» »

Kateri avto do 2500€

Kateri avto do 2500€

««
5 / 10
»»

francek1 ::

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

AapocalypseE ::

Ja saj sam ve kaj potrebuje, jaz pa vem kaj bi za sebe kupil, če bi kupoval do 2500€.

Domobrancek ::

francek1 je izjavil:

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...


haha predvidevam da si ti tud zadovoljen uporabnik volkswagnov?

Aiaa mam eno vrpašanje. Bi mi lahko kdo povedal kaj je razlika pr renault cilo 2 med recimo Dynamique in extreme verzijo? ker teh verziji je res velik..kaj je razlika med njimi?
naprimer :

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

AapocalypseE je izjavil:

Ja saj sam ve kaj potrebuje, jaz pa vem kaj bi za sebe kupil, če bi kupoval do 2500€.

in kaj bi ti kupil ?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Domobrancek je izjavil:

francek1 je izjavil:

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...


haha predvidevam da si ti tud zadovoljen uporabnik volkswagnov?


On je sam mal sarkazma stresel tukaj. Ne se pustit sprovocirat. Vnaši familiji tud večinoma prisegamo na Volkswagne in avtomobile iz njihove grupe (ajd škoda pa seat sta mal tako tako tematika pr nas). Krasni avtomobili, dobro narejeni, brez smotanih linij, ki bi ratale zastarele takoj ko naslednji model ven pride, funkcionalno notranjostjo... Problem rabljenih je ta da je veliko zgonjenih, ker te avte kupujejo tudi razni khm. olimpijci in ljudje ki imajo malomaren odnos do stvari in je včasih prav čudež da nekateri po vseh letih še delajo tolk dobr, da čez tehničnega pridejo, glede na to kaj sem že na lastne oči videl, kaj se dela s temi avti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

francek1 ::

Domobrancek je izjavil:

francek1 je izjavil:

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...


haha predvidevam da si ti tud zadovoljen uporabnik volkswagnov?

Aiaa mam eno vrpašanje. Bi mi lahko kdo povedal kaj je razlika pr renault cilo 2 med recimo Dynamique in extreme verzijo? ker teh verziji je res velik..kaj je razlika med njimi?
naprimer :

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

AapocalypseE je izjavil:

Ja saj sam ve kaj potrebuje, jaz pa vem kaj bi za sebe kupil, če bi kupoval do 2500€.

in kaj bi ti kupil ?

Yep, oba moja skupaj imata 580.000 km in do sedaj brez omembe vrednih okvar. Zapomni si, da francozi niso avti, tistemu, ki hvali poševnooke pa reci, naj ti pokaže kakšnega 30 let starega na cesti....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

nateznik ::

Domobrancek je izjavil:


Aiaa mam eno vrpašanje. Bi mi lahko kdo povedal kaj je razlika pr renault cilo 2 med recimo Dynamique in extreme verzijo?


Mislim da je razlika v naboru opreme. Če se prav spomnim, je pri dynamique več opreme, kot pri Extreme verziji (nisem 100%, najbolje preveri pri vsakem avtu posebej, ker pri enem paketu je določena oprema serijsko, v drugem je ni, se jo pa da vzet opcijsko).

Domobrancek ::

Unknown_001 je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

francek1 je izjavil:

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...


haha predvidevam da si ti tud zadovoljen uporabnik volkswagnov?


On je sam mal sarkazma stresel tukaj. Ne se pustit sprovocirat. Vnaši familiji tud večinoma prisegamo na Volkswagne in avtomobile iz njihove grupe (ajd škoda pa seat sta mal tako tako tematika pr nas). Krasni avtomobili, dobro narejeni, brez smotanih linij, ki bi ratale zastarele takoj ko naslednji model ven pride, funkcionalno notranjostjo... Problem rabljenih je ta da je veliko zgonjenih, ker te avte kupujejo tudi razni khm. olimpijci in ljudje ki imajo malomaren odnos do stvari in je včasih prav čudež da nekateri po vseh letih še delajo tolk dobr, da čez tehničnega pridejo, glede na to kaj sem že na lastne oči videl, kaj se dela s temi avti.

to razumm ja..sam mislm da če bi kej tazga uzeu lih faliv nebi..zgleda lep :
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

francek1 je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

francek1 je izjavil:

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...


haha predvidevam da si ti tud zadovoljen uporabnik volkswagnov?

Aiaa mam eno vrpašanje. Bi mi lahko kdo povedal kaj je razlika pr renault cilo 2 med recimo Dynamique in extreme verzijo? ker teh verziji je res velik..kaj je razlika med njimi?
naprimer :

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

AapocalypseE je izjavil:

Ja saj sam ve kaj potrebuje, jaz pa vem kaj bi za sebe kupil, če bi kupoval do 2500€.

in kaj bi ti kupil ?

Yep, oba moja skupaj imata 580.000 km in do sedaj brez omembe vrednih okvar. Zapomni si, da francozi niso avti, tistemu, ki hvali poševnooke pa reci, naj ti pokaže kakšnega 30 let starega na cesti....


haha ja razumm tud pr ns mamo odkar se spomnm nemce..al volkswagne al pa avte z nihovimi mašinami :D tud ati je mev vedno volkswagne al pa škode..z izjemo enga cliota je mev tud od sestre mož same volkswagne..tast ma tud volkswagne zato mi jih tud usi predlagajo..js bi ga sicer mev..sam mislm da bom za ta dnar prej dobu dobr avto od druge znamke k pa od volkswagna...bomo pa vidl nakonc kaj bom uzeu pa al mi bo žov al ne.

Zgodovina sprememb…

francek1 ::

Domobrancek je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

francek1 je izjavil:

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...


haha predvidevam da si ti tud zadovoljen uporabnik volkswagnov?


On je sam mal sarkazma stresel tukaj. Ne se pustit sprovocirat. Vnaši familiji tud večinoma prisegamo na Volkswagne in avtomobile iz njihove grupe (ajd škoda pa seat sta mal tako tako tematika pr nas). Krasni avtomobili, dobro narejeni, brez smotanih linij, ki bi ratale zastarele takoj ko naslednji model ven pride, funkcionalno notranjostjo... Problem rabljenih je ta da je veliko zgonjenih, ker te avte kupujejo tudi razni khm. olimpijci in ljudje ki imajo malomaren odnos do stvari in je včasih prav čudež da nekateri po vseh letih še delajo tolk dobr, da čez tehničnega pridejo, glede na to kaj sem že na lastne oči videl, kaj se dela s temi avti.

to razumm ja..sam mislm da če bi kej tazga uzeu lih faliv nebi..zgleda lep :
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

francek1 je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

francek1 je izjavil:

FEEL IT, ti lepo moža od sestre s sabo vzami in ne boš falil...


haha predvidevam da si ti tud zadovoljen uporabnik volkswagnov?

Aiaa mam eno vrpašanje. Bi mi lahko kdo povedal kaj je razlika pr renault cilo 2 med recimo Dynamique in extreme verzijo? ker teh verziji je res velik..kaj je razlika med njimi?
naprimer :

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

AapocalypseE je izjavil:

Ja saj sam ve kaj potrebuje, jaz pa vem kaj bi za sebe kupil, če bi kupoval do 2500€.

in kaj bi ti kupil ?

Yep, oba moja skupaj imata 580.000 km in do sedaj brez omembe vrednih okvar. Zapomni si, da francozi niso avti, tistemu, ki hvali poševnooke pa reci, naj ti pokaže kakšnega 30 let starega na cesti....


haha ja razumm tud pr ns mamo odkar se spomnm nemce..al volkswagne al pa avte z nihovimi mašinami :D tud ati je mev vedno volkswagne al pa škode..z izjemo enga cliota je mev tud od sestre mož same volkswagne..tast ma tud volkswagne zato mi jih tud usi predlagajo..js bi ga sicer mev..sam mislm da bom za ta dnar prej dobu dobr avto od druge znamke k pa od volkswagna...bomo pa vidl nakonc kaj bom uzeu pa al mi bo žov al ne.

Glede na urejenost okolice pri hiši verjetno ni slab nakup. jaz vedno pogledam na to. Dosti pove o lastniku.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Unknown_001 ::

Domobrancek je izjavil:


to razumm ja..sam mislm da če bi kej tazga uzeu lih faliv nebi..zgleda lep :
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


Sure, če ne drugega si ga pojdi vsaj ogledat.

Glede Cliotov pa raje glej 3. generacijo, ker so cenovno na meji, a v zasnovi je to čisto drug avtomobil kot tisti iz 2. generacije, ki si jih prej gledal.. Takega sem vozil v avtošoli pa moram rečt, da je zelo lušten za sedet in nasploh avto kot se šika. Nasploh zelo fajn tudi za po avtocesti. Edino kar sem zameril je blo to da so ble gor na šolskem gume cenejšega razreda, saj ne rečem, vse fajn, sam ni pa glih dober občutek ko greš v ovinek, pa se avto obnaša, ko da bi po dreku plaval (dodatno nagibanje, bolj izrazito podkrmarjenje ki ga skompenzriaš z dodajanjem volana,...) :P
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

francek1 je izjavil:


Glede na urejenost okolice pri hiši verjetno ni slab nakup. jaz vedno pogledam na to. Dosti pove o lastniku.


Bi se nekako strinjal :D Če se vidi da so to urejeni ljudje, pol je to dober znak, nikakor pa ne garancija, avto je še zmer treba temeljito pregledat, če kje pušča, če ga kje rja napada ipd. ampak pri takih ljudeh večjih problemov ni za pričakovat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

Unknown_001 je izjavil:

Domobrancek je izjavil:


to razumm ja..sam mislm da če bi kej tazga uzeu lih faliv nebi..zgleda lep :
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


Sure, če ne drugega si ga pojdi vsaj ogledat.

Glede Cliotov pa raje glej 3. generacijo, ker so cenovno na meji, a v zasnovi je to čisto drug avtomobil. Takega sem vozil v avtošoli pa moram rečt, da je zelo lušten za sedet in nasploh avto kot se šika. Nasploh zelo fajn tudi za po avtocesti. Edino kar sem zameril je blo to da so ble gor na šolskem gume cenejšega razreda, saj ne rečem, vse fajn, sam ni pa glih dober občutek ko greš v ovinek, pa se avto obnaša, ko da bi po dreku plaval (dodatno nagibanje, bolj izrazito podkrmarjenje ki ga skompenzriaš z dodajanjem volana,...) :P
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

francek1 je izjavil:


Glede na urejenost okolice pri hiši verjetno ni slab nakup. jaz vedno pogledam na to. Dosti pove o lastniku.


Bi se nekako strinjal :D Če se vidi da so to urejeni ljudje, pol je to dober znak, nikakor pa ne garancija, avto je še zmer treba temeljito pregledat, če kje pušča, če ga kje rja napada ipd. ampak pri takih ljudeh večjih problemov ni za pričakovat.


Tud js sm vozu cliota u avto šoli sam nism zihr a je biv 3 al 2 generacije..vem da je biv 1.5 dizel :D si ga morm mal bl ogledat naslednič k vidm inštruktorja...tud men je biv ušeč drugač edini problem k je mev tist je avto je biv ta da je učasih vrgu iz rikverca..drugač je biv pa tud men uredu avto.

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Res moraš biti čez les da ne greš tega takoj iskat: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
Za to ceno pač sploh ni potrebno komentirati.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Robi :P ::

69charger je izjavil:

Res moraš biti čez les da ne greš tega takoj iskat: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
Za to ceno pač sploh ni potrebno komentirati.

Topshit itak! pa enga mehanika zraven da vidiš a je res tako lepo kot zgleda

hojnikb ::

za tak dnar maš že modeo mkIII (isto star), bencin al pa dizl (whatever floats ur boat)...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

amacar ::

Pa ne s 47k prevoženimi (če so realni sploh?).

69charger ::

Robi: Itak jih maš okrog 1300-1500€ veliko dobrih na razpolago,evo še en z še več opreme: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

hojnikb ::

amacar je izjavil:

Pa ne s 47k prevoženimi (če so realni sploh?).

heh, 47k je itk utopija. In tudi če so realni, še ne pomeni da je to dobra stvar... To je pri 12 let starem avtu manj k 4k na leto... Kolk se je to vzdrževalo pri tako malo kilometrih, je vprašanje...
#brezpodpisa

69charger ::

hojnikb: Pač se je vozila kakšna gospa v pokoju 1x na teden pa če ima servisno knjigo potrjeno nevem kaj bi bilo narobe. Poznam dva lastnika Getzov, pri 130k kilometrov edini strošek jermena kar je itak standard, pregibna cev pri izpuhu in standard olje+filtri. Hyundai pač nizka cena zato, ker je bil že nov rahlo cenejši pa tudi vsak reče oh fuj Hyundai šrot čeprav je več kot odličen avto.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

for starters, zavore so lahk problem pri tako malo voženem avtu...
#brezpodpisa

D3m ::

69charger je izjavil:

hojnikb: Pač se je vozila kakšna gospa v pokoju 1x na teden pa če ima servisno knjigo potrjeno nevem kaj bi bilo narobe. Poznam dva lastnika Getzov, pri 130k kilometrov edini strošek jermena kar je itak standard, pregibna cev pri izpuhu in standard olje+filtri. Hyundai pač nizka cena zato, ker je bil že nov rahlo cenejši pa tudi vsak reče oh fuj Hyundai šrot čeprav je več kot odličen avto.


To je res. Moj brat je recimo kupil avto od penzionistke, ki ga je uporabljala samo do pokopališča. Imel je zelo malo kilometrov. Ko je pa začel avto voziti ga je imel pa redno na servisih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

69charger ::

D3m je izjavil:

69charger je izjavil:

hojnikb: Pač se je vozila kakšna gospa v pokoju 1x na teden pa če ima servisno knjigo potrjeno nevem kaj bi bilo narobe. Poznam dva lastnika Getzov, pri 130k kilometrov edini strošek jermena kar je itak standard, pregibna cev pri izpuhu in standard olje+filtri. Hyundai pač nizka cena zato, ker je bil že nov rahlo cenejši pa tudi vsak reče oh fuj Hyundai šrot čeprav je več kot odličen avto.


To je res. Moj brat je recimo kupil avto od penzionistke, ki ga je uporabljala samo do pokopališča. Imel je zelo malo kilometrov. Ko je pa začel avto voziti ga je imel pa redno na servisih.

Ja kdo je kriv, da ni pregledal kaj je bilo zrihtano na avtu?

1. lastnik + vinjeta + gume - http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
Vsak pri zdravi pameti bi kupil tak avto.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

AapocalypseE ::

Getz smeh od avta haha
To ma stari čiča, ko je zagono vse ne pa mlad človek...

69charger ::

AapocalypseE je izjavil:

Getz smeh od avta haha
To ma stari čiča, ko je zagono vse ne pa mlad človek...

Ti si verjetno eden tistih, ki se radi pokažejo v svojem BMWju z prehitevanjem po polnih črtah.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

D3m ::

69charger je izjavil:

D3m je izjavil:

69charger je izjavil:

hojnikb: Pač se je vozila kakšna gospa v pokoju 1x na teden pa če ima servisno knjigo potrjeno nevem kaj bi bilo narobe. Poznam dva lastnika Getzov, pri 130k kilometrov edini strošek jermena kar je itak standard, pregibna cev pri izpuhu in standard olje+filtri. Hyundai pač nizka cena zato, ker je bil že nov rahlo cenejši pa tudi vsak reče oh fuj Hyundai šrot čeprav je več kot odličen avto.


To je res. Moj brat je recimo kupil avto od penzionistke, ki ga je uporabljala samo do pokopališča. Imel je zelo malo kilometrov. Ko je pa začel avto voziti ga je imel pa redno na servisih.

Ja kdo je kriv, da ni pregledal kaj je bilo zrihtano na avtu?

1. lastnik + vinjeta + gume - http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
Vsak pri zdravi pameti bi kupil tak avto.


Bolj sem hotel povedati, da ko je avto začel bolj uporabljati, kot penzionostka so se začeli problemi. Ker je avto bil utečen na rutino pokopališče-dom.
|HP EliteBook|R5 6650U|

eric_cartman ::

69charger je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Getz smeh od avta haha
To ma stari čiča, ko je zagono vse ne pa mlad človek...

Ti si verjetno eden tistih, ki se radi pokažejo v svojem BMWju z prehitevanjem po polnih črtah.


Avto res ni nek oblikovni biser, ampak je funkcionalen in čisto všečen. In predvsem je pomembno to, da dela.

Opazil sem da si predlagal Renault Lagune, če se ne motim. Laguna je večji, se strinjam tudi MENI lepši na pogled. Ampak..Za tako težo avta rabiš vsaj 1.6 mašino, da kam potegne. In še to minimalno. Sicer pa padeš v višji razred pri registraciji, če si lastiš 1.8 16V al pa še kaj močnejšega.

Točno se spomnim kako mi je bilo, ko sem še študiral in sem bolj iz dneva v dan živel. Zadnje dni sem pa babici težil, če mi denar posodi za bencin. :> Kot sem že povedal nekaj postov nazaj..Za mene je 1.6 16V s 100+KM čisto optimalen nakup. Ampak to ko imaš denar, da ga futraš in servisiraš..

Je pa včasih se strinjam tut lepo imet nekaj močnejšega. Jst bi imel za sebe npr. sezonski avto, registriran samo za 6 mesecev. Pa recimo mašina od 2.5 navzgor. Pa ne za šminkeraj, ampak zarad lastnega užitka... :) Za vsak dan pa nek šparovček. Ampak to je ko imaš zadost denarja, da si vse z lahkoto pokrivaš.

Edit: Zgoraj se pogovarjate o babicah in dedkih, ki prodajajo avto..Tak avto je včasih najbolj sfaljen nakup. Dosti babic tako matra sklopko in speljuje pri 5000 obratih. Valda, če pa ne slišijo motorja, revežu pa skoraj ventile ven pomeče.

Lahko je avto super duper navzven lepo ohranjen..Samo če ga tako vozijo, boš dobil krš od avta.

Zgodovina sprememb…

Siddh ::

francek1 je izjavil:

Siddh je izjavil:

Važno, da se dizlov izogibaš, večina, ki pravi, kako so dobri jih proda pred 150kkm, ko treba dat turbino obnovit, šobe menjat, dvomasne vztrajnike itd. Potem pa tisti za njimi raje menjajo motor, kot pa da bi kupili nadomestne dele. Recimo že šobe za najbolj pogoste dizle lahko stanejo po 50€, na motorju pa so 4. Ko eno menjaš, je priporočeno, da menjaš vse. Pa še dodaj strošek menjave. Obnova turbine stane od 250€ naprej. Pa še ogromno jih je uvoženih z zbitimi kilometri in vprašljivo zgodovino. Dizla samo vzemi, če dobiš takega, kjer veš, da so vse nujne reči ble menjanje in ustrezno vzdrževane. Pa da se ni avta teralo na previsokih vrtljajih, sploh če je bil hladen.
Dobrega, mladega dizla pa si z tem proračunom težko privoščiš.

Ne vem sicer, kakšne dizle ti misliš, ampak od naštetih težav se pri mojem motorju 2,5 TDI še ena od teh napak ni pojavila, pa delam servise na 30.000 km. Zdaj imam prevoženih 335.000 km in še vedno gre ko urica.


Mogoče 1. lastnik? Pa verjetno bolj umirjeno vožen? Če je bil dosti vožen na kratke ture, bi turbina že skoraj morala biti obnovljena.


Unknown_001 ::

Siddh je izjavil:


Mogoče 1. lastnik? Pa verjetno bolj umirjeno vožen? Če je bil dosti vožen na kratke ture, bi turbina že skoraj morala biti obnovljena.


Podobno situacijo imamo mi. 3.0TDI V6 v 9 letih ni bilo enega problema, edino kar smo moral akumulator zamenjat 2x pa menjalnik preprogramirat. Pa ti povem da avto ni biv nič kaj mirno vožen. Lepo dinamično, ko je bilo treba ali pa ne, se ga je tudi pritisnilo do daske. Na števcu pa neki čez 354.500km. So bile manjše okvare na elektroniki ampak bolj kot ne je bilo treba smo varovalke menat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

matobeli ::

Joj no, sej ni nobena skrivnost da dizli z večjimi kubaturami delajo lahko veliko kilometrov, sploh tisti ki so redno voženi na dolge proge in vzdrževani. Sploh pa to niso samo TDIji ampak tudi Mece, Volvoti, Audiji... Pač vsi traktorji.
Ampak je kar nekaj razlike med 3.0 V6 TDI in pa 1.5l dCi, tako da je primerjava čisto blesava. Redni stroški vzdrževanja in registracije za 3.0TDI verjetno presežejo vzdrževalne in obratovalne stroške enega mlinčka pri 10kkm letno.

Tovornjakarji nardijo z svojimi dizelskimi mlinčki pa po miljon kilometrov, kaj to pomaga študentu ki dela max 10kkm letno nevem, sej ne bo imel 30let istega avta da bi naštepal 350kkm.

Se pa prosim pozanimaj koliko je koštala "napaka na varovalkah", je bila na naši Škodi tudi ampak preden so pogruntali da je varovalka slabo privita je bilo že marsikaj menjano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Domobrancek ::

Js sm se odloču da bom uzeu kr cliota..al bo 2 al 3 bo odvisn od moje sreče :) če najdem 3 super če ne bom mev pač 2..isto je pa al bom mev bencinarja al dizla..odvisn kaj najdem pa kok lepo bo ohranjen..tist k bo lepš ohranjen tistga bom uzeu. Dobr je da je cliotov ogromn tko da če že bo kj crknl se nebom rabu sekirat ker bo dele dobil 100%. Mislm da bo to najbl pametna odločitev. Spremlu bom pa tud druge avte in če bo ker res supr si bom mogoče premislu :)

Hvala za pomoč LP

WarpedGone ::

Pejt peljat oba, 2 in 3 predno se obsodiš na dvojko.
Sm mel oba kot nadomestni avto in je občutek v vožnji ko noč pa dan. Sm vajen večjih zadev (lagune) in mi je bila vožnja dvojke dobesedna muka, medtem ko se je Clio 3 peljal precej dobro.
Zbogom in hvala za vse ribe

Domobrancek ::

WarpedGone je izjavil:

Pejt peljat oba, 2 in 3 predno se obsodiš na dvojko.
Sm mel oba kot nadomestni avto in je občutek v vožnji ko noč pa dan. Sm vajen večjih zadev (lagune) in mi je bila vožnja dvojke dobesedna muka, medtem ko se je Clio 3 peljal precej dobro.


sj bi tud js z veseljem uzeu 3 sam mislm da mam mal premal denarja da bi dobu 3..je pa najbrž bolš uzet lepo ohranjeno 2 k pa slabo ohranjeno zgonjeno 3..

Utk ::

Če se češ s 3. normalno peljat, rabiš 1,2 tce. Z 1,2 16V bo glih tako muka kot z dvojko, če ne še večja.

Unknown_001 ::

Domobrancek je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Pejt peljat oba, 2 in 3 predno se obsodiš na dvojko.
Sm mel oba kot nadomestni avto in je občutek v vožnji ko noč pa dan. Sm vajen večjih zadev (lagune) in mi je bila vožnja dvojke dobesedna muka, medtem ko se je Clio 3 peljal precej dobro.


sj bi tud js z veseljem uzeu 3 sam mislm da mam mal premal denarja da bi dobu 3..je pa najbrž bolš uzet lepo ohranjeno 2 k pa slabo ohranjeno zgonjeno 3..


Clioti 3. ne slovijo ravno kot zanimivi za postavljače, ki radi izkazujejo objestnost. Prej da boš zgonjenga cliota 2 dobil kot pa 3. Večina teh clio 2 je vsaj na našem koncu v uporabi bolj kot vozilo za na šiht pa za v zidanco med vikendi, pa med junci moje generacije ki svašta sprobavajo z avtom, zato glede tega, kak je pa odnos do takega avta raje ne bi detajlno opisoval. Pa tudi 3. generacija Cliota je čist druga zasnova in varnost je s tem boljša. Pa še dokaj mlad letnik je in še lepo izgleda. Lej raje se stegni z denarjem pa nabav orenk, ne pa skor isti denar vržt za starejšo generacijo avtomobila. Cilj ti je kupit čim boljše, torej tudi čim mlajše.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Siddh ::

Clio II z 1.2 motorjem je malo bolj živahen kot clio II z 1.2 motorjem. Je pa III večji, predvsem ima spredaj več prostora. Na zadnji klopi je približno enako prostora v obeh, le III ima višji strop. V II se že 170cm visoka oseba zadeva z glavo ob strop.


D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Domobrancek ::

nevem mi je clio nekak bl ušeč ratu..pa clio 2 ma sošolc pa se nas je brez problema 5 pelal notr..trenutno mam polota letnik 99 mislm da bo clio raketa proti temu kar mam zdj..bom spremlu tud 3 sam mislm da bom mev premal denarja da bi kupu cliota 3..žov..

Unknown_001 ::

Domobrancek je izjavil:

nevem mi je clio nekak bl ušeč ratu..pa clio 2 ma sošolc pa se nas je brez problema 5 pelal notr..trenutno mam polota letnik 99 mislm da bo clio raketa proti temu kar mam zdj..bom spremlu tud 3 sam mislm da bom mev premal denarja da bi kupu cliota 3..žov..


Unga plavga polota greš še zmer lahk pogledat. Bolš ko clio 2 zihr.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Domobrancek ::

Unknown_001 je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

nevem mi je clio nekak bl ušeč ratu..pa clio 2 ma sošolc pa se nas je brez problema 5 pelal notr..trenutno mam polota letnik 99 mislm da bo clio raketa proti temu kar mam zdj..bom spremlu tud 3 sam mislm da bom mev premal denarja da bi kupu cliota 3..žov..


Unga plavga polota greš še zmer lahk pogledat. Bolš ko clio 2 zihr.


Ga spremljam ja..če bo tkt še na avto netu je možno da da grem pogledat ja. Sam mal me mot da ma samo 65 konjev (proti cliotu ki ih ma 75) bi se to ful poznal ?

sandmat ::

Domobrancek je izjavil:


Ga spremljam ja..če bo tkt še na avto netu je možno da da grem pogledat ja. Sam mal me mot da ma samo 65 konjev (proti cliotu ki ih ma 75) bi se to ful poznal ?


poglej masi obeh vozil, lahko dobiš malo občutka koliko se pozna.

Blinder ::

Kateri polo?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

urli ::

Domobrancek je izjavil:

nevem mi je clio nekak bl ušeč ratu..pa clio 2 ma sošolc pa se nas je brez problema 5 pelal notr..trenutno mam polota letnik 99 mislm da bo clio raketa proti temu kar mam zdj..bom spremlu tud 3 sam mislm da bom mev premal denarja da bi kupu cliota 3..žov..



Sicer, kot sem že omenil, je model, ki ga boš kupil eden izmed najgrših avtomobilov ever ampak po vseh drugih karakteristikah je pa to verjetno res best buy. Nizka poraba, zelo priljubljen (ga boš lahko kasneje prodal), veliko rezervnih delov, ugodno vzdrževanje, nizka cena registracije...

Domobrancek ::

Blinder je izjavil:

Kateri polo?

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... tale

urli je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

nevem mi je clio nekak bl ušeč ratu..pa clio 2 ma sošolc pa se nas je brez problema 5 pelal notr..trenutno mam polota letnik 99 mislm da bo clio raketa proti temu kar mam zdj..bom spremlu tud 3 sam mislm da bom mev premal denarja da bi kupu cliota 3..žov..



Sicer, kot sem že omenil, je model, ki ga boš kupil eden izmed najgrših avtomobilov ever ampak po vseh drugih karakteristikah je pa to verjetno res best buy. Nizka poraba, zelo priljubljen (ga boš lahko kasneje prodal), veliko rezervnih delov, ugodno vzdrževanje, nizka cena registracije...


Sj zato ga mam namen uzet..bl mi je važn da dela, da mal žre pa da popravila nebojo draga k pa to kako avto zgleda.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Čist sam za foro sm šel gledat, kaj bi js vzel za 2500 EUR.
Vzel bi neki tazga.
Predvsem ker mi je OK za pogledat, ni ravno ustreljen konj, serivisiranje fiatov je baje relativno poceni špas, ogromno rabljenih delov za pol cene, enostavna tehnika itd.
Izpit sm delal na njegovem predhodniku. Po spominu sodeč se je peljal kot križanec cliota 2 in 3, pričakujem da se tale upgradana varianta pelje mal bolje. Zakaj ne VW polo? Ker se pelje ko lojtrnik.
Zbogom in hvala za vse ribe

Blinder ::

Tisti polo ima navora še malenkost več kot clio z 11 km več. Ima cilinder manj (zdi se ti da gre boljše). Lahko pa da ima daljše prestave od cliota naprimer, kar bi naredilo cliota živahnejšega. Če ga teraš do konca pa bi moral clio vseeno imet prednost. Ampak tle govorimo o 5000+ rpm
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

AapocalypseE ::

Clio II 1.2 16v 75ks ti lahko povem, da avto ne gre nikamor pa še pije dosti za tako mašino, tako da jaz bi raje vzel 1.4 16v ali pa vzami puntota. Puntota sem tudi vozil in se pelje dosti boljše kot Clio II. Polo isto malo sranje od avta, tako da če se hočeš tudi bolj komot peljat je punto way to go.

Domobrancek ::

AapocalypseE je izjavil:

Clio II 1.2 16v 75ks ti lahko povem, da avto ne gre nikamor pa še pije dosti za tako mašino, tako da jaz bi raje vzel 1.4 16v ali pa vzami puntota. Puntota sem tudi vozil in se pelje dosti boljše kot Clio II. Polo isto malo sranje od avta, tako da če se hočeš tudi bolj komot peljat je punto way to go.


Haha spet mi povzročate težava z usem tem opcijam..spet nevem kaj uzet :D sam hvala za predlog..bom puntote spremlu. Sam sm vidu nek da se volani radi pokvarjo pr puntotih kar je baje kar drago popravilo? kdo kj ve o tem ?

AapocalypseE ::

City volan. Zelo dobra zadeva sploh za po mestu.

Mi nismo imeli nobenih problemov z njim.

Domobrancek ::

AapocalypseE je izjavil:

City volan. Zelo dobra zadeva sploh za po mestu.

Mi nismo imeli nobenih problemov z njim.


Pol bo že uredu :) kakšno je vaše mnenje o tem avtu? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

vem da je dizel sam useen me zanima vaš mnenje..prevoženih preveč? kdo pozna tega prodajalca? mu je za zaupat..?

WarpedGone ::

Glavni problem starih dizlov je, da dizl sam po sebi doda nekaj k ceni.
In za isto cifro nujno dobiš bolšega bencinarja kot dizla.

Stare dizle tako kupiš le, če boš resno delal +30k letno, da se razlika vsaj mal skompenzira. Hkrati morš met še srečo, da star in slabše ohranjen dizl ne začne klicat na pomoč, kar hitro sežge prihranke na gorivu. Atmosferski bencinarji so enostavnejša tehnika, posledično tut če gre kej narobe je to tipično nizek strošek.

Na takšnjem sm delal izpit, js bi iskal po letniku mlajšega. Ta bo čez 2 leti že 16 let stara reč, turbina hmmm.
Zbogom in hvala za vse ribe

Domobrancek ::

WarpedGone je izjavil:

Glavni problem starih dizlov je, da dizl sam po sebi doda nekaj k ceni.
In za isto cifro nujno dobiš bolšega bencinarja kot dizla.

Stare dizle tako kupiš le, če boš resno delal +30k letno, da se razlika vsaj mal skompenzira. Hkrati morš met še srečo, da star in slabše ohranjen dizl ne začne klicat na pomoč, kar hitro sežge prihranke na gorivu. Atmosferski bencinarji so enostavnejša tehnika, posledično tut če gre kej narobe je to tipično nizek strošek.

Na takšnjem sm delal izpit, js bi iskal po letniku mlajšega. Ta bo čez 2 leti že 16 let stara reč, turbina hmmm.


Sj mam tko al tko namen uzet bencinarja :) pa če bo use po sreč letnik tm 2005..
««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283704 (2798) GrimReaper
»

Manjši avto

Oddelek: Na cesti
122785 (2537) Bud_Bundy
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141168 (31275) matobeli
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173402 (2619) Kasali

Več podobnih tem