» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
5 / 17
»»

gruntfürmich ::

vidim da ni DH Denarnika za windows phone...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Opticom ::

kixs je izjavil:

Od 1.11. bodo samo se trije brezplacni dvigi denarja na bankomatih drugih bank. DH bankomatov je pa zelo malo.

https://www.delavska-hranilnica.si/o-hr...

Za imetnike digitalnega paketa, bodo dvigi na vseh bankomatih se vedno zastonj (neomejeno stevilo).

jocoj ::

Utk je izjavil:

Sigen certifikat je zastojn, zakaj bi katerega plačeval?

Zakaj bi vzel digitalni paket ki je 4,5€ napram 1,5€ + kolikor pride spletno.

Če imaš 15-20 nakazil, plačil, mesečno, si že tam nekje.
Splača se že pri pol manj nakazilih, če imaš poleg osnovnega računa zraven naročeno še spletno-mobilno banko plus SMS obveščanje.

draqo7 ::

Pozdravljeni,

glede Delavske Hranilnice, vse je res, poceni, super enostaven vmesnik za spletno plačevanje, itd, dokler de potrebuješ nekaj od njih.
Kot podjetje, ki dela nekaj sto-tisočakov prometa letno smo potrebovali kredit v vrednosti 50.000 eur zaradi nakupa poslovnega prostora, smo dobili odgovor od direktorja poslovalnice citiram: "Predlagam, da greste raje kam drugam!"...To se mi ne zdi kulturno za banko, po drugi strani pa po radiju oglašujejo kako enostavno lahko dobiš kredit.
No kredit smo dobili pri drugi banki brez težav.
Račun DH smo uporabljali cca 7 let, na koncu smo ga zaprli. Prvo leto smo imeli limit 10.000 in ko je 1 leto poteklo, nikoli ga nismo uporabljali imeli smo ga zgolj za rezervo, no za odobritev podaljšanja limita ( en žig, 5 sekund dela ) so hoteli 250 eur, seveda nismo podaljšali iz principa, saj vemo koliko se moramo truditi, da mi zaslužimo 250 eur!
Sedaj smo že nekaj časa na drugi banki in je malo dražje vendar, ko kaj potrebujemo (kredit za obratna sredstva, revolving, limit, karkoli) nam vedno pristopijo naproti in pomagajo. Nam več pomenijo oboje stranki odnosi banka ima nekaj od nas in mi dobimo nekaj od njih, ko to potrebujemo.

Če iščete banko kot podjetnik vam odsvetujem Delavsko Hranilnico. Kot osebni račun in če nikoli ne boste potrebovali kreditov in iščete banko, ki je najcenejša glede vodenja in od njih nič ne pričakujete potem JA.

Lep pozdrav.

reeves ::

Jaz imam pa ravno obratne izkušnje kot fizična oseba. K njim sem šel, ker sem dobil najcenejši kredit pri njih.
Tudi poslovni račun sem imel pri njih, ampak premalo časa, da bi lahko kaj konkretnega povedal o tem.

Mi je pa komunikacija zelo všeč. Do sedaj smo se vse zelo lepo zmenili. Edino kar me je motilo (kot s.p.) je premalo poslovalnic in posledično gužve in čakanje.

kixs ::

Res so zelo nefleksibilni. Ce si odprl racun v eni poslovalnici, ne mores v drugi prakticno nicesar urediti.

Po novem vidim, da bos za prijavo v spletno banko dobil potrditveno kodo na SMS. Spet komplicirajo... kar naenkrat certifikat ni vec dovolj. Pa sigurno bo ta SMS za placat - kot SMS obvescanje.

Utk ::

To bo pri vseh bankah, ker je to zahteva EU.

FireSnake ::

Ne morejo te prisiliti - ta SMS mora biti zastonj.
Po moje tudi bo. Tako, kot je tudi na NKBM.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ja, seveda bo zastonj. Dvignili bojo vodenje računa za 50 centov kot ga itak vsako leto in kolk stane sms obveščenja pri ostalih stvareh, pa bo zastonj...

kixs ::

Utk je izjavil:

To bo pri vseh bankah, ker je to zahteva EU.


Imas kaksen link?

Npr. pri N26 tega ne vidim.

buttcrack ::

N26 ne uporablja certifikata!

kixs ::

Delavska do zdaj zahteva certifikat + vstopno geslo + potrditve na telefonu. Po novem bo, predvidevam, vstopno geslo + SMS potrditvena koda + potrditve na telefonu.

N26 uporablja samo vstopno geslo + potrditve na telefonu.

Utk ::

No, za mobilno aplikacijo bi bilo precej neumno, če bi dobil sms. Ker ima ropar očitno že telefon v roki. Pa ima aplikacija od n26 na telefonu enake limite kot na računalniku?

Groot ::

Utk je izjavil:

To bo pri vseh bankah, ker je to zahteva EU.


Kolikor vem, se na EU ravni uvajaj spremembe glede potrjevanja spletnih plačil, kjer sedaj ne bo več SMS obveščanja, ampak bodo morale banke uporabiti vsaj 2 druga načina. Več v temle članku. Glede same prijave v spletno banko pa se slednje ne zahteva.

BlackMaX ::

Čeprav so zelo poceni imajo katastrofalno pomoč uporabnikom. Klical sem cel dan brez da bi se kdo oglasil.

Kakšna je to banka...:S

fireX88 ::

Si ti klical na pravo telefonsko? Si klical v nedeljo? Jaz sem ze veckrat klica, nedolgo nazaj zaradi menjave dig. potrdila pa ni bilo problema.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BlackMaX ::

Seveda na številko na njihovi strani 080 6000 in to tekom tedna. Že dva dni kličem in se ne oglasijo....

Šel sem tako daleč da se mi je baterija od telefona spreznila od čakanja na "prostega" operaterja....

Katastrofa!!

Ganon ::

Meni so se vedno oglasili.

FireSnake ::

Sprememba: trije dvigi (na mesec) na drugih bankomatih so brezplačni.
Zdaj pa imeti to v glavi ;((

Jaz imam navado, da dvignem večjo vsoto, po malo krat.
To mi to omogoča lažji nadzor nad stroški. Vseeno pa bo malo možgane vklopit.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fireX88 ::

sicer nem trdil, ker sem na hitro preletel. Se mi zdi, da ta dvig velja za tiste komitente, ki nimajo/nimamo paketa, pač pa vsako storitev zase.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

FireSnake ::

Paketa?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fireX88 ::

https://www.delavska-hranilnica.si/oseb...

Tukaj se vedno promovirajo brezplacen dvig, ne bom pa trdil, da bo tako ostalo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

delfinus ::

Digitalni paket je neomejen glede dvigov jap. Ostali, ki ga nimamo pa pac 3je dvigi mesecno. Pri moji osebni porabi to ne bo predstavljalo posebne tezave, ker vcasih ne grem tudi kot vec kot mesec na bankomat. Vecinoma poslujem vsepovsod samo se s kartico. Gotovino uporabljam samo se v pekarni in za kavice v lokalni beznci. Sicer pa se to takoj lahko kompenzira z N26, ki ti da se +5 dvigov.

lp, d.

BlackMaX ::

Ganon je izjavil:

Meni so se vedno oglasili.

Kdaj to?
Dej pokliči jih danes...me prav zanima...

krucymucy ::

Z danasnjo posodobitvijo aplikacije DH mobilni ne dela vec na rootanih napravah.
"Magisk hide" ne pomaga.
Kaksna ideja?

FireSnake ::

BlackMaX je izjavil:

Ganon je izjavil:

Meni so se vedno oglasili.

Kdaj to?
Dej pokliči jih danes...me prav zanima...


Jaz sem jih danes klical.
Čakal kake 4 minute in uredil (potrditev novega certifikata).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

c0ck4m0u53 ::

@krucymucy

Točno tako, naj dodam, da ne pomaga niti, magisk uninstaller, niti deaktivacija naprave oziroma uporabnika, preko spletne banke. Android 9, magisk 19.3.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

A je kdo zasledil, kako uporabljati dh na rootanem telfonu? Android 10, Magisk 19.4, magisk hyde vključen. Žena ima unlocked bootloader, samo nima rootan telefon, pa ji dela normalno. Čudno da Magisk hyde potem ne dela? Samo če app ne zazna bootloaderja odklnejenega, potem se siguro da na neki ravni kodo spremenit, da se root skrije, samo je to out of my league :)
Na n26 ni nobenih problemov, pa se mi zdi da so tehnično na višjem nivoju kot tale Dh app.
Bo treba DH zapret počasi zgleda..

krucymucy ::

Nisem nasel resitve. Zaenkrat, za preverjat stanje in promet, sem namestil staro verzijo, v kateri pa placila niso mogoca.

Kodrnusa ::

Ja jaz imam tudi staro verzijo. Delajo pa prenosi med računi in varčevanji od Dh. Zaenkrat bo tole moglo služit :)

Ganon ::

Pri novi aplikaciji DH Mobilni mi je všeč, da ni več nobenega potrjevanja z SMS kodami, vse deluje preko prstnega odtisa.

Malajlo ::

Ja, ampak ker sem se hotel znebiti tega potrjevanja, mi mora podpisnik omogočiti mobilno banko. Ali dati aktivacijo kodo.
Whatever. Če imam dostop do računa na spletu in lahko naloge vlagam (pravice je itak pred leti za šalterjem odkucal in nobenemu povedal, kakšne so omejitve), zakaj je drug vmesnik na drugačni napravi problem?
(zdaj pa iz tujine to nastavit po telefonu... Ker navodil itak ni...)
Zato hočem imeti z DH opravka samo toliko, da vidim stanje. Pa še to so za komplicirali. Za ostalo je Eurocard. Prav zagnojili so s temi žetoni...

krucymucy ::

Je komu uspelo z DH maestro kartico nakazat na revolut?
Hoce CVV, ki pa ga maestro nima.

gruntfürmich ::

po mojem so tile naši maestroti čisto navadni in z njimi ne moreš veliko po internetu rihtat...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Kodrnusa ::

DH maestro ne omogoča spletnega plačevanja!

svetidej ::

Omogoča. Na Maestro kartici je treba omogočiti spletna plačila.
https://denar.svetidej.com/

Kodrnusa ::

Ja , ampak samo za določene spletne trgovine, ki jih je pa peščica.... Na nobeni večji ne moreš plačevati (aliexpres, amazon...).

legion ::

zdaj so posodobili aplikacijo za android telefone. na žalost zazna root dostop....

v Magisk sem vklopil, da se skrije pred aplikacijo DH in uporabi random package name. Kljub temu, aplikacije prepozna, da ima telefon root dostop. Porkamotorka!

krucymucy ::

Smo ze pisali o tem ja. 25.9. naprej ne dela na rootanem telefonu.
Si probal z zadnjo verzijo magiska? Da mi prihranis kako minuto casa.

legion ::

ups, spregledal, da je stara novica to


probal sem z magisk v20 pa ni šans. prej sem mel stock rom in prejšnjo verzijo magiska pa je delovalo. pol se mi je magisk posodobil in sjebal cel telefon (system has been destroyed al neki takega) zato sem si dal Lineage rom gor.

na github sem bral, da z beta verzijo celo deluje ampak sumim, da moraš sam zbuildat

Kodrnusa ::

Če kdo najde rešitev za rootane telefone, naj tukaj napiše prosim :)

d_DJ ::

Ima še kdo kakšne probleme z vpisom v spletno banko preko mobilne aplikacije (IOS)? Napiše mi napačno uporabniško ime ali geslo. (in ne nisem narobe vpisal gesla).

Ganon ::

d_DJ je izjavil:

Ima še kdo kakšne probleme z vpisom v spletno banko preko mobilne aplikacije (IOS)? Napiše mi napačno uporabniško ime ali geslo. (in ne nisem narobe vpisal gesla).


Sem mislil, da sem edini. Na Androidu je enako.

pero50 ::

Ko sem se registriral na DH, mi je javljalo isto napako, sicer na PCju. Kličem na DH, resetirajo geslo, geslo nastavim, spet se noče vpisat. Spet kličem na banko, resetirajo geslo, geslo napišem in kopiram v obrazec, potrdim, kopirano geslo ne prime. Prišli so do zaključka, da nekateri znaki za geslo ne primerjo. !"#$%&&, tako da uporabljajte samo črke in številke.

Ganon ::

Ti si imel drugačne težave.

d_DJ ::

Ganon je izjavil:

d_DJ je izjavil:

Ima še kdo kakšne probleme z vpisom v spletno banko preko mobilne aplikacije (IOS)? Napiše mi napačno uporabniško ime ali geslo. (in ne nisem narobe vpisal gesla).


Sem mislil, da sem edini. Na Androidu je enako.


Sedaj deluje (reštartal telefon), sicer ne vem a je to pomagalo ali so umes že kaj poštimali.

Ganon ::

d_DJ je izjavil:

Ganon je izjavil:

d_DJ je izjavil:

Ima še kdo kakšne probleme z vpisom v spletno banko preko mobilne aplikacije (IOS)? Napiše mi napačno uporabniško ime ali geslo. (in ne nisem narobe vpisal gesla).


Sem mislil, da sem edini. Na Androidu je enako.


Sedaj deluje (reštartal telefon), sicer ne vem a je to pomagalo ali so umes že kaj poštimali.


Tudi meni, ampak se moral izvesti ponovno aktivacijo (včeraj niti to ni delovalo).

legion ::

hitro prenesite posodobitev Magisk, sedaj lepo deluje hide in DH aplikacija ne zazna več root dostopa

IL_DIAVOLO ::

FireSnake je izjavil:

Sprememba: trije dvigi (na mesec) na drugih bankomatih so brezplačni.
Zdaj pa imeti to v glavi ;((

Jaz imam navado, da dvignem večjo vsoto, po malo krat.
To mi to omogoča lažji nadzor nad stroški. Vseeno pa bo malo možgane vklopit.


To so neumnosti.

Nauči se samokontrole.

krucymucy ::

legion je izjavil:

hitro prenesite posodobitev Magisk, sedaj lepo deluje hide in DH aplikacija ne zazna več root dostopa

Tudi meni deluje trenutno.
Seveda je potrebno najprej izvesti "repack" magisk managerja, potem pa se uporabiti magisk hide.
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516939 (1596) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505997 (3340) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16628728 (11824) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424518 (3056) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310115 (7336) SVGA

Več podobnih tem