» »

Oglasi - dobra ponudba

Oglasi - dobra ponudba

CellarDoor ::

Torej negativ ali pa bolje rečeno pozitiv teme Predragi/smešni oglasi, kjer se objavlja oglase, ki imajo po domače povedano "dobro ceno", "dober deal", "ful kul", "če bi rabil, bi kupil takoj", "priporočam", "če bi imel dnar, bi kupil takoj", "smešno poceni", itd. - kdor misli hvalit prijatelja, ki niti nima tako dober deal, potem naj raje ne spama v to temo


1 primer: ,
Prodam zapakiran prenosnik.

Display: IPS 15.6" 3840 x 2160 Pixel
Intel Core i7-4710HQ 4x 2.50 GHz (3.50 GHz Turbo)
16 GB RAM,
NVIDIA GeForce GTX 860M 4.0 GB
8 GB SSD, 1.0 TB HDD
WLAN b/g/n, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, HDMI
Windows 8.1

https://www.notebooksbilliger.de/lenovo...

Prevzem v Celju. Brez menjav.

Cena: 900 EUR

shadeX ::

Se strinjam da je cena mamljiva za nov zapakiran prenosnik. Je pa vprašanje kaj je tukaj odzadaj. Ali je RES zapakiran popolnoma, ali je bil že kdaj preizkušen? Zakaj ga sploh prodaja novega, sploh za tako ceno. Zakaj bi šel toliko v minus. Nikjer ne piše kje je bil kupljen..garancija, račun pa to.


Jaz takim oglasom ne verjamem in raje dam še dodatnih 100-200 € za novega iz trgovine.

mr1two ::

Saj to v bistvu ni tako hudo čuden deal. Odbij davek + dejstvo da ni slo tipkovnica + to, da bi rad prodal in ne prodajal...
Dobr deal in to je to.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

The Player ::

nekdo je nekje izjavil (šlo je za prodajo rabljenih avtov):

"Slovenski potrošniki radi kupujejo avtomobile z manj prevoženimi kilometri (100.000km ali manj, saj avti z več kilometri dajejo občutek starosti in tveganja okvar) in temu primerno se prilagodi tudi trg (beri, prevrtijo števce nazaj)"

Podobno je na bolhi. Čedalje več je potrošikov, ki si želijo kupiti nov produkt za rabljeno ceno in temu primerno se trg prilagodi. Če pa je izdelek res v novem stanju je pa vprašanje, saj bi prodajalec sam sebi delal škodo, če bi prodajal nov izdelek za pol cene manj.

samo malo v razmislek ;)

Machete ::

A na padanje s kamionov ste pa čisto pozabili.. ? Kompenzacija, darilo, vračilo dolga vmateriji,..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

CellarDoor ::

torej tema je o oglasih, vsak naj potem po zdravi pameti presodi in povpraša kaj ter kako je to možno, na lastno odgovornost, recimo na Bolhi predvsem obvoz oglasov z "google translate slovenščino" in zares prenizko ceno, recimo iphone 6, nov, zapakiran 300 EUR, oglas objavljen na Kanarskih

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Torej tema, kjer bodo ljudje lepili povezave do svojih oglasov? :))

CellarDoor ::

Ganon je izjavil:

Torej tema, kjer bodo ljudje lepili povezave do svojih oglasov? :))

ja, izkoriščanje v ta namen je bila ena od prvih misli ob odpiranju teme, ampak če dobro premisliš, morajo imetu tudi dober deal, če ne, bo kontra reklama za njihov oglas, ker tukaj ni bolha, ki sprejme skoraj vse in tako kot je tema Predragi/smešni oglasi lahko exploitana, je lahko tudi ta, ampak kot rečeno, mora biti dober deal in če je, zakaj pa ne, saj to je dobro za kupca

Zgodovina sprememb…

Zstiller ::

Ganon je izjavil:

Torej tema, kjer bodo ljudje lepili povezave do svojih oglasov? :))


Pretty much.

Če je kaj dobrega ali res ugodnega gre takoj, če pa je super deal pa ne boš tvegal, da ga kdo pred tabo zagrabi z linkanjem oglasov na slo tech.

CellarDoor ::

če misliš kupiti sam pač ne daš tukaj, to je jasno, tako da ajde, stop z offtopic, pa da vidimo, če se kaj pozitivnega iz vsega tega razvije

CellarDoor ::

ni slaba , za kakšnega mulca in njegovga prjatla, sam ne smeta se skregat kdo bo imel 5850 :-)

Prodam omenjeni grafični kartici v kompletu, obe v original škatli, 100% delujoči

Cena za obe: 75€

hojnikb ::

Za tole staro železo ni ravno dobra ponudba...
#brezpodpisa

CellarDoor ::

ma lej, saj ni zate to, no

kixs ::

Brezveze je tule nekaj podvajat iz slo-tech oglasov. Prilimite linke iz ebaya in drugih spletnih trgovin, ce imajo kaj v akciji vsaj -30% na redno ceno ;)

vilonja ::

Zakaj pa ne, saj ce je dobra cena naj se prilima, se tudi rabljeme stvari kupuje.

shadeX ::

Zstiller je izjavil:



Če je kaj dobrega ali res ugodnega gre takoj, če pa je super deal pa ne boš tvegal, da ga kdo pred tabo zagrabi z linkanjem oglasov na slo tech.


S tem stavkom je bilo povedano vse.

S pomočjo programske opreme ki sem jo razvil, trackam ugodne oglase. Če samo pogledamo nekaj primerov (takrat ko sem še delal screenshote). Keep in mind da je bilo to več kot pol leta nazaj in je bila takrat ponudba zares ugodna. Danes so to že mogoče visoke cene.

Večino teh aparatov sem jaz pobasal. Je pa tudi veliko drugih ki pridejo in grejo v 5min.















hojnikb ::

A tko že zdaj dilerji delate... Scripte pa "pokrast" tabolše oglase :D

btwm s5 za 40€... looks real legit :DDD
#brezpodpisa

shadeX ::

Jah. Kar vidiš na bolhi je samo šrot. Če imaš srečo naletiš na dobro ponudbo, bo pa šla v roku 10 minut. Redko zdrži več.

btwm s5 za 40€... looks real legit :DDD


Sej pravim da sem pobasal "večino" oglasov. S5 je bil kopija ampak še vednoo ugodna kopija :| Takrat je bil s kitajske čez 130€ če se ne motim.

hojnikb ::

ti kitajsk ponaredki so kao quad/octa, potem pa vidiš, da je glih 256MB rama pa single core A5.
#brezpodpisa

shadeX ::

Jah.. razlike ni lih opazne če pogledaš na hitro.

Vseen je šel za 70€ (vedoč da je kopija) :))

shadeX ::

By the way. Če koga zanima software lahk piše na ZS. S tem se ne ukvarjam več tako da je v neuporabi. :D

Oddam eno licenco.

hojnikb ::

lahko nardiš kak github, pa šeraš kodo :)
#brezpodpisa

shadeX ::

In v čem je pol fora da ima tole 100 ljudi? Si konkurenca že med sabo in pol si spet (skoraj) na istem kot prej.

petra_v ::

shadeX je izjavil:

In v čem je pol fora da ima tole 100 ljudi? Si konkurenca že med sabo in pol si spet (skoraj) na istem kot prej.


Za tistih 100 ljudi ni več fore, je pa fora za prodajalca licence (v finančnem smislu) :)

shadeX ::

Ja sam dost ne bom zaslužil če dam kodo na github :)

Insan3Lik3 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

ce je res nova pol recimo da se splaca? cenejsa kot v .de
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

hojnikb ::

shadeX je izjavil:

Ja sam dost ne bom zaslužil če dam kodo na github :)

Če tako kratkovidno gledaš na stvar, potem res ne.

Insan3Lik3 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

ce je res nova pol recimo da se splaca? cenejsa kot v .de

To je že 970gtx money...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

huelz ::

Samo v opozorilo, tip obicajno prodaja refurbished robo s polletno garancijo enega od slo dobaviteljev, tako da take robe jaz ne bi kupoval, ce pa ze, pa direktno, ne pa prek mesetarja, ki si vzame kar lep procent.

Insan3Lik3 ::

huelz je izjavil:

Samo v opozorilo, tip obicajno prodaja refurbished robo s polletno garancijo enega od slo dobaviteljev, tako da take robe jaz ne bi kupoval, ce pa ze, pa direktno, ne pa prek mesetarja, ki si vzame kar lep procent.


a to prav za tega aleša veš? al misliš? al si "nekje" slišal

hvala za opozorilo nonetheless :)
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Zgodovina sprememb…

huelz ::

Vem, ker sem enkrat nujno za vikend rabil plato, je zatrjeval, da ima 2 leti garancije in kao ni rabljena (popravljena), potem sem pa videl, da je refurb roba od tega dobavitelja. In ko sem mu povedal, da vzamem, ce je res tako kot pravi in ne zavaja, je zacel bluzit in na koncu seveda nisem vzel, ker sem vedel, od kje mu roba.

Plus, mislim da tocno to grafiko so ravno zdaj prodajal, lahko preverim jutri.

Sej ni problem, ce kot prodajalec poves, kako je stanje, ne pa da prodajas kot brezhibno. Meni osebno je kar nekaj plat in grafik crknilo, ker vsi vemo, kako je s popravljeno robo od proizvajalcev, zrihtajo ravno tako kot avte, do prvega ovinka :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

CellarDoor ::


Prodam darilne bone za Apple (trgovina EPL, kongresni trg, LJ). Bonov je za 1100€ v obliki kartic po 100€. Vsi boni so seveda veljavni. Dobil sem jih kot nagrado a jih ne potrebujem, saj nimam namena kupiti nobenega Applovega izdelka.
Prodam za nekoliko nižjo ceno kot je njihova vrednost (950€ za vse bone v vrednosti 1100€), najraje kar vse skupaj. S kupcom greva lahko skupaj do trgovine in se tam preveri veljavnost bonov ali pa kupec kar z njimi opravi nakup in mi potem da dogovorjeno vsoto denarja.
Boni so vnovčljivi za nakup kateregakoli izdelka iz omenjene trgovine in so vnovčljivi tudi pri nakupu na podjetje.

Za več informacij pišite na mail ali kličite na telefon (040-749-129).

CellarDoor ::

http://www.hardwareversand.de/4096+MB/1...

r9 290x matrix ed. od asusa za 348 eur na hwv preko idealota ... sweet

gddr85 ::

sweet bo, ko bodo tele kartice pod 300eur nove

TehDucky ::

-valvoline- ::

Tisto kar je ugodno in poceni se proda skoraj takoj, brezveze linkat tle ker bo link zbrisan v parih minutah. Edino screenshot. :D

shadeX je izjavil:

By the way. Če koga zanima software lahk piše na ZS. S tem se ne ukvarjam več tako da je v neuporabi. :D

Oddam eno licenco.

Website watcher does the trick, sam znat ga mors lepo nastavit. Baj d vej ne pomaga noben program, precej je sverkotov ku cepijo 24/7 na racunalniku in kupujejo vsega, od mobilcev,racunalnikov,avtov,tehnike itn. Cant beat them all. :)

Zgodovina sprememb…

deleted ::

Evo, Lidl napihlijv kajak za 40eur ... nimam pojma, kakšen je, ampak če pa to ni poceni, tolko škart pa spet ne more bit. :) Najbrž ga bom kar vzel. A te posebne ponudbe v Lidlu ... to se hitro razproda ta roba, moram it prvi dan tja, a kdo ve?

http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...

Machete ::

Te promo slike štacum so vedno fotošop smešnica.
ala:




8-)

kixs ::

deleted je izjavil:

Evo, Lidl napihlijv kajak za 40eur ... nimam pojma, kakšen je, ampak če pa to ni poceni, tolko škart pa spet ne more bit. :) Najbrž ga bom kar vzel. A te posebne ponudbe v Lidlu ... to se hitro razproda ta roba, moram it prvi dan tja, a kdo ve?

http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...


Zanimiva ponudba, verjetno ga tudi sam vzamem - sam ne vem se ali coln ali kajak. Sej, ce ne ustreza, pac vrnes.

shadeX ::

-valvoline- je izjavil:

Tisto kar je ugodno in poceni se proda skoraj takoj, brezveze linkat tle ker bo link zbrisan v parih minutah. Edino screenshot. :D

shadeX je izjavil:

By the way. Če koga zanima software lahk piše na ZS. S tem se ne ukvarjam več tako da je v neuporabi. :D

Oddam eno licenco.

Website watcher does the trick, sam znat ga mors lepo nastavit.


I hope you are kidding..



Baj d vej ne pomaga noben program, precej je sverkotov ku cepijo 24/7 na racunalniku in kupujejo vsega, od mobilcev,racunalnikov,avtov,tehnike itn. Cant beat them all. :)


Očitno veš bolje od mene. Zame se je program čist dobro odnesel ko sem ga še uporabljal. Ne razumem pa tvoje logike kako je lahko človek hitrejši od programa v tem primeru.

Ubistvu can beat them all. Vsaj po tem da zveš prvi za ugoden oglas, seveda če imaš mobilca pri sebi. Nič ne pomaga če ti piska, tebe pa ni zraven.

Machete ::

Če rabi kdo bulk staro šaro: https://www.surplex.com/en/al/4/desktop...

GTX970 ::

shadeX
Website watcher does the trick, sam znat ga mors lepo nastavit.
I hope you are kidding..

30 dnevni trial.


//brez debuggerja/disassemblerja/loaderja :))
rešitev 1:

http://william.famille-blum.org/softwar...

rešitev 2:
namestiš virtualca (VMware Player , virtual box, notri os, WW, vse konfiguriraš), ugasneš skopiraš "Virtual Machines" nekam na varno, po 30 dneh skopiraš nazaj.




add-on Page Monitor
https://chrome.google.com/webstore/deta...

ff Alertmon
https://addons.mozilla.org/sl/firefox/a...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

shadeX ::

In kako si ti predstavljaš delovanje tega na mobilcu? Niso vsi 24ur pred računalnikom, ali pač? 8-O

GTX970 ::

WW, Alertmon lahko pošljeta email (na telefon, od koder potem dalje "trguješ"), potrebuješ samo nek delujoč win pc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710214072 (42391) nergac
»

Telefon se ugaša

Oddelek: Mobilne tehnologije
72840 (2528) shadeX
»

Samsung 40ES5500 (40")

Oddelek: Zvok in slika
141944 (1734) kitl76
»

android - prostor za shranjevanje bo pošel

Oddelek: Pomoč in nasveti
112494 (1955) BC3
»

sestaviti nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
151873 (1353) 54j0

Več podobnih tem