» »

Telefon se ugaša

Telefon se ugaša

Rusty77 ::

Pred kratkim se mi je pojavil problem na Samsung Galaxy S3 Mini. Po nekaj časa uporabe WiFija in aplikacij na telefonu se baterija iz več kot polovice sprazni na 1% in takrat se telefon takoj ugasne in začne prižigati in spet isto. Baterija se ne pregreva, tudi telefon se ne, prav tako baterija ni nič nabrekla. Kako se lahko iz vsaj 50% baterije sprazni v 1% tako hitro? Pred enim tednom pa mi je še popolnoma navadno deloval telefon.

Na slikah je prikazan nenaden padec praznjenja baterije..
 1

1

 2

2

menjalnik ::

Kalibriraj baterijo in po možnosti naredi factory reset telefona in poročaj. Možnost je tudi pokvarjena baterija, ker sem imel sam podoben problem pred leti na galaxy 5 pa so na ram2 menjali baterijo in so težave izginile:)

s6c-gEL ::

Starost baterije ?

Valkyria ::

Živjo,

V četrtek sem kupila nov telefon Sony Xperia M2 Aqua. Danes se mi je sam od sebe ''ugasnil''. Ne morem ga prižgati, baterija se ne polne, narediti ne morem popolnoma nič. Če se pokličem z drugega telefona normalno zvoni, vendar ekran ne prikaže ničesar. Kaj bi lahko bil vzrok težav, če je telefon v uporabi komaj nekaj dni? Ko sem telefon nazadnje uporabljala je imela baterija 52%, pol ure zatem, ko sem hotela nekoga poklicati - tema...

GTX970 ::

Servis, garancija.

Spajky ::

@ Valkyria : Ne !!! zatežit !!! : stvarna (skrita!) napaka in menjava telefona, kjer se ga je nabavilo : še ni 8 dni od nakupa !!! ... ne se prepričat za na servis !!! ... ;(
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Valkyria ::

Hvala Spajky za nasvet. Sem odnesla danes nazaj, mi niso nič komplicirali zaradi stvarne napake (začuda). Sedaj moram čakati na njihov odgovor (8 dni)...

shadeX ::

Prodajalec nima kaj komplicirat kot pa dati zadevo notr. Če bojo kompliciral bojo potem, ampak jaz mislim da nebi smelo bit problema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35081089 (8999) Twixz
»

Baterija

Oddelek: Pomoč in nasveti
283649 (2542) klekej
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9120784 (15494) ziga1990
»

Samsung Galaxy s5 - nenormalno dobro tajanje baterije!

Oddelek: Mobilne tehnologije
264350 (3474) bajsibajsi
»

Oglasi - dobra ponudba

Oddelek: Loža
426786 (4728) GTX970

Več podobnih tem