» »

kje v lj je najcenejši frizer

kje v lj je najcenejši frizer

«
1
2

slovencl ::

Kje (po možnosti blizu štepanjskega naselja)? Za koliko (običajno moško striženje)?

texno ::

okol 10 evrov:D

slovencl ::

KJE?

V kranju npr te ostrižejo tudi za 5€, če si pa študent pa še manj (nasproti mlečne)

kixs ::

V Intersparu Vic imas en frizerski salon. Mosko strizenje pride okoli 8€.

lp

#000000 ::

Ma če ni zahtevna frizura te lahk jest :D na nulo nimaš kej falit >:D spomni se kake sošolke ki je šla na fizersko in dela na fuš.

BCSman ::

Morda kaj novega na področju poceni striženja v Lj?
V Mariboru je recimo: Svečina - Marjetka, moško 3,30 evrov 8-O
V Kranju NusNus.si 5,80EUR

nataska ::

V Murgle centru je frizerski salon Ema v prvem nadstropju, ki obratuje že 15 let.
Letos praznujemo in vam ponujamo poletni popust -30% na moško striženje(7EUR)in -20% na žensko striženje in fen frizuro(od 24EUR dalje).Vljudno vabljeni na to veliko akcijo!

IceBoX ::

Jaz sem enkrat šel v Mercator center (Simple). Ni treba govorit, da niso ne vem kakšne frizerke, pa 11.90EUR je zaračunala. Pa ni bilo prav nič posebnega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IceBoX ()

gendale ::

v štepanjskem naselju maš zraven pošte 2 frizerska salona
en od njih (se mi zdi da dok) ima dost poceni moško striženje

marnit ::

slovencl je izjavil:

KJE?

V kranju npr te ostrižejo tudi za 5€, če si pa študent pa še manj (nasproti mlečne)


A to še obstaja? :D

T-Majo ::

Rad bi se ustrigel v LJ, ker je moja frizerka (sklepam) na dopustu.

Ali je Simple v City Parku OK? Cenika na www nimajo. Okoli 10EUR se mi zdi še ok.

IvoJan ::

ma mene so v simplu ze tokrat zajebal da ne grem nikol vec tja.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

mavec ::

Med Trubarjevo in Resljevo, križišče pred pravno fakulteto je en frizerski salon. Moško striženje te pride 8,50 EUR če sem prav videl.

#000000 ::

Mi zna kdo povedat kako se reče frizuri v tem stilu, ker videvam čezdalje več, fantov a tud kakšen starejšu wosu se najde s tako smešno zadevo na glavi ? Aja pa tale na sliki je še dokaj malenkost kar videvam po mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Drekcpekc ::

Ljudje s takšno frizuro so ''Helmet-boy'' :D

Okapi ::

Za na kratko si kupiš strojček za striženje za 30 evrov in sam parkrat potegneš po črepinji, ali pa te punca. 5 striženj in si strižnik amortiziral.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

BCSman ::

in kje živite da je striženje samo 5EUR

Good Guy ::

to je čelada no...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

IvoJan ::

mene striđenje pride 18EUR O_o mam pa kratke lase afkors
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

c3p0 ::

5 EUR, pride na dom ;)

kixs ::

V Sparu na Vicu imas en frizerski salon. Vzamejo samo gotovino. Enostavno strizenje samo z masinco pride 5.20EUR, navadno strizenje 8.20EUR. Ce ti da gor se gel in oblikuje pa dodatno 1.67EUR.

lp

nataska ::

T-Majo je izjavil:

Rad bi se ustrigel v LJ, ker je moja frizerka (sklepam) na dopustu.

Ali je Simple v City Parku OK? Cenika na www nimajo. Okoli 10EUR se mi zdi še ok.


V frizerskem salonu Ema v Murgle centru so odlične frizerke in cena moškega striženja je 7 evrov.
Priporočam! nujno se je naročiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nataska ()

5er--> ::

A ti si na slo-techu registrirana samo, da reklamiraš ta frizerski salon? (imaš 2 posta in oba sta reklama);((

nataska ::

5er--> je izjavil:

A ti si na slo-techu registrirana samo, da reklamiraš ta frizerski salon? (imaš 2 posta in oba sta reklama);((


Reklamo delam zato, ker se je zadnjič moj fant tam ostrigel in je salon vreden pohvale.Pa še cena je ugodna!!

IvoJan ::

a dej ne nabijaj. shameless self promotion:


nataska je izjavil:

V Murgle centru je frizerski salon Ema v prvem nadstropju, ki obratuje že 15 let.
Letos praznujemo in vam ponujamo poletni popust -30% na moško striženje(7EUR)in -20% na žensko striženje in fen frizuro(od 24EUR dalje).Vljudno vabljeni na to veliko akcijo!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

cyber_killer ::

Kava pride tudi 1,50€, sok 2,x€, nevem kaj se eni bunite potem, če je moško striženje 10+€. Frizer, če te hoče lepo postriči potrebuje tudi do 30min. In če bi bilo striženje 5€ v salonih, potem lastnik salona ne bi imel denarja ne za plače ne za najemnino.

energetik ::

Zato si pa jst skuham kavo doma za par centov in si nalijem sok iz Hoferja 1€/L.
Strižem se pa ne sploh že dobro leto. 8-)

kmetek ::

cyber: kot lastniki lokalov a ne? prav bogi so no, ko imajo vsaj 500€ čistega zasluška na dan pri nekem normalnem prometu. Sploh pa frizerji - oderuške cene, včasih 1000 sit, danes pa kar po 10€ ?

Mare3 ::

energetik je izjavil:

Zato si pa jst skuham kavo doma za par centov in si nalijem sok iz Hoferja 1€/L.
Strižem se pa ne sploh že dobro leto. 8-)


Upam da si vsaj pereš lase, je pa seveda glupo za videt tipa s čupo daljšo kot jo ima njegovo dekle...

jype ::

Mare3> glupo za videt tipa s čupo daljšo kot jo ima njegovo dekle...

A si iz Ruš doma, al v čem je problem?

Mare3 ::

Kje je povezava kraj kjer živim ter njegova čupa?

jype ::

Samo v božjih rovtah se ljudem zdijo take reči "glupe".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mare3 ::

Lol iz Ljubljane sem, pa še nisem srečal človeka ki bi rekel da je to lepo, hudo, ali pa kaj podobnega. Večinoma rečejo: lej tega čupota, lej temu je pa crknu frizer itd. Da ne boš mislil da je samo meni to glupo ;)

energetik ::

Mare3 je izjavil:

Upam da si vsaj pereš lase, je pa seveda glupo za videt tipa s čupo daljšo kot jo ima njegovo dekle...
Nimam daljših, ker ona se pa že 5let ni postrigla. :))

Ja, tudi umil si nisem las že 1 leto in so se mi v laseh že zaredili vse mogoči žužki... ;((

Lol iz Ljubljane sem, pa še nisem srečal človeka ki bi rekel da je to lepo, hudo, ali pa kaj podobnega. Večinoma rečejo: lej tega čupota, lej temu je pa crknu frizer itd. Da ne boš mislil da je samo meni to glupo ;)
Ja kaj nej ti rečem, smešni ste mi taki, da ne rečem še kej druzga.
Najbolj da naredimo še referendum, če dolgolasi moški lahko posvoji otroka, ki ga ima s svojo partnerko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Mare3 ::

Lepo za tebe...in za njo 8-) haha

energetik ::

Nekatere kratkolascev sploh ne pogledajo. :D
Tole ti ni všeč? Ne rabiš ne frizerja ne britvice: >:D

jype ::

Mare3> Lol iz Ljubljane sem, pa še nisem srečal človeka ki bi rekel da je to lepo, hudo, ali pa kaj podobnega.

To je lepo, hudo! Ali pa kaj podobnega.

No, zdaj si ga!

Mare3> Da ne boš mislil da je samo meni to glupo ;)

Marsikateremu nestrpnežu se glupo zdi vse, kar ni po njegovem vzoru.

Bob Rock ::

A si iz Ruš doma, al v čem je problem?

Samo v božjih rovtah se ljudem zdijo take reči "glupe".

Marsikateremu nestrpnežu se glupo zdi vse, kar ni po njegovem vzoru.

Torej so Rušani nestrpneži iz božjih rovt, ki se jim zdi vse glupo, ker ne razmišljajo tako, kot bi si ti želel?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

jype ::

Ne, Ruše so referenca na besedilo neke pesmi znanih slovenskih ustvarjalcev.

Rušanom se opravičujem, ker jih nisem imel namena žaliti.

Če kdo misli, da "glupo zgleda", da ima ženska krajše lase od moškega, pa je nestrpnež iz božjih rovt, ki še ni slišal za eurythmics.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

hendriks ::

jype je izjavil:


Če kdo misli, da "glupo zgleda", da ima ženska krajše lase od moškega, pa je nestrpnež iz božjih rovt, ki še ni slišal za eurythmics.


Hehe, dobra! :))

Izi ::

Pri frizuri je važno, da si nekaj posebnega. Največ možnosti, da boš opažen je, če si močno plešast po večjem delu glave, zadaj pa imaš dolge lase do riti. Bejbe garantirano padaj na take frizure.

Sedaj pa se vrnite nazaj k cenam, Nekaj koristnih informacij je že bilo tu gori. Povprečni frizerji po Ljubljani so že kar po oderuških 12 EUR in je vsaka informacije kje frizirajo za nekje med 5 in 8 EUR močno dobrodošla.

cyber_killer ::

kmetek je izjavil:

cyber: kot lastniki lokalov a ne? prav bogi so no, ko imajo vsaj 500€ čistega zasluška na dan pri nekem normalnem prometu. Sploh pa frizerji - oderuške cene, včasih 1000 sit, danes pa kar po 10€ ?

Kila kruha je bila nekoč tudi nekaj čez 100 SIT, zdaj pa je vse čez 2,5€, pa liter benza si tud včasih kupil za 90SIT, zdaj pa je že na 1,3€ če to pretvorimo dobimo kok? Vauu neverjetnih 343SIT

Torej še enkrat, ne se bunit, če za storitev frizerja plačate 10+€

49106 ::

kmetek je izjavil:

cyber: kot lastniki lokalov a ne? prav bogi so no, ko imajo vsaj 500€ čistega zasluška na dan pri nekem normalnem prometu. Sploh pa frizerji - oderuške cene, včasih 1000 sit, danes pa kar po 10€ ?


Tudi minimalna plača je bila 90.000sit, pa danes slednja znaša 700EUR.

cyber_killer ::

Malo morgen 700€.

Ja no, potem pa res ne vidim razloga, da se bunite kako so frizerji dragi.

Alamar ::

Kila kruha je bila nekoč tudi nekaj čez 100 SIT, zdaj pa je vse čez 2,5€
Pri vsakem od večjih trgovcev dobiš več vrst kruha za okoli 1 EUR po kili.:|
Frizerji so pa oderuhi. Še ddv se jim je znižal, pa nič niso spustili cen. Najbolje se je obriti sam.

kmetek ::

včasih si šel h frizerju za 90k SIT recimo 90x po jurja....a greš danes za 400€ 90x? yea, right 40-50x morda...da bi bilo isto bi moral biti frizer danes 4€, pod 7-8€ ga nisem še našel...

Mare3 ::

Mašinca pa se s kolegom naučita strižt in en druzga strižeta pa je, sam nimam problemov s frizerjem, me brat z mašinco postriže v približno 10 minutah.

49106 ::

Kmetek a je šla plača gor?

kmetek ::

dal sem primerjavo 90k = 400€ ne plače....pa četudi je 800€...so šli vsi ostali stroški ultra gor...ja 10€ za frizerja je veliko....sploh babe zmečejo enga denarja hehe.

cyber_killer ::

Ne 10€ ni veliko, še premalo je. Se vidi, da si res en kmet in to v glavo. Pričakujete, da bodo plače šle gor, medtem pa jokcate kok so storitve in ostale stvari drage. Ja pizda no, kako pa naj en frizer zasluži svojo minimalno plačo, če bi bilo striženje 5€???
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški frizer v LJ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5413494 (3754) kuglvinkl
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210156 (3310) Berserker
»

Delo na črno se ne bo več splačalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7817482 (14815) imagodei
»

moško striženje-čas

Oddelek: Loža
409416 (7904) energetik

Več podobnih tem