» »

Lokacije central internetnih ponudnikov v Maribor-u?

Lokacije central internetnih ponudnikov v Maribor-u?

JoSmo ::

Pozdravljeni,

Trenutno je moj internetni ponudnik Amis. Zaradi prevelike oddaljenosti od njihove centrale, imam omejeno maksimalno hitrost interneta (tako so mi rekli na amisu). Zanimajo me lokacije centrov internetnih ponudnikov, zato da bi prešel k tistemu ponudniku, ki ima centralo najbližje meni. Če kdo pozna lokacije central internetnih ponudnikov v Mariboru, bi bil hvaležen če bi jih lahko napisal.

Lep pozdrav,
Tastro

vsiponudniki ::

Sporoči točen naslov (lahko tudi ZS) pa preverim.
www.zamenjaj-ponudnika.si

m0LN4r ::

Maribor center al maš telekom al amis bo isto. Obljubijo eno, dobiš nekaj drugega (pol manj).
Menjal t-2, amis, telekom znotraj 2 mescev zaradi teh kvazi meritev izza pisalne mize.
Probaj optiko ali coax, boš lahk vsaj TV gledal brez izgube hitrosti.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

JoSmo ::

@vsiponudniki Maribor-Pobrežje.
@m0LN4r na žalost optike tukaj ni. Sosednja ulica jo ima. Ponuja razen Telemach-a še kateri ponudnik coax? TV gledam res zelo malo, gre se mi za upload. Predvsem za sinhnorizacijo datotek na oblak.

m0LN4r ::

Ne verjemi nič kaj ti bodo rekli, dokler tehnik ne pride osebno do tebe pa izmeri, glede uploada na bakru.

Meni so pri amisu rekli, da več kot 4mb nebo šlo po telekomovih kablih, na koncu je blo slabih praktičnih 1,2-1,3.
Potem sem šel do telekoma in oni pa itak: samo malo da pokličem tehnika. Počakam in reče, da so "izmerili" 15mb uploada in da bo šlo.

Pa naročim tist paket 30/15 takrat, zmontirajo, aktivirajo. Pa glej puf še isti dan 1mb/s. Tehniku pokažem papir in rokopis, da 15mb izmerjeno, pa reče samo jajajaja, to tu nebo šlo preveč vas je v bloku.
No potem sem lepo odjavil vseskupaj in jih poslal v PM.

Pika na i je pa bila, da so mi hteli še zaračunati priklop in odklop. Nategunčki eni.
_
Tko da, dokler tehnik pri teb doma ne izmeri iz tvoje vtičnice kolko se postavi linija, ne verjemi nič.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

JoSmo ::

Ponuja razen Telemach-a še kateri ponudnik coax v Maribor-u?

DIGITel ::

JoSmo je izjavil:

Ponuja razen Telemach-a še kateri ponudnik coax v Maribor-u?

Ne.

Bakunin ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563381 (381) MrStein
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6624124 (16943) Lonsarg
»

Tudi ameriški ARIN skoraj brez naslovov IPv4

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4320950 (11548) Gapi
»

Internet v EU: dobimo le tri četrtine tega, kar plačamo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7523891 (19007) Silck
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049582 (7264) flipflop

Več podobnih tem