» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
11 / 17
»»

jocoj ::

Marsikaj je novega, predvsem višje tarife. Digitalni paket je po novem 5.95 eur, Intesa pa ima praktično enakega za 2.99 eur plus prvih 12 mesecev zastonj. Toliko o njihovem hvaljenju, da so še vedno najugodnejši. Lepo so vrinili tole neumno rekono, vse brezplačno za uporabnike in seveda takoj višje tarife. Sramota!

PgSurfer ::

Banko lahko kadarkoli zamenjaš. Konkurenca je velika. Vzameš pač tisto, ki je tebi najbolj ugodna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PgSurfer ()

Dober dan ::

Tale Intesin paket je vedno bolj mamljiv. Ozgleda, da nas bo veliko presedlalo.

Snail ::

Jaz pa pred kratkim odjebal inteso zaradi absurdnih cen ... :|

Pri intesi, če hočete plačevati s kartico po internetu bo treba še 1EUR/mesec za uporabo namenske app (wave 2 pay).

Banke so ratale kot operaterji mobilnih storitev ... na leto dni jih treba menjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snail ()

jocoj ::

Snail je izjavil:


Pri intesi, če hočete plačevati s kartico po internetu bo treba še 1EUR/mesec za uporabo namenske app (wave 2 pay).
Na njihovi spletni strani piše, da se da po novem tudi z novo mobilno banko ustvariti geslo in ni potrebno doplačilo za namensko aplikacijo. Torej še vedno 2.99 EUR plus 12 mesecev zastonj za vse, kar povprečen uporabnik potrebuje.
#withKEY je vgrajena funkcija mobilne aplikacije in omogoča dostop do digitalnega bančništva, pa tudi generiranje enkratnega gesla za podpisovanje plačilnih transakcij, kar vam bo še posebej prišlo prav pri spletnem plačevanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

kixs ::

Koliko pride Mastercard ali Visa na leto pri Intesi?

Dober dan ::

Snail je izjavil:

Jaz pa pred kratkim odjebal inteso zaradi absurdnih cen ... :|

Pri intesi, če hočete plačevati s kartico po internetu bo treba še 1EUR/mesec za uporabo namenske app (wave 2 pay).

Banke so ratale kot operaterji mobilnih storitev ... na leto dni jih treba menjat.



Ko sem jaz nazadnje gledal cenik, sem se tudi prijel za glavo in sem raje šaltal iz NKBM na DH. Tudi paket START je drag, saj so ti poleg pribili še kartično poslovanje, pa samo 5 nalogov in 3 direktne bremenitve, pa še njihovih bankomatov skoraj ni.. Ko pa sedaj gledam, so pa s temle digitalnim pametom kar zadeli in so cenejši od DH. Resno razmišljam, da si bom vzel 10 minut časa in menjal banko. Pa še Apple Pay.

Snail ::

jocoj je izjavil:

Na njihovi spletni strani piše, da se da po novem tudi z novo mobilno banko ustvariti geslo in ni potrebno doplačilo za namensko aplikacijo. Torej še vedno 2.99 EUR plus 12 mesecev zastonj za vse, kar povprečen uporabnik potrebuje.
#withKEY je vgrajena funkcija mobilne aplikacije in omogoča dostop do digitalnega bančništva, pa tudi generiranje enkratnega gesla za podpisovanje plačilnih transakcij, kar vam bo še posebej prišlo prav pri spletnem plačevanju.

Pol so se le spametovali, ker prej je bla ta funkcija le v plačljivi app :/

Rad bi vas še opozoril na eno tarifo pri poslovanju s karticami
https://www.intesasanpaolobank.si/docum...

in sicer: "nadomestilo za vplačila na druge plačilne inštrumente"
če poslujete z revolut, NB26 ali nakazujete dnar na paypal, bo pri vsaki transakciji šel 1€.

Dober dan ::

Zdajle berem tale cenik za poslovanje s karticami. Med igre na srečo uvrščajo tudi kripto? Ve kdo?

gruntfürmich ::

lahko noč.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Pimoz ()

svetidej ::

kixs je izjavil:

Nekaj novega!? Provizija pri placilu s placilno kartico v tujini. Na Hrvaskem sem ob vsakem placilu s kartico dobil SMS z obvestilom o proviziji v % od placanega zneska.

A je to novo?

Navadno je bil nek tecaj in je bilo to to. Zdaj je tecaj in dodatna provizija. Ce preverim SMS-e gre od najnizje 0,48% do 0,95% !?!? Se pravi, sem placal ob znesku okoli 400€ provizije 4€???

Imajo (po novem) druge banke tudi to? N26 uporabljam samo obcasno na spletu ali za poloznice. Za placilo v trgovini je se nisem uporabil.

To je evropska direktiva, da morajo banke prikazati koliko % provizijo poberejo pri menjalnem tečaju.

Toliko so ti tudi prej pobirali, samo da tega nisi vedel.
https://denar.svetidej.com/

Tene ::

Dober dan je izjavil:

Tale Intesin paket je vedno bolj mamljiv. Ozgleda, da nas bo veliko presedlalo.


Zakaj pa bi če je Sparkasse in Nlb osnovni cenejši. Če ne rabiš za ne vem kake zadeve.

clix ::

Ma še kdo problem z nedelovanjem mobilne banke na DH?

Odkar je prišla posodobitev in je obvezen REKONO, mi aplikacija več ne deluje, ko hočem povezati račun z rekonom, napiše "Prišlo je do tehnične napake, poizkusite ponovno". Na tehnični pomoči so neuporabni, so posredovali napako naprej, ampak mi ne znajo pomagati. Z ženo imava oba isti problem, oba na cca 3 leta starem xiaomi telefonu..

Vse ostale aplikacije delujejo OK.

Al bo treba zamenjat banko, ali pa telefon...

Ganon ::

Nisem še imel težav.

feryz ::

Matr, glih kar sem gledal DH. Tudi oni so nabili negativne obresti na bogatijo.
Človek bi moral imeti neskončno odprtih računov, da bi se temu izognil. Potem imaš pa neskončno stroškov odprtih računov, stroške transferov med računi, itd. Kakor se obrneš, imaš rit zadaj.

A kakšna banka nima stroškov zato, ker jim zaupam moj denar, v tej gnili državi? Zgleda da bo treba na Bahame.

Ganon ::

feryz je izjavil:

A kakšna banka nima stroškov zato, ker jim zaupam moj denar, v tej gnili državi? Zgleda da bo treba na Bahame.


Čas bi bil, da se država znebi gnilobe. Ne čakaj na jutri.

kixs ::

svetidej je izjavil:

kixs je izjavil:

Nekaj novega!? Provizija pri placilu s placilno kartico v tujini. Na Hrvaskem sem ob vsakem placilu s kartico dobil SMS z obvestilom o proviziji v % od placanega zneska.

A je to novo?

Navadno je bil nek tecaj in je bilo to to. Zdaj je tecaj in dodatna provizija. Ce preverim SMS-e gre od najnizje 0,48% do 0,95% !?!? Se pravi, sem placal ob znesku okoli 400€ provizije 4€???

Imajo (po novem) druge banke tudi to? N26 uporabljam samo obcasno na spletu ali za poloznice. Za placilo v trgovini je se nisem uporabil.

To je evropska direktiva, da morajo banke prikazati koliko % provizijo poberejo pri menjalnem tečaju.

Toliko so ti tudi prej pobirali, samo da tega nisi vedel.


Tole sigurno ni od "nekdaj". V spominu imam spodnji clanek:

Debetna kartica v tujini

Debetna kartica je v tujini najprimernejša za uporabo bankomatov. Pri tem pa se morate zavedati, da lahko banka za dvig gotovine na bankomatu zaračuna, če ste zunaj evrskega območja, precej več kot doma. Iz tarif v tabeli je razvidno, da bodo le komitenti nekaterih bank plačali za dvig manj kot dva evra. Če vaša banka za dvig na bankomatu zaračunava fiksen znesek, bo najbrž bolje, da gotovino dvigujete bolj redko in večje vsote. Če pa banka zaračuna provizijo kot odstotek dvignjenega zneska (iz razlogov, ki so nam povsem nerazumljivi), preverite, če ne bi nakupov večje vrednosti raje poravnali s kartico neposredno na POS-terminalu na prodajnem mestu. Za dvig večjih zneskov na bankomatu namreč lahko plačate tudi do 21 evrov.

Pri plačilu s kartico na plačilnih terminalih v trgovinah se provizija praviloma ne zaračuna, so nam odgovorile banke na naše vprašanje.


Potem najdem, da sta NLB in Intesa izumila to "Nadomestilo za plačevanje v tuji valuti" konec 2017. Nekatere druge banke so temu sledile nekaj kasneje. Konkretno za DH tega ne najdem v njihovih objavljenih cenikih/tarifah.

https://www.delavska-hranilnica.si/oseb...

Verjetno sem presmotan, da bi to nasel. Sem pa sel gledat "izpiske" za lansko leto, pa sem vse placal z N26, tako nimam primerjave.

Ocitno bom moral malo poracunat. Ze nekaj casa razmisljam, da bi sel eksluzivno na N26. Ostal sem samo zaradi "domace" banke in ugodnega Mastercarda.

Ker ne bi imel samo ene, bom razmislil se o Revolut.

OZZY ::

feryz je izjavil:

Matr, glih kar sem gledal DH. Tudi oni so nabili negativne obresti na bogatijo.
Človek bi moral imeti neskončno odprtih računov, da bi se temu izognil. Potem imaš pa neskončno stroškov odprtih računov, stroške transferov med računi, itd. Kakor se obrneš, imaš rit zadaj.

A kakšna banka nima stroškov zato, ker jim zaupam moj denar, v tej gnili državi? Zgleda da bo treba na Bahame.


Banko mora denar plasirati na trg. Vse banke imajo presežek denarja. Včasih so si medbančno posojale, sedaj tega ni. Višanje finančnih sredstev je za banko negativno. Potrebuje več kapitala, vplača več v sklad v primeru propada itd.. Koliko s temi negativnimi obrestmi zaslužijo je pa drugo. Koliko ljudi ima 100k na računu. gre za mali procent ljudi.
Go with the flow.

krucymucy ::

Tene je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Tale Intesin paket je vedno bolj mamljiv. Ozgleda, da nas bo veliko presedlalo.


Zakaj pa bi če je Sparkasse in Nlb osnovni cenejši. Če ne rabiš za ne vem kake zadeve.

Vceraj sem gledal ima Sberbank poleg sparkasse najugodnejsi racun. 1€/mesec.

gruntfürmich ::

feryz je izjavil:

Matr, glih kar sem gledal DH. Tudi oni so nabili negativne obresti na bogatijo.
Človek bi moral imeti neskončno odprtih računov, da bi se temu izognil. Potem imaš pa neskončno stroškov odprtih računov, stroške transferov med računi, itd. Kakor se obrneš, imaš rit zadaj.

A kakšna banka nima stroškov zato, ker jim zaupam moj denar, v tej gnili državi? Zgleda da bo treba na Bahame.

ja, sladke skrbi bogatašev...

hmm, si siguren da se pravi oglaša?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

buzzbomb ::

clix je izjavil:

Ma še kdo problem z nedelovanjem mobilne banke na DH?

Odkar je prišla posodobitev in je obvezen REKONO, mi aplikacija več ne deluje, ko hočem povezati račun z rekonom, napiše "Prišlo je do tehnične napake, poizkusite ponovno". Na tehnični pomoči so neuporabni, so posredovali napako naprej, ampak mi ne znajo pomagati. Z ženo imava oba isti problem, oba na cca 3 leta starem xiaomi telefonu..

Vse ostale aplikacije delujejo OK.

Al bo treba zamenjat banko, ali pa telefon...


Meni se dogaja isto. S tehnično pomočjo si dopisujem že en mesec in nič ne kaže, da bi znali napako odpraviti. Vse kaže, da bom moral banko zamenjati. Škoda, ker sem bil do zdaj zelo zadovoljen z njihovo storitvijo.

strel ::

Poskusi najprej če ti gre prijava direktno na rekonu...

https://idp.rekono.si/IdP-RM-Front/choo...

buzzbomb ::

Rekono že imam, tudi spletna banka mi z njim deluje normalno. Problem je, da sploh ne pridem do prijavnega zaslona, ker mi aplikacija že ob pritisku na gumb prijava, ki naj bi mi odprl omenjeni zaslon, javi napako. Zato tudi ne deluje menjanje privzetih brskalnikov, brisanje cache-ja, itd.

gruntfürmich ::

to je na telefonu ali računalniku? če je telefon bi predlagal da probaš z brskalnikom, če je računalnik predlagam da probaš z različnimi brskalniki in osnovnimi nastavitvami. certifikat imaš? ker meni opera vedno na začetku, ko kliknem na 'bookmark'-link, še preden pridem na prijavno okno od DH zagnjavi če lahko dostopa do certifikata. potem pa Rekona še enkrat dostopa do certifikata (ker se ne prijavim preko SMS-a).
izgleda kot da ti ne najde certifikata, če gledam kako poteka pri meni.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dev ::

feryz je izjavil:

Matr, glih kar sem gledal DH. Tudi oni so nabili negativne obresti na bogatijo.
Človek bi moral imeti neskončno odprtih računov, da bi se temu izognil. Potem imaš pa neskončno stroškov odprtih računov, stroške transferov med računi, itd. Kakor se obrneš, imaš rit zadaj.

A kakšna banka nima stroškov zato, ker jim zaupam moj denar, v tej gnili državi? Zgleda da bo treba na Bahame.

Kje pa si zasledil to? Za fizične osebe tega še nisem opazil, razen če misliš za pravne.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

buzzbomb ::

gruntfürmich je izjavil:

to je na telefonu ali računalniku? če je telefon bi predlagal da probaš z brskalnikom, če je računalnik predlagam da probaš z različnimi brskalniki in osnovnimi nastavitvami. certifikat imaš? ker meni opera vedno na začetku, ko kliknem na 'bookmark'-link, še preden pridem na prijavno okno od DH zagnjavi če lahko dostopa do certifikata. potem pa Rekona še enkrat dostopa do certifikata (ker se ne prijavim preko SMS-a).
izgleda kot da ti ne najde certifikata, če gledam kako poteka pri meni.


Na računalniku mi deluje normalno. Na telefonu pa sploh ne pridem do brskalnika, ker mi aplikacija, preden bi sploh odprla brskalnik, javi napako. Na telefonu, kolikor razumem, ne rabim certifikata.

To sicer velja za aplikacijo DH Mobilni. DH Denarnik, ki mi tudi ne dela, pa mi dejansko odpre Rekono webpage, kamor naj bi se vpisal, in mi potem, ko potrdim prijavo s SMS-om, spet javi napako. Punca na supportu mi je rekla, naj poskusim še z Rekono OnePass appom, da vidijo, če je težava tam. In sem ga zloadal in ugotovil, da mi app crashne takoj, ko ga skušam odpreti. Glede na to, da ima app na googlu oceno 2.4, to ni presenetljivo. Na žalost DH appom tudi lepo pada ocena in bodo kmalu tam.

PgSurfer ::

Meni delata DH mobilni in DH denarnik brez problema že od začetka prestopa na Rekono.
Najbolje, da še naprej težiš na suportu.

recmajkemi ::

A ni Rekona mal smešna? V smislu preklaplja se na Rekono in ukinja dostop preko certifikata na brskalniku. Po drugi strani pa Rekona uporablja ravno certifikat na brskalniku oz. sms žeton kot je prej uporabljala DH sama. "Same shit with extra steps"
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

buzzbomb ::

Ja, tudi moji ženi dela čisto normalno. Izmenjali smo si že ene 35 mailov in par klicev, ampak ne znajo ugotoviti, kaj je narobe. Vmes so prišli že trije updejti appa.

Na žalost bom najbrž res moral menjati banko. :|

jocoj ::

recmajkemi je izjavil:

A ni Rekona mal smešna? V smislu preklaplja se na Rekono in ukinja dostop preko certifikata na brskalniku. Po drugi strani pa Rekona uporablja ravno certifikat na brskalniku oz. sms žeton kot je prej uporabljala DH sama. "Same shit with extra steps"

Nekdo je moral lepo zaslužiti. Na veliko so reklamirali, da bo za uporabnike rekono račun brezplačen. Evo sedaj z majem tarife za vodenje računa in paketi vse šlo gor.

dev je izjavil:

feryz je izjavil:

Matr, glih kar sem gledal DH. Tudi oni so nabili negativne obresti na bogatijo.
Človek bi moral imeti neskončno odprtih računov, da bi se temu izognil. Potem imaš pa neskončno stroškov odprtih računov, stroške transferov med računi, itd. Kakor se obrneš, imaš rit zadaj.

A kakšna banka nima stroškov zato, ker jim zaupam moj denar, v tej gnili državi? Zgleda da bo treba na Bahame.

Kje pa si zasledil to? Za fizične osebe tega še nisem opazil, razen če misliš za pravne.

Tega ni za fizične osebe pri DH (vsaj zaenkrat).

krucymucy je izjavil:

Tene je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Tale Intesin paket je vedno bolj mamljiv. Ozgleda, da nas bo veliko presedlalo.


Zakaj pa bi če je Sparkasse in Nlb osnovni cenejši. Če ne rabiš za ne vem kake zadeve.

Vceraj sem gledal ima Sberbank poleg sparkasse najugodnejsi racun. 1€/mesec.

Kako je to lahko ugodneje kot 0 EUR za 12 mesecev. Poleg tega ima tale digitalen paket precej več noter vključeno kot najcenejša računa pri Sberbank in Sparkasse. Po enem letu greš spet drugam.:):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

clix ::

buzzbomb je izjavil:


To sicer velja za aplikacijo DH Mobilni. DH Denarnik, ki mi tudi ne dela, pa mi dejansko odpre Rekono webpage, kamor naj bi se vpisal, in mi potem, ko potrdim prijavo s SMS-om, spet javi napako. Punca na supportu mi je rekla, naj poskusim še z Rekono OnePass appom, da vidijo, če je težava tam. In sem ga zloadal in ugotovil, da mi app crashne takoj, ko ga skušam odpreti. Glede na to, da ima app na googlu oceno 2.4, to ni presenetljivo. Na žalost DH appom tudi lepo pada ocena in bodo kmalu tam.


Ja, rekono aplikacija mi prav tako crashne že na začetku..
Btw, kateri telefon imaš? Meni ne deluje na xiaomi redmi note 4.

Dober dan ::

A ni mal low, kr naprej hodit do računovodkinje in ji težit z novimi računi?:))

buzzbomb ::

clix je izjavil:

buzzbomb je izjavil:


To sicer velja za aplikacijo DH Mobilni. DH Denarnik, ki mi tudi ne dela, pa mi dejansko odpre Rekono webpage, kamor naj bi se vpisal, in mi potem, ko potrdim prijavo s SMS-om, spet javi napako. Punca na supportu mi je rekla, naj poskusim še z Rekono OnePass appom, da vidijo, če je težava tam. In sem ga zloadal in ugotovil, da mi app crashne takoj, ko ga skušam odpreti. Glede na to, da ima app na googlu oceno 2.4, to ni presenetljivo. Na žalost DH appom tudi lepo pada ocena in bodo kmalu tam.


Ja, rekono aplikacija mi prav tako crashne že na začetku..
Btw, kateri telefon imaš? Meni ne deluje na xiaomi redmi note 4.


Samsung Galaxy A8.

Košutka ::

buzzbomb je izjavil:

Rekono že imam, tudi spletna banka mi z njim deluje normalno. Problem je, da sploh ne pridem do prijavnega zaslona, ker mi aplikacija že ob pritisku na gumb prijava, ki naj bi mi odprl omenjeni zaslon, javi napako. Zato tudi ne deluje menjanje privzetih brskalnikov, brisanje cache-ja, itd.


Mislim, da je lahko problem v piškotkih. Probaj si omogočiti piškotke v privzetem brskalniku.

buzzbomb ::

Vse sem že poskusil, od menjanja brskalnika, brisanja vseh možnih podatkov. Edino hard reset še nisem naredil. Problem je v appu, ker sploh ne odpre okna v brskalniku, ampak že prej javi napako.

Košutka ::

buzzbomb je izjavil:

Vse sem že poskusil, od menjanja brskalnika, brisanja vseh možnih podatkov. Edino hard reset še nisem naredil. Problem je v appu, ker sploh ne odpre okna v brskalniku, ampak že prej javi napako.


Kateri page pa ti odpre DH denarnik, ko se hočeš prijavit?

smetko ::

buzzbomb je izjavil:

Rekono že imam, tudi spletna banka mi z njim deluje normalno. Problem je, da sploh ne pridem do prijavnega zaslona, ker mi aplikacija že ob pritisku na gumb prijava, ki naj bi mi odprl omenjeni zaslon, javi napako. Zato tudi ne deluje menjanje privzetih brskalnikov, brisanje cache-ja, itd.


Imel podoben problem. Suport na DH je bil neuporaben. Vzrok je bil, da sem imel v privzetem brskalniku blokirane piškotke. Ko sem omogočil piškote na privzetem brskalniku je stvar začela funkcionirati.
No comment

buzzbomb ::

Košutka je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Vse sem že poskusil, od menjanja brskalnika, brisanja vseh možnih podatkov. Edino hard reset še nisem naredil. Problem je v appu, ker sploh ne odpre okna v brskalniku, ampak že prej javi napako.


Kateri page pa ti odpre DH denarnik, ko se hočeš prijavit?


Denarnik mi odpre rekono prijavni page. Ko se vpišem in vnesem SMS kodo, ki jo dobim, mi sporoči napako. Ampak to je na denarniku, na DH mobilni pa sploh ne pridem do okna za vpis.

smetko je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Rekono že imam, tudi spletna banka mi z njim deluje normalno. Problem je, da sploh ne pridem do prijavnega zaslona, ker mi aplikacija že ob pritisku na gumb prijava, ki naj bi mi odprl omenjeni zaslon, javi napako. Zato tudi ne deluje menjanje privzetih brskalnikov, brisanje cache-ja, itd.


Imel podoben problem. Suport na DH je bil neuporaben. Vzrok je bil, da sem imel v privzetem brskalniku blokirane piškotke. Ko sem omogočil piškote na privzetem brskalniku je stvar začela funkcionirati.


Poskusil sem tudi to, menjal privzete brskalnike, omogočil vse možne varnostne nastavitve, ki sem jih našel. Nič ne dela, support prav tako nima pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buzzbomb ()

Košutka ::

smetko je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Rekono že imam, tudi spletna banka mi z njim deluje normalno. Problem je, da sploh ne pridem do prijavnega zaslona, ker mi aplikacija že ob pritisku na gumb prijava, ki naj bi mi odprl omenjeni zaslon, javi napako. Zato tudi ne deluje menjanje privzetih brskalnikov, brisanje cache-ja, itd.


Imel podoben problem. Suport na DH je bil neuporaben. Vzrok je bil, da sem imel v privzetem brskalniku blokirane piškotke. Ko sem omogočil piškote na privzetem brskalniku je stvar začela funkcionirati.


Ali si ob prijavi vnesel podatke svoje bančne kartice v Rekono?

buzzbomb ::

Ja. Rekono na računalniku mi dela brez težave.

oopticom ::

DH je še vedno ugoden. Edino odzivnost nove strani bi lahko malce izboljšali. Pa user experience sedaj zahteva precej več klikov, kot je na starem designu. Bi moralo biti ravno obratno.

smetko ::

Pri prijavi v DH mobilni z rekono, mi je javilo napako, zato sem poizkušal samo prijavo v rekono (preko brskalnika kot tudi aplikacije). Pri tem sem dobil njihov začetni meni, vendar pri izbiri za prijavo, mi je stalno javljalo napako. Tekst napake se pa ne spomnim več, ker s pomočjo njega, nisem našel nobene rešitve.
No comment

Košutka ::

buzzbomb je izjavil:

Ja. Rekono na računalniku mi dela brez težave.


Lahko posreduješ še zaslonsko sliko napake, ki jo dobiš v mobilni aplikaciji DH?

krucymucy ::

oopticom je izjavil:

DH je še vedno ugoden. Edino odzivnost nove strani bi lahko malce izboljšali. Pa user experience sedaj zahteva precej več klikov, kot je na starem designu. Bi moralo biti ravno obratno.

Zal ni vec.
Vodenje OR 1,95€ + spletna banka 0,45€.
2,40€ mesecno za cisto osnovno storitev.

5erson ::

A zna kdo pojasniti zakaj Rekono pri registraciji zahteva PIN kodo od bančne kartice?

Košutka ::

5erson je izjavil:

A zna kdo pojasniti zakaj Rekono pri registraciji zahteva PIN kodo od bančne kartice?

S tem dokažeš, da si lastnik.

buzzbomb ::

Košutka je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Ja. Rekono na računalniku mi dela brez težave.


Lahko posreduješ še zaslonsko sliko napake, ki jo dobiš v mobilni aplikaciji DH?


https://ibb.co/Nt8JjD5

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buzzbomb ()

kixs ::

Pocasi zabijam zadnje zeblje v krsto imenovano Delavska hranilnica...

Košutka ::

buzzbomb je izjavil:

Košutka je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Ja. Rekono na računalniku mi dela brez težave.


Lahko posreduješ še zaslonsko sliko napake, ki jo dobiš v mobilni aplikaciji DH?


https://ibb.co/Nt8JjD5

zs

D4G4 ::

kixs je izjavil:

Pocasi zabijam zadnje zeblje v krsto imenovano Delavska hranilnica...

Enako, sploh niso več ugodni. Z vsiljevanjem Rekono s*anja in nepregledno novo spletno banko pa so me dokončno spodbudili za odhod drugam.
««
11 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516938 (1595) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505997 (3340) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16628726 (11822) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424518 (3056) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310115 (7336) SVGA

Več podobnih tem