» »

Telemach- analogni programi

Telemach- analogni programi

All ::

A so dons že mau zmanjšal obseg analognih programov?
Zginla sta mi POP in A. (ljubljanska regija)

telen ::

Še vedno obstajata, samo da sta na drugih frekvencah. Res ne vem zakaj to skos spreminjajo.

All ::

thx..vidm ja...res jim je treba ja :-))

opeter ::

Kdaj pa bodo dokončno izklopili analogni program?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BorutK-73 ::

All je izjavil:

A so dons že mau zmanjšal obseg analognih programov?
Zginla sta mi POP in A. (ljubljanska regija)

Ne zamujaš nič če so jih ugasnil, ko bi jih še na digitalni.:D

Spajky ::

... jest sem dobil že dober mesec nazaj obvestilo, da bodo zadeve premikali/onesposobljali. Itak ni več kaj dosti pametnega za gledat ... še sreča, da je YT na razpolago >:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

čuhalev ::

Na zaprtih sistemih, eg. kabelska, ni nič narobe, če ponujajo tudi programe na QAM modulaciji.

...:TOMI:... ::

Analogna TV in FM radio sta cokli razvoja CATV.

Uvedba digitalnega radia in TV bi resila marsikaj, recimo vecji upload...
Tomi

Yohan del Sud ::

Hja, mene tudi malo moti, še posebej ker strežem nekim upokojencem in ostalim neukim, ki ne vedo zakaj se gre (keri švaba mi krade tv programe?).

@ OP. Analognih kanalov je sedaj po mojem štetju 38. Dva manj (hrt2 in tisti kriminalistični). Ostalo razmetano (Telemach). To je tako na hitro, moram jutri pogledat kaj je kje. In nisem dobil nič obvestil, ampak je standard v tem času vsako leto, da se zadeve premešajo in kak kanal izgine.
www.strancar.com

Spajky ::

edini razlog za zmanjševanje in premetavanjem programov na analogni je v tem, da vas hočejo namamit na digitalno, to pa zato, da vam lahko prodajo dodatne storitve za več denarja, ki jih vprašljivo potrebujete in da v vsakem momentu vedo, kaj kateri klient gleda : prodajajo statistike reklamnim firmam, seveda ne zastonj! Drugega razloga za to NI ! V zadnjem letu se to dogaja pospešeno.

Seveda se zgovarjajo, da je to zaradi interneta, pa da morajo sproščat "kanale" zanj! Analogno bodo pa ukinili šele, ko jim bo pocrkala večina modulatorjev in se ne bo splačalo jih popravljat! Ali pa ko bodo ljudje pogruntali, da ni več kaj dosti za gledat (v glavnem mladina!) in bodo imeli samo nekaj analognih klientov, ki gledajo samo naše "čudovite" in izobraževalne kanale ala Kmetija in telenovele >:D ...

Jest se že psihološko pripravljam na preskok na optiko in T-2, ker jim ne mislim za tako uslugo več dogo plačevat za s*anje od programske sheme; za malce več mesečno dobim podoben program in bistveno hitrejši i-Net; če bo pa slučajno Telekom prevzel T-2, bom pa naročil kabelsko preko optike verjetno ... saj več gledam YT kot navaden TV program ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

franseliski ::

Jaz sploh ne razumem kaj je fora tega da plačuješ/gledaš TV kanale?
Za poročila ki so 100% objektivna, ali za filme ki jih ponavljajo v nedogled? Morda za resnične dokumentarce na History channelu o Adolfu?

...:TOMI:... ::

Potem ko samo digitalna shema bodo lahko naročniki rekli, da ne rabijo TVja in bi imeli samo net in/ali telefon. Zdej je to cokla, da plačuješ TV, saj je pogoj, da dobiš net tudi TV in radio.
Tomi

čuhalev ::

...:TOMI:... je izjavil:

Potem ko samo digitalna shema bodo lahko naročniki rekli, da ne rabijo TVja in bi imeli samo net in/ali telefon. Zdej je to cokla, da plačuješ TV, saj je pogoj, da dobiš net tudi TV in radio.

Ne, kabelski operater v naši občini ponuja tudi storitev dostopa do Interneta brez storitve televizije. Ta paket tudi imamo in še vedno oddajajo nekatere kanale v ne-DVB-C tehniki, saj smo jih imelo dokler nismo te storitve odpovedali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

BorutK-73 ::

All je izjavil:

A so dons že mau zmanjšal obseg analognih programov?
Zginla sta mi POP in A. (ljubljanska regija)

Pri nas (Žalec) so prestavili SLO2 in oba HRT-ja (mama ima star crt v spalnici)
pop in kanalA niso premikal.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-T / potrebujem ojačevalec?

Oddelek: Zvok in slika
141544 (507) starfotr
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833435908 (75436) zavajon
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422642 (8029) alexz
»

Težje se je odločiti kot kupiti - nakup novega lcd tv

Oddelek: Zvok in slika
204885 (4406) BlaY0
»

Siol digitalna kabelska na optiki

Oddelek: Omrežja in internet
153023 (2668) janezJ

Več podobnih tem