» »

Make up pri puncah

Make up pri puncah

1 2
3
»

Pithlit ::

Mipe je izjavil:

@Pithlit: Pridi k meni spat, nastavila bova budilko in nekoga, da meri s štoparico. Zagotovim ti, da bom v petih minutah zunaj vrat. Umit, počesan, oblečen, obut. Malo več minut, če se moram še obrit in umit zobe.

Ja saj jaz sem tudi zunaj... v mal več kot 5ih minutah (čiste cunje pa to). 2-3min za zobe, 8-10min za obraz (brez ličil je to pač minutka), 2min za lase, kakšne 3min za oblečt.

Kolikor vidim je razlika med mano in tabo ta, da jaz rabim, recimo, 10min da fris zrihtam, ti pa rabiš Xmin za se obrit.

Daleč od 10x več o čemer rezilce bluzi. Nikakor pa ne trdim da rabim manj. Če se hočem res mal bol zrihat... rabim kake 30min. Ampak po drugi strani pa kakšna ekstra minutka tudi moškim ne uide če se hočejo zrihtat. Klošar style nekako ni več v modi.
Life is as complicated as we make it...

Gregor P ::

Zrihtat?!?8-O Moraš iti enkrat na kakšen IT oddelek, običajno ni sledu o kakršnikoli kozmetiki; si vesel že, če ljudje nosijo oblačila, ki so bila oprana vsaj ta teden, tuširanje pa samo, če je res potrebno:P ... tako da mi je v bistvu sedaj malo jasno, zakaj ni toliko žensk med njimi:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Pithlit ::

gruntfürmich je izjavil:

poudarjati oči se mi tudi ne zdi nujno potrebno za lepoto, dočim 'zaščita' ustnic pa že lahko spada v področje preventive in zaščite...

Poudarjanje oči načeloma res ni potrebno, je pa res da mal maskare dela skoraj čudeže.

Moram pa reči da jaz in sonce nisva prijatelja (me hitro opeče) tako da sem primorana uporabljati kremo z zaščitnim faktorjem. Ker pa so nekateri proizvajalci ličil tudi brihtni... se najde pudre (tekoče) ki tako zaščito že imajo. Dermablend, recimo. Pa sem se vprašala... zakaj nebi pa tega uporabljala in ubila dve muhi na en mah? Za dat gor puder mi ne vzame kaj dosti več časa kot za kremo proti sončenju. Pa še kakšno nepravilnost skrije spotoma. Tudi 'puder' lahko spada v področje 'preventive in zaščite'.

Gregor P je izjavil:

Moraš iti enkrat na kakšen IT oddelek, običajno ni sledu o kakršnikoli kozmetiki

Jah no... nekako upam da so stereotipi zastareli. Pa da ni celoten moški svet sestavljen iz IT geekov.

Sem jih vsaj ene par srečala ki ne pašejo v ta stereotip.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

jype ::

Gregor P> tuširanje pa samo, če je res potrebno

Tuš mora bit v vsaki IT pisarni.

Ekscesno švicanje je del vsakega poštenega downtima.

Gregor P ::

Ja, seveda, še posebej poleg vseh strežnikov, računalnikov, kablovja in drugih naprav, komponent, kjer je nametano toliko tehnične robe, da še za šalico čaja (pozor voda!:P) skorajda ni prostora ... ter nazadnje da itak sploh ni nobene želje po kakršnikoli (pretirani) osebni higieni posameznikov.8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Mipe ::

Da ne omenjam toplega zraka, ki ga vsi ti ventilatorji puhajo v tvoj fris. Poleti pa vroče kot v savni.

jype ::

Če nimate, potem ste slabo organizirani.

Jaz sem že dvakrat dal odpoved zaradi nasprotovanja vgradnji tuš kabine.

Gregor P ::

... mislim da nisi razumel poante; ne da nimajo ker si ne morejo privoščiti, ampak nimajo ker na rabijo;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jype ::

Aha, mislijo si, da ne potrebujejo!

Kamran ::

'Čer,

Odvisno od ženske in od plasti ličil - mnogi so že fino napisali par anekdot (da pustiš polovico obraza v raznih usnjenih jaknah in to).

Imate pa tukaj o ličenju (in več žensk). :))
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179193 (70872) HODL

Razlika med spoloma v genih (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42653274 (47566) BigWhale
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559756 (9160) Mesar

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735394 (31444) Gandalfar

Več podobnih tem