» »

SETIHome

SETIHome

wprasajcek ::

kako se na setiju lahko prijavim sem gledal tam pa kar hoce neki mail pa nekaj ne vem zakaj se gre
tist mail nj bi biu kao en owner al neki tazga ne kapiram
pomoc prosim

undertaker ::

Tam napišeš svoj mail :)

wprasajcek ::

dobro se bom potem prijavil samo kako pa to deluje
kaj moras naarediti sploh tam da ti pise poj cas neki pa to me zelo zanima ker bi bil rad jest tut zraven

undertaker ::

Samo zalavfas programcek, pol pa sam računa ...

wprasajcek ::

dobro sam kje se ga pa dobi

krneki ::

TUKAJ na slo-tech-u pod download sekcijo (čist uspodi)!

wprasajcek ::

dobro po kolikem casu se pa rezultati ispisejo na seti@home
a pa grejo rezultati naprej ce resetiras a spet ud zacetka?

malinavc ::

prgram se vsakič samodejno zažene in v ozadju računa, ne začne znova, vedno naprej, pol pa počasa % lezejo naprej.Program je sestavlen iz dveh delov - aplikacije(programa) in ohranjevalnika zaslona(mnde veš zakaj je to) ki potem prikazuje program.

:D:D:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

pmadza ::

Ej, jaz se ne morem prijavit na SETI!
Tam ko morš dat e-mail vpišem tega, ki ga imam na SLO_TECH, pa ga ne prime.?''Kakšne ideje>:D

wprasajcek ::

koliko casa kaj traja da ti rezultate napise
ko pride na 100%?????
ker men program zj ze 3 ure lafua pa se kr tm na total computer time same 0

wprasajcek ::

evo po 5 urah mi pise total computer time 00:00:00
kaj a more pridt na 100% da ti sploh kj napise al kua
ker pr men je zj 15.358%

Koci ::

Če še nisi prijavljen v Seti grepš naprej na njihovo stran in se prijaviš, pobereš dol programček in začneš. Če se hočeš prijavit tudi v Seti home Slo-slo tech greš tam in greš naprej na forgot password (vpišeš seveda e-mail, ki si ga napisal ob prijavi). Oni ti nato po mailu pošljejo kodo, ki jo vpišeš pod e-mail in tako si prijavljen v Seti-home Slo-tech. Vsaj pri mni je bilo tako.

Jaxx ::

..ko smo že pri Slo-Tech grupi... Nikakor ne morem dobit passworda za Join... Sem že stokrat vpisal e-mail, pol mi napiše da je sendal na na vpisani e-mail adress, vendar do sedaj nisem dobil nič. Mogoče za njih ..@hotmail.com ni 'valid email adress', al kaj?...;(

Opkow ::

Ja, comp ti mora obdelat do 100%, da potem posle paketek nazaj k Seti-ju prek interneta in sele potem vidis total computer time tolko kolkr ti je pac delu za paketek (paketke). Po tem ko poslje obdelan paketek, dobis nov paketek v obdelavo in tako naprej.

Kolk pa mas hitro masino?
Kr 5 ur za 15% je zlo pocasi.

Ce veliko delas al pa spilas na racunalniku, se hitrost obdelovanja paketkov zmanjsa.

pmadza ::

Ej jaz se ne morem prijavit na SETI-Nej mi en pove natančen postopek.
HVALA>:D;((

McHregec ::

Jst sem kr neki cajta čaku na geslo sej pol sem ga dobil. Loh ti pa dam svoje geslo in eamil pa boš zame računu paketke >:D.

Koci ::

To ni normalnoo. Za obdelavo 30 odsotkov

paketka mi je računalnik porabo 17 ur pa mam Athlona 700 Mhz. V čem je problem.

Koci ::

Mc gregec. Pojdi na njihovo domačo stran tule si downlodaj zandjo verzijo programa. Jo poženi, pol te bo pa že ona vodila skozi postopek prijave.

Koci ::

Elche. Čist možno. Pazi, da napišeš tist e-mail, ki si ga vpisal ob prijavi v Seti.

DarkHand ::

men dela prblizn 12ur za en paket

Koci ::

Kakšen računalnik maš?

Loki ::

Word se da dobit tut ze samostojno, ampak mensezdi, da sam pri vecjih firmah kot dodatek k novemu rac.A ti pridejo copsi na dom in mas piratske Win 9x (recimo) in cez upgrade za recimo ME, a te obravnavajo kot da uporabljas piratske programe? (>teoreticni primer)
I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Ja, meni tudi dela počasi..
Po petih urah imam šele 22%.. pa nič takšnega zraven ne poganjam, da bi preveč žrlo ram..
Roberto: kaj pa naj bi tvoj post delal v Setiju?:|
metrodusa.blogspot.com

Koci ::

he,he očitno je zalutal v vesolju. E vidš ravno takšne išče Seti

Loki ::

Strange, jest sem to postal v Topic Whitler.
Bomo prijavli Primozu.
I left my wallet in El Segundo

EvilGod- ::

Ja tolk dolg cajta vm dela ker verjetn laufate u grafičnmu načinu, ker drgač men dela tko u povprečju pod 15 ur pa mam TB750 ... drgač mi je pa tut že skor 30 ur če sm delu u grafičnmu načinu (kt scrennseaver pa d ti slikce kaže), če pa laufaš še kkšn program udspodi pa še dl.

LP
>:D

Loki ::

Za take velike cajte je lahko vec vzrokov:
paketek - lahko client izvaja vec searcha kot ponavadi
client - lahko je graficni ali tekstovni, pri cemer je tekstovni hitrejsi
operacijski sistem - Win 9x/ ME imajo napacno definirano merjenje casa aplikacije (merjo cajt od casa, ko se je SETI zagnal, ne glede na to, koliko % CPU moci dobiva). Win 2000, Linux... te napake nimajo, zato bo tudi cas predelave enega paketka krajsi
stevilo procesov, ki lavfajo v ozadju - speaks for itself
razpolozljiv RAM - ce SETI lavfa iz pagefila, to ne vpliva dobro na cajte.
procesor - Inteli imajo boljse cajte kot AMD (preverjeno)

Ce se vam gre za st. paketkov, poj je racun jasen:
Windows 2000 + Intel P3 alpa P4 + 128+ RAMA + text client
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETI@Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1257940 (5693) d0rK
»

SETI

Oddelek: Loža
261755 (1457) NoUse4AName
»

SETI-HOME (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
593635 (3022) PaJo
»

KAKO DOLGO ZDRŽI VAŠ COMP BITI VKLOPLJEN I PRI TEM ŠE BITI V WINSIH !!!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241725 (1210) _fim_
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876698 (4723) Loki

Več podobnih tem