» »

5.1 -> center zvočnik + Winamp

5.1 -> center zvočnik + Winamp

akulp ::

Živjo!

Vem da je bilo okrog tegale že nekaj govora...vendar pa sem nekje slišal oz. prebral, da obstaja nek plugin ki zna iztisniti zvok tudi iz center zvočnika pri 5.1 sistemu (konkretno DTT 2200 + SB Live!).

Vem da se da sicer vključiti CMSS funkcijo, vendar pa to pride v poštev le za filme ker potem zadnji zvočniki oddajajo le "efektE" jaz pa želim glasbo iz vseh petih...če kdo ve prosim za pomoč


ajtt, Lukcc
  • premaknil: Predator ()

TylerDurden ::

Zdej ne vem kako maš priklopljeno, ampak, kaj če bi poskusil takole. Verjetno imaš do zvočnikov optični kabel, kaj če bi vzporedno priklopil še navadne kable pa potem preklapljal izhod na kartici, ko gledaš filme ali poslušaš glasbo.
Let\'s make some soap ...

akulp ::

hm ne ubistvu s preklapljanjem ne gre, ker tale moj sistem ne temelji na optičnem kablu, ampak na navadnih..iz wooferja gredo tri "banance" do računalnika..ena za woofer in center, ena za sprednja zvočnika in ena za zadnja..

TylerDurden ::

Aha, probi še winamp3 pa WMP9 tudi podpira redirect stereo na 5.1.
Let\'s make some soap ...

Zgodovina sprememb…

akulp ::

ne ne v poštev pride samo WinAmp 2, WMP9 in WinAMP 3 sta čisto nezadovoljiva programa kar se mene tiče...

TylerDurden ::

No, potem pa uživaj v poslušanju prvih dveh zvočnikov.
Let\'s make some soap ...

akulp ::

sori fant če nism zadovoljen s tvojo rešitvijo ane...mgoče bi sicer najprej prebral kaj sem želel...delajo mi tako sprednji kot zadnji..želel sem samo še center..

partysound ::

izprsi se in kupi audigy 2 platinum in pol uživaj v prostorskem zvoku, celo v mp3jih.

v stari kišti imam live 5.1 pa sm imel en plugin pa n vem kje sem ga dobu da so kao vsi delal. sam je bil za posrat zanič zvok. kokr ga imajo pocen plate k majo 5.1 zvok.

edina plata k trga je nFORCE
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33049508 (18002) Matej_K
»

Vista in 5.1 zvok

Oddelek: Operacijski sistemi
9941 (889) simimedi
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016487 (10426) FlamE#7
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511311 (5119) Sarimner
»

Razlika med SB Live! 5.1 digital in SB Live! 5.1 Player

Oddelek: Strojna oprema
5916 (834) Eagel

Več podobnih tem