» »

farming simulator

farming simulator

1 2 3
4
»

zamot ::

Rotaidal je izjavil:

Potem pa ni pomoči.

Škoda...
KER JE IGRA ZAKON!!!
a vsi mate orginal?

__Devil__ ::

Če nisi opazil se tukaj ne pomaga piratom.

zamot ::

ki ste jo pa kupli?
(na slovenskih stranih je ni al pa je js ne najdem)

Rotaidal ::

jurezalar ::

Mene pa zanima a kdo ve kako lahko dodaš več elementov v igrco. Jst sm probu sam mi druga datoteka povozi prvo če jo dam pa posebej v mapo jo pa ne zazna

Jernej0 ::

Jst bi tut neki uprašu jst bi rt špilu FARMING SIMULATOR če ker pozna ampak mi napiše ERROR: COULD NOT INIT 3D SYSTEM
SHADER MODEL 2.0 IS REQUIRED
PLEASE INSTALL THE LATEST VIDEO DRIVERS če ker ve kwa je to a morm novo grafično k mam ta jajc Intel GMA X4500 pomagite prosim če se zastopte :S

kastelfan ::

Živio !

Jaz bi tudi nekaj vprašal:

Instalirano imam igralno simulacijo Farming simulator 2009 . Ker se jo je mali naveličal igrati, bi jo rad "vrgel dol" z računalnika. Tu pa nastane problem. Namreč zgleda, da se igre ne da odinstalirati. Na svojem seznamu jo nima ne Your uninstaler program, ne preko nadzorne plošče ---> dodaj odstrani programe je ne najdem , niti je ni na seznamu Start --> Programi. Vendar pa igra (simulacija) je gor, ker če kliknem na ikono na namizju se le ta normalno zažene. Igra se nahaja v C:\Program Files\Farming Simulator 2009 Gold . Če grem naravnost v to mapo tudi ni nikjer uninstalerja.
Nekdo mi je svetoval naj vstavim instalacijski CD od te igre in tam izberem uninstall. To sem tudi storil, ampak te opcije na CD - ju ni !!!

Torej kako se znebiti te fantomskega igre?

Imam windowse XP professional slo, service pack2.

Bogdan

energetik ::

Jernej0 je izjavil:

Jst bi tut neki uprašu jst bi rt špilu FARMING SIMULATOR če ker pozna ampak mi napiše ERROR: COULD NOT INIT 3D SYSTEM
SHADER MODEL 2.0 IS REQUIRED
PLEASE INSTALL THE LATEST VIDEO DRIVERS če ker ve kwa je to a morm novo grafično k mam ta jajc Intel GMA X4500 pomagite prosim če se zastopte :S

Tuki piše da ima tvoja grafika Shader model 4.0. Inštaliraj najnovejše driverje.

Bolf3nk ::

Torej kako se znebiti te fantomskega igre?


tako da greš v C:\Program Files\Farming Simulator 2009 Gold, označiš mapo in pritisneš Delete:D

Lahko pa tudi greš v register.8-)

koyotee ::

shift+delete
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

rok2 ::

em.. jas bi pa vprašal kako dodam igralca ? če mi lahko negdo pomaga!

merko ::

pozdravljeni, kupil sem igrico Agricultural simulator 2012. Zdej pa bi rabil kakšen nasvet o inštaliranju igre, saj ko igrico inštaliram, dela zelo čudno.Sumim na grafično, namreč jaz imam ati mobility radeon hd 4250 graphcs. Na ovitku igrice sicer zahteva drug model grafične,je mogoče v tem problem???? prosim za pomoč,hvala.

>JJ< ::

merko ::

hvala.

Kapsi ::

Pozdravljeni,

Imam težavo in sicer:
Sinu sem kupil original igro farming simulator 2019 pa je "gospod" nehote zlomil original CD in sedaj sem po domače v ritki. Zato vas bi prosil ali je možno z vaše strani, da mi kdo pomaga in mi presname igralni CD. Zelo bi mu bil hvaležen, sem pregledal cel internet in pisal podpori pa pravijo, da se trenutno ne da...
Za vsa vprašanja sem dosegljiv na mailu davidkaps@gmail.com

Hvala vsem za kakršno koli pomoč

LP

IL_DIAVOLO ::

Digitalna verzija pride 25 evrov.

Ce pa imas serial code, pa lahko rešiš tudi tako. Vprašaj na forumu:

https://forum.giants-software.com/viewf...

mambli ::

Škoda ker si malo zamudil. En mesec nazaj je bila brezplačno na Epic games.

ahac ::

Pa ta igra ne zahteva Steam aktivacije? Če ja, potem ne rabiš CDja.
Če pa ne, potem bi pa mogoče lahko dobil Steam key od supporta, če dokažeš, da je CD uničen in imaš original CD key. Jaz ti poskusil tako.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Farming Simulator 22 is coming!

Iuwun ::

Hej, vsi. Ali lahko kdo pomaga. Pred kratkim sem začel igrati Farming Simulator 2022. Našel sem ta modus https://fs22-mods.info/mod-courseplay/. Namestil sem ga v skladu z navodili, vendar se na koncu ne pojavi v igri. In ne samo on, ampak tudi veliko drugih modov igre ne razdeli. In nekateri so nameščeni normalno. Ali se lahko kdo sreča s tem?
Želim namestiti ta mod, saj omogoča samodejno žetev.

Gumi ::

Najboljša opcija je, da namestiš mod direktno v igri sami. Greš pod "Downloadable content", poiščeš Courseplay, namestiš, ter ga potem izbereš za uporabo, ko greš v svojo shranjeno igro oziroma novo igro.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre za mladoletnika

Oddelek: Igre
332768 (1127) mtosev
»

Farming Simulator 2017 release date.

Oddelek: Igre
314770 (1826) oo7
»

Landwirtschafts-Simulator 15 / Farming Simulator 15

Oddelek: Igre
347198 (4112) Riff
»

Farming simulator 2013

Oddelek: Igre
443513 (2337) seba993
»

Prosim za pomoč pri izbiri računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
171626 (1481) kmetek

Več podobnih tem