» »

do kdaj bi si moral dobit žensko

do kdaj bi si moral dobit žensko

«
1
2

modelator30 ::

Kakšno je vaše mnenje glede tega do kdaj (do katere starosti) si lahko tip dobi eno pametno žensko. Najbrž pri neki starosti ostanejo samo še ostanki - tiste ki jih nihče ni hotel.

tsh2 ::

če si bogat jo boš vedno dobil. kar poglej kresalko. :)

BluPhenix ::

Najbrž pri neki starosti ostanejo samo še ostanki - tiste ki jih nihče ni hotel.


Hudo dobro razmišljanje. Mogoče pa ženske le niso zate, če imaš tako mennje o njih, bolje, da se zaljubiš v pralni stroj.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

opeter ::

Zanimivo razmišljanje. Jah, težka bo. Če imaš dvolj denarja, se ena vrsta žensk hitro prilepi nate. Le ta gleda predvsem na materialne dobrine in na velikost tvojega prijatelja. Če jo čez čas ne moreš potešiti, bo začel afero s sosedom, vašim vrtnarjem, kuharjem, whatever (tsti z malo večjimi mošnjički od povprečja nimajo dovolj prostega časa, da bi travo kosili ipd., zato najamejo delovno silo).

Sicer pa poznaš tole "no money, no honey".

Lahko pa si najdeš prijetno, prijazno dekle tudi v okoli kjer stanuješ. Le odpri oči in srce.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

joze67 ::

...do kdaj (do katere starosti) si lahko tip dobi eno pametno žensko. Najbrž pri neki starosti ostanejo samo še ostanki - tiste ki jih nihče ni hotel.


Odgovor je na dlani, samo vprašanje je napačno.
Pravilno vprašanje: kdaj (od kdaj naprej) naj si tip začne iskati žensko.
Odgovor (na dlani): ko ne bo več razmišljal (če temu tako rečemo) tako, kot je citirano.

jype ::

moderator30> do kdaj bi si moral dobit žensko

Do torka ob dveh. Če ti ne rata, potem si izgubljen.

moderator30> Najbrž pri neki starosti ostanejo samo še ostanki - tiste ki jih nihče ni hotel.

Ja, če je petnajst let stara, si že zamudu.

moderator30> Kakšno je vaše mnenje glede tega do kdaj (do katere starosti) si lahko tip dobi eno pametno žensko.

Če je pameten, kadarkoli. Če je bukov, dokler se ga splača izkoriščat.

#000000 ::

@opeter
Lahko pa si najdeš prijetno, prijazno dekle tudi v okoli kjer stanuješ. Le odpri oči in srce.


Najslabš je da si najde punco preblizu sebe, al pa še slabš, par bajt stran, skoz jo imaš za vratom al pa ona tebe.

Goldee ::

@opeter
Lahko pa si najdeš prijetno, prijazno dekle tudi v okoli kjer stanuješ. Le odpri oči in srce.


Najslabš je da si najde punco preblizu sebe, al pa še slabš, par bajt stran, skoz jo imaš za vratom al pa ona tebe.


Kokr se zmeniš, pa kokr si "copata".

Drugač pa povej kok si star, pa ti bomo povedal a je že prepozno zate.
(mal sarkazma ne škod).

Drugač pa ridiculous topic, še bol pa je ridiculous tvoje razmišljanje.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

opeter ::

@opeter
Lahko pa si najdeš prijetno, prijazno dekle tudi v okoli kjer stanuješ. Le odpri oči in srce.


Najslabš je da si najde punco preblizu sebe, al pa še slabš, par bajt stran, skoz jo imaš za vratom al pa ona tebe.


In to je slabo... zakaj?

Sicer pa sem se spomnil tega:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

MadMax ::

Moški se glede copat delimo na dve skupini.
V prvi skupini so copate, v drugi pa tisti, ki mislimo da to nismo ;)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

GregiB ::

Najbrž pri neki starosti ostanejo samo še ostanki

Hmmm... očitno te zadeva žuli... si se mogoče vprašal, da velja tudi obratno.... Nemara si tudi ti.... ostanek.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mtosev ::

če si bogat jo boš vedno dobil. kar poglej kresalko. :)

kresalka je ze zasedena. Miro senica jo je vzel;)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

modelator30 ::

Star sem 29. Sprašujem pa zato, da vem ali je sedaj že čas da neham iskat kar bi rad ampak da vzamem kar je, ker drugače bo ponudba še manjša.

Vanich ::

Ja, konc je. Pejd u samostan.

aljazh ::

joker16_7 ::

Moški se glede copat delimo na dve skupini.
V prvi skupini so copate, v drugi pa tisti, ki mislimo da to nismo ;)


Izredno modra izjava. Po malem je sigurno vsak delček copate...
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

sid911 ::

Sprašujem pa zato, da vem ali je sedaj že čas da neham iskat kar bi rad ampak da vzamem kar je, ker drugače bo ponudba še manjša.


A ti želiš kupit punco?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

borchi ::

> Sprašujem pa zato, da vem ali je sedaj že čas da neham iskat kar bi rad ampak da vzamem kar je, ker drugače bo ponudba še manjša.

ponudba je vsak dan večja. generalno se jih na Zemlji vsak dan več rodi kot umre. tudi žensk. je pa res, da je možno, da si ti čedalje manj zanimiv na trgu samcev...
l'jga

Matako ::

Kakšno je vaše mnenje glede tega do kdaj (do katere starosti) si lahko tip dobi eno pametno žensko. Najbrž pri neki starosti ostanejo samo še ostanki - tiste ki jih nihče ni hotel.


Ne sklepaj prehitro! Veliko deklet pade na finte uspešnih kretenov. Kasneje mnoge ugotovijo, da je vse skupaj katastrofa in jih pustijo (ali pa oni njih), se ločijo, karkoli. Razen če ni neka zagrenjenka imaš tukaj super šanso - take si želijo spremembe!!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

tempoFlow ::

Pa pohiti - majo akcijo v sosedu. Še malo pa jih bo zmanjkalo.

Pa šalo na stran... Dobrega partnerja/ico ne moreš najti na silo in se z nekom vezati samo zato, da si vezan, in da si takšen kot ostali, in da delaš to, kar se od tebe pričakuje.
Takšna zadeva se v večini primerov ne bo obnesla in ko bosta ugotovila, da nista za skupaj boš še starejši.
Imam kar nekaj prijateljic, ki so še starejše od tebe (kar nekaj let) in še vedno nimajo partnerjev. Žal v današnjem tempu preveč posvečamo kvantiteti in premalo kvaliteti.
Včasih je oseba ki jo iščemo pred našimi očmi, včasih pa je potrebno poiskati malo bolje. Moj predlog je - začni se ukvarjati s kakšnim hobijem npr. hoja v hribe, kakšen šport (a ukvarjaj se iz zanimanja, ne na silo). Ne boš verjel, koliko ljudi se ukvarja s takšnimi rečmi in med njimi sigurno tudi ogromno samskih deklet. In če bosta imela hobi, ki vaju druži, potem problemov ne bi smelo biti... :)

Mercier ::

Čemu naglica? Počakaj še deset let. Ločenke in stara dekleta so se takrat pripravljene mlatit za tipa. :)

GregiB ::

Star sem 29. Sprašujem pa zato, da vem ali je sedaj že čas da neham iskat kar bi rad ampak da vzamem kar je, ker drugače bo ponudba še manjša.

Glede na napisano, bi rekel, da ne rabiš partnerke, kvečjemu štedilnik, likalnik in pralni stroj in nekoga, ki jih bo znal upravljati... Ponudba... OMFG!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

opeter ::

Čemu naglica? Počakaj še deset let. Ločenke in stara dekleta so se takrat pripravljene mlatit za tipa. :)


Pa še bolj zrele so :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mercier ::

Pa še bolj zrele so :)


V mojih koncih se ta izraz uporablja za tečnobe. :)

si zrel = si tečen

kixs ::

Ce bi bil zenska, bi se pri 29 letih ze lahko zacel sprasevati... ker si pa tip, pa ni take panike. Mas izbiro med 18 do kolk hoces ;)

podbevna ::

Star sem 29. Sprašujem pa zato, da vem ali je sedaj že čas da neham iskat kar bi rad ampak da vzamem kar je, ker drugače bo ponudba še manjša.


Tvoje stališče je res romantično. Uporabi ga za zaročni govor. "Nisi kar bi rad, ampak če ne bom zdaj vzel tebe, bom obtičal s kakšno še hujšo...". IMO se bo čisto raznežila.

Osebno pa nebi hotel biti z nekom, ki ni kar hočem. Raje prekini zdaj, kot pa kasneje ko boš imel 2 otroka, hipoteko in seksi sodelavko... Razen če si Peter Pan in je vse kar hočeš ostati otrok. Potem itak podzavestno sabotiraš vse resne zveze in ti (tako kot 60 % mojih znancev) ni pomoči...

Pa naj te ne skrbi zaradi yupeta. Po mojih izračunih imaš čas za najti tapravo še vsaj do četrtka...

opeter ::

podbevna, ehmm... danes je že petek.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kixs ::

podbevna, ehmm... danes je že petek.


In se veliko jih bo :))

podbevna ::

podbevna, ehmm... danes je že petek.


Res. Res. Nedopustno nenatančno od mene. Mislil sem seveda četrtek 12.3.

To je bilo povprečnemu analitiku trenutnega stanja v slovenski jati samic verjetno samo po sebi umevno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podbevna ()

Blinder ::

Niti ne berem teme, ker sem trdno preprican v svoje:D

Ce hoce zenska dobit "dobrega" tipa, mora pohitet, ker ko grejo cez 35 zacnejo zgubljat na zunanjosti in niso vec tako "dobre.
Moski pa se fizicno tudi staramo, ampak s časom pa pridobivamo na drugem. Dobimo boljso sluzbo, boljso plačo... in če bos pri 50-ih letih naprimer dal na trg uspesen produkt in zabogatel, bos takrat lahko komot dobil ultimativno zensko.

Lahko pa ustvaris druzino z eno zensko, pa z njo zivis, za uzitek mas ljubimko, prijateljice al prostitutke. Jst pac ne maram porok, deljenja premozenja ipd.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

GregiB ::

@ Binder... tvoje trdno prepričanje je total crap...

1. Morda je res, da začne ženska po 35 zgubljati kvalitete, ki jih ti iščeš, a lahko ti iz izkušenj povem, da pridobiva na kvalitetah, ki so precej bolj.... všečne... Ne rečejo zastonj, da začne ženska šele po 30. uživat v partnerkem življenju, if you know what I mean... BTW, s partnerko sva že oba lapo čez 35... torej, experience talking...
2. S staranjem praviloma tudi ženske plezajo po karierni lestvici. Poznam precej parov, kjer ženske domov nosijo ta'glavni denar... Sicer pa, žanska, ki ima vsaj nekaj soli v glavi stremi k temu, da je lahko, če to želi, tudi ekonomsko samozadostna. Dobiti žensko na račun svoje kariere in denarja je dolgoročno na propad obsojen "projekt"...
3. Poroka ni pogoj za deljenje premoženja, marveč skupnost, ki traja vsaj 2 leti. Sicer pa se ob ločitvi deli skupaj ustvarjeno premoženje.... to tega pa vendar imata oba pravico, ali ne?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Ziga Dolhar ::

GregiB:

Poroka ni pogoj za deljenje premoženja, marveč skupnost, ki traja vsaj 2 leti.


Od kje ta pogoj 2 let?
https://dolhar.si/

koyotee ::

Lol, to je od VEDNO tako.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

aljazh ::

Lahko daš link na zakon, ki to določa?

Blinder ::

Zenska, ki napreduje na delovnem mestu, ne pridobiva na zazeljenosti. Sploh pa moski nocejo, da zenska zasluzi več kakor oni ali da ima ona pomembnejšo vlogo. V smislu, šefica noce imet razmerja z podrejenim, zaposlenec noce imet razmerja z nadrejenko. V razmerju je moski nad zensko ane. Zenske se cenijo po zunanjosti.
Zase predvidevam, da bom pri 35 lazje dobil punco, kot pri 25:))
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

GregiB ::

Od kje ta pogoj 2 let? Lej... pred leti sem po pokojni mami dedoval... takrat je veljal zakon, in mislim, da še, da se skupnost partnetrjev, ki živita v skupnem gospodinjstvu več, kot dve leti, pravno izenači z zakonsko skupnostjo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

koyotee ::

Ne da se mi iskat zej, ker sem na telefonu. Kaj si pa mislil, da se s cerkveno poroko deli premoženje al kaj? Ko ženska pri tebi prijavi stalno prebivališče, začne teči rok 2h let.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

GregiB ::

@ Blinder... Nevem, v čen vidiš problem. Družba ne diferencira spolov do te mere, da bi moral moški biti vedno tisti, ki nosi več denarja oz. živi družino. Predstavljaj si, da živiš s partnerko, zaposlena sta oba, karnaenkrat pa izgubiš službo... Se boš kar ločil???
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

koyotee ::

Ne, ona se bo;P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

aljazh ::

Sicer je OFF, a da ne bo kdo celo mislil, da tisto o dveh letih res drži. Zakon namreč pravi takole:

12. člen ZZZDR

(1) Dalj časa trajajoča življenjska skupnost moškega in ženske, ki nista sklenila zakonske zveze, ima zanju enake pravne posledice po tem zakonu, kot če bi sklenila zakonsko zvezo, če ni bilo razlogov, zaradi katerih bi bila zakonska zveza med njima neveljavna; na drugih področjih pa ima taka skupnost pravne posledice, če zakon tako določa.
(2) Če je odločitev o pravici ali dolžnosti odvisna od vprašanja obstoja življenjske skupnosti iz prejšnjega odstavka, se o tem vprašanju odloči v postopku za ugotovitev te pravice ali dolžnosti. Odločitev o tem vprašanju ima pravni učinek samo v stvari, v kateri je bilo to vprašanje rešeno.


Pogoj je torej dalj časa trajajoča življenjska skupnost moškega in ženske. Lahko je torej tudi leto in pol ali pa 5 let. O tem v vsakem konkretnem primeru odloča sodišče.

joze67 ::

Ne rabi prijavit stalnega prebivališča (ne ona pri tebi ne ti pri njej), to samo olajša dokazovanje. Izjave sosedov so prav tako dobre.

Ziga Dolhar ::

Aljazh: tole o dveh letih slisim skor tako pogosto kot ono, da je alkoholiziran voznik vedno kriv - tko da nekje MORA pisat :-)
https://dolhar.si/

Denis15 ::

Ja, konc je. Pejd u samostan.

haha kako si nemoreš dobit pucne če si star 29 let js pa sem star 15 pa sem jih menjal kokr copat lal
xD

;-) ::

Ja, konc je. Pejd u samostan.

haha kako si nemoreš dobit pucne če si star 29 let js pa sem star 15 pa sem jih menjal kokr copat lal



ti še neveš zaka živiš :)

Denis15 ::

Ja, konc je. Pejd u samostan.

haha kako si nemoreš dobit pucne če si star 29 let js pa sem star 15 pa sem jih menjal kokr copat lal



ti še neveš zaka živiš :)

mwa
xD

GregiB ::

@ Den... js pa sem star 15 pa sem jih menjal kokr copat lal Mah, js sem jih pri 15 menjal tako hitro, da še vedele niso, da sva bila par.... :\
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kixs ::

Ja, konc je. Pejd u samostan.

haha kako si nemoreš dobit pucne če si star 29 let js pa sem star 15 pa sem jih menjal kokr copat lal


Tiste na facebooku in podobne ne stejejo :))

ABX ::

Odvisno koga vprašaš.

Moja babica se je poročila in zanosila pri 16 in za tiste čase je bilo to normalno.
Če vprašaš mene ali kakega Thomasa ali podobno, se ne mudi imaš večnost za se odločit. :)

P.S: Vprašaj se zakaj bi imel punco, ker si ti to želiš ali ker družba ti tako narekuje?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

D3m ::

Ja, konc je. Pejd u samostan.

haha kako si nemoreš dobit pucne če si star 29 let js pa sem star 15 pa sem jih menjal kokr copat lal


Še živet nisi začel ti mlečni zobek.>:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tody ::

Vrjetno je vprašanje kolikorat je menjal copate? Nevem jest jih enkrat na par let :D Se nekako ne znucajo :D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj se ženske upokojujejo prej? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
648090 (6923) A. Smith
»

slovenke, hrvatice... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8416831 (13380) Bob Rock
»

Hvala bogu, da nisem ženska!

Oddelek: Loža
302431 (1378) _marko

Več podobnih tem