» »

Mimovrste - združevanje naročil

Mimovrste - združevanje naročil

St753 ::

A mogoče kdo ve, če se na mimovrste da združiti 2 naročili? Sem ravno prejšnji teden nekaj naročil (ni še na voljo za prevzem), sedaj bi pa naročil še eno stvar in nebi rad dvakrat hodil.

dejanslo ::

Mene zanima podobno. Včeraj naročil nekaj večjega in dobil brezplačno poštnino, pozabil sem pa na ohišje za zunanji disk, za katerega je poštnina 4eur. Ker je info-line off, morda kdo tu ve, ali se da oboje združiti?
There`s More Than One Way To Do It

Siddh ::

pošli mail, ponavadi se hitro odzovejo, ali pa storniraš prejšnje naročilo če še lahko in na novo narediš naročilo z vsemi artikli.


St753 ::

Siddh je izjavil:

pošli mail, ponavadi se hitro odzovejo, ali pa storniraš prejšnje naročilo če še lahko in na novo narediš naročilo z vsemi artikli.

Sem kar storniral. Načeloma je zelo enostavno, samo greš pod Moja naročila in klikneš prekliči naročilo, potem pa na novo dodaš izdelke v košarico (lahko klikneš naroči ponovno in potem dodaš samo še izdelke, ki jih še nisi dodal pri prvem naročilu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: St753 ()

dejanslo ::

Pa res. Sem včeraj gledal, če je kje možnost preklica naročila, pa nisem kliknil gor za urejanje. Ma, sem poslal mail, ker sem račun že plačal. Hvala za pomoč!
There`s More Than One Way To Do It


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4453858412 (4076) KiNgKoNgX
»

Enostranski odstop trgovine od nakupa

Oddelek: Pomoč in nasveti
415693 (4620) diNero
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507277213 (111999) darkolord
»

Spletna trgovina

Oddelek: Mobilne tehnologije
111628 (911) Nuška

Več podobnih tem