» »

Nasvet-Internet

Nasvet-Internet

Grega8 ::

haii..
Imam nekako neugodno situacijo, živim v podnajemniškem stanovanju in imam dostop do wi-fija. Ta wi-fi lahko sprejemam samo preko wifi usb klučka.
Primarna hitrost interneta na modemu je 10/1, meni pa ta hitrost pričakovano zelo niha in večkrat tudi signal zgine za par min.(ruter nima zaščite z kodo)
Kupil sem si pa tudi nov televizor, ta pa se ne more povezat na "švoh" signal, kar me pa zelo moti saj ne morem uporabljat vseh funkcij.

Moje vprašanje pa je...če se mogoče da nekako tehnično rešiti ta problem z kakšnimi wifi boosterji, potem sem zasedil tudi nekakšne električne zadeve ko okrepijo signal prek elektrike itd.
Nočem sedaj v prazno metat denar za vse te zadeve če nimajo namena delati.

Lastnik pa nikakor noče slišat o kakšni nagradnji interneta, kaj šele kakšnem paketu ...

Hvala za pomoč in lp

SeMiNeSanja ::

Če imaš možnost pri 'gazdi' upleniti en prosti port na routerju, bi mogoče bila opcija, da si nabaviš powerline komplet, ki ima na enem koncu (tvoji strani) tudi WiFi AP. Tako bi dejansko potegnil največ ven iz cele zgodbe. Karkoli drugega je precej vprašljivo, če bo kaj prida bolje delovalo, kot ti sedaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

smartphone, domači internet

Oddelek: Omrežja in internet
191255 (938) zero_max
»

Bridge mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
283666 (2696) imagodei
»

Nelegalni priklop na GSM omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
235128 (1692) Yacked2
»

Wifi - na daleč - problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
609790 (8706) lebang1
»

Ženska za računalnikom, prosim za pomoč :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7818480 (16375) pobalinka2

Več podobnih tem