» »

kje v lj je najcenejši frizer

kje v lj je najcenejši frizer

1
2
»

pingo76 ::

Enostavno ne gre s tako nizkimi cenami. Žena dela v salonu in vam lahko povem, da se mora pošteno namatrat, da doseže minimum s katerim se ona vsaj pokrije in ne predstavlja (negativno poslovanje) stroška za delodajalca. Samo od moških frizur na tipično popvprečni moški interval (ko se mu zazdi da je že Reinhold Messner) bi frizerke najbrž pocrkale. V naši mestni občini je registriranih vsaj 90 frizerjev. Pa še dejmo enih 20 čisto na črno, pa da jih od teh uradnih še vsaj 30% fuša iz potrebe po boljšem osebnem dohodku ne zaradi tega ker nimajo boljšga počet.
Dobra mašinca za striženje (strižnik) stane tudi 200+€ (pro line, ne hofer). Traja pa tudi ne večno.

cyber_killer ::

@pingo76
Tega nekateri res ne zastopijo. Ponavadi je pravilo, da delodajalec mora imeti 4x vrednost tvoje neto plače. Torej frizer ima tam 550€ neto, kar pomeni,da mora frizer narediti prometa za 2200€.

Ob cenah, katere bi radi imeli forumaši je to nemogoče.

gojka ::

Ni ravno najcenejši je pa ok.
http://www.frizerstvo-kramar.si/

BCSman ::

kaj tam v murglah je še po 7€ moško striženje, ko je ena delala reklamo na prejšnji strani?

pingo76 ::

cyber_killer je izjavil:

@pingo76
Tega nekateri res ne zastopijo. Ponavadi je pravilo, da delodajalec mora imeti 4x vrednost tvoje neto plače. Torej frizer ima tam 550€ neto, kar pomeni,da mora frizer narediti prometa za 2200€.

Ob cenah, katere bi radi imeli forumaši je to nemogoče.


Lepo povedano glede informativnih stroškov.

kixs ::

Hodim v Simple in nekak se mi zdi, da se vsake pol leta podraza za 1€. Sem kar malo cudno gledal, ko doma pogledam racun in pise 12,90€ :| A isti Simple ima tudi na Hrvaskem salone in pred mesecem je bila cena s pranjem las dobrih 9€ in brez pranja evro manj. Zagreb pa je btw drazje mesto kot LJ, tudi place so vsaj tu nekje kot v LJ. Ocitno bom res zacel dol hodit frizerju, ker sem vsaj enkrat mesecno v teh krajih tik ob meji.

Ales ::

Zagreb pa je btw drazje mesto kot LJ

Po mojih izkušnjah to ravno ne drži. Sodeč po cenah frizerjev zgleda tudi ne... ;)

kixs ::

Lestvica najdrazjih mest za leto 2010:

39. Zagreb (glede na svet 78.)
45. Ljubljana (glede na svet 99.)

In tudi, ce gres v Spar v ZG bos redko kaksno rec videl cenejso kot v Slo Sparu.

Sem pa tudi uresnicil zgornjo izjavo in sel v Simple frizerijo v ZG Areni. Placal sem 58HRK == 8€, to je bilo brez umivanja las, kar bi sicer placal 70HRK == 9,5€. Pri nas je cena za umivanje ali ne enaka - 12,90€.

@nny ::

Najcenejše je, če se strižeš sam ali kolegi. Sama strižem in friziram družinske člane in prihranimo ohoho denarja!
Priporočam salon DOK v Interšparu Vič.
P.S. Če moderatorji menijo, da delam relamo, naj svojemu stanu primerno ukrepajo. ;)

mojsterleo ::

Če ne rabiš kake blazne frizure, se raje striži sam. Za to da si posnameš lase, zadostuje najcenejši aparat, ki stane okrog 20 eur. Strošek aparata se ti povrne verjetno v manj kot enem letu (ne vem koliko so kaj cene striženja).

Zgodovina sprememb…

@nny ::

mojsterleo je izjavil:

Strošek aparata se ti povrne verjetno v manj kot enem letu (ne vem koliko so kaj cene striženja).


Z 2 ali 3 striženji.;) Moško striženje stane med 7 in 15 €.
Med poceni in dragimi - profi - aparati ni bistvene razlike, razen v vzdržljivosti in rezilu.

mojsterleo ::

Ofuj, zelo se je podražilo. Nazadnje ko sem bil pri frizerju, je bila cena okroglih 1000 SIT ...

Dražji aparati so seveda boljši, rezilo je močnejše, manj se zatika pri daljših lasih. Ampak za posnet kakšno (moško) glavo zadostuje najcenejši ...

BCSman ::

torej je najcenješe striženje v Lj v Cutandgo na resljevi za 7€. a je že bil kdo tam in ali tudi s škarjami kaj obdelajo al le s strojčkom?

Mesar ::

mojsterleo je izjavil:

Ofuj, zelo se je podražilo. Nazadnje ko sem bil pri frizerju, je bila cena okroglih 1000 SIT ...

Dražji aparati so seveda boljši, rezilo je močnejše, manj se zatika pri daljših lasih. Ampak za posnet kakšno (moško) glavo zadostuje najcenejši ...


In kaki si potem? Ko da te je kosilnica dobla...
Your turn to burn!

@nny ::

http://www.kuponko.si/63-popust-na-tren...

A spet delam reklamo?

Ni mi jasno, kako frizerji pridejo skozi s takimi cenami.:8)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Alamar ::

Pač dobro promocija, saj je na voljo le 150 kuponov.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški frizer v LJ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5413539 (3799) kuglvinkl
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210169 (3323) Berserker
»

Delo na črno se ne bo več splačalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7817517 (14850) imagodei
»

moško striženje-čas

Oddelek: Loža
409422 (7910) energetik

Več podobnih tem