» »

Laptop hdmi in vga

Laptop hdmi in vga

snooze77 ::

Pozdravljeni,
imam laptop lenovo y570. Namen imam kupiti dodaten monitor(DELL P2414H, budget imam okoli 230€). V lasti pa imam LG W2261VP. Zanima me ali bo razlika v kvaliteti slike, če imam star LG priklopljen na hdmi, nov monitor pa preko vga. Najbolj me skrbi problem, ki sem ga že zasledil v tej ->temi. Se lahko to odpravi s kakšnim pretvornikom? Nebi glih rad kupil nov monitor in potem na njemu imel slabšo sliko kot na starem.

Mitch ::

Iz osebnih izkušenj ti povem, da imajo novi monitorji preko VGA kabla skoraj enako kvalitetno sliko kot preko DVI-D ali HDMI kabla...

He-Man ::

Jaz imam tudi take izkušnje. Enkrat sem nekomu prišel rihtat neke zadeve na PC-ju in sem videl, da je imel res OBUPNO sliko, sicre huda mašina, drag monitor, slika pa res obupna - ne vem kako je lahko delal, mene so bolele oči. In potem sem izklopil HDMI in vklopil preko VGA kabla - in slika je bila kristalno čista. Na koncu sva ugotovila da je imel nek zanič HDMI kabel za 2 €.

Če se še nisi se prepričaj da GPU v tvojem Lenovo Y570 podpira priklop 2 monitorjev hkrati.

technolog ::

Enako. Ne ločim razlike s protim očesom. Govorimo o FullHD.

Zgodovina sprememb…

lovro535v2 ::

Vga je analogni signal dvi al pa hdmi pa sta digitalana kar pomeni,da mora biti vga kabel kvaliteten pa tudi ne zmore prenašati velike ločljivosti in velikega frame rate.tako da razlika med vga in hdmijem je občutna.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219541 (9054) kozorog
»

Grafična kartica - kabel

Oddelek: Zvok in slika
16982 (903) Kolarks
»

xbox 360 na LCD

Oddelek: Konzole
274582 (2748) syti
»

Nepopolna slika na LCD monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
9857 (722) miranpozar
»

LCD Monitor na TVOut ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71503 (1372) KontraCepec

Več podobnih tem