» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
17 / 17
»
»»

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Magic1 ::

Malo sumljiva postaja ta delavska hranilnica. Zapirajo enote, obresti imajo na nuli. Kaj je naslednji korak?
Magic

Ganon ::

Sumljiva? Saj ti lepo piše, zakaj bodo zaprli poslovalnico. Pismo, eni res povsod vidite katastrofo. :))

LeXani ::

Kaj je spet to posiljevanje z smsi? SMS potrjevanje vsake transakcije?
Čas prve prijave 04.11.2005

OZZY ::

Magic1 je izjavil:

Malo sumljiva postaja ta delavska hranilnica. Zapirajo enote, obresti imajo na nuli. Kaj je naslednji korak?


Kot rečeno ti vse piše če znaš brati. Imeli so kar nekaj ropov in so potem prešaltali samo na brezgotovinsko poslovanje. Ker pa tako poslovanje ni rentabilno se je poslovalnica zaprla.
Glede obresti - malo pogelj in boš videl, da niso edina banka, ki imajo tako nizke.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Ganon ::

Uvedli so "DH Podračun". Meni se zdi zelo uporabno.


Upravljajte svoja sredstva z DH Podračunom

Spoštovane stranke,

obveščamo vas, da vam je v mobilni in spletni banki na voljo nov bančni produkt - DH Podračun. Z njim lahko na enostaven in varen način upravljate in razporejate svoja sredstva.

Prednosti podračuna:

    odprtje je brezplačno, enostavno in brez obiska poslovne enote,

    brezplačni so tudi prenosi sredstev med računom in podračunom,

    ne omogoča plačevanja, zato so vaša sredstva na varnem,

    kadarkoli ga lahko preimenujete, odprete dodatnega ali ga zaprete.


Podračun lahko v le treh korakih odprete s klikom na ikono Naročila.

redtech ::

Včasih smo izvedeli za vsak rop, tudi poštarja.
DH pa nekaj ropov, koliko pa odnesejo, da ostanejo neopaženi?

recmajkemi ::

Ganon je izjavil:

Uvedli so "DH Podračun". Meni se zdi zelo uporabno.


Le vizualizacija "budgeta" v TRR aplikaciji.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

beta1 ::

Kak so zdaj toti kljukci naredli, da ne moreš imeti več ko eno napravo registrirano za DH Mobilni?

Zmeraj sem imel DH Mobilni na telefonu in tablici.

Sedaj sem pa si kupil nov telefon in če hočem imeti na novem telefonu DH Mobilni, potem morem se tablico deaktivirat.

Zmeraj je bilo 2/3. Sedaj 2/1. Po novem 1/1 naprava.

Tehnična pomoč banke ne pomaga, tak je sedaj, kao zaradi varnosti.
Huawei LTE CPE master.

recmajkemi ::

"Manj svobode pod pretvezo varnosti" je v visokem porastu vsaj od 2001...

Tudi DH jaha tega konja, pravzaprav galopira z njim.


Se še komu dogaja, da se kartica razmagneti po cca. treh letih? Že tretja po vrsti reklamacije ne priznajo in je potrebno naročiti novo na svoje stroške.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

delavec44 ::

Kje pa še danes rabiš magnetni trak? Kaj ni povsod NFC oz. chip + pin za backup?

Magic1 ::

Meni je pa Nfc na kartici odpovedal. Vmes je bolj slabo lovil, potem je pa kar odpovedal.
Magic

matobeli ::

recmajkemi je izjavil:

"Manj svobode pod pretvezo varnosti"


Nehejte pritiskat na gumbe pa bo rešeno.

recmajkemi ::

delavec44 je izjavil:

Kje pa še danes rabiš magnetni trak? Kaj ni povsod NFC oz. chip + pin za backup?


Mea culpa z besedo razmagneti sem imel v mislih prenehanje delovanja NFCja.

Meni je pa Nfc na kartici odpovedal. Vmes je bolj slabo lovil, potem je pa kar odpovedal.


Kot rečeno meni so zadnje tri kartice tako odpovedale... butasto se mi zdi plačevati za novo, če je evidentno, da ne zdržijo 5 let v nameravani funkciji.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

kixs ::

Pazi kaj delas s kartico oz. kje jo hranis. Svojo imam v denarnici, na mestu kjer je prostor za osebno. Samo odprem denarnico in naslonim na POS.

recmajkemi ::

Hraniva jo na enak način... Jo pa res vedno ob plačilu vzamem ven saj je zraven še nekaj drugih kartic z NFCjem.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

kixs ::

Drugo kartico imam navadno v zepku za kovance. Tako se kartici ne prekrivata, ko naslonim za placat.

matobeli ::

Stare zelene od Dh so bile bolj slabe kvalitete. Novejše z MC zgledajo bolje.

Magic1 ::

Jih bom moral mal obiskat, zatežit glede kartice in povprašat ali moram zamenjat banko, da bom dobil kaj obresti.
Magic

matobeli ::

Sporoči kako nisi nič dosegel ;)

Fiveer ::

Ha, sam imam enak problem s preranim prenehanjem delovanja NFC funkcije na DH plačilnih karticah. Sem zadnjič klical na banko zaradi nečesa drugega in vmes potarnal tudi glede tega. Naknadno so mi sporočili, da bodo zamenjali kartico brezplačno.8-)

OZZY ::

recmajkemi je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Kje pa še danes rabiš magnetni trak? Kaj ni povsod NFC oz. chip + pin za backup?


Mea culpa z besedo razmagneti sem imel v mislih prenehanje delovanja NFCja.

Meni je pa Nfc na kartici odpovedal. Vmes je bolj slabo lovil, potem je pa kar odpovedal.


Kot rečeno meni so zadnje tri kartice tako odpovedale... butasto se mi zdi plačevati za novo, če je evidentno, da ne zdržijo 5 let v nameravani funkciji.


Kolikor sem seznanjen imajo problem s Cetisom in njihovo "kvaliteto" in Cetis ne prizna, da je bila dobavljena "kvaliteta" pomankljiva.
Go with the flow.

LeXani ::

A depozit se da sklenit preko dh osebni, ali je nujen obisk poslovalnice?
Čas prve prijave 04.11.2005

V-i-p ::

Čudno piše, da ja, spodaj pa, da v banki :].
https://www.delavska-hranilnica.si/oseb...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

jELKO ::

Prosil bi za pomoč:

Ob zamenjavi telefona (na Xiaomi MI 13) in namestitvi EU STABLE ROMA (prej GLOBAL) se mi je pojavila težava z delovanjem aplikacije DH DENARNIK. Ta se ob vsakokratnem zagonu sesuje, medtem ko mi DH MOBILNI deluje normalno.

Zanima me ali je še kdo naletel na podobno težavo in kako jo je rešil. Sam sem poskusil že kar nekaj rešitev z Magisk (+dodatki, skrivanje root...) in z namestitvijo starejše verzije aplikacije, a brez uspeha.

Trenutno naložena različica ROMA EU STABLE MIUI 14 (z dne 18.11.2023) + TWRP A14 (18.11.2023)...
Na prejšnjem telefonu mi je zadnja različica aplikacije na BETA EU MIUI 13 ROMU delovala normalno.

Kodrnusa ::

Meni se enako dogaja na oneplusu, z pixelexperience romom. Vse sem skril v magisku pa se apk. Denarnik sesuva ob zagonu. Tudi dh mobilni ni deloval ce nisem roota skril v magisku, pa sedaj deluje. Nisem nasel resitve, posledicno ne morem flika uporabljat, imam zato primarno n26, dh pa za backup.
Domnevam da apk ne deluje ce je odklenjen bootloader.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

jELKO ::

Sam nisem prepričan, da je težava v odklenjenem bootloader-ju.

Na prejšnjem telefonu mi je DH Denarnik deloval normalno kljub:
- odklenjenemu bootloader-ju;
- root opravlen samo s TWRP brez Magisk-a in pri dejstvu, da mi SuperSU pokaže, da root ni pravino izveden;
- BETA WEEKLY EU ROM verzija MIUI 13 (android 11)

Bral sem na strani od DELAVSKE HRANILNICE, da DH Denarnik ne deluje ob odklenjenemu bootloader-ju. Če bi bil to razlog mi aplikacija ob zgornjih navedban ne bi smela delovati na starem telefonu...

Vse bolj se nagibam k temu, da je morda težava nekje v EU rom-u MIUI 14 (oz. v android-u), po drugi strani pa mi aplikacija z GLOBAL MIUI 14 romom in z zaklenjenim bootloader-jem deluje normalno... Tu mi zmanjka idej kaj bi lahko še poskusil, da bi mi zadeva delovala na EU ROM-u.

Še kakšen namig kaj poskusit?

kixs ::

Prejel novico o moznosti placevanja z Google Pay:

Nadgrajujemo mobilno denarnico DH Denarnik in pri tem uvajamo možnost plačevanja z uporabo Google Pay™.

Hranilnica bo nadgradila mobilno denarnico DH Denarnik in pri tem uvedla možnost plačevanja s karticami z uporabo Google Pay. Nadgradnja bo potekala postopoma, s pričetkom predvidoma naslednji teden.

Brezstična plačila s karticami v DH Denarniku boste tako izvajali s storitvijo Google Pay, ki je umeščena v mobilno denarnico hranilnice, enako možnost plačevanja z DH karticami pa samostojno nudi tudi Google Denarnica.

matobeli ::

Zelo kul, še ena kartica ki lahko leti ven iz denarnice (sekundarni trr).

Trenutno še ne dela

Utk ::

Jaz imam disablano plačevanje na internetu za to kartico. Bo delala z google pay potem? In bo še zmeraj "internetno" plačevanje disablano? Nočem da dela kjerkoli drugje kot na pos terminalu, bi jo pa še naprej imel na telefonu.

Dober dan ::

Dela, preverjeno, Ne razumeš najbolj koncepta različnih načinov plačevanja. Spletni način ni enako Google Pay.

Utk ::

Jaz jih že razumem, samo upam da jih oni razumejo enako kot jaz. Če odprem Wallet, mi ponudi da lahko dodam kartice, ki jih imam že v google računu, to je v redu, ampak teh ne uporabljam na POS-ih. Če hočem dodat novo kartico pa piše "Dodajte v Denarnico in v račun Google". Jaz je nočem dodat v noben račun Google, ampak samo v Wallet. Nobene potrebe ni, da njena številka zapušča moj telefon.

Utk ::

Dober dan je izjavil:

Dela, preverjeno, Ne razumeš najbolj koncepta različnih načinov plačevanja. Spletni način ni enako Google Pay.

Evo mojster, v novem Denarniku sem hotel preit na google pay, in če hočem dodat svojo kartico v google pay, piše da moram vklopit plačevanje v tujini (to imam itak) in plačevanje preko spleta (to je pa dealbreaker). Prej sem lahko normalno plačeval s telefonom brez tega, zdaj več ne bom mogel. Kdo je zdaj tu tist, ki ne razume najbolj različnih konceptov plačevanja?

aleks4fun ::

Še komu ne zažene denarnika po nadgradnji? Cez rekono gre, potem pa javi nepričakovano napako. Niti mi ne ponudi pogojev za strinjanje...

V-i-p ::

Pa res, sploh vedel nisem :). Reinstall ne pomaga, javi isto. Sem jim poslal mail.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

V-i-p ::

Pozdravljeni,
ta napaka se izpiše v kolikor imate vključene delovne aplikacije, telefon razdeljen na dva profila (Osebni in Služben), ali  vključeno VPN povezavo. Gre za varnostno omejitev pri delovanju DH Denarnika.
Izključite delovne aplikacije, VPN povezavo in poskusite ponovno. Za pomoč nas lahko tudi pokličete na 01 3000 200.


Jaz uporabljam AdGuard. Je pomagalo, da sem ga izključil.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

treker ::

Enako, uporabljam NetGuard. Ampak sedaj vsakič, ko hočem uporabljati Denarnik, moram izključiti NetGuard... nadležno. Prej tega ni bilo potrebno...

V-i-p ::

V-i-p je izjavil:

Pozdravljeni,
ta napaka se izpiše v kolikor imate vključene delovne aplikacije, telefon razdeljen na dva profila (Osebni in Služben), ali  vključeno VPN povezavo. Gre za varnostno omejitev pri delovanju DH Denarnika.
Izključite delovne aplikacije, VPN povezavo in poskusite ponovno. Za pomoč nas lahko tudi pokličete na 01 3000 200.


Jaz uporabljam AdGuard. Je pomagalo, da sem ga izključil.

Z današnjo posodobitvijo Denarnika dela tudi z vključenim AdGuardom. Super.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517365 (2022) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506154 (3497) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16629208 (12304) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424591 (3129) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310340 (7561) SVGA

Več podobnih tem