» »

Absurdne cene frizerskih storitev za ženske

Absurdne cene frizerskih storitev za ženske

1 2 3
4
»

Pika na i ::

Držite se raje svojih poceni računalnikov in ženske obiskovalke frizerjev ne nadlegujte s svojim zgražanjem nad ceno frizerja.
Hvala.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Phantomeye ::

Pika na i je izjavil:

Držite se raje svojih poceni računalnikov in ženske obiskovalke frizerjev ne nadlegujte s svojim zgražanjem nad ceno frizerja.
Hvala.



Kakšne so pa moške obiskovalke? glede na to, da govoriš o ženskih obiskovalkah?

Sicer je pa to javni forum in vsak ima pravico do svojega mnenja :D

simpatija ::

Zdej me pa prav matra, kaj je razlika med ženskim in moškim striženjem. A je kdo za eksperiment? Se naročimo ob isti uri v istem salonu, pa da vidmo kaj delajo drugače.

ETI3n ::

A se je folku utrgal? Ama nikjer ni za dobit frizerja, bodisi lokalnih, od profijev, vsi termini zasedeni za cel mesec, pa še tja do junija :)) Kak je kaj stanje v LJ?

Vazelin ::

Se da dobit. Celo na netu lahko rezerviraš. Ampak taki frizerji okol 90eur in gor :D Zgleda nisem samo jaz "škrtica"
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

harvey ::

Vazelin je izjavil:

Se da dobit. Celo na netu lahko rezerviraš. Ampak taki frizerji okol 90eur in gor :D Zgleda nisem samo jaz "škrtica"

Zaščitna oprema stane, nimaš kaj

 Gasper Kramar - frizer

Gasper Kramar - frizer

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Gagatronix ::

Takega kupa drekanja kot ga je v tej temi pa ze dolgo ni bilo na S-T. Res ste neverjetni bullshitterji.

GupeM ::

ETI3n je izjavil:

A se je folku utrgal? Ama nikjer ni za dobit frizerja, bodisi lokalnih, od profijev, vsi termini zasedeni za cel mesec, pa še tja do junija :)) Kak je kaj stanje v LJ?

Hahaha. Me spominjaš na enega sodelavca, ki si je vzel dopust, da je šel za dva dni smučat. Pride nazaj, pa jamra: "Jst ne vem, a so vsi brez dela, da je taka gužva na smučišču."

Ja, vsi so brez dela. Vključno s tabo!

Podobno decembra v nakupovalnih centrih. Vsi so tam, pa vsi jamrajo, da je folk čist ubrisan, ker nimajo sami kje parkirat.

solatko ::

Vse izhaja iz osnove te dejavnosti - na začetku so bili strogo ločeni ženski in moški frizerji. Ni bilo šans, da moškega ostriže frizerka za ženske in obratno. Ko sem leta 1979 prišel na Vodmat, je bil v bloku frizerski salon Vida. Oni so strigli tudi moške, vendar je bila cena za striženje enaka, zato so imele bolj malo moške klientele.
Sedaj se noben firzerski salon povpreče kvalitete, ne brani moških las, dočim moški saloni niti slučajno ne bojo vzel ženske stranke.
Drugo je filing v frizerskih salonih - ženskih opravljanje in ženske teme, v moških kvantanje in moške teme, to pa ima na trgu različne cene.

Razlika pa je bila tudi v šolanju bodočih frizerjev - ženski - dvoletni program, žensko-moški - tri letni program poklicne šole. Samo moških frizerjev niso šolali.
Delo krepa človeka

Vazelin ::

Predvsem zaradi kljubovanja @Piki na i bom malo razširil budget in nekaj rezerviral tam do 100eur. ;)

Sem pa nekaj opazil. Vsi ti saloni, ki omogočajo online rezervacijo imajo podoben UI. Verjetno to dela ista firma (recimo če greste na Mič Styling na rezervacije)? Pri vseh sem opazil podoben UI
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

evo pa so me ustrigli....15 EUR. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Meiniken ::

Sam dal 12 eur.

Kolk pa košta navadno žensko striženje (brez pramenov in ostalega sranja)?
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Vazelin ::

Emm blizu 40eur, lahko tudi več. Premium cena, če si ženska :P
Ampak kot je rekla pika na i: cen frizerja za ženske se ne komentira ;) nenapisano pravilo!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

BigWhale ::

Mislim, da je blo dost.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški frizer v LJ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5413553 (3813) kuglvinkl
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210176 (3330) Berserker
»

kje v lj je najcenejši frizer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6528988 (10120) Alamar
»

moško striženje-čas

Oddelek: Loža
409424 (7912) energetik

Več podobnih tem