» »

Spletna stran

Spletna stran

Kleemen ::

Nevem če sem izbral pravo temo, ampak zanima me samo katerega "ponudnika" izbrat za brezplačno izdelavo spletne strani? Rabim neki simple za začetek samo za neke vrste promocijo fotografskih storitev. Sem že razmišljal o blogu, ampak se mi zdi spletna stran boljša ideja.

MoRp ::

Navednice si narobe postavil --> zanima me samo katerega ponudnika izbrat za "brezplačno" izdelavo spletne strani?

matja ::

Js bi na tvojem mestu najprej pogledal https://wordpress.com/.

hojnikb ::

Ti bi rad, da ti nekdo brezplačno naredi spletno stran ? 8-O
#brezpodpisa

Roadkill ::

Dodaj, da prideš brezplačno dve ohceti poslikat, pa se bo morda kdo najdel.
Ü

galu ::

Kleemen je izjavil:

/.../ zanima me samo katerega "ponudnika" izbrat za brezplačno izdelavo spletne strani?


Ah, ta je pa lahka. Sebe.
Tako to gre.

Kleemen ::

matja je izjavil:

Js bi na tvojem mestu najprej pogledal https://wordpress.com/.


Neki v tem smislu sem mislu ja. Hvala. Wordpress je najboljši od teh ponudnikov?

Ne sam bi si jo sestavil preko strani za brezplačno izdelavo spletni strani. Ker vidim da vas je večina narobe razumela. :)

hellboy123 ::

To niso "ponudniki", to so bolj sistemi. Poguglaj: CMS (Content Managament System).

Drugače pa ja, Wordpress je najbolj razširjen.

Zgodovina sprememb…

Ales ::

Wordpress.com seveda je ponudnik. Kot tak je sigurno med boljšimi, je pa vprašanje, ali za vsakogar (lokacija, podpora).

Kleemen ::

No to me je zanimalo, najlepša hvala vsem. Za začetek bo Wordpress, potem pa čez kakšno leto pa svoj server, domena in spletna stran. :)

NLight ::

Kleemen je izjavil:

No to me je zanimalo, najlepša hvala vsem. Za začetek bo Wordpress, potem pa čez kakšno leto pa svoj server, domena in spletna stran. :)


Svojo domeno in server imaš lahko tudi v sklopu WordPressa... Zakupiš domeno (10EUR / leto) in hosting (5EUR / mesec - odvisno od zahtev), ter si gor postaviš Wordpress... Vsega skupaj vzame par minut, da se zadeva postavi na noge (v nekaterih primerih sicer lahko traja do 24 ur da se DNS "poveže" z domeno)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

Ales ::

S svojo domeno in hostingom lahko uporabljaš WordPress kot CMS. Ampak dajte že ločit med WordPress v smislu CMS-ja in wordpress.com kot ponudnika gostovanja z WordPress. Pri slednjem lahko uporabljaš tudi svojo domeno, ne potrebuješ pa posebej hostinga, ravno to je del ponudbe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623545 (2362) Lonsarg
»

Kako izdelati spletno stran za shranjevanje datotek na Wordpress-u?

Oddelek: Izdelava spletišč
91360 (958) flyby

Izdelava osebne predstavitve v nekaj klikih?

Oddelek: Izdelava spletišč
212741 (2239) root987
»

Izdelava spletne strani za podjetje z bresplačnimi orodji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5013881 (6518) Tody
»

Mesto za blog

Oddelek: Loža
213012 (2453) dronyx

Več podobnih tem