzole pride ven različica v prvi četrini leta 2015.



Novosti:

    - izboljšana grafika in mehanski učinek
    - novi vizualni učinki na delovnih strojih
    - novi vmesnik
    - nova igralna mehanika
    - nova mapa z možnostjo podiranja dreves
    - stroji in oprema se umaže, sledovi gum na travi ali zemlji
    - novi stroji in znamke
    - strojne zahteve PCja ostajajo enake kot pri LS13
    - in še veliko več....


Za več informacij si lahko pogledate njihovo uradno spletno stran:
http://www.farming-simulator.com/index....
ali
http://razorfiles.com/farming-simulator...

Mene bolj kot ne zanima ali še kdo res igra aktivno LS13 in končno pričakuje LS15?
Ali vam je všeč novi izgled igre? Men je zelo všeč in bom z veseljem kupil igro in podpru dobro delo programerjev.
Ali je še v Sloveniji aktivna spletna stran: http://www.ls-slo.si/news.php ?
Obstaja še kakšen slovenski aktiven forum za LS igre in somišljenike?

Hvala za odziv in komentarje.

Lep pozdrav,
Golf



ps.: pri temi za Ls13 so padali nepotrebni komentarji - če vam ni všeč tema jo preskočite - Hvala ;)
  • spremenil: Golf5R32 ()

popster ::

To bi moj bratranc moral igrat, da bi se navadil kakega trika pri kmetovanju.

Golf5R32 ::



10.10.2014 - vsak petek pride kaj novega (ta je sedaj najbolj zanimiv - v 24h je bilo že 115 000 ogledov):

Golf5R32 ::



Golf5R32 ::


Bodi pozoren pri 2:52 :D

Golf5R32 ::

Dragi ljubitelji FS15 odštevanje se je pričelo. V četrtek, 30.11.2014 izide težko pričakovana igra, poleg nje pa še demo (na njihovi uradni spletni strani).

Še ena super nemška spletna stran z vsemi novicami (kdor seveda zna nemško):
http://lsinfos.de/versionen/landwirtsch...
Notri imate opisane vse stroje, kateri bodo v tej igri in tudi kakšni zelo uporabni nasveti so.

Polovični arsenal opreme 8-)


Na www.gameworld.si sem zasledil že prejšnji teden, da edini v evropi imamo možnost naročiti igro FS15 + podlago za miško (na njej je isti motiv kot iz uvodne škatle) - sem že iskal kje bi lahko kaj podobnega našel, vendar ni nikjer fun shopa:

Navadna:

http://www.gameworld.si/pc/prednarocila...

Collector's Edition:

http://www.gameworld.si/pc/prednarocila...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Golf5R32 ()

Nesta ::

Danes pa upam da zacnemo igraaat :P

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Seljak ::

Vedno sem opazoval mojega prijatelja kako igra to igro (oz. prejšnje starejše različice) in me ni nikoli pritegnilo. Fizika ni bila dobra,grafično se mi ni preveč dopadla,... No sedaj imam to 2015 verzijo. Rekel sem si,zdaj pa je čas,da tudi jaz malce sprobam to kmetovanje,da vidim,če je to za mene :D Ko sem nastavil v igri vse kar je bilo potrebno nastaviti in zagnal karierni način sem osupnil. Grafika je čudovita,traktorju se pozna ali ima gor težek plug ali pa vleče le prazno prikolico. Pri izpušni cevi se lepo vije topel zrak in dim,objekti so zelo lepo modelirani. Okolica je polna detajlev,ko pelješ po blatu,travi,... za seboj puščaš sledi gum in tam tudi ostanejo,kot v realnosti. Ker igram simulacije dirkanja bom zadevo še preizkusil z volanom,da vidim kako se kaj obnese. Igra je zares fenomenalna in se vidi,da so se zelo potrudili. Dodatne misije so super in lep vir zaslužka. Skratka igra me je pozitivno presenetila.

Moja skromna ocena špila:
+ grafika je zares prečudovita
+ fizika
+ velika izbira strojev
+ lepo modelirani stroji,stavbe, narava
+ Prehod iz dneva v noč
+ okolica je živa,saj se vseposod nekdo šprancira,avtomobili,ki niso moteči
+ dodatne misije
+ detajli v smislu umazano vozilo,ki ga je potrebno oprati

- Probal sem prevrniti traktor na strmem hribu in mi ni uspelo,ampak to je malenkost

Guzzy ::

tak je to če 5+let razvijaš isto igro :)

Nesta ::

Kdo igra spil?
Imam par tezavic namrec :)

Nesta ::

Meni recimo ne delajo Misije. Sem nastavil na 2 minuti in na 5 minut pa nic.. :)

Seljak ::

Meni deluje super :)

Nesta ::

Meni vse dela. Samo misije pa mam vkloplene ampak se nic ne zgodi :)
Kero verzijo pa mas ? :)

Seljak ::

Da narediš misije se moraš peljati do oglasne deske. Tam imaš potem možnost sprejeti misijo. Seveda, pa moraš imeti za določeno misijo specifično orodje oz delovni stroj ;)

Nesta ::

Kje pa so oglasne deske? Vidim da lahko nastavis 2 ali 5 minut za misije.
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Seljak ::


Nesta ::

Seljak je izjavil:





HVALA CARE! :)

Seljak ::

Če je kdo resen bi se lahko zmenili in kakšno odigrali preko neta. Z kolegom bova definitivno igrala in bi bilo fino,če se še kdo pridruži ;)

iDare ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

Mislite, da je tole realno? Tip pravi, da ima spletno trgovino Cdkey.si in, da je dobil popust na količino....

SL-500 ::

iDare je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

Mislite, da je tole realno? Tip pravi, da ima spletno trgovino Cdkey.si in, da je dobil popust na količino....


al pa daš 5€ več pa maš original, za katerega veš da ni fejk al kukrkol

Seljak ::

Na CDkey.si je cena 36€,tako,da je to ziher nateg.

Seljak ::

Kaj bi mi lahko kdo pomagal z postavitvijo serverja? Imam namreč problem,da ko želim server postaviti mi javi,da moram vnesti ključ od igre. Sedaj pa ne vem kakšen je pravilni postopek. Jaz zaženem igro,vnesem ključ in nato pomanjšam igro v pladenj in zaženem server,ki pa mi nato javi napako,da moram vnesti ključ,čeprav sem ga že vnesel in mi tudi javi,da je pravilen.V čem je finta? Zanima me tudi,ko postavim server ali izberem v igri Join server ali create? Da ne bo pomote,igra je originalna in sem jo kupil. Dejansko bi z prijateljem igrala skupaj na mapi in me zanima,ali lahko samo v igri nastavim server in se bo on lahko pridružil ali moram zagnati server tool?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

iDare ::

Fora je, da za dedicated server rabiš svoj/drug računalnik in seveda tudi nov serial key. Dost bedno...

Seljak ::

Sem ravno kar bral na njihovem forumu. To pomeni,če želim narediti dedicated server moram kupiti še eno igro? Pa to niso normalni! Ali je potem sploh kakšna možnost,da z kolegom igrava skupaj online (brez da kupim še en izvod igre)?

Seljak ::

Imam eno vprašanje glede multija in dedicated serverja. Lastim si dve igri FS 2015. Torej z eno igram,drugo pa imam za server. Vse lepo uredim,postavim server z določeno mapo,z kolegom se konektama in igrama. Tukaj pa nastopi težava,namreč na mapi nimava niti ficka denarja. Ne moreva ničesar prodati in normalno ničesar kupiti,tudi modov igra ne zazna. Če pa postavim igro na njihovem serverju pa lahko razpolagava z denarjem,prodajava,kupujema,lahko uporabljava mode,.... V čem je fora,da vsega tega ne moreva uporabljati na mojem serverju.BTW oba imava enake mode na disku,le da jih na mojem serverju ne moreva uporabljati. Lepo bi prosil za pomoč.
Ps: Server laufa na drugem računalniku,kjer imam naložene mode in sem jih na serverju tudi označil in potrdil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Seljak ::

Sem že našel rešitev na mojo težavo oz. na FS slovenija sem dobil pomoč:
V server moraš najprej iti v istem računalniku na katerem je server,da odpreš seperated accounts ta pa narediš tako,da stisneš u in odprejo se ti mp nastavitve.

Napajalc ::

Mene pa zanima, do katere mere se da avtomatizirat tole igro, recimo najet delavce da sami upravljajo s stroji itd. Probal sem 1 uro igrat, zgleda uredu. Ali igra temelji isključno na upravljanju srojev ali se kasneje, ko rata kmetija glomazna samo še managira?

Ciklamen ::

Delavce lahko najameš toliko, da ti sami orjejo, sejejo, gnojijo itd. Za zadeve kot so avtomatiziran prevoz žit/pridelka v storage pa ne gre (ali pa vsaj jaz za to ne vem). Neke stvari se ne dajo avtomatizirat, zato je potrebno kar nekaj časa vložit v to igro. Jaz sem ga do sedaj recimo več kot 100 ur, pa imam 5 polj, nekaj novih traktorjev pa cel kup mašinerije. Ampak preden bom uspel vse pokupit in dejansko upravljat, bo preteklo še kar nekaj vode :)
- End of the Post ->

BorutO ::

Mam eno vprašanje ...

Preko spletne strani https://my.gameservers.com sem si kupil server za FS2015. tam so mi dali kodo ipd, ki jo koristim v Farming Simulator Dedicated Server ... Vse lepo in prav ... problem pa nastane, da ne morem nikakor vstaviti shranjene datoteke, ki jo zahteva.

Se pravi, postavim se na okence "Savegames" pa tam naredim tako kot piše. Nekje sem prebral, da morem iz mape Savegame1, na primer, stisniti v zip datoteko vse tiste datoteke, ki so v tisti mapi. Naredim tako, naložim, ko pa se nalaga pa mi napiše, da je prišlo do napake. Sem že skoraj vse mogoče okoli obrnil, pa nič ne hasni.

Če samo zaženem server, brez shranjene datoteke, pa nikjer ne najdem serverja v igri. Nič mi več ni jasno.

Seljak ::

Kaj pa če ne zipaš?

BorutO ::

Sem že rešil ... Ne, jaz sem zipal z winrarom ... sem pa mogel prav z winzipom zipati, tak da zdaj dela.

theBill ::

Če komu manjka keša v Farming simulator 15...

jernej111 ::

hay meni dela farming simulator a ne zadovoljivo. ko pridem v igro se mi v igri (na zaslonu) pokažejo male kvadratne pikice in ne morem igrati lepo ker se ne vidi lepa sliko. prosim za odgovore

Riff ::

najprej probaj naložit najnovejše gonilnike za grafično ali pa spremenit nastavitve za grafiko v igri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1103244840 (821) 111111111111
»

farming simulator (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17038994 (1651) Gumi
»

Farming Simulator 2017 release date.

Oddelek: Igre
314770 (1826) oo7
»

Težave z volanom

Oddelek: Strojna oprema
91712 (1405) SLOarmy12
»

Call Of Duty Montages (Hardcore)

Oddelek: Igre
61126 (899) FlasherORG

Več podobnih tem