» »

Sony Xperia M4 aqua

Sony Xperia M4 aqua

menjalnik ::

https://www.mimovrste.com/gsm-telefoni/...

V oči mi je padel zgoraj omejeni telefon pa me zanima, če si ga kdo lasti in kakšno mnenje ima o njem?:)

someboody99 ::

Zgleda mi dosti bolje kot prejšnji Xperia M2 / M2 Aqua (imel sem M2, zdaj imam Samsung Galaxy A3) in zgleda je Sony malo izboljšal te telefone srednjega cenovnega razreda... Na papirju zgleda kar fajn, lastim pa si ga ne, tako, da več ne morem povedati kot to... Pa kakšne reviewe je fajn prebrat... Še najbolj fajn pa ga je v živo stestirat, da veš, kaj kupuješ :)

dukedl ::

ohišje je pa kr večje, kljub manjšemu ekranu od lg g2(kar imam sam, lažje primerjam :))

http://mobiledevicesize.com/compare/#36...

http://www.phonearena.com/phones/size#/...
lp dukedl

menjalnik ::

Meni je za ceno 275€ res zakon telefon po papirju in pogledanih reviewih. Upam, da mu čimprej cena pade. Če pogledam recimo, da za isto ceno dobim Samsunga A3 se veliko bolj splača Sonyja, čeprav nisem nikoli maral Sonyja bi tokrat naredil izjemo.

Kebo ::

Jst bi mal pazu pri 8gb modelu na malo uporabniku dostopnega prsotora.

menjalnik ::

U hvala ti za tole:)Noter sicer drugače pride itak 16GB kartica iz sedanjega telefona in k sreči se pri Sonyju da aplikacije premikat.

Kebo ::

Po mojih izkušnjah so z aplikacijami na sd kartici sami problemi, pri kolegici veliko aplikacij preprosto ni pustilo, da se jih premakne na sd kartico in pa nekatere so tudi po tem, ko je premaknila aplikacijo še vedno shranjevale nekatere podatke na notrnji spomin. Je pa res da je bil nek starejši LG telefon na 4.1 androidu tak da lahko da je s tem sedaj kaj drugače. Na tvojem mestu bi kupil rajši 16gb, če ga prodajajo pri nas.

someboody99 ::

menjalnik je izjavil:

U hvala ti za tole:)Noter sicer drugače pride itak 16GB kartica iz sedanjega telefona in k sreči se pri Sonyju da aplikacije premikat.

Ja, res je. Da se premikat, ampak ne vem če v celoti 8-O. Jaz bi se vseeno malo pozanimal o tem...

lisjak ::

nov za 150 eur... je to dober deal ?

radmannsdorf ::

itak da je. vzemi :)

musicfreak ::

Kje pa ga majo za 150 samo? Tudi jaz razmišljam o nakupu, ampak ne vem ali se splača menjat iz LG Optimus G.

demsar1 ::

Zanima me ce se mi splaca kupiti ta telefon saj bi res potreboval bolsi telefon za bol nizko ceno. gledal sem ze reviewe in nikjer nisem zaslediu da kljub 8gb pomnilnika je uporabniku na voljo le prblizno 2gb. se ga vseeno splaca kupiti?

markic222 ::

Ravno sem spisal review M4 aqua ce koga zanima..
http://slo-android.si/board/viewtopic.p...

musicfreak ::

Jaz ga imam 1 teden. Pred tem sem imel LG Optimus G in prve dni me je kar motilo to, da ima ta M4 slabšo ločljivost (nisem pričakoval da me bo). No, potem se navadiš in sedaj me ne moti več. Tudi črne barve niso tako črne kot pri bivšem LGju. Najbolj moteče od vsega pa mi je to da se zelo poznajo prstni odtisi na zaslonu. Ali ve kdo kako bi se dalo to rešit? Pomaga kaka folija?

Baterija je zelo dobra. Tudi operacijski sistem se mi zdi da je bil pri prejšnem LGju hitrejši, kar se mi zdi čudno, glede na to da je 2 leti starejši telefon. Izgled je odličen, mogoče malo prevelik telefon, ampak se navadiš.

Ostane ti res samo 2gb, zato je obvezen dodaten nakup vsaj 32gb kartica za 15€.

markic222 ::

Đabe ti spominska če ne moreš igre prenesti na sd kartico... Torej maš lahko gor eno oziroma dve zahtevne igre hkrati naložene, to je pa to. Mene je to pri Sony-ju najbolj razočaralo.

luxxx7 ::

Jaz prodajam popolno novi,zapakiran Sony Xperia M4 Aqua... Več info na ZS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513235 (9545) Leko
»

SD kartica za Sony Xperia M4 Aqua

Oddelek: Mobilne tehnologije
11642 (486) Zvitor
»

Težava pri prenosu programov na MicroSD

Oddelek: Mobilne tehnologije
181312 (1058) joker16_7
»

Simobil Silvester - katerega

Oddelek: Mobilne tehnologije
213835 (2519) gusto
»

Prvi pametni telefon - prosim pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
222588 (1875) He-Man

Več podobnih tem