» »

Prenosnikom noče povezati na wifi

Prenosnikom noče povezati na wifi

piromanček ::

Nenadoma se mi je pojavila težava z prenosnikom in WiFi in sicer, ko konča troubleshooting mi napiše: Windows cant communicate with the device or resource(primary DNS server). Na mobilcu dela WiFi Ok skratka je težava v računalniku, restart ipd. ne pomaga. Omrežje zazna in se tudi poveže sam net pa ne dela. Pozna kdo rešitev? Hvala

rok_p ::

Mam isti problem na enem lenovotu v win 7 in 8. Ne poveze. Pomaga edino da onemogocim omrezno kartico in jo nato spet omogocim. To delam pri vsakem zagonu.
rok

konspirator ::

Wifi driverje posodobi.

piromanček ::

@rok
Če Sm te razumel daš disable in enable mrežno, Sm tako naredu ampak ni spremembe

Tayaa ::

Pozdravljeni
Da ne odpiram nove teme, bom povprašala za pomoč kar tu. Imamo namreč podoben problem.

Iz stacionarnega računalnika se nikakor ne moremo povezati na internet. Včeraj dopoldne je povezava še delala normalno, potem pa se je kar naenkrat prekinila, narisal se je rumeni trikotnik s klicajem in tako je vse od takrat. Najprej smo mislili, da je težava Amis, vendar so nam zagotovili, da je z linijo vse ok. Kar je najbrž dejstvo, glede na to, da se lap top in tablica normalno povežeta. Poizkusili smo že odinstalirat in nazaj instalirat, resetirali modem, pač vse te standardne reči. Imamo pa zunanjo USB mrežno kartico ( Edimax nlite wireless USB Adapter). Bi lahko bil to problem?

Prosim za vaše nasvete, ker smo vse naše znanje že izčrpali ;)
Hvala in lp
Tayaa

solatko ::

V windows nastavitvah omrežja nastavi, da OS upravlja z povezavo.
XP in w7 včasih malo zajevavata pri wi-fi nastavitvah. Če imaš n povezavo in xp sp1, se ne bo povezalo, ker šele sp2 podpira n hitrost.
Delo krepa človeka

Tayaa ::

solatko hvala za odgovor, ampak rabim malo več pomoči... bi mi prosim povedal, kako se to naredi?
p.s. na računalniku je windows 7

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Tayaa ()

solatko ::

Greš v nadzorno ploščo - internetne možnosti - desna miška - lastnosti - povezave.
Delo krepa človeka

Tayaa ::

Ok to sem našla. In kaj moram tam naredit? (oprosti, ampak pojma nimam o tem;)

solatko ::

Potem se priključi na kabel in ti bo kak prijatelj to uredil po Team viewer-ju ali povabi kakšnega, ki se vsaj malo spozna na kavico.
To je minuta dela.

https://www.teamviewer.com/en/index.asp...
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1767547315 (709) d4vid
»

Wireless Laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
251679 (758) Ribič
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951107 (22857) simone
»

Zaradi mreže se mi tresejo možgani

Oddelek: Pomoč in nasveti
172834 (1850) Cervantes
»

Wireless problem!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
141518 (1266) Pyr0Beast

Več podobnih tem