» »

Moški frizer v LJ?

Moški frizer v LJ?

«
1
2

CMpunk ::

Kje je kakšen dober in poceni frizer v LJ? Pogoj je, da striže moški.
  • spremenilo: CMpunk ()

Mare2 ::

Savsko naselje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

CMpunk ::

Bolj natančno?

DimmniBurek ::

Povej naprej
Pokliči in vprašaj za Simona. Zna delat tudi razne bolj moderne moške frizure, hipsterske, zabrije, svašta, seveda tudi normalne. Fant je zelo v redu, se splača it probat.
There Is No Stronger Drug Than Reality

jericho ::

Na viču maš LOKO DESIGN, na Viški cesti.

Mare2 ::

jericko, pa je ta dober in poceni? Takšne so bile zahteve op-a. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

marceb ::

DimnikBurek okvirne cen moškega striženja pri Povej Naprej pa so?

Venomus ::

Meni je pa to, da striže moški bolj negativna stvar kot pozitivna :))

Mare2 ::

Kje si pa to videl?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

krenos ::

Meni je bolj važno da sem lahko tiho in mi ni treba "klepetat".

Res mi ni do tega, da bi 1x mesečno prežvekoval floskule:
- a si bil že na dopustu
- madonca kakšen vreme imamo
- joj maš goste lase
- ajej kakšni vrtinci


Every f**king time.

Mare2 ::

krenos eni se radi pogovarjajo na forumih, eni pa pri frizerju. Jaz spoštujem obe obliki...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

Venomus je izjavil:

Meni je pa to, da striže moški bolj negativna stvar kot pozitivna :))


Zato so skoraj vsi res dobri frizerji moški :).

garamond ::

Nekateri frizerji že na začetku, ko poveš svoje želje, rečejo "Say no more" in potem delajo v miru. Torej nobenega klepetanja. Sem zadnjič videl slike na internetu.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

Vajenc ::

bambam20 je izjavil:

Venomus je izjavil:

Meni je pa to, da striže moški bolj negativna stvar kot pozitivna :))


Zato so skoraj vsi res dobri frizerji moški :).

Pa vse res dobre frizerke ženske.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jericho ::

Mare2 je izjavil:

jericko, pa je ta dober in poceni? Takšne so bile zahteve op-a. :)

Men je računal 15€ za osnovno striženje, ne vem zdej a je to drago al ne, je pa dober in nimam pripomb čez njegovo friziranje.

DimmniBurek ::

Men vzame 12,5€ v povej naprej. Pa tko vzdušje je kul no, tako mladostno in zabavno, pa res dobr postriže.

Plus to da moški, vsaj po mojih izkušnjah, boljše opravljajo frizerski poklic. Babe frizirajo ker "morajo" oz. druzga ni, tipi pa zato ker hočjo :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

CMpunk ::

Madonca, dobr se je razvila tale moja tema. Ja, ženske naj kar strižejo ženske, ker o moških nimajo pojma! Dober frizer ve kaj hočeš, pa tudi če sam ne veš točno! Moja (bivša) frizerka me pa še celih 20 minut striženja sprašuje kako hočem....oohh dear god..... in potem proti koncu mi vedno reče ''a sva jih preveč, ja sej počakaj dva tedna pa bojo ravno prav'' c'mon, i mean, give me a break.
Pa te debate so tud nadležne ja, vedno ene in iste stvari, pa vedno pozabi kaj sem na vedno eno in isto vprašanje odgovoril prejšnjič.
bom sprobal povej naprej

gansta ::

SOrry sam 12-15€ za navadno moško striženje po možnosti še 3/4 mašinca (pa da ti ne umiva las) je pa VELIKO VELIKO preveč. Za 15-20 minut dela 15 € pa dajte kaj mislit...

A ima kdo kako ugodno zadevo npr. lokacija Šiška, Dravlje... ?

CMpunk ::

Govora je seveda tudi o takih frizurah:
Frizerju iz posnetka se res vidi da je mojster, da ve kaj dela, in se mu da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CMpunk ()

SumTingWong ::

Lepotni Salon Jasmina v Mostah. 8€ če plačaš z gotovino, do zdaj sem bil vedno zadovoljen. Aja, tri frizerke so, nobenega frizerja.

chucki ::

Pravi ded se pobrije, pa tudi v vojski je bil.. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

CMpunk ::

DimmniBurek je izjavil:

Povej naprej
Pokliči in vprašaj za Simona. Zna delat tudi razne bolj moderne moške frizure, hipsterske, zabrije, svašta, seveda tudi normalne. Fant je zelo v redu, se splača it probat.

Sem bil zadnjič pri simonu v povej naprej, in res dobro postriže :) Sem mu rekel da nevem čisto točno kako hočem pravi on don't u worry haha :D

gansta ::

Rabim hiter nasvet.

Kje je poceni frizer (moško striženje, brez pranja) pod 10€, na celovški, npr. kje v bližini celovških dvorov, dravelj... ?

theBill ::

gansta je izjavil:

Rabim hiter nasvet.

Kje je poceni frizer (moško striženje, brez pranja) pod 10€, na celovški, npr. kje v bližini celovških dvorov, dravelj... ?


Zraven knjižnjice šiška.

gansta ::

Misliš tam v pritličju bloka ? A je pod 10€?

??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

theBill ::

gansta je izjavil:

Misliš tam v pritličju bloka ? A je pod 10€?

??

Ne v novi zgradbi, kjer je tudi knjižnjica, v bistvu med Mercatorjem in knjižnjico.

Predlani so mel neko akcijo, moško striženje za 7 €, drugače pa mislim da je 9 €, koliko je pa zdaj cena pa ne bi dajal roke v ogenj.

gansta ::

Če misliš Frizerski salon Prima (pugljeva ulica 2), potem je cena moškega osnovnega striženja brez pranja 11,5€:

http://www.itis.si/frizerski-salon-prim...

Phantomeye ::

Povprečni frizerji do ranga 10€ imajo tudi povprečne veščine. Običajno. Torej brez neke inovativnosti. Dobesedno samo strižejo, heh.

gansta ::

točno to rabimo..

Phantomeye ::

gansta je izjavil:

točno to rabimo..


Vem, samo izpostavljam, zakaj velikokrat pride do razočaranj s končnim izdelkom.

noraguta ::

chucki je izjavil:

Pravi ded se pobrije, pa tudi v vojski je bil.. :D

Glede vojske se strinjam, sm un kse pobrije, pa loool. Ko se vsi u neopren zavijajo na žičnic k se ustau, se sam režim k vosu. Uni me cudn gledajo. Polet pa zmočš lase pas v vrocin dobr. Desc je kosmt po obraz zarad evolucije.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

BorutO ::

Pri meni je pa pogoj, da striže ženska ... pač, ne vem zakaj si bi delal neko gay frizuro, če je klasična oz normalna čisto nekaj ok, tudi za ženske ... Moje glave se moški ne bo dotikal. Se je pa že zgodilo, da sem v MBju naletel na kaki frizerski salon, ko so šišali moški, ravno zraven mene, kako minuto hoje stran, si je en odprl salon in ma dva ali tri zaposlene pa šišajo .. je pa res, da ne zgleda to tako švoh biznis, saj se notri tere polno pišk. :P

Ampak ... ko sem enkrat po pomoti stopil notri, sem rekel, da me on ne bo šišal ampak frizerka, ki je tisti čas bila ravno zasedena ... in sem se obrnil pa šel ... aja, pa še 50% popust mi je mislil dat.

Boli mene za popuste, pa magari je zastonj ali ne, moški se mene ne bo dotikal. Glede tega, kaj pa ženske vejo o moških ali ne ... pa je bolj kot ne samo to, da ne vedo kako čutimo med nogami ... v ostalih stvareh so pametnejše in vejo kaj je prav za moške in kaj ne ...

CMpunk ::

Pri meni je pa pogoj, da striže ženska ... pač, ne vem zakaj si bi delal neko gay frizuro, če je klasična oz normalna čisto nekaj ok, tudi za ženske ... Moje glave se moški ne bo dotikal. Se je pa že zgodilo, da sem v MBju naletel na kaki frizerski salon, ko so šišali moški, ravno zraven mene, kako minuto hoje stran, si je en odprl salon in ma dva ali tri zaposlene pa šišajo .. je pa res, da ne zgleda to tako švoh biznis, saj se notri tere polno pišk. :P

Ampak ... ko sem enkrat po pomoti stopil notri, sem rekel, da me on ne bo šišal ampak frizerka, ki je tisti čas bila ravno zasedena ... in sem se obrnil pa šel ... aja, pa še 50% popust mi je mislil dat.

Boli mene za popuste, pa magari je zastonj ali ne, moški se mene ne bo dotikal. Glede tega, kaj pa ženske vejo o moških ali ne ... pa je bolj kot ne samo to, da ne vedo kako čutimo med nogami ... v ostalih stvareh so pametnejše in vejo kaj je prav za moške in kaj ne ...


Wow, ti pa imaš probleme s tem..Kaj hočeš vsem dokazat da nisi gej? Kaj pa ko te bo potrebno operirati, te bo ženska kirurginja operirala? Jaz vem da tega nebi pustil..
In pa včasih so bili brivci moški, očitno včasih niso imeli toliko problemov z nesigurnostjo v svojo spolno usmerjenost lol..
Ravno ženska ti lahko naredi fajn gay frizuro..

shadowfax ::

Da malo obudim temo. Katerega frizerja priporočate v Lj? Price/performance?
Bolj me zanima za fade striženje. Poznam Pela design, HC.

Zgodovina sprememb…

FTad ::

Jaz hodim v Subrina Professional, ki je na Trzaski cesti.

extr3m3 ::

ID: Factory Hairgroup (Kolodvorska - poleg pivovarne In pivnice Kratochwill)
o_O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: extr3m3 ()

shadowfax ::

shadowfax je izjavil:

Da malo obudim temo. Katerega frizerja priporočate v Lj? Price/performance?
Bolj me zanima za fade striženje. Poznam Pela design, HC.

Pripišite prosim še kaj vam je všeč, ceno.

Djole ::

Frizerski salon Billy v atlantisu, 15€, fade, undercut, itd, ze par let zadovoljen

dirkac71 ::

Iščem menjavo frizerja. Do sedaj sem hodil v Fužine, 7€ moško striženje, vedno sem bil zadovoljen z delom, problem je le da ne naročajo in prideš tja in čakaš lahko tudi 1 uro. Tako da bi raje nekje kjer se zmenim za termin. Ljubljana Bežigrad oz. čim bližje. Nezahtevna moška frizura, po možnosti podobna cena kot v Fužinah, me ne moti če kdo dela doma brez računa. Če ima kdo kakšnega kolega, super, pridem parkrat na leto :D

gansta ::

Za ta denar mislim da ne boš našel nikjer drugje, če pa boš pa prosim sporoči :)

dirkac71 ::

Tudi meni se zdi da tako poceni bom težko našel. Je pa to kar dobra urna postavka, 7€/15min, 28€/h. Ne vem če poznam kakšnega inženirja ki toliko dobi :)

49106 ::

Če ima dovolj strank, ja. Kaj pa če ima samo eno na uro ali nobeno? Si računal, da ima frizer stroške s prostorom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

V-i-p ::

Joj, v župi je bil en ful dober frizer, sem k njemu hodil, ko sem še živel na Štihovi... Mislim, da je Pero. Model je res faca pa pravi zajebant. Frizerski studio Ašajt (punca je Tjaša :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

6bt9hmDwY ::

dirkac71 je izjavil:

Tudi meni se zdi da tako poceni bom težko našel. Je pa to kar dobra urna postavka, 7EUR/15min, 28EUR/h. Ne vem če poznam kakšnega inženirja ki toliko dobi :)

Ja, ne more vseh 15 minut istega delat, to bi zneslo 4x8x20 (ene 640?) moških stran vsak mesec in ničesar drugega. Fiksnih stroškov pa res niti ne štejem. Inženirjev verjetno ne poznaš prav veliko, niti v Sloveniji, ali? Saj govoriš v bruto zneskih? Sicer ne nameravam več nadaljevati tega offtopica, sem povedal dovolj, menim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

kuall ::

tisto striženje dlak po vratu je vrhunski ASMR užitek, žal traja samo 10sekund/mesec. če bi se ga dalo kako podaljšat bi bilo fajn.

programerji imajo 70EUR na uro. se pa ne pretvori direkt v plačo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

FTad ::

dirkac71 je izjavil:

Iščem menjavo frizerja. Do sedaj sem hodil v Fužine, 7€ moško striženje, vedno sem bil zadovoljen z delom, problem je le da ne naročajo in prideš tja in čakaš lahko tudi 1 uro. Tako da bi raje nekje kjer se zmenim za termin. Ljubljana Bežigrad oz. čim bližje. Nezahtevna moška frizura, po možnosti podobna cena kot v Fužinah, me ne moti če kdo dela doma brez računa. Če ima kdo kakšnega kolega, super, pridem parkrat na leto :D


A to si hodil v Salon Haircity, ki je v lasti Gasperja Kramarja?

jocoj ::

49106 je izjavil:

Če ima dovolj strank, ja. Kaj pa če ima samo eno na uro ali nobeno? Si računal, da ima frizer stroške s prostorom?
Očitno jih ima, saj je napisal, da vedno dolgo čaka, da pride na vrsto. 7 EUR je praktično zastonj za Ljubljano.

6bt9hmDwY ::

Kaj je to 7€, nekakšne 'lekarniške količine'?

Berserker ::

Še en ki išče menjavo frizerja v Lj, natančneje med Kosezami in Celovško. Pač nekje od 15/25€. V glavnem da zna tud kaj svetovat.

Scaramouche ::

Berserker je izjavil:

Še en ki išče menjavo frizerja v Lj, natančneje med Kosezami in Celovško. Pač nekje od 15/25€. V glavnem da zna tud kaj svetovat.


Frizerski salon Martinez Adamičeva ulica 6
10€ striženje
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210083 (3237) Berserker

Absurdne cene frizerskih storitev za ženske (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16323468 (18328) BigWhale
»

kakšen nasvet kako povečat promet v frizerskem salonu?

Oddelek: Loža
184340 (3590) Unknown_001
»

kje v lj je najcenejši frizer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6528877 (10009) Alamar

Več podobnih tem