» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
10 / 17
»»

Dober dan ::

Vodenje računa in mobilna banka je 2,4€. Plus položnice in trajniki 1,24€ je skupaj 3,64€. Pa 3 dvigi na tujih bankomatiih zastonj. Sploh ne vem, zakaj za vra*a bi sploh hotel imeti paket? Paketno poslovanje pri NKBM me je izučilo, kljub podražitvi so še vedno dosti cenejši. Unicredit trajnikov nima v paketu..

jocoj ::

Imajo pa 6 mesecev brezplačno paket plus možnost bonusa do 50 eur.

gruntfürmich ::

jocoj je izjavil:

Že sedaj ni najugodneje tale digitalni paket, s podražitvijo bo pa še manj. Imaš drugje ceneje, edina prednost je neomejeno število nalogov, če je komu to najpomembneje. Spletna banka je postala porazno nepregledna.

https://www.unicreditbank.si/si/prebiva...


imeti banko ni samo vodenje računa. kje ti živiš? banka pomeni plačevati položnice, imeti kreditno kartico, dvigovati na bankomatih...

https://www.zps.si/index.php?option=com...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jocoj ::

Kakšno vodenje računa? Daj še enkrat poglej kaj je v paketu.

Dober dan ::

Še komu ne dela dostop do računa prek mobilnega appa?

Jazzie ::

https://www.delavska-hranilnica.si/docu...

"Spremenjena je višina nadomestila za nakazila s plačilnim nalogom UPN, in sicer na 0,59 EUR."
Podvojitev??

Najprej ta Rekona sranje, zdaj pa še podražitve - resno razmišljam o prehodu na N26 ...

WhiteLenate ::

Jazzie je izjavil:


"Spremenjena je višina nadomestila za nakazila s plačilnim nalogom UPN, in sicer na 0,59 EUR."
Podvojitev??

Nalogi preko e-banke se podražijo iz 0,29 EUR na 0,34 EUR.

PgSurfer ::

0,34 € velja samo za račune pravnih oseb pri DH, za vse ostale bo 0,59.

Dober dan ::

34 centov je, preveri še enkrat.

Snail ::

0.59 bo za plačila na bančnem okencu, spletna banka 0,34, treba primerjat prave točke med sabo. Je pa res, da so mal pomankljivo dopisali v spremembah.

jocoj ::

Drago je postalo vse skupaj na delavski.
Če hočeš ostati v Sloveniji.
Sparkasse udobni pozitivni račun plus nakazilo na Mbills za brezplačne položnice in imaš strošek 24c na mesec.

Misty ::

Še komu dopoldne spletna banka dela obupno počasi? Že od prijave naprej se premika po polžje, pri plačilih se e-računa praktično ne da uvoziti, iskalnik poslovnih računov odpira cca 10 minut, če ga sploh odpre, kontrole na sklicu dela toliko časa, da me dostikrat prej vrže ven iz seje.
Opaženo večkrat, od kar imajo novo verzijo. Popoldne/zvečer je ok. Brskalnik je FF.

Sem večkrat klical na njihovo podporo, a se mi zdi da rešitve od njih ni za pričakovati.

gruntfürmich ::

že dolgo iščem to temo...
meni pa se dopade rekona, ker ne rabim mobitela.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pro ::

Meni spletna banka DH osebni dela hitro. Ti pa imaš očitno DH poslovni.

D4G4 ::

Že par tednov ob koncu tedna zvečer drkajo z vzdrževanjem, naj grejo nekam.

kixs ::

Zato ker zvecer ob koncu tedna full rabis banko, sploh da gledas svoje bogatstvo na racunu >:D

Sam se vcasih vec mesecev ne prijavim, za tekoce obveznosti imam N26.

D4G4 ::

O, N26 imaš, a sem loh tvoj prjatu?

Sicer pa bo izgleda čas za zamenjavo banke tudi za poslovni račun. Sem upal, da bodo vsaj DH Poslovni pustili pri miru, pa tudi tukaj napovedujejo prenovo v stilu DH Osebni. Ki je za v učbenike pod poglavje "kako pri UX zajebati vse, kar se zajebati da".

kixs ::

Ce si tako navezan na stari vmesnik, potem moras zamenjat banko. Na drugi bo se vse po starem :lol:

D4G4 ::

Smejiš se lahko kvečjemu sebi, ker ne ločiš med videzom in funkcionalnostjo uporabniškega vmesnika.

erkgheoruugh ::

Glede na to, da je na Slo-tech neka minimalna baza znanja in podjetnosti, bi se lahko malo poglobili in objavili kak članek tudi na to temo glede rekone in podobno.

Misty ::

Pro je izjavil:

Meni spletna banka DH osebni dela hitro. Ti pa imaš očitno DH poslovni.


DH osebni.
Iz podpore so me včeraj potem klicali nazaj, nekaj preverjali in svetovali ponovno prijavo v e-banko. Po ponovni prijavi je vse delovalo kot mora.
Nekateri uporabniki naj bi imeli težave z odzivnostjo strani ta teden v sredo in petek. Če sem prav razumel, naj bi prihajalo do preobremenitev posameznih serverjev in avtomatika preusmerjanja na manj obremenjenega ob prijavi naj bi včasih zatajila. Ne vem če jim ravno verjamem, ker sem se sam probal večkrat prijaviti. Izgleda, da sem bil vsakič prijavljen na preobremenjen server. Pravilno je začelo delovati šele po kontaktu z njihovo podporo...

Izvedel sem še, da naj bi z 1.4 postal obvezen dostop z rekono računom. Obvestilo bodo menda poslali v kratkem (?).

Zaenkrat je rešeno, kljub vsemu z enim učem iščem drugo banko. Delavska hranilnica je bila v redu 10 let nazaj, ko so se še "borili" za stranke.

krucymucy ::

Razocaran sem nad delavsko hranilnico.
Rekone ne uspem povezati, menda da se telefonska stevilka rekono in banke ne ujema. SMS od banke dobim na isto stevilko kot sem vpisal v rekono.
Sproti sem opazil da so mi iz dodatnega racuna na DH za prejsnji mesec trgali 2,10EUR za vodenje racuna, poleg 1,55EUR + 0,45EUR na osnovnem. 4,20EUR je zame prevec.
Skoda, zadnjih 10 let sem bil vec kot zadovoljen, se priporocal sem.

Zgodovina sprememb…

barakus ::

Ali kdo najde podatek nad koliko denarja DH zaračunava ležarino za osebni in poslovni račun? V katerem dokumentu je to navedeno?

Pro ::

Kolikor vem DH še ne zaračunava ležarine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pro ()

OZZY ::

krucymucy je izjavil:

Razocaran sem nad delavsko hranilnico.
Rekone ne uspem povezati, menda da se telefonska stevilka rekono in banke ne ujema. SMS od banke dobim na isto stevilko kot sem vpisal v rekono.
Sproti sem opazil da so mi iz dodatnega racuna na DH za prejsnji mesec trgali 2,10EUR za vodenje racuna, poleg 1,55EUR + 0,45EUR na osnovnem. 4,20EUR je zame prevec.
Skoda, zadnjih 10 let sem bil vec kot zadovoljen, se priporocal sem.


Preveri katero telefonsko imaš vpisano pri Delavski. Si jo v tem času mogoče menjal??
Glede vodenja. Eno ti trgajo za račun za neredne prilive/lahko je bil tudi za vezano vlogo, ki so jih sedaj preoblikovali oz. ukinili saj so bili zastonj in niso bili v standardni ponudbi. čće si imel za vezano vlogo si dobil obvestilo na dom, da se bo to zgodilo in da bojo računali!!!Drugo nadomestilo je za redne prilive. Ukini račun za neredne prilive in prenakaži vse na osebni račun pa ne bo drugega nadomestila.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

logik ::

barakus je izjavil:

Ali kdo najde podatek nad koliko denarja DH zaračunava ležarino za osebni in poslovni račun? V katerem dokumentu je to navedeno?


Delavska hranilnica ležarino zaračunava za pravne osebe nad 100k po obrestni meri -0,5% letno.

https://www.delavska-hranilnica.si/docu... točka 2.1

Za vsak priliv v evrih iz države v EGP območju ti vzamejo 0,06 EUR. Če pa priliv ni v evrih ali pa če je priliv iz države izven območja EGP (pa četudi v evrih), pa trgajo 0,08%, minimalno pa 6,40 EUR.

https://www.delavska-hranilnica.si/docu... točka 3.2.2 in točka 5 (zadnja postavka).

Sem v procesu menjave banke.

barakus ::

Aha torej nad 100k,ne vem kje sem enkrat prebral oz. zakaj sem mislil da je meja 125k. Kam pa boš šel?

Morda bo počasi treba dvigovat gotovino s popisom bankovcev in hranit doma v nogavici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

krucymucy ::

OZZY je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Razocaran sem nad delavsko hranilnico.
Rekone ne uspem povezati, menda da se telefonska stevilka rekono in banke ne ujema. SMS od banke dobim na isto stevilko kot sem vpisal v rekono.
Sproti sem opazil da so mi iz dodatnega racuna na DH za prejsnji mesec trgali 2,10EUR za vodenje racuna, poleg 1,55EUR + 0,45EUR na osnovnem. 4,20EUR je zame prevec.
Skoda, zadnjih 10 let sem bil vec kot zadovoljen, se priporocal sem.


Preveri katero telefonsko imaš vpisano pri Delavski. Si jo v tem času mogoče menjal??
Glede vodenja. Eno ti trgajo za račun za neredne prilive/lahko je bil tudi za vezano vlogo, ki so jih sedaj preoblikovali oz. ukinili saj so bili zastonj in niso bili v standardni ponudbi. čće si imel za vezano vlogo si dobil obvestilo na dom, da se bo to zgodilo in da bojo računali!!!Drugo nadomestilo je za redne prilive. Ukini račun za neredne prilive in prenakaži vse na osebni račun pa ne bo drugega nadomestila.


Menjal telefonske nisem, sem pa spremenil stevilko za obvescanje, katero telefonsko so posredovali na rekono ne vem. Cakam odgovor na email.
Obvestilo na dom mi bolj malo pomaga, ker me ni bilo doma ze od avgusta.
To je prvi plan, ukinitev drugega racuna, ce ne bodo zahtevali da se osebno pojavim v poslovalnici.

Tene ::

barakus je izjavil:

Aha torej nad 100k,ne vem kje sem enkrat prebral oz. zakaj sem mislil da je meja 125k. Kam pa boš šel?

Morda bo počasi treba dvigovat gotovino s popisom bankovcev in hranit doma v nogavici.


Popisom bankovcev?

beta1 ::

Meni je danes mobilna aplikacija zahtevala rekono. Vpisal sem se v rekono in naredil enak PIN. Sedaj vstopam v aplikacijo z enakim PINom. Nevem kaj so hoteli s tem doseci, ker je popolnoma enako.
Huawei LTE CPE master.

fireX88 ::

To, da bodo dvignili vodenje računa, na račun rekona.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

gruntfürmich ::

fireX88 je izjavil:

Prav vidim?

https://www.delavska-hranilnica.si/docu...

ja, za 5 centov se dvigne UPN, druga ni sprememb za navadne koristnike banke.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

fireX88 ::

Narobe gledal...gledal sme tisto vrstico za 0,59€. To je verjetno na okencu.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

jocoj ::

gruntfürmich je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Prav vidim?

https://www.delavska-hranilnica.si/docu...

ja, za 5 centov se dvigne UPN, druga ni sprememb za navadne koristnike banke.

Slabo si to gledal. Precej je sprememb tarif, vključno z občutnim zvišanjem za vodenje računa, paketi so šli gor...

kixs ::

Eh... saj so samo centi :lol:

gruntfürmich ::

jocoj je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Prav vidim?

https://www.delavska-hranilnica.si/docu...

ja, za 5 centov se dvigne UPN, druga ni sprememb za navadne koristnike banke.

Slabo si to gledal. Precej je sprememb tarif, vključno z občutnim zvišanjem za vodenje računa, paketi so šli gor...

mislim da bom še vedno imel 1,55€ + 0,45€ stroška in nič več.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vetrpiha ::

Tene je izjavil:

barakus je izjavil:

Aha torej nad 100k,ne vem kje sem enkrat prebral oz. zakaj sem mislil da je meja 125k. Kam pa boš šel?

Morda bo počasi treba dvigovat gotovino s popisom bankovcev in hranit doma v nogavici.


Popisom bankovcev?

Serijske številke ...

Snail ::

Imam eno težavo, pa ne vem kaj bi lahko blo. Z aplikacijo DH denarnik imam povezano kartico, prvotno uporabljal za potrditev spletnih nakupov, danes sem pa želel plačat z njo prek NFC na POS terminalu, pa mi je javljalo napako, nekaj v stilu "približajte čip ali drugi način".
So kakšne posebne nastavitve za nastavit? Android phone to. Sem probal SIM Wallet in HCE Wallet, vendar isti efekt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snail ()

fireX88 ::

Rekone imaš aktivirano?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

chort ::

Mene je tudi pred par dnevi zezalo NFC plačilo preko Denarnika, po aktivaciji z Rekono. Pred tem je v 95% delal brez težav.

Snail ::

Ja, mam aktiviran Rekono ...

fireX88 ::

Mogoče neumno, ampak pred samim Rekonom mi je enkrat delalo težave - se nikakor nisem mogel vpisat v aplikacijo. Rešil sem jih tako, da sem ponovno namestil denarnik. Poskusi, mogoče bo delalo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kixs ::

Lahko kdo preveri, ce vam dela prijava v spletno banko in funckionalnost v tem trenutku? Npr. odpres placilni nalog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Misty ::

Meni ne dela, piše da stran ne preusmerja pravilno s podnaslovom, da so piškotki onemogočeni ali zavrnjeni.
Brisanje piškotov ne pomaga.

edit: a so vklopili rekono? S 1.4 ni bila obvezna, čeprav so mi takrat na helpdesku zatrjevali da bo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Misty ()

kixs ::

Meni enako napise. Probal sem tudi z Recono, ki jo imam za eno drugo spletno stran. Pa pravi, da ni dovolj pravic.

Mi je pred pol ure uspelo do SMS zetona prit, vendar ga nikamor nisem mogel vpisat...

Ocitno spet en fail...

jocoj ::

Saj je obvestilo, da so motnje in jih odpravljajo.

Misty ::

Res je, tnx.

Si bom shranil stran pod zaznamke.

kixs ::

jocoj je izjavil:

Saj je obvestilo, da so motnje in jih odpravljajo.


Odlicno :D

kixs ::

Nekaj novega!? Provizija pri placilu s placilno kartico v tujini. Na Hrvaskem sem ob vsakem placilu s kartico dobil SMS z obvestilom o proviziji v % od placanega zneska.

A je to novo?

Navadno je bil nek tecaj in je bilo to to. Zdaj je tecaj in dodatna provizija. Ce preverim SMS-e gre od najnizje 0,48% do 0,95% !?!? Se pravi, sem placal ob znesku okoli 400€ provizije 4€???

Imajo (po novem) druge banke tudi to? N26 uporabljam samo obcasno na spletu ali za poloznice. Za placilo v trgovini je se nisem uporabil.
««
10 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517028 (1685) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505999 (3342) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16628741 (11837) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424521 (3059) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310119 (7340) SVGA

Več podobnih tem