» »

windows 8.1

windows 8.1

Girl2 ::

Pozdravljeni,

pred kratkim sem imela računalnik na popravilu. Ko sem ga kupila, sem imela naložen windows 8.1, po servisu pa windows 8. Ko sem želela posodobiti, se je program odzval, da posodobitev ni mogoča na mojem računalniku. Pisala sem na servis, kjer so mi predlagali, iz kje naj posodobim, ampak sem že vse poskusila in se noče posodobiti.

Zelo bi bila hvaležna, če kdo ve, kako posodobit?

Hvala :)

hojnikb ::

Kristalna krogla pravi, da bo treba dat več informacij
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Girl2 ::

recimo?

Mare2 ::

Kaj, a ne moreš posodobit po normalni poti? Čudno to, kaj pa so naredili na servisu? Nesi nazaj.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Thanatos ::

Povej natančno kako si hotela posodobiti in kaj so svetovali iz servisa.

crniangeo ::

a imas hp prenosnik ?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

SloBiscuit ::

Če je bil win8.1 original na laptopu potem lohka brez problema neseš nazaj in zahtevaš, da ti dajo nazaj win8.1 (tako kot je bilo prej).

Domnevam da so ti formatirali disk, pa je kakšn študent namestil 8ko (nevem zakaj res še 8ke majo servise za take stranke). Lahko kar "hudiča" narediš če je bil windows originalen.

Če pa je bila piratska verzija, pa pojdi nazaj in jih "prosi", da ti naložijo win8.1 ker je bil prej tudi gor. Mislm, če se ti RES gre za win8.1 seveda.

Srečno,

P.S.

brezveze se tebi zajebavat, če je servis kriv...če ti ni problema bit brez laptopa en dan, nesi nazaj in reči da te še isti dan pokličejo, da prideš nazaj po laptop. (windows rab cca 1urco za poinštalerat tko da nimajo dobrga izgovora da nebi mogl še isti dan to zrihtat)
neznanec555

Zgodovina sprememb…

Jure28 ::

Zanima me kako ponastaviti windows 8.1 na tovarniške nastavitve ko pa se mi vedno napiše insert windows installation or recovery media

PacificBlue ::

Če imaš shranjene prvotne system restore točke, lahko narediš takole..Restartaj PC, ko se boota pritisni F8, nato pod advanced boot options izberi safe mode with command prompt, nato pritisni enter. Prijavi se kot administrator, nato v coomand prompt(cmd) vpisi "rstrui.exe" in pritisni enter. Pojavi se ti okno in tam izbereš prvotno system restore tocko.
Mislim pa da popolnega factory reset ne mores naredit, brez instalacijskega medija.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Jure28 - Na novem računalniku je skrita particija, na kateri je namestitvena verzija OS-a. Če si na novo naložil sistem in to pobrisal, tovarniška nastavitev ni več možna, lahko pa dobiš fail od proizvajalca HW, vendar nič od tega ne rabiš, potegneš iz uradne strani windows instal orodje in narediš nov instal. Licenca je že vpisana takoj po prvi namestitvi.

PacificBlue - Po defaultu je restore point izključen in ga moraš sam vklopit, kar pa večina uporabnikov ne stori, zato ta opcija pri večini odpade.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211324183 (21563) anjica
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490425302 (8941) jedateruk
»

Win 8.1 - težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
282179 (776) BivšiUser2
»

Predhodno nameščen win 8 - ključ izdelka

Oddelek: Operacijski sistemi
145400 (4871) solatko
»

win7 ali win8.1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10237628 (21092) AlkaZar

Več podobnih tem