» »

Fifa 16

Fifa 16

1
2
3

Excalibrus ::

DarwiN je izjavil:

E bejži, bejži, Excalibrus.. Fear monger za prazen nič oziroma izmišljotina. Ne vem, kaj imate eni ljudje od tega? Vsekakor pa gre za zanimiv psihološki pojav, ki izvira iz nevoščjivosti/zavisti ali whatever.

Spremljam zadevo že več let in še nihče ni bil banan. Na nobenem forumu! Saj vendar ne gre za nobeno tatvino, ampak zgolj za nek loophole za eno usrano igrico. Enako kot bi šel k teti na obisk v Mehiko in tam kupil igro na originu.
Imaš tudi poln internet CD-ključev za podobno ceno.


Ja seveda. Ziher use veš zgleda. Tudi sam sem mel tam naročeno isto nekaj kolegov in ko je prvi dobo ban smo vsi preklicali in naročili drugje. Če še neki nisi vidu še ne pomen da ne obstaja. Lani niso nč kej dost preverjal, je šlo še vsem lepo skos, letos je pač zgodba mal drugačna. Enako kot pri kupovanju fut coinsonv. Če nis meu sreče si dobo ban, večina pa ga pač ni. Sej se pa seveda lepo zabeleži zgodovina loginov na tvojem accountu in tut pr ea niso neumni.

Zgodovina sprememb…

Shadow666 ::

Excal, kako hudiča ti bodo pa pri EA dokazali, da nisi bil v mehiki takrat ali da imaš prijatelja tam?
Se jim res da ubadat s temi ljudmi? Gledat vsako transakcijo originalni VPn in potem za vsak nakup še spremembo, misliš da to res počnejo?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

ahac ::

Excal, kako hudiča ti bodo pa pri EA dokazali, da nisi bil v mehiki takrat ali da imaš prijatelja tam?
Meni je Steam avtomatsko blokiral nakupovanje iger v ZDA (zaradi varnosti) in sem moral težit supportu, da sem res tam (kar je trajalo več dni).

Se jim res da ubadat s temi ljudmi? Gledat vsako transakcijo originalni VPn in potem za vsak nakup še spremembo, misliš da to res počnejo?
To bi šlo lahko čisto vse avtomatsko... stvar milisekund. Če tega ne počnejo potem samo zato, ker vseeno raje prodajo igro namenjeno drugi regiji kot pa sploh ne.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Excalibrus ::

Sej povečini ne preverjajo, sej pravim, če maš srečo ti itak nebo nič ker 95% pač gre skos. Ni pa kul če si med tistimi slabimi odstotki :) Pr trejdanju coinsov je blo isto. Več kolegov so random benal ko so kupli eno majhno količino enkrat, drugi ko so skoraj tedensko kupovali pa nikoli nič. Sreča pač

DarwiN ::

Mešaš trejdanje coinov in kupovanje same igre preko Mehike.. Coini so se preveč razpasli in so lani začeli grozit, delit opomine in po treh opominih dejansko ban..Ampak to nima nobene veze tukaj. Nakup same igre gre vedno skozi... 100%, ne 95%.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ProfAlen ::

še nekaj ur folk :))

Shadow666 ::

Komej čakam :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Shadow666 ::

Ali kdo ve? Se da online igrati 2 vs 2?
Da bi s kolegom igrala vsak na svoj gamepad proti drugima 2 ?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Oktan ::

Shadow666 je izjavil:

Ali kdo ve? Se da online igrati 2 vs 2?
Da bi s kolegom igrala vsak na svoj gamepad proti drugima 2 ?


Ja.

Shadow666 ::

Top šit =)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

GregiB ::

Je kje že za nabavit Bundle Konzola PS$ + FIFA16? Pri goblinu sem našel za 420€... je kje bolj ugodno?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

scipascapa ::

500gb + fifa 16 420?

kupiš v comshopu 1tb z mgs v ps4 399, prodaš igro za 50€, in kupiš fifa 16 ps4 v comshopu za 59,99...410€, s tem, da imaš 1tb.

Cicek1 ::

Pa kaj govoriš sej je v Goblinu tut 1TB plus fifa16 za 420 evrov...

http://www.goblin.si/playstation-4/play...

scipascapa ::

da je? potem je ok.

Cicek1 ::

Evo ga tle je najceneje... Zaenkrat :)

http://www.techshop.si/index.php?route=...

roccat ::

meni se zdi pes bolj kul

Pesimist ::

žau igri izideta istocasno in imata dokaj različne kontrole in način delovanja obrambe. Dokler se KONAMI tega nebo zavedal, da mora to izenačit je obsojen na propad. Ali pa naj Fifa licenco pridobi. Pa se bo plat obrnila takoj. Samo to ne računam da se bo zgodilo v tem stoletju še pa če bo EA mogla 10x vrednost le te plačati.

Meni se v PESu dopade predvsem manager oz coach online mode. Kjer si samo manager in ne tudi igralec. Ker te prave manager igre fuzbala so mi to much. PESova verzija pa lih tista prava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ProfAlen ::

A pozna kdo ta "bug" da gre tekma proti koncu, in je 1:1 ...potem nasprotnik povede z 2:1 in zapusti igro...s tem avtomatsko zmaga, tudi če ni igral do konca....wtf?

Cicek1 ::

Če on zapusti igro, potem ti dobiš tri točke, vsaj tko bi mogl bit, lahk da pa tep vn meče...

GregiB ::

Cicek1 je izjavil:

Evo ga tle je najceneje... Zaenkrat :)

http://www.techshop.si/index.php?route=...


V avstrijskem Mediamarktu je ps4 1TB + FIFA16 bundle 399 €

.... a še vedno omahujem, ne vem namreč, ali se splača migracija s ps3 na ps4, če igram le FIFO?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Pesimist ::

sem probal ovo competative prvensvo FIWC ko je kompletni team 85 rated in to vsi teami.
Kar na bruhanje mi je šlo. Ko petelini laufajo okol in interceptajo vsako podajo.
Prve 4 igre sem vse zgubil, ker nisem mogo sprejet žoge brez da bi me pohodli, potem pa sel v instrukcije, vsem vklopo aggressive intercepcije, max pressure in aggressivnes v taktiki, in ostale 4 igre vse remiziro ker doben ni mogel nič konkretnega skup spravit za na gol. Zahec sem probal isto taktiko v UT in seasons, pa na srečo ne deluje. Zgleda majo vsi vse statse na 85 v FIWC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Excalibrus ::

Nevem kak je točno pri fifi 16, ampak vsaj pri 15 ps4 in ps3 nista imeli enakega game engina. Prav tako xbox one in 360.

manniac ::

Prodam fifo 16 za ps4.

Beki89 ::

Iščem Fifa 16 za PC.. Kje je najcenejša ponudba..
Mimovrste je 52Eur..
Lahko tudi tujina če pozna kdo kako ziher stran za Key da se dobi...

Hvala

kr?en ::

Na g2a sem jo dobil v preorder fazi za 35eur iirc.

Beki89 ::

kajetan ::

Pesimist je izjavil:

žau igri izideta istocasno in imata dokaj različne kontrole in način delovanja obrambe. Dokler se KONAMI tega nebo zavedal, da mora to izenačit je obsojen na propad. Ali pa naj Fifa licenco pridobi. Pa se bo plat obrnila takoj. Samo to ne računam da se bo zgodilo v tem stoletju še pa če bo EA mogla 10x vrednost le te plačati.

Meni se v PESu dopade predvsem manager oz coach online mode. Kjer si samo manager in ne tudi igralec. Ker te prave manager igre fuzbala so mi to much. PESova verzija pa lih tista prava.



pes je suxal zadnja leta - kao da se je zdaj popravil ampak kdor je dolgoletni igralec fife ne more kar na PES presedlati. maš tud dost folka ki dvigajo PES v nebesa samo zato ker niso nikoli zaštekali fife. jaz nebi presedlal na pes tudi če bi dobil nevem kake ocene:) fifa je fifa - in learning curve je dolg.. sam naj prevec ne zjebejo vse.. recimo vcasih se nadrkaš kote in proste strele potem pa v naslednji verziji vse spremenijo da moraš znova študirat kako je najboljše..

kajetan ::

eno vprašanje... probal sem le Fifa 16 demo na PCju in me zanima če je ers gameplay boljši na PS3 in PS4, ter xboxu?

po tem članku sodeč je tako:

http://gadgets.ndtv.com/games/features/...


kaj pravite? če seveda primerjamo igranje fife na PCju s ps kontrolerjem in med konzolami... so res razlike?

Pesimist ::

ne. se pa spreminja kak veter piha

Pesimist ::

btw. kaj te beres to neke bedarije ko jih ma jedan nob na internetu. Tehnične težave kompletno irelevantno.
kaj šteje je kolko igralcev je online. PS4>X1>PC

Ti sprašuješ o gameplayu in demo je simulacija, build 1.3 pa 11 husain boltov na igrišču ki sprintajo od gola do gola. EA to že vsaj tretjo leto zapored naredi. V 1.3 patchu so branilci postali bolj spretni, kar ne pomeni nujno bolj realistični.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kajetan ::

haha, nevem.. pač VEŠ . no nevem če veš. Do Fife 11 ali 12? ne vem točno.. je bil gameplay na konzolah čisto drugačen kot na PCju. fifa je bla lesena. Potem so pa za vse platforme naredili dejansko isti špil in od takrat na PCju fifa tudi seka. Malo sem se že prestašil da so pri 16tki spet kaj po svoje delali za PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

psyke ::

grozno... kupil fifo 16 za pc pa je ob tej uri gor samo 350 igralcev. niti mi ni uspelo dobiti matcha. mogoče bo kaj drugače čez čas - fifa 14 je mela dober playerbase - 15 pa nisem igral skoraj nič.
daj, če kdo rad igra fifo mi naj napiše na ZS origin id pa ga dodam. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

Pesimist ::

jep to in povečano število cheaterjev je big problem pc verzije. Zato sem konzolo nabavo.
Zvečer bos ze najso koga ki :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bdoxx ::

ma kdo problem najt nasprotnika v fut? po novem patchu je katastrofa

Shadow666 ::

Najdem, sam so vsi OP...samo zgubljam =D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Excalibrus ::

Če hoče kateri it kako, nej piše zs ;)

kajetan ::

jaz bom šau, enkrat- ko jo bom spet vzljubil ---- zakaj mi fifa 16 ne pali? nekaj fali - bolj je štorasta al kaj te vem..

m0LN4r ::

Hello, a je FIFA 16 za PC res port iz PS3 in ne PS4 in je zaradi tega taka bolj ološ grafika ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

bdoxx ::

men ne najde nasprotinka pa da se ubiješ. čakam po 3/4 ure pa nič

THn5 ::

m0LN4r je izjavil:

Hello, a je FIFA 16 za PC res port iz PS3 in ne PS4 in je zaradi tega taka bolj ološ grafika ?


ne, ista je ko na novih konzolah.

Pesimist ::

Zaj so na ps4 dali pes16 fut ekvivalent free to play. Medtem ko je mod sam cudovit napram stelarnemu fut. Gameplay je pa blah... Bolj kot kaj druga. Ze samo pospesevanje med raznimi animacijami se mi zdi ful cuden. Bom se dalje vstrajo zarad samega moda da vidim po kakem tednu, ce se da navadit. Pa z camero in kontrolami mam probleme saj ni 1:1 fifi.

Na pc je pac problem da playerbase hudo maliza obe igri. Ce se kdaj cross platform pojavi prodam konzolo instantno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kajetan ::

Pesimist je izjavil:

Zaj so na ps4 dali pes16 fut ekvivalent free to play. Medtem ko je mod sam cudovit napram stelarnemu fut. Gameplay je pa blah... Bolj kot kaj druga. Ze samo pospesevanje med raznimi animacijami se mi zdi ful cuden. Bom se dalje vstrajo zarad samega moda da vidim po kakem tednu, ce se da navadit. Pa z camero in kontrolami mam probleme saj ni 1:1 fifi.

Na pc je pac problem da playerbase hudo maliza obe igri. Ce se kdaj cross platform pojavi prodam konzolo instantno.


to je res, res je pa tudi da na pcju dobiš gamekey za 20EUR. men se zdi da je playerbase na pc vedno večji in zdaj nimam več toliko problemov najti špil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Pesimist ::

sej lani sem fifo za vse 3 platforme kupo. Igral pa samo na X1. Letos le za X1, drugo leto pa bom samo za PS4 ker za x1 bo tak free cez 4mesce z EA access.
PC trenutno ne rabim.

konami pa dela fcking napako da ne dovoli nastavit 1:1 gamepad kontrol. Vsako leto probal demo in pol nikol kupo. Zdaj ce ze teazajo in nas probajo zasvojit bom pač vztrajal tedn dni. Oz verjetno celo mešano špilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kajetan ::

če koga zanima.. fix za 3440x1440 - in druge večje resolucije

http://www.wsgf.org/forums/viewtopic.ph...


in vedno ko updatajo fifo (včeraj) več ta fix ne dela in se mora nov naredit/naložit - beden EA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

m0LN4r ::

THn5 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Hello, a je FIFA 16 za PC res port iz PS3 in ne PS4 in je zaradi tega taka bolj ološ grafika ?


ne, ista je ko na novih konzolah.

SUper hvala za info. Kaj pa pri PES 16 ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pesimist ::

isto. PES tak ni nekam napredna graficno. Modlei izgledajo kot da so iz lesa. Nevem ali sem prevec navajen na fifo ampak v fifi prepoznam igralca, v pesu pa ne nujno. Se Messi zgleda bol tak tak ko dela animacije z obrazom.

Ima pa dosti boljse gameing mode in singleplayer camping kot fifa, katera deluje ko slika proti PES kaj se tega tiče.

Vceraj sem malo kontrole oz gaming aids malo ponastavljal da sem se obcutko fife malo priblizal. Samo strelanje na gool se vseeno zgleda maloenksot čudno. Pa golmani so letos totalni debili, medtem ko fifini pol Bogi. Pri PESu se tudi sodnik praktično ne oglasi, medtem ko v fifi nonstop piska, ce uporabljas silo za odvzem žoge.

Mene pri fifi najbol razpizdo da ima tolko raližnih občutnih faz. Enkrat lahko pozenem in bodo igrali prav atletsko in lepo, drugic nebo ne duga ne sluha od tega not, tretjih bo gamespeed tak hiter da bodo laufali ko kure na okol, cetrtic se sploh doben nebo htel premaknit. wtf res. Da bi vsej bil nek indikator forme teama pa bi lahko reko ok zdaj bo pac tak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

mene je vedno ta mod impresionorial pri PESsu saj za footbal manager nimam dovolj potrpljenja in ne domišljije, da gledam tisto grdo grafiko in animacije, ter klikam nekaj po menujih. Jaz imam rad predstavo.
Coach mode.

m0LN4r ::

Nevem, meni se na oko in po enem reviewu, kjer so med komentarji omenili tudi to, da je al pri PES ali pri fifi port iz PS3 narjen...
Jaz sicer upscalam zadevo na 2160p, ampak texture na trati mi v primerjavi z PS4 nekak ne štimajo.

Mah... mene take malenkosti ne zanimajo, kot so pravilna imena, dresi, izgled pa te finte, ker me fuzbal ne zanima. Lahk bi bli štumfi zarad mene na igrišču.
Sem sicer probal obe igri in se mi zdi premikanje okostja igralca (bone model, sčim sem se sam tudi malenkost ukvarjal) veliko bolj dodelano v PES, kot FIFI.

Sam igram samo Couch PVP pa me tudi druge online zadevščine ne ganejo preveč, ker se rajši posvečam bližnjim, kot daljnim.

Zadeve pa, ki jih naštevaš nisem preveč opazil. Včeraj sva s sosedom odigrala 5 dolgih tekem in nevem, če je sodnik pisnil več kot 5x vseskup. Oz. v prvih treh tekmah nič, zadnjih dveh pa kr 5 rumenih, 2 rdeča in kr nekaj prekrškov. Tko, da je po mojem zelo relativno o tem govorit in primerjat.
Ali pa v PES, ko rečeš da ni prekrškov jih midva s kolegom dobivava kr veliko, če hočeš in vsak drug napad je ofside xD.
Po mojem je vse subjektivo, kar se tega aspekta tiče, ampak glede gibanja okostja moram rečt, da so pr Fifi, kot ostržki od pasu navzdol. Pri PES se pa vidi, da je več bone členov in rotacijskih točk.

Mene samo zanima, kateri špil 100% ni port iz PS3, ker iz inata (tega ne bom podpiral) ne mislim dat dnar za to. Bom pa kupil oba špila, če niti en ni PS3 port.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pesimist ::

Ce je keri port iz PS3 je to lahko samo PES. Ampak PES ni nekam napreden, tako da o nekem portu tesko govoris. Pač ista igra z boljšimi texturami. Fifa pa se je od 14 dalje ločila od Xbox360 verzije. Tako da X1/PS4 in PC je ista verzija.

Anyway dans ko pridem domu grem na pesa spet. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=fi...
http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=pr...

Noja.... recimo 20k fcking userov kuplo PES16 za PC. Dvomim da bom najdel soigralce za Coach potejto mod :D.
Sej bi reko pohvalno da so dali free za PS4, skoda da ne za vse platforme. Vendar ima to predvsem druge vzroke kot dobronamernost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718834 (2463) oo7
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320343 (11483) kajetan
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
524999 (2803) Ghost007
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6813959 (12267) scipascapa
»

fifa 15 prednarocilo

Oddelek: Igre
102459 (1669) Luka321

Več podobnih tem