» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
6 / 17
»»

FireSnake ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


To so neumnosti.

Nauči se samokontrole.


Nekaj, kar zame deluje ti označiš za neumnost. Zanimivo.
Nadalje: kašna samokontrola, to bi mi pomagalo pri, čem že?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Kodrnusa ::

krucymucy je izjavil:

legion je izjavil:

hitro prenesite posodobitev Magisk, sedaj lepo deluje hide in DH aplikacija ne zazna več root dostopa

Tudi meni deluje trenutno.
Seveda je potrebno najprej izvesti "repack" magisk managerja, potem pa se uporabiti magisk hide.


A lahko razlozis kako ti je uspelo?
Sem na Magisk 20.1, in sem updatal dh aplikacijo, dal magisk hyde, in ne dela. Na pise da iz varnistnih razlogov ne dela na tej napravi..

krucymucy ::

Najprej magisk manager preimenuj. V nastavitvah klikni "repack manager" ali nelaj podobnega, ne vem, ker spremeni naziv potem kot to storis. 4. opcija v nastavitvah v glavnem. potem ko se restarta zadeva pa se v magisk hide skrijes.

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

krucymucy je izjavil:

Najprej magisk manager preimenuj. V nastavitvah klikni "repack manager" ali nelaj podobnega, ne vem, ker spremeni naziv potem kot to storis. 4. opcija v nastavitvah v glavnem. potem ko se restarta zadeva pa se v magisk hide skrijes.


Hvala, deluje

krucymucy ::

Do naslednjega update-a appa verjetno.

d_DJ ::

Ima še kdo problem se prijavit v spletno banko z digitalnim potrdilom:
Digitalno potrdilo ni prijavljeno v aplikaciji.
Izberite drugo digitalno potrdilo ali se prijavite z uporabniškim imenom in geslom!.


Pač s tem dp sem se prijavljal vedno je pa res, da se na spletno banko že nekaj časa nisem, ker bolj uporabljam mobilno. Rabim se avtenticirat z dp da si nakažem denar. Na mail so mi iz DH sicer poslali neka navodila in sem jih sprobal v treh brskalnikih in ni nič pomagalo. Na telefon se pa noben ne javlja.

V edavke se lahko bp prijavim.

delfinus ::

DH mora avtorizirat digiltani certifikat kot se spomnim, ce slucajno nisi to naredil. To velja za Sigen-Ca. Vem, da sem jim poslal en E-mail in potrebovali so en podatek od mene, kaj tocno se zal ne spomnim. Sicer pa sem se sedajle prijavil v njihovo spletno banko in deluje.

Za prijavo pa pravilno instaliran certifikat, ukucat moras svoje geslo za prijavo v DH in nato se SMS, ki ga dobis na telefon.

lp, d.

d_DJ ::

Jaz imam Postr-ca. Če grem pod osebne nastavitve imam pod "Trenuten certifikat" zapisane podatke o DP.
Pod "Prijavljen certifikat" imam pa prazno.

DP je pravilno nameščen sem ga danes še enkrat namestil. Tudi v preteklosti je že delovalo, tudi v e-davke se lahko prijavim. Samo v banko ne gre.

Ice-Heki ::

Pošlji mail na dh-osebni@delavska-hranilnica.si, napiši kdo si, da imaš Postar-ca certifikat in ti bodo v roku nekaj ur omogočili prijavo.

Vanadium ::

Nevem če je bilo omenjeno ali mogoče kdo ve če na lineage os dela mobilna aplikacija od DH? Vem da je nekaj časa nazaj sralo vendar sem imel neko custom lineage verzijo zdej pa če pure lineage brez root-a dela bi bilo top.

l.p.

Kodrnusa ::

Jaz imam rootan telefon, magisk hide naredim in repackam magisk in mi dela. Nima veze to z romom ampak rootom. Moraš smo repack magiska naredit in obkljukat da ti pred dh mobilni skrije root.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Ganon ::

DH ima prenovljeno spletno banko. V stari si videl, koliko imaš trenutno na računu odliva in priliva za tekoči mesec, tega zdaj ne najdem več. Slabo vidim?

jocoj ::

Pod promet imaš, vendar res ni možno določiti opcijo samo za tekoči mesec. Sem jim že pisal, da tole implementirajo. Sicer pa imaš na voljo še staro spletno banko v tem prehodnem obdobju.

Dag ::

Ojoj, kako je nova spletna banka nepregledna. Veliko več klikanja, da prideš do istih stvari kot prej.

Ganon ::

jocoj je izjavil:

Pod promet imaš, vendar res ni možno določiti opcijo samo za tekoči mesec. Sem jim že pisal, da tole implementirajo. Sicer pa imaš na voljo še staro spletno banko v tem prehodnem obdobju.


Nisem bil dovolj natančen. Ne zanimajo me posamezne transakcije, ampak skupno, od prvega dneva v mesecu do danes. V stari spletni banki lahko vidiš, kolikšno je bilo stanje prvega v mesecu, kolikšno je trenutno in koliko znašajo vsi skupni vmesni prilivi in odlivi. To zelo pogrešam.

fosil ::

Se strinjam da je nova spletna banka obupna.
Dobiš občutek da je vse skupaj prilagojeno za mobilne telefone, kar je nesmisel, zato obstaja mobilna banka.

Jaz recimo pogrešam, da pri prometu ni po vsaki transakciji izpisano stanje - v stari je to bilo.
Prav tako je pri prometu privzeto nastavljen prikaz samo za 10 transakcij, kar je premalo, moral bi biti več.
In zakaj mora biti pri vsak transakciji prikazan plačnik in iban računa, če je to vedno isto (jaz in moj račun)?
Pa plačevanje položnic, namesto da bi bila forma podobna UPN nalogu, je kar nekaj, malo naključno so nametali polja za vnos po ekranu.
Pa še cel kup drugi malenkosti, rabiš ogromno klikanja.
Tako je!

gruntfürmich ::

zdaj pa se še moram jaz logirat da vidim to čudo :))

jst imam star pogled, grem pa not iz starega linka...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

Za vse kar vas moti, jim pišite. Kolikor sem razumel, zadeva še ni čisto dokončana, zato je tudi še stara različica na voljo v tem vmesnem obdobju.

mirancar ::

jaz imam tudi še stari pogled, s katerim sem zadovoljen, ni večjih pripomb
lahko kdo da screen shot nove UPN forme, da jih še jaz skurcam ?

mirancar ::

zdaj sem malo sprobal
stari link še zmeraj dela, zato sem prišel vedno do stare banke
v novem linku je pa pregled transakcij res obupen, basically VSE manjka, ni nekega pregleda za po leto:mesec
pol so pa še stvari ki očitno kažejo na pol-izdelek. npr. hamburger gumb na skrajno desni odpre nek nesmiselen meni skrajno levo. nekdo res ni razmislil stvari ampak je sam naredil da je drugače kot prej.. pa ful velki fonti in paddingi ker je to zdej modern

mislim da je na nas da probamo narest kej okol tega, preden je too late
ker ne najdem drugega kontaktnega naslova jim bom pisal na: kontaktni.center@delavska-hranilnica.si

Ganon ::

mirancar je izjavil:

jaz imam tudi še stari pogled, s katerim sem zadovoljen, ni večjih pripomb
lahko kdo da screen shot nove UPN forme, da jih še jaz skurcam ?


Hm? Vsi bi morali imeti dostop do nove različice. Prijavno okno izgleda takole:



Spodaj desno je povezava do stare banke.

UPN:



mirancar je izjavil:

ker ne najdem drugega kontaktnega naslova jim bom pisal na: kontaktni.center@delavska-hranilnica.si


Po moje bo bolj prav, če jim pišemo na dh-osebni@dh.si oz. v spletni banki klikneš zgoraj desno na "pomoč" in potem "pošljite nam sporočilo".

Če pogledate prvo sliko, na prijavni strani piše, da ključne funkcionalnosti ostajajo nespremenjene, kar niti slučajno ni res. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

mirancar ::

zdaj sem jim že poslal na kontaktni.center in napisal da naj forwardirajo na ustrezni oddelek
sem še mal odprl developer tools in se vidi da je stvar narejena na nivoju programerjev začetnikov, ki še ne poznajo dobro osnove delovanja server-client

barakus ::

Ojoj meni je pa star UI super in mi je vsec da ni tako kot pri drugih bankah, je preprost in pregleden

gruntfürmich ::

ne več dolgo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

hurikhan ::

Katastrofa. Sem jim tudi pisal, upam, da bodo kaj premislili.

smacker ::

Narobe svet: babica pravi kak je zdaj fajn, tech freaki pa jamrajo da je nepregledno. Meni je sprememba všeč, upam da ne bojo podlegli pritiskom osebkov, ki bi najraje uporabljali še Win XP, ker so tega pač navajeni.

valdo ::

smacker je izjavil:

Narobe svet: babica pravi kak je zdaj fajn, tech freaki pa jamrajo da je nepregledno. Meni je sprememba všeč, upam da ne bojo podlegli pritiskom osebkov, ki bi najraje uporabljali še Win XP, ker so tega pač navajeni.

kaj pa nov UI nudi več kot stari, če nič, je odgovor ...
Lp

Dag ::

Fakof, DH. Odkar imajo Štiblarja, se njihove storitve konstantno dražijo.

Od oktobra bodo računali provizijo tudi za prilive na poslovne račune.

 DH

DH

fireX88 ::

Dag je izjavil:

Fakof, DH. Odkar imajo Štiblarja, se njihove storitve konstantno dražijo.

Od oktobra bodo računali provizijo tudi za prilive na poslovne račune.

 DH

DH



Kaj pa ostale banke?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Ganon ::

Ne da branim podražitve, ampak do zdaj je bilo vedno tako, da tudi, če so podražili, so ostali najcenejši.

LeXani ::

Koliko je razlike v strošku vodenja gotovinskega računa in klasičnega računa?
Čas prve prijave 04.11.2005

cortez ::

50c ... se mi zdi.

1,05e vs. 1,55e.

Pol si pa zaračunajo še posebej el. banko, pa posebej mobilno banko ;-)

LeXani ::

Ni to tarifa za upokojence?
Redni 1,55, upokojenci 1,05, neredni o.r 2,1

Čeprav razumem je gotovinski dražji za 0,55.
+dh osebni 0,45 +sms 0.04 +mobilni 0,4
Čas prve prijave 04.11.2005

recmajkemi ::

Zakaj je na izpisku bančne kartice samo namen ... in ne tudi lastnik računa kateri je prejel denar. To mi dela preglavice pri gledanju stroškov. Saj pri nejasnem namenu ne vem kam ga pripisati.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Alamar ::

Tale nova spletna banka je živa žalost. Popolnoma nepregledna zadeva pa še kup funkcionalnosti iz stare različice manjka. Še dobro, da vzporedno dela stara različica.

reks123 ::

Fantje a ima še kdo probleme z brezstičnim plačevanjem z novo dh mastercard debetno kartico. Na recimo 5 plačil na pos terminalih samo 1x prime brezstično. Kartica sem dobil 2 meseca nazaj. Mc kreditna pa dela bp brezstično vedno. Wtf? Je možno da ga čip kaj serje?

barakus ::

Alamar je izjavil:

Tale nova spletna banka je živa žalost. Popolnoma nepregledna zadeva pa še kup funkcionalnosti iz stare različice manjka. Še dobro, da vzporedno dela stara različica.


Kako pa dostopam do stare verzije?

Ganon ::

barakus je izjavil:

Alamar je izjavil:

Tale nova spletna banka je živa žalost. Popolnoma nepregledna zadeva pa še kup funkcionalnosti iz stare različice manjka. Še dobro, da vzporedno dela stara različica.


Kako pa dostopam do stare verzije?


Glej sliko zgoraj.

šernk ::

a samo jaz ne najdem ali se ne da spremenit limit za dvig z maestro kartico na bankomatu? Nekako so se spomnili sami spremenit privzeti limit...zdej pa it na banko zato da mi ga spet dvignejo...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fireX88 ::

mislim, da to nikoli ni bila opcija. Tvoj dvig je omejen za toliko, kolikor greš lahko v minus (vsaj tako je pri meni)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

pero50 ::

Kako leto nazaj sem ga spreminjal. Če se prav spomnim sem v spletni banki samo poslal sporočilo, da želim spremeniti limit in so mi ga spremenili na 500€ na osebnem računu. Več se na osebnem ne da, na poslovnem pa mislim da je 1500

Steinkauz ::

fireX88 je izjavil:

mislim, da to nikoli ni bila opcija. Tvoj dvig je omejen za toliko, kolikor greš lahko v minus (vsaj tako je pri meni)


Ni res. Sam sem dvignil na 800eur, default je nekih 500 na dan.

fireX88 ::

ok...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

chort ::

potrjujem, imam limit minusa 0€ in dnevni dvig 2000€. Nastavil osebno na šalterju pred nekaj leti.

gruntfürmich ::

reks123 je izjavil:

Fantje a ima še kdo probleme z brezstičnim plačevanjem z novo dh mastercard debetno kartico. Na recimo 5 plačil na pos terminalih samo 1x prime brezstično. Kartica sem dobil 2 meseca nazaj. Mc kreditna pa dela bp brezstično vedno. Wtf? Je možno da ga čip kaj serje?
jst nimam problemov.

šernk je izjavil:

a samo jaz ne najdem ali se ne da spremenit limit za dvig z maestro kartico na bankomatu? Nekako so se spomnili sami spremenit privzeti limit...zdej pa it na banko zato da mi ga spet dvignejo...

so že drugi povedali... dvig na bankomatu (z debetno - ne moremo pa se več pogovarjati o maestru ker ga nimajo več v ponudbi) je dogovor z banko, prav tako limit, prav tako trenutna/dnevna poraba z debetno kartico. to slednje se pozanimajte kako je s tem, ker me je enkrat negativno presenetilo ko sem želel nekaj kupiti. sedaj pa sem si to nastavil na neomejeno (kar pomeni ves denar na trr + limit (ki pa ga imam 0)).
vse to pa se da naročiti/spremeniti preko spleta.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

šernk ::

problem je da sem leto in pol nazaj brez problema dvignil na bankomatu 3.000eur in šel s tem v mislih ves vesel na bankomat. Pa mi je izpljunil samo 500eur, ok sem rekel nima denarja in ne pusti več dvignit. Grem na drug bankomat pa mi napiše da je dnevni limit presežen.

zelo zanimivo je bilo potem nabrat 2000eur ob zaprtih bankah ;(

sem pa imel od dneva odprtja računa nastavljen limit na 3000eur za dvig in ločeno še 4000eur za plačevanje s kartico in 100% tega nisem sam spreminjal. Bom probal jim pisati.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

OZZY ::

reks123 je izjavil:

Fantje a ima še kdo probleme z brezstičnim plačevanjem z novo dh mastercard debetno kartico. Na recimo 5 plačil na pos terminalih samo 1x prime brezstično. Kartica sem dobil 2 meseca nazaj. Mc kreditna pa dela bp brezstično vedno. Wtf? Je možno da ga čip kaj serje?


Problem se lahko pojavi, če prva uporaba ni bila na bankomatu in npr. opravljen dvig. So pa ene DMC kartice odpovedale poslušnost za brezstično poslovanje. Teh primerov je bilo nekaj.

šernk je izjavil:

problem je da sem leto in pol nazaj brez problema dvignil na bankomatu 3.000eur in šel s tem v mislih ves vesel na bankomat. Pa mi je izpljunil samo 500eur, ok sem rekel nima denarja in ne pusti več dvignit. Grem na drug bankomat pa mi napiše da je dnevni limit presežen.

zelo zanimivo je bilo potem nabrat 2000eur ob zaprtih bankah ;(

sem pa imel od dneva odprtja računa nastavljen limit na 3000eur za dvig in ločeno še 4000eur za plačevanje s kartico in 100% tega nisem sam spreminjal. Bom probal jim pisati.


Pri menjavi na nove DMC kartice so bili limiti ponastavljeni. Stranka si lahko sedaj določi poljuben limit. Da si prej imel limit 3000 za dvig na bankomatu so ti morali nastaviti limit, ki ni bil na seznamu in se je izjemoma delalo.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

šernk ::

Pri menjavi na nove DMC kartice so bili limiti ponastavljeni. Stranka si lahko sedaj določi poljuben limit. Da si prej imel limit 3000 za dvig na bankomatu so ti morali nastaviti limit, ki ni bil na seznamu in se je izjemoma delalo.


ne vem, če je poljuben limit možen. Sem zaprosil za 3.000eur za bankomat in 5.000eur za POS. Sedaj so mi dali 2.000eur za bankomat in neomejeno za POS. Rekli so mi, da nižja stopnja je potem 1.200eur za bankomat in 5.000eur za POS, očitno imajo neke standarde.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

gruntfürmich ::

neomejeno za POS je fino če imaš še kakšen račun; kar pomeni da lahko zapraviš ves denar na TRR. kar pomeni da lahko v 'normalnih' časih držiš stanje na TRR nizko in samo toliko zapraviš kolikor imaš gor, ko pa je treba pa si prestaviš denar na TRR in zapraviš več.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

Mene pa zanima, koliko DH da rednega limita nedovoljenega stanja, mislim 300 je max, ali kako je v praksi ?
So darežljivi, vsakemu 300 ali bolj konzervativni ? Hvala
««
6 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516938 (1595) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505997 (3340) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16628726 (11822) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424518 (3056) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310115 (7336) SVGA

Več podobnih tem